Hoşgeldiniz!

internet hızı

Harvard Üniversitesinde Yapılan İnternet Hızı Testi 00:37
Harvard Üniversitesinde Yapılan İnternet Hızı Testi 14.493 izlenme - 3 yıl önce Harvard Üniversitesinde Yapılan İnternet Hızı Testi yok artık dedirtiyor..
TTNet Hız Testi (Ankara) 01:03
TTNet Hız Testi (Ankara) 2.764 izlenme - 3 yıl önce TTNet'in internet indirme hızını ölçmek için Ankara'dan bir test gerçekleştiriliyor. Test sonunda indirme hızı 6.98 Mbps olarak ölçülüyor.
TTNet Hız Testi (Tıklanma Rekoru Kıracak) 06:40
TTNet Hız Testi (Tıklanma Rekoru Kıracak) 706 izlenme - 3 yıl önce TTNet hız testi tıklanma rekoru kıracak :xD Videoda TTNet'in hız vaatlerinin yerine getirilmediği, kullanıcılara düşük hızlı internet sağlandığı savunuluyor.
TTNET Fibernet Hız Testi 01:19
TTNET Fibernet Hız Testi 703 izlenme - 3 yıl önce TTNET Fibernet hız testinde indirme hızı 24.00 MBPS, yükleme hızı ise 1.88 MBPS olarak sonuçlanıyor.
İnternet Hızını   Arttırma 01:15
İnternet Hızını Arttırma 1.386 izlenme - 6 yıl önce
Turkcell Superonline - Fiber İnternet 100 Mbps Hız Testi 00:39
Turkcell Superonline - Fiber İnternet 100 Mbps Hız Testi 458 izlenme - 3 yıl önce Turkcell Superonline altyapısı kullanan bir bağlantının 100 Mbps hızlı fiber internet kullanarak dosya aktarımını gösteren hız testi.
TTNet Hız Testi Nasıl Yapılır? 00:38
TTNet Hız Testi Nasıl Yapılır? 295 izlenme - 3 yıl önce TTNET'in sitesinden, internet bağlantınızın hızını ölçmek için sunulan ücretsiz bir araç. Testi başlatmak için önce hız aralığı ve konum seçilmesi gerekiyor.
Ttnetten 0 Mb İnternet Hızı Tttnette Herşey Mümkün 02:02
Ttnetten 0 Mb İnternet Hızı Tttnette Herşey Mümkün 813 izlenme - 7 yıl önce ttnet mağdurları için çektim 100 defa telefon ettik 8 mb internet hızımız olması gerekirken bir mp3 30 dakikada indiren ttnette herşey mümkün.
İnternet Hızı Test Etmek 01:10
İnternet Hızı Test Etmek 136 izlenme - 4 yıl önce İnternet hızı nasıl test edilir?
Wireless Hızınızı 2 Katına Çıkarın 01:15
Wireless Hızınızı 2 Katına Çıkarın 57 izlenme - 1 yıl önce Wireless hızınızı arttırın hemde bedava. Instragramhttps://www.instagram.com/hakan_kaan HAKAN KAAN Sosyal Ağ Adresleri Resmi Web Sitesi https://www.hakankaan.com Facebook: https://www.facebook.com/hhakankaan Twitter: https://twitter.com/hakankkaan Instragram: https://www.instagram.com/hakan_kaan google plus: https://plus.google.com/+hakankaan VIP Grup https://goo.gl/UDoPdN Reklam ve/veya sponsorluk için info@hakankaan.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv ----------------------------------------­----------------------------------------­--------------------------- DİĞER VİDEOLARIMA DA GÖZ ATIN Petrol Aniden Yok Olsaydı Ne Olurdu | Belgesel https://www.youtube.com/watch?v=bxbvO5ixt_Q Neden Youtube"u Bırakıyorum ? https://www.youtube.com/watch?v=zYFhy7YCOu0 Genetik Mühendisliği Herşeyi Sonsuza Dek Değiştirecek https://www.youtube.com/watch?v=0Hp4L6nyHgY ----------------------------------------­----------------------------------------­---------------------------