Hoşgeldiniz!

interstar

Songül Karlı - Yandırdın Kalbimi (Interstar) 02:43
Songül Karlı - Yandırdın Kalbimi (Interstar) 13.064 izlenme - 3 yıl önce Songül Karli'nin "Böyle Olur mu?" adlı albümünden "Yandırdın Kalbimi/Sensiz Yaşayabilmirem" adlı türküsü ve interSTAR videosunu özel arşivimden sizler için yükledim. Keyifli seyirler...
Sepp Piontek tesadüf mü? 00:39
Sepp Piontek tesadüf mü? 2.084 izlenme - 4 ay önce Yayın tarihi 17 Kasım 1995. Anladığım kadarı ile kendisi çok başarılı olamasa da, yardımcısını iyi yetiştiriyor. Kendisini yeniden çağırsak gelir mi acaba? Şu an 77 yaşındaymış.
Star Tv - Haber Bülteni (25 Haziran 1993) 14:42
Star Tv - Haber Bülteni (25 Haziran 1993) 3.429 izlenme - 2 yıl önce Star Tv Haber Bülteni - 25 Haziran 1993 Haber Spikeri : Rana Elik. Haber bültenleri yüklememiz devam edecek. Takipte Kalın.
Neoplast Röportajı Ve Satanizm Furyası (1998) 05:45
Neoplast Röportajı Ve Satanizm Furyası (1998) 3.746 izlenme - 2 yıl önce Konuşan kedilerden, efsuncu hocalardan ve seksenlik sevişgen dedelerden sonra konu sıkıntısı çeken Türk Medyası, Satanizm diye bir meselenin üzerine Hayrettin'in penaltıya atlayışı gibi atlamış, zamanında Türk aile yapısında dermansız yaralar açmıştır. Dönemin koalisyonperver köşe yazarları bu konu üzerine dikkatle eğilmiş, siyah tişört giyen, metal müzik dinleyen, küpe takan dönemin ergenleri üzerinde linç kampanyası açmaktan çekinmemiştir. Bir süre sonra intiharlar ve cinayetler ile manşetlerden üçüncü sayfalara, oradan da Ayşe Özgün ve Esra Ceyhan'a düşen bu konudan geriye döneminde yapılmış reyting amaçlı yayınlar kaldı. Videoda o dönemden ilginç bir kesit izleyeceksiniz. Kendi deyimleriyle "neo-kozmik etkili neo-gotik saund"da müzik yapan ve Yeşilköy kanalizasyonlarını mesken tuttuğu iddia edilen Neoplast grubunun, fetişizmden İstanbul'a artan göçe kadar ilginç yaklaşımlarını duydukça gözleriniz pörtleyecek, videoyu açtığınızda duyacağınız çığlıklarıyla dudaklarınız uçuklayacak ve medyayı çocuklarımızı "kan içip kedi kesenler"den kurtardığı için bir kez daha şükredeceksiniz.
Tarık Tarcan - Çarkıfelek (1991) 04:05
Tarık Tarcan - Çarkıfelek (1991) 1.490 izlenme - 2 yıl önce 1991 yılında İnter Star'da yayınlanan Çarkıfelek programının VHS kaydıdır.
Fatih Ürek  - Sefam Olsun (İnter Star) 03:13
Fatih Ürek - Sefam Olsun (İnter Star) 2.296 izlenme - 3 yıl önce Bir elinde ruj var Bir elinde ayna Hiç umrumda değil bu dünya Hergün başka bir alemde Hergün başka bir gönülde Günümü gün ediyorum sefam olsun oh ooooooh Hayatımı yaşıyorum yaşıyorum oh oh Hergün başka bir aşk buluyorum buluyorum oh oh Bu dünyanın anasını satıyorum oh oh Rakı şarap votka viski içiyorum oh oh Üflemeyin sakın dostlar uçuyorum oh oh Bir yanımda sazlar Bir yanımda cazlar Bende hem işde hem naz var Hergün başka bir alemde Hergün başka bir gönülde Günümü gün ediyorum sefam olsun oh ooooooh Hayatımı yaşıyorum yaşıyorum oh oh Hergün başka bir aşk buluyorum buluyorum oh oh Bu dünyanın anasını satıyorum oh oh Rakı şarap votka viski içiyorum oh oh Üflemeyin sakın dostlar uçuyorum oh oh...
Güner Ümit'in Melekleri 00:23
Güner Ümit'in Melekleri 1.779 izlenme - 3 yıl önce Doksanları kavuran en saçma iki furyadan biriydi Turnike yarışması(diğeri de stres bileziği idi.). Güner Ümit ve dane dane benleri tarafından sunulan bu ilginç yarışmada birbirinin kulağına müzik dinlerken höyküren yarışmacılardan tutun da, "Biraz daha kaldırabilir misiniz?" diye "güneğr bey"e yalvarırken, kırk yıllık izdivacı güme giden ev hanımlarına kadar bin türlü şey vardı. Fakat, onu piyasadaki birçok yarışmadan ayıran bir fark vardı ki, o da diğer çarpık bacaklı yarışmalara göre gayet muasır medeniyetler seviyesine ulaşmış hostesleri idi. Bu videomuz da da işte, Güner Ümit'in yeni transfer olduğu İnterstar kanalında yaptığı Turnike yarışması için hostes ararken, bu olay sırasında da zaman zaman Uncle Samvari etkilerle "I want You!" derken görüyoruz. Merak: Hakikaten Güner Ümit, her transfer olduğunda neden hosteslerini değiştirirdi? O hstesler kanalın demirbaşı mı?
90'lardan Eğlence Sırılsıklam 04:43
90'lardan Eğlence Sırılsıklam 1.066 izlenme - 2 yıl önce Murat Yılmaz ve Aslıhan Öncü'nün Star Tv de sundukları Eğlence Sırılsıklam isimli program. Bonus: Estetiksiz Fatih Ürek
İnterstar 1993 Güzellik Yarışması Reklamı(Eski) 00:59
İnterstar 1993 Güzellik Yarışması Reklamı(Eski) 3.363 izlenme - 10 yıl önce
İnterstar Güzellik Yarışması Reklamı -1993 00:59
İnterstar Güzellik Yarışması Reklamı -1993 718 izlenme - 3 yıl önce Güzellik yarışmalarını milletce severiz. Yarışma esnasında evde bulunan tüm bireyler kendi favorilerini savunup diğerlerine çamur atar .Hatta biz elimize kağıt kalemi alıp baya liste yapardık dereceye kimler girecek falan diye; idaalar havalarda uçuşurdu. -En güzeli şu düz saçlı renkli gözlü olan bence 11 numara yani kesin o birinci olacak -Saçmalama be kocaman burnu var onun . -Kadın dediğin azcık bıngıl olacak ya bu nedir bence banko 18numara . -Durun bakalım bir de bikinili görelim ozaman ak koyun kara koyun çıkacak ortaya ama 18 numara biraz çingen gibi . Şeklinde konuşmalar geçmiştir hep ama tabiki de güzellik göreceli bir kavramdır o,o şekil güzeldir bu, bu şekil güzeldir.Bu reklamımızda da 1992 yılında birinci olan Banu Sağnak kızımız;1993 yılının en güzeli olma şansını elde etmeleri için bütün genç kızlarımızı katılmaya davet ediyor. Bir boy ,bir portre fotoğrafı , öğrenim durumu bilgileri,vücut ölçülerini ve kendinizi anlatan bir özgeçmiş ile Pk 80 Sirkeci 34412 İstanbul adresine yollamanız yeterlidir efendim. Mektupla iletişim varmış duygulandım.
İnterstar Reklam Kuşağı (1996) 08:33
İnterstar Reklam Kuşağı (1996) 789 izlenme - 2 yıl önce 1996 yılının sonlarından uzunca bir reklam kuşağı. Dönemin yıldız bankalarından müflis İnterbank'ın reklamı ile başlıyoruz. Bir Demet Tiyatro'dan Mükremin Çıtır bu sefer ferhangi bir şoför olmuş, fakat Tombalak'a bütçe yetmemiş galiba. Akabinde Bülend Özveren'in olanca Eurovision sesiyle açık oturum sunduğu mesaj kaygılı Milli Piyango reklamı, kokmaz bulaşmaz Max Factor fondöten reklamı ve Cem Davran'ın seslendirdiği sinir bozucu Telsim reklamları var. Sonrasında Anadolu Hayat doğumhane önündeki dedikodulara tepki gösterirken, Kinder Sürpriz çocukların gözünde birden üç boy farkla öne geçiyor. Elite ve Osmanlı Bankası reklamları dönemin geliştirilmiş üç boyut modelleme programlarına göz kırparken, bir başka Bir Demet Tiyatro karakteri Fadıl (fıdılfıdılfıdıl), Arçelik bayisi önünde yılbaşı öncesi pusu kuruyor. Elit havasıyla diğer reklamlardan sıyrılan Paşabahçe'den sonra Tunaçelik firmasının reklamı, kitabe formatında geçiyor, reklam ajansına para yedirmemek hevesinden olsa gerek. Son olarak da Clinomyn reklamı, yıllar sonraki doktorlu diş macunu reklamlarının durağanlığına atıf yaparcasına bayıyor. İyi seyirler.
Ana - Jenerik 01:33
Ana - Jenerik 796 izlenme - 3 yıl önce 1992-1993 sezonunda yayınlanmış olan dizi Ana'nın jeneriği. O dönem televizyon izleyecek derecede aklı erip de bu jeneriği hatırlamayan çıkmaz.
Rana Elik - İnterstar Ana Haber (1995) 00:48
Rana Elik - İnterstar Ana Haber (1995) 534 izlenme - 3 yıl önce Bir dönem Gülgûn Feyman'ın Show TV'ye geçmesinden sonra İnterstar'ın ana haber sunuculuğunu yapmış Rana Elik'in 45 saniyelik ufak bir görüntüsü. Gerçekten soyadıyla müsemma olmasının ötesinde, kendisinden sonra Günün Yorumu'nda Engin Ardıç'ın Dağlık Karabağ misali suratını görüp hayata küsmemek mümkün müydü? Şimdi ne yapar, nerelerdedir bilen yok. Youtube'dan ileney'e teşekkürlerimizle.
Seyyal Taner - Le Havle Ya Settar (İnter Star Nostalji) 03:18
Seyyal Taner - Le Havle Ya Settar (İnter Star Nostalji) 569 izlenme - 3 yıl önce Seyyal Taner'in "GELIYORUM" adlı albümünün hareketli parçalarindan "LA HAVLE YA SETTAR" isimli İnter Star logolu derin nostalji içerek video klibini siz site sakinlerinin ve her zaman olduğu igbi nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım. İyi seyirler. Erhan Çakır'a sonsuz teşekkürler.
İnterstar Sinema Jeneriği 00:21
İnterstar Sinema Jeneriği 227 izlenme - 3 yıl önce Star'ın İnterstar olduğu yıllarda kullandığı bir jeneriği izliyoruz. Not: Bu videoyu youtube yükleyen cemvscem'i alkışlıyoruz
Star 1 Haberler (1992 Jenerik & Bizi İzlemeye Devam Edin) 00:23
Star 1 Haberler (1992 Jenerik & Bizi İzlemeye Devam Edin) 307 izlenme - 3 yıl önce 90'ların başında Magic Box'tan sonraki ismi Star 1 ile yayın yapan bugünün Star TV'sinin o dönemki haber jeneriği ve meşhur "bizi izlemeye devam edin" sloganı. İlk başlarda "bizi izlediğiniz için teşekkür ederiz" diyen Star 1 daha sonra bir güzel şımarmış işi "diğer kanalı izlemediğiniz için teşekkür ederiz"e kadar götürmüş ve en son "bizi izlemeye devam ediniz"de karar kılmıştır.
Art Diktator - Kırsal 03:23
Art Diktator - Kırsal 254 izlenme - 3 yıl önce Efsanevi Neoplast röportajı ve satanizm furyası videosundaki Neoplast grubunun lideri ve vokalisti olarak tanıtılan Art Diktatör'ün solo kariyerinde bugün geldiği noktayı ibretle izleyebilirsiniz. Satanist olmalarını İstanbul'a gerçekleşen yoğun göçe bağlayan Neoplast günlerinden oldukça uzaklaşmış, kendini sarkastik sözlerle darkwave müziğine adamış görünüyor Hakan Nurcanlı abimiz. Ben başarılı buldum.
Star1-  Tanıtım Videosu 01:02
Star1- Tanıtım Videosu 240 izlenme - 3 yıl önce Star tvnin ilk çıktığı yıllarda kanal tanıtımını yaptığı star1 diye söylemelerinden star2, star3 gelecek gibi anlıyor insan. Hala bekliyoruz ama bişeyin olduğu yok, hatta artık star1 değil sadece star olarak kaldı.
Laid Back - Sunshine Reggae (InterStar Reklam Jeneriği) 03:36
Laid Back - Sunshine Reggae (InterStar Reklam Jeneriği) 189 izlenme - 3 yıl önce Aklımda 90'lı yıllardan Star Tv (InterStar idi) reklam jeneriği olarak kalmış parça. Laid Back grubunun 1983 yılında çıkardığı bu single parça, Danimarka'dan çıkıp Avrupa'da hit olan ilk parça olma özelliğini taşır ve bu single'dan sonra grup uluslar arası müzik piyasasına giriş yapar. Sunshine Reggae ile birlikte White Horse isimli şarkıları, klasikler arasında sayılmaktadır. Laid back'in kendine özgü sıcak elektrofunk havası birçok şarkıcı tarafından sample olarak kullanılmaktadır.
Star1 - TSYD Kupa Finali Tanıtımı 01:30
Star1 - TSYD Kupa Finali Tanıtımı 308 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş takımlarının sezon öncesi provası niteliğinde kapıştıkları İstanbul TSYD Kupası 2000 yılına kadar düzenlenmiş ve üç takımın da 12şer kere kazandıktan sonra ''tamam kardeş payı oldu, bırakalım artık'' diyerek ortak bir kararla katılmayı bırakmaları üzerine düzenlenmemeye başlamış kupanın, Türkiye' nin ilk kaçak özel televizyon kanalı Star1 tarafından hazırlanmış tanıtım videosu. Sene 1991. Hadi bakalım kolay gelsin. Star1' in açıldığı dönemdeki tanıtım videosu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16013/ Türkiye' nin Star1 deki ilk canlı yayın kazası için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/50/ Star1' de yayınlanmış ''Siyasiler Sınıfı'' için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2826/ Star1 hakkında ayrıntılı bilgi için: http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=10110843
Bir başka gece (jenerik) 00:54
Bir başka gece (jenerik) 197 izlenme - 3 yıl önce 90lı yıllara ait Cuma gecelerinin alternatifsiz eğlence programıydı. eve gazinoyu getiren teleon kavramından önce, trt mütevaziliğinde de olsa eğlendiriyordu bir şekilde. yani eğlenmeyip ne yapacaksın ki? zira, başka şansın yoktu. ya izleyecektin, ya da uyuyacaktın... benim için, okulsuz 2 günün, yani cumartesi ve pazarın habercisiydi.
Vanilla İce'ın  1992  Çesme Anfi Tiyatro Konseri 08:46
Vanilla İce'ın 1992 Çesme Anfi Tiyatro Konseri 95 izlenme - 3 yıl önce Sanırım ortaokula gidiyordum Çeşme'de büyükbabamın yazlıgında almıştım haberini o dönemin en popüler şarkısını söyleyen adam kalkıp çeşmeye geliyordu (çeşme bu kadar popiler değildi). Bilenler bilir efsane çeşme festivalleri vardı organizatör Ahmet San tarafından düzenlenen o organizasyonların biri ile gelmişti ama çeşme küçük turistik bir ilçeden fazlası degildi 4 kişilik yemek yediginizde 500 lira hesap ödemezdiniz, bu yüzden vanilla ice ın gelişine çok şaşırmıştım istanbul ankara izmir değil de çeşmeye gelmişti.. ergen halimizle göremedik ama aynı yerdeyiz diye kendimi avuttugumu bilirim çok istemiştim gidememiştim konserine yazlıkta TVden izlemiştim
İnterstar Reklam Kuşağı 1996 08:33
İnterstar Reklam Kuşağı 1996 10 izlenme - 10 ay önce