Hoşgeldiniz!

internette

Ekin Kollama'nın Küfürlü Yoruma Dava Açması 19:45
Ekin Kollama'nın Küfürlü Yoruma Dava Açması 144 izlenme - 3 gün önce Teknolojiye atarlanan adam videolarıyla tanıdığımız Ekin Kollama YouTube üstünden kendisine yapılan bir hakaret sonucu dava açmış.
cafer dede internette rekor kırıyor 01:35
cafer dede internette rekor kırıyor 44.420 izlenme - 8 yıl önce giresun'da yaşayan cafer dede evlenebilmek için ilginç bir yol denedi. evlilik programlarına katılmak yerine kendini tanıtan görüntülerini video paylaşım sitelerine koyan cafer dede senede 1.5 ton fındığını olduğunu belirterek kendisiyle ilgilenen hanımlar için kendisinin her zaman hazır olduğunu söyledi. internette talibini arayan cafer dede'nin görüntüleri tıklanma rekorları kırarken şu ana kadar evlenip evlenmediği ise merak konusu oldu.
Gülsuna, Gelinliğini Böyle Yırttı! 02:03
Gülsuna, Gelinliğini Böyle Yırttı! 32.828 izlenme - 10 yıl önce İnternette izlenme rekorları kıran videolarıyla, zorla evlendirilmek istendiğini haykıran gülsuna'dan yeni haber var. bakın gülsuna beyaz gelinliği nasıl yırtıyor?
İnternette Konuşulan Çocukla Buluşmak 01:00
İnternette Konuşulan Çocukla Buluşmak 1.937 izlenme - 6 ay önce Nilay bu sefer kendi etti, kendi buluyor! Şu durumu yaşamayan kız yoktur herhalde? İyi seyirler bahtı karanlık insanlar...
İnternette en çok izlenen komedi bebekler!!! 02:53
İnternette en çok izlenen komedi bebekler!!! 14.546 izlenme - 8 yıl önce hepsi şirin ve güzel..
Www.benderimki.com Nasıl Çalışıyor ? 02:06
Www.benderimki.com Nasıl Çalışıyor ? 23.128 izlenme - 8 yıl önce ben derim ki... nedir ? nasıl çalışıyor ?
İsmet Bayraktar - Bir Alemsin 03:51
İsmet Bayraktar - Bir Alemsin 14.812 izlenme - 9 yıl önce damar-arabesk-fantazi - seni yazmak istedim - anlatmak çok zor seni - ankara-işte albüm-işte paylaşım-albüm kapakları
İnternette Kotaya Hayır Topluluğunun Meclisteki Basın Toplantısı 13:32
İnternette Kotaya Hayır Topluluğunun Meclisteki Basın Toplantısı 2.297 izlenme - 2 yıl önce Milletvekilimiz İbrahim Özdiş'in destek olduğu "İnternette Kotaya Hayır" kampanyasında bugün mecliste basın toplantısı yapıldı. #akkolmasaydı etiketi ile twitter'da destek olabilirsiniz.
cüneyt  ergün  sevmek yok artık hiç kimseyi 04:48
cüneyt ergün sevmek yok artık hiç kimseyi 14.156 izlenme - 7 yıl önce cüneyt ergün bilinmeyen saati uygulaması.. sevmek yok artık hiç kimseyi.. bu klip internette rekor kırıyor!
Bu Klip İnternette Rekor Kırıyor! 04:48
Bu Klip İnternette Rekor Kırıyor! 6.273 izlenme - 7 yıl önce
nokia pc suite ile internette nasıl bağlanır 00:45
nokia pc suite ile internette nasıl bağlanır 4.580 izlenme - 7 yıl önce pc suite ile internette nasıl bağlanılır?
İnternette En Çok İzlenenler 05:00
İnternette En Çok İzlenenler 4.701 izlenme - 5 yıl önce İnternette en çok izlenen ve paylaşılan videolar bir araya getirildi
Kuşum Aydın - Uzaklara Uçma Kuşum (İnternette Bulunamayan Efsane Klip - 1998) 04:38
Kuşum Aydın - Uzaklara Uçma Kuşum (İnternette Bulunamayan Efsane Klip - 1998) 2.391 izlenme - 3 yıl önce İşte bir efsane daha bugün sitemizde yer aldı.İnternet aleminde bulunamayan efsane bir klip daha bugün sitemizde gün yüzüne çıktı. 90'lı yıllarda müzik piyasasına giriş yapmış,1998 yılında Uzaklara Uçma Kuşum şarkısıyla adeta müthiş bir patlama yapmış,bunun yanı sıra bir çok televizyon programlarına imza atmış değerli şarkıcı sevgili Aydın'ın internette bulunmaayan Uzaklara Uçma Kuşum şarkısının klibidir. Hatta o zamanlar bu şarkının patlamasıyla kendisi yanılmıyorsam Kuşum Aydın lakabını almıştı.Küçükken televizyonda çıkınca seve seve eşlik ederdim hatta kasetini bile almıştım.Uzaklara Uçma Kuşum şarkısını kasetten sarıp sarıp dinlerdim, kasetin adı da yanılmıyorsam Mutlu Yıllar idi. Güzel yıllardı 90'lar vesselam.Her şey daha bir samimi,her şey daha bir doğaldı o yıllarda. Ayrıca bu şarkı yeni yıla girdiğimiz bu ilk günlerde eğlendirir diye düşündüm. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve bu efsane şarkının hiç bir yerde bulunmayan klibini sizlere paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Hüseyin & Cevahir - Sen Beni Yanlış Anladın 03:11
Hüseyin & Cevahir - Sen Beni Yanlış Anladın 2.198 izlenme - 3 yıl önce 1996 yılında çıkmış ve bir dönem Sen Beni Yanlış Anladın şarkılarıyla çok sevilmiş ama ne yazık ki çok kısa bir süre sonra müzik piyasasından kaybolmuş 90'ların efsane ikililerinden olan Hüseyin ve Cevahir'in bugüne kadar internette bulunmayan,son zamanlarda Kral Tv tarafından gün yüzüne çıkarılmış işte o klibidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmanın yanısıra bu ikiliyi hatırlayan belki vardır diye öğrenmek istedim. İyi nostaljiler.
internette tık rekoru kıran görüntü 01:09
internette tık rekoru kıran görüntü 2.996 izlenme - 8 yıl önce ingiltere'de cesur bir sincabın ölen arkadaşının cesedini kargalara yem etmemek için verdiği mücadele internette izlenme rekorları kırıyor
Bu Klip İnternette Rekor Kırıyor 04:48
Bu Klip İnternette Rekor Kırıyor 2.419 izlenme - 7 yıl önce
Mustafa Karataş Muhabbet Kapısı 10:57
Mustafa Karataş Muhabbet Kapısı 2.248 izlenme - 6 yıl önce mustafa karataş muhabbet kapısıi nternette aldatmamustafa karataş muhabbet kapısıi nternette aldatma
Cingöz ile Cimcime (Trt - 80'ler) 00:05
Cingöz ile Cimcime (Trt - 80'ler) 1.568 izlenme - 2 yıl önce Şimdi sizleri çocukluğumuza götürecek ve görünce "Aaa sahi Cingöz ile Cimcime diye bir program vardı sahi" diyeceğiniz bir içerikle o günlere götürüyorum. 80'li yıllarda Trt'nin Uykudan Önce programı esnasında yayınlanırdı Cingöz ile Cimcime. O döneme kadar Susam Sokağı henüz çıkmamıştı.Hatta bu kukla programının ilkiydi Cingöz ile Cimcime. İşte ben de sizlere bu programdan kısa bir kesitini buldum ve paylaşmak istedim. Video kısa olsa bile sizleri o günlere götüreceğini düşünüyorum. İyi nostaljiler.
yurdum insanı (türkler internette) 06:40
yurdum insanı (türkler internette) 2.066 izlenme - 8 yıl önce yurdum insanı türkler internette
Karısını İnternette Yakalayan Seyirci 02:55
Karısını İnternette Yakalayan Seyirci 2.045 izlenme - 8 yıl önce
İnternet_de_rekor Kıran Slow 2009 04:08
İnternet_de_rekor Kıran Slow 2009 2.610 izlenme - 9 yıl önce dinleyin bence:))
İnternette Yayınlanan En İyi Reklam!!! 01:11
İnternette Yayınlanan En İyi Reklam!!! 1.997 izlenme - 8 yıl önce İnternette yayınlanan en iyi reklam
internette en çok izlenen animasyon 02:01
internette en çok izlenen animasyon 1.403 izlenme - 7 yıl önce
Mustafa Karataş Muhabbet Kapısı İnternette Aldatma 10:57
Mustafa Karataş Muhabbet Kapısı İnternette Aldatma 1.478 izlenme - 6 yıl önce mustafa karataş muhabbet kapısı internette aldatma
Bu Haber İnternette Rekor Kırdı [kerem İle Aslı] 03:19
Bu Haber İnternette Rekor Kırdı [kerem İle Aslı] 1.295 izlenme - 6 yıl önce
Www.benderimki.com Domuz Gribi Kamuoyu Araştırması 13:49
Www.benderimki.com Domuz Gribi Kamuoyu Araştırması 2.600 izlenme - 8 yıl önce Ben derim ki... domuz gribi ile ilgili yapilan arastirma sonuçlari ile bugün tv ana haber bülteninde Isil Acikkar’in konugu oldu.
Bu Kızların Dansı İnternette Tık Rekoru Kırıyor     Yok Böyle Bir Şey 2 00:22
Bu Kızların Dansı İnternette Tık Rekoru Kırıyor Yok Böyle Bir Şey 2 593 izlenme - 3 yıl önce Bu Kızların Dansı İnternette Tık Rekoru Kırıyor Yok Böyle Bir Şey 2Bu Kızların Dansı İnternette Tık Rekoru Kırıyor Yok Böyle Bir Şey 2Bu Kızların Dansı İnternette Tık Rekoru Kırıyor Yok Böyle Bir Şey 2Bu Kızların Dansı İnternette Tık Rekoru Kırıyor Yok Böyle Bir Şey 2Bu Kızların Dansı İnternette Tık Rekoru Kırıyor Yok Böyle Bir Şey 2Bu Kızların Dansı İnternette Tık Rekoru Kırıyor Yok Böyle Bir Şey 2Bu Kızların Dansı İnternette Tık Rekoru Kırıyor Yok Böyle Bir Şey 2Bu Kızların Dansı İnternette Tık Rekoru Kırıyor Yok Böyle Bir Şey 2Bu Kızların Dansı İnternette Tık Rekoru Kırıyor Yok Böyle Bir Şey 2Bu Kızların Dansı İnternette Tık Rekoru Kırıyor Yok Böyle Bir Şey 2
Alacalı Aşır - İnternette Meşhur Olmuşum 27:56
Alacalı Aşır - İnternette Meşhur Olmuşum 110 izlenme - 8 ay önce Aksaray'ın orataköy ilçesine bağlı alaca köyünde yaşayan ve herkesin saflığı ile bildiği Aşır Abi internette izlenme rekorları kırıyor.
Www.benderimki.com Sigara Tüketimi Araştırması 15:35
Www.benderimki.com Sigara Tüketimi Araştırması 1.786 izlenme - 8 yıl önce ben derim ki... sigara tüketimi, kapalı mekanlarda sigara içme yasağı ve sigaraya yapılan zamlar ile ilgili yapilan arastirma sonuçlari ile bugün tv ana haber bülteninde Isil Acikkar'in konugu oldu.
Çeşitli Sanatçılar - İnternette Karı Kız 00:06
Çeşitli Sanatçılar - İnternette Karı Kız 775 izlenme - 6 yıl önce