Hoşgeldiniz!

İnternet Medyası Derneği

Karısını Aldatan Adama Şaşırtan Tepki 03:08
Karısını Aldatan Adama Şaşırtan Tepki 341 izlenme - 4 yıl önce Sokak ortasında sevgilisiyle öpüşürken, karısı tarfından görüntülü arananadamın çaresizliğine destek çevreden geldi.
Paraşütü Açamadan Havada Epilepsi Krizi Geçirdi 02:00
Paraşütü Açamadan Havada Epilepsi Krizi Geçirdi 140 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'da uçaktan paraşütle atlayan bir genç, havada epilepsi krizi geçirince devreye giren eğitmeni 22 yaşındaki sporcunun paraşütünü açtı.
Yalova'da Eski Eş Dehşeti! 01:10
Yalova'da Eski Eş Dehşeti! 80 izlenme - 3 yıl önce 2 çocuk annesi 31 yaşındaki Seda C., ayrıldığı eşi tarafından yol ortasında 20 yerinden bıçaklanarak öldürüldü.
Karısını Aldatan Adama Şaşırtan Tepki 03:08
Karısını Aldatan Adama Şaşırtan Tepki 57 izlenme - 4 yıl önce Sokak Ortasında Sevgilisiyle Öpüşürken, Karısı Tarfından Görüntülü Arananadamın Çaresizliğine Destek Çevreden Geldi.
Ağaç Kesme Makinesiyle Ayı Kurtardı 02:57
Ağaç Kesme Makinesiyle Ayı Kurtardı 37 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin Wisconsin eyaletinde görenleri şaşırtan bir ayı kurtarma operasyonu gerçekleşti.
Parmakta Sıkışan Yüzüğü Çıkarma Tekniği 01:09
Parmakta Sıkışan Yüzüğü Çıkarma Tekniği 25 izlenme - 4 yıl önce Bir itfaiye erinin parmakta sıkışan yüzüğü çıkarma tekniği herkesi şaşırttı.
Genel Seçime Doğru 03:56
Genel Seçime Doğru 21 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan detay- Kamalak ve Destici'nin partilileri selamlaması- Milletvekili adaylarının tanıtımı- Mustafa Kamalak'ın konuşması- Mustafa Destici'nin konuşması- Destici ve Kamalak'a hediye verilmesi- Kamalak, Destici ve milletvekili adaylarının partilileri selamlaması Genel seçime doğru- Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "İki kardeş olarak, bir ananın iki oğlu gibi bir araya gelerek bir ittifak kurduk, aziz milletimiz de bu ittifaka 'Milli İttifak' dedi.
Mehmetçiğin Kurtardığı Suriyeliler Kampa Yerleştirildi 03:15
Mehmetçiğin Kurtardığı Suriyeliler Kampa Yerleştirildi 15 izlenme - 3 yıl önce Mehmetçiğin kurtardığı Suriyeliler- Türkiye-Irak sınırında donmak üzereyken Mehmetçik tarafından kurtarılarak hastaneye yetiştirilen Suriyeliler, Şırnak'ta kampa yerleştirildi- Umuda yolculuk sırasında yaşadıklarını anlatan Suriyeliler, jandarmadan telefonla yardım istedikten sonra ateş yaktıklarını ve fark edilmek için ellerindeki bezleri salladıklarını belirtti- Yusuf Elo: "Allah askerlerden razı olsun. Bu yaptıklarını hiç unutmayacağız" Türkiye-Irak sınırında donmak üzereyken Mehmetçik tarafından kurtarılarak hastaneye yetiştirilen Suriyeliler, Şırnak'ta kampa yerleştirildi.
Ertuğrul Sağlam, Yüksek Lisans Diplomasını 12 Yıl Sonra Aldı 02:27
Ertuğrul Sağlam, Yüksek Lisans Diplomasını 12 Yıl Sonra Aldı 8 izlenme - 3 yıl önce Ertuğrul Sağlam, yüksek lisans diplomasını 12 yıl sonra aldı- OMÜ Mezunları Buluşuyor etkinliğine katılan teknik direktör Ertuğrul Sağlam'a, 2003 yılında almaya hak kazandığı yüksek lisans diploması verildi- Sağlam: "Futbol dersinden bütünlemeye kaldım" Eski milli futbolcu ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam'a, katıldığı Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Mezunları Buluşuyor etkinliğinde, 2003 yılında almaya hak kazandığı yüksek lisans diploması verildi.