Hoşgeldiniz!

intihar girişimi

Şanlıurfa’da Kafe Sahipleri Toplu Halde İntihara Kalkıştılar 03:15
Şanlıurfa’da Kafe Sahipleri Toplu Halde İntihara Kalkıştılar 8.022 izlenme - 1 yıl önce Şanlıurfa'da valiliğin aldığı karar gereği Balıklıgöl'deki kafeleri kaldırmak için çalışma başlatan zabıta ekipleri, işletme sahiplerinin tepkisiyle karşılaştı. Surlara çıkıp toplu halde intihar tehdidinde bulunan işletme sahipleri ile polis ve zabıta arasında gergin anlar yaşandı. TARİHİ DOKU GEREKÇESİYLE KALDIRILMASINA KARAR VERİLDİ Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa'da valilik tarafından alınan kararla Balıklıgöl platosundaki bazı işletme ve kafelerin tarihi dokuya zarar verdiği gerekçesiyle kaldırılmasına karar verildi. İŞLETME SAHİPLERİYLE GERGİN ANLAR YAŞANDI İşlemi gerçekleştirmek isteyen zabıta ekipleri polis eşliğinde Balıklıgöl platosundaki iş yerlerine gitti. Valiliğin aldığı karara karşı çıkan işletme sahipleri ile zabıta ve polis arasında gergin anlar yaşandı. Karara karşı çıkan işletme sahipleri kale surlarına çıkarak toplu halde intihar tehdidinde bulundu.
7 Kez İntihar Girişiminde Bulunan İntiharkolik Kadın 01:47
7 Kez İntihar Girişiminde Bulunan İntiharkolik Kadın 4.610 izlenme - 1 yıl önce Adana’da eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle 7 kez intihar girişiminde bulunan Serap Ç., bu defa çocuklarından şiddet gördüğünü iddia ederek intihar girişiminde bulundu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İlginç intihar girişimi 01:56
İlginç intihar girişimi 28.577 izlenme - 9 yıl önce İlginç intihar girişimi delirmiş millet
Bodrum Da Yarı Çıplak İntihar Girişimi 00:25
Bodrum Da Yarı Çıplak İntihar Girişimi 19.687 izlenme - 9 yıl önce bodrum'da yarı çıplak intihar girişimi!
17 Aylık Bebeğiyle İntihar Girişiminde Bulundu 02:48
17 Aylık Bebeğiyle İntihar Girişiminde Bulundu 2.030 izlenme - 11 ay önce Adana'da çocuğu Balcalı Hastanesi'nde tedavi gören bir kişi, serumun çıkarılmasına kızıp 17 aylık bebeğiyle birlikte binanın 7. katındaki balkonuna çıkarak intihar etmek istedi. Olay, Sarıçam ilçesinde Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde inşatta kalıp ustası olarak çalışan Ali Ölmez'in 17 aylık bebeği Halit, sürekli rahatsızlanınca önce Şanlıurfa'daki hastanelere götürdü. Buradaki hastaneler, çocuğa bir teşhis koyamayınca 7 ay önce Balcalı Hastanesi'ne sevk işlemi yaptı. Bebek, Süt Çocuğu bölümüne yatışı yapılarak kontrole başlandı. Yapılan tetkiklerden sonra çocuğun kafasında su toplandığı bunda dolayı rahatsızlandığı belirlendi. Tedavi için aile sık sık Şanlıurfa'dan Balcalı Hastanesi'ne gelip gitmeye başladı. Bir süre önce de çocuğun kafasına şant takılması için hastaneye yatışı yapıldı. Ancak aradan belirli bir zaman geçmesine rağmen çocuk enfeksiyon olduğu için ameliyata alınamadı. Bugün sabah, görevli hemşire çocuk için seruma gerek kalmadığı gerekçesiyle çıkardı. Baba Ölmez ise hemşirelere serumun neden çıkartıldığını sorup "Şanlıurfa'da hastanede yatarken serumu hiç çıkarmıyorlardı neden çıkartıyorsunuz, neden oğlumu ameliyat etmiyorsunuz" diye tepki gösterip sinirlenerek 8 katlı hastanenin 7. katındaki balkonuna çıktı. Çocuğunu da kucağına alan baba, buradan hem kendini hem de çocuğunu atmak istedi. Hemen olay yerine polis ve itfaiye ekipleri çağrıldı. Bu arada doktor, hemşire ve polislerde şahsı ikna etmek için seferber oldu. Saat 08.20 gibi balkona çıkan şahıs, çocuğunu da aşağı sarkıtıp atmakla tehdit etti. Yaklaşık 45 dakika çocuğu ile balkon kenarında durup yürekleri ağızlara getiren baba, sonunda ikna olup çocuğu hemşirelere verdi. Ancak kendisi intihar girişiminde bir süre daha ısrar etti. "Meraklı vatandaşlar yine herkesi şaşkına çevirdi" Bu arada hastaneye gelen vatandaşlarda intihar girişimini izlemek için birbiriyle yarıştı. Vatandaşlar cep telefonlarıyla intihar girişimini an be an görüntüledi. Kimi ağaca dayanıp görüntü çekti kimi ise daha yakından çekip yapmak için balkona yaklaştı. Bir kadın ise ağaç kenarına oturarak çekirdek çitleyerek intihar girişimini izledi. Baba Ölmez ise polis, hemşire ve doktorların uzun uğraşlarından sonra ikna olarak balkondan inip, intihar girişimine son verdi. ============================================== Türkiye Gazetesi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://bit.ly/Turkiye-Gazetesi Türkiye Gazetesi Resmi Web Sitesi http://www.turkiyegazetesi.com.tr Türkiye Gazetesi Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/turkiyegazetesi https://twitter.com/turkiyegazetesi https://plus.google.com/+turkiyegazetesi https://instagram.com/turkiyegazetesi... Türkiye Gazetesi Haber Akışı http://www.turkiyegazetesi.com.tr/rss...
Bir Motorcunun İntihar Etmek İsteyen Adama Engel Olması 02:30
Bir Motorcunun İntihar Etmek İsteyen Adama Engel Olması 774 izlenme - 4 ay önce Yolda giderken köprü üstünde intihar etmeye çalışan adamı gören motorcu ani bir manevrayla geri döner ve tüm trafiği durdurarak intiharı engeller...
Yazgülü - Sakat Gencin İyileşmesi - İntihar Girişimi (Mine Çayıroğlu) 05:08
Yazgülü - Sakat Gencin İyileşmesi - İntihar Girişimi (Mine Çayıroğlu) 2.333 izlenme - 11 ay önce Nostaljik diziler arasında belli belirsiz garip bir yerde yer alan Yazgülü dizisinden bir kesit. İzliyoruz.
Eski Cumhurbaşkanı Çatıda: İntihar Ederim! 02:14
Eski Cumhurbaşkanı Çatıda: İntihar Ederim! 82 izlenme - 2 ay önce Gürcistan Eski Devlet Başkanı Mihail Saakaşvili, güvenlik güçleri tarafından evinde arama yapıldığı sırada çatıya çıktı. Kendine dokunulması halinde çatıdan atlayacağını söyledi
saniye saniye intihar girişimi!.. 01:10
saniye saniye intihar girişimi!.. 1.371 izlenme - 8 yıl önce
intihar girişimi başarısız 01:01
intihar girişimi başarısız 1.482 izlenme - 9 yıl önce allahın verdigi canı neden alıyorsun
köprüde intihar girişimi! 01:27
köprüde intihar girişimi! 633 izlenme - 7 yıl önce Boğaziçi Köprüsü’nün korkuluklarına çıkan bir kişi intihar girişiminde bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri intihar etmek isteyen kişiyi ikna etmeye çalıştı. Bu sırada olayı izlemek isteyen sürücüler nedeniyle trafikte yoğunluk yaşandı. VE İNTİHARDAN VAZGEÇİRİLDİ... İntihara teşebbüs eden kişi polisin 2 buçuk saat süren çabaları sonucu ikna edildi. İntihar girişiminde bulunan kişi polis tarafından korkuluklardan indirilerek karakola götürüldü.
İntihar Girişiminde Bulunan Gence  Atla Diye Bağırdılar 03:34
İntihar Girişiminde Bulunan Gence Atla Diye Bağırdılar 77 izlenme - 10 ay önce Antalya’da yolun kapatılmasına kızan vatandaşlar bir üst geçitte intihar girişiminde bulunan gence 'atla' diye bağırdı. Raylı sistem ve otobüsten inen yolcular intihar girişiminde bulunan gence tepki gösterdi.
Tuhaf İntihar ve Kurtarma Operasyonu 03:56
Tuhaf İntihar ve Kurtarma Operasyonu 237 izlenme - 3 yıl önce Hatay'da Asi Nehri'ne atlayarak akıntıya kapılan Suriye uyruklu bir kişiyi boğulmak üzereyken suya giren bir vatandaş önce tokatladı sonra kurtardı.
İstanbul Çağlayan Adliyesi İntihar Girişimi (20 Aralık 2016) 00:58
İstanbul Çağlayan Adliyesi İntihar Girişimi (20 Aralık 2016) 64 izlenme - 1 yıl önce Çağlayan Adliyesinde kimliği belirlenemeyen bir kişi 4. kattan kendini boşluğa bırakmak istedi, şahıs son anda kazağından yakalandı. İstanbul Çağlayan'da bulunan İstanbul Adliyesinde kimliği belirlenemeyen bir kişi intihar girişiminde bulundu. Adliye Sarayı'nın iç boşluğuna bakan 4. kattaki merdiven balkonlarından kendini aşağı bırakmak isteyen şahıs özel güvenlik personeli tarafından son anda yakalandı. Kazağından yakalanarak kurtarılan şahsın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
saniye saniye intihar girişimi! 02:13
saniye saniye intihar girişimi! 286 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Film Gibi İzlenen İntihar Girişimi - Beyoğlu 03:34
Film Gibi İzlenen İntihar Girişimi - Beyoğlu 12 izlenme - 3 ay önce Beyoğlu'nda işten çıkarılan bir kişi intihar girişiminde bulundu. Mahalleli saatler süren intihar girişimin film gibi izledi.
Kendi İntiharını İhbar Etti 03:03
Kendi İntiharını İhbar Etti 122 izlenme - 4 yıl önce Tekirdağ’da, intihar etmek için 100 metre uzunluğundaki direğe çıkan bir şahıs, kendisini fark ettiremeyince, jandarma ve 112 acil yardım servis ekiplerine haber verdi. Tekirdağ - Malkara yolu Nusratlı köyü mezarlığı yanında bulunan özel radyo ve televizyon karasal verici direğine çıkan 30 yaşındaki Şenol G., intihar etmek istedi. Nikahsız yaşadığı Fulya A. ile tartışması sonrası çocuğunun gösterilmediğini iddia eden Şenol G., direkte uzun süre fark edilmeyince, jandarma ve 112 acil yardım servis ekiplerini arayarak kendisini ihbar etti. İhbarı alan jandarma ve sağlık ekipleri, kısa sürede olay yerine geldi. AFAD İl Müdürlüğü kurtarma ekipleri ve jandarma ekipleri, Şenol G.'nin ailesine ulaşırken, ailesinden telefon numarasını öğrenen ekipler, şahsı intihar girişiminden vazgeçirmek için bir süre telefon görüşmesi yaptı. Şenol G. ise, eşini ve çocuğunu direğin aşağısında gördüğü zaman ineceğini söyledi. AFAD Sivil Savunma Şube Müdürü Niyazi Komşu tekrar Şenol G.'yi arayarak, "Emniyet mensupları eşini ve çocuğunu getirecek. Sen kendini gösterir misin? İneceksin değil mi? Yukarısı çok soğuk olacak. Eşin seni o pozisyonda görürse iyi olmaz, üzülürler. Eşin geldiği zaman biz sana haber verelim, sen aşağıya in. Aşağıda buluşturup konuşturalım. Eşinle çocuğunu getiriyoruz" dedi.Şenol G. de, uzun süren telefon görüşmeleri sonucu ikna edilerek çıktığı direkten aşağıya indi. Şahıs, gazetecilerin 'neden çıktınız' sorusuna ise ilginç bir şekilde cevap vererek, "Hava almak için çıktım. Namus için çıktım" dedi.Şenol G., jandarma ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere Süleymanpaşa İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürüldü.
Sabırsız Yayadan Ölümcül Hamle 00:23
Sabırsız Yayadan Ölümcül Hamle 7 izlenme - 2 ay önce ABD’nin başkenti Washington’da sabırsız bir yaya, öyle bir işe kalkıştı ki az daha canından oluyordu.Beklemekten sıkılan genç, hızla koşarak yolun karşısına geçmeye karar verdi. İntihar girişimi gibi olayda otomobile çarpan yaya hafif şekilde yaralandı.
İntihar Teşebbüsünü Sosyal Medya Hesabından Canlı Yayınladı 01:45
İntihar Teşebbüsünü Sosyal Medya Hesabından Canlı Yayınladı 27 izlenme - 12 ay önce Samsun’da bir kişi sosyal medya üzerinden canlı yayın yaparak intihar girişiminde bulundu. Olay, İlkadım ilçesi Kadıköy Mahallesi Osmaniye Caddesi Gümüş Sokak üzerinde meydana geldi. Sokak üzerindeki 6 katlı Osmanlı Diriliş Ocakları Genel Merkezi’nin çatı katına çıkan ve aynı zamanda Osmanlı Diriliş Ocakları Genel Başkanı olan 50 yaşındaki Ayhan Dayıoğlu, intihar girişiminde bulundu. Elinde cep telefonu ile sosyal medya hesabı üzerinden de canlı yayın yapan Dayıoğlu, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığındaki evrakının bulunmasını isterken, 15 Temmuz’da gazi olduğunu iddia ederek intihar ettiği takdirde gazilik unvanını ailesine verilmesini istedi. Dayıoğlu'nun sosyal medyadan yaptığı canlı yayını intiharı izleyen vatandaşlar da cep telefonlarından takip etti. Bugün saat 09.00’da genel başkanlığı yaptığı binanın çatı katına çıkan Ayhan Dayıoğlu, intihar girişiminde bulunurken sosyal medya üzerinden canlı yayın yaparak takipçilerine “İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığından benimle ilgili yapılan müracaatın nerede olduğu ortaya çıkarılıp ve adil hakim ve savcıların bunu inceleyeceği bilgisi bana gelmez ise yarın akşam saat 17.00’ye kadar kendimi buradan aşağıya atacağım. Ben 15 Temmuz gazisiyim. Eğer benim evrakım ortaya çıkmaz ve adil hakimler buna bakmazsa ben buradan atlayacağım. Benim gazilik unvanımı Reisimiz(Cumhurbaşkanı) aileme versin” dedi. İntihar girişiminde bulunan Dayıoğlu için polis güvenlik önlemi alırken, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri Dayıoğlu’nun atlama ihtimaline karşılık yere şişme bot açtı. Polisler, intihar girişimi eylemini sürdüren Dayıoğlu’nu ikna etmeye çalışıyor.
Mehmet Ali Erbil İçin İntihara Kalkışan Adam (1999) 05:25
Mehmet Ali Erbil İçin İntihara Kalkışan Adam (1999) 32 izlenme - 12 ay önce Şişli'de, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'le görüşemediği için yüksek gerilim hattına çıkarak intihara kalkan genç, Erbil'in olay yerine gelmesiyle ikna edildi. Edinilen bilgilere göre, Süleyman Yılmaz adlı genç, dün akşam saatlerinde, 'Çarkıfelek' programının yapıldığı, Ayazağa'da bulunan ANS Stüdyoları'na gelerek, programın sunucusu Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil'le görüşmek istedi. Erbil, genç hayranının isteğini, program öncesi hazırlıkları dolayısı ile kabul etmedi. Çılgın genç, hayranı olduğu şovmen ile görüşmek için başka bir yol seçti. ANS Stüdyoları'nın yakınındaki bir yamaçta bulunan, yüksek gerilim hattının geçtiği bir elektrik direğine çıkan genç, Erbil, yanına gelmediği taktirde intihar edeceğini söyledi. Polis ekiplerinin uzun süren ikna çabaları sonuç vermedi. Yılmaz, yaklaşık 30m yükseklikten Erbil'in gelmesini istediğini tekrarladı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, Süleyman Yılmaz'ın düşme olasılığına karşı çadır brandayı sürekli açık tuttu. Olayı polis ekiplerinden öğrenen Mehmet Ali Erbil, program çıkışında soluğu Yılmaz'ın bulunduğu yerde aldı. Erbil'in geldiğini gören çılgın genç, yavaş yavaş aşağı indi. Yılmaz, bu sırada, polis ekiplerinden Erbil'le görüştürüleceği sözünü aldı. Erbil'in gelmesiyle ikna olan genç, aşağı indiğinde polis ekipleri tarafından ekip otosuna götürüldü. Yılmaz, ekip otosuna götürülürken, hayranı olduğu Erbil'le, kısa sürede olsa, görüşme fırsatı buldu. Süleyman Yılmaz, daha sonra Ayazağa Polis Karakolu'na götürüldü.
15 Temmuz Şehitler Köprüsünde İntihar Girişimi 01:09
15 Temmuz Şehitler Köprüsünde İntihar Girişimi 38 izlenme - 1 yıl önce 15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde elinde silahla etrafa ateş açtıktan sonra araçları durdurmaya çalışarak intihara kalkışan erkek bir şahıs, müzakereci ekip tarafından ikna edildi. İntihar girişimi nedeniyle bir süre çift taraflı olarak kesilen trafik, şahsın ikna edilmesinin ardından tekrardan açıldı. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Ankara istikametinde saat 07.15 sıralarında elinde ruhsatsız silahıyla intihar etmek isteyen Adem Ş. (25) polis ekiplerini alarma geçti. Şahsın rastgele ateş ederek köprüden geçen araçları durdurmaya çalıştığı ihbarı üzerine köprü, polis tarafından çift taraflı olarak trafiğe kapatıldı. Ardından olay yerine müzakereci ekip çağrıldı. Kısa bir süre sonra köprüye gelen müzakereci ekibin ikna çalışmaları devam ederken şahsın başına silah dayadığı görüldü. Köprü trafiği yaklaşık 15 dakika kapalı kaldıktan sonra polis tarafından kontrollü bir şekilde verildi. Ekiplerin ikna çabaları sürdüğü esnada köprü tekrardan trafiğe kapatıldı. Çalışmalar devam ederken polis zırhlı polis araçlarıyla da önlem aldığı görüldü. Öte yandan şahıs, yaklaşık 1 saat sonra ikna edilerek köprünün balkon kısmından alınması sonrasında polis aracıyla ifadesi alınmak üzere Köprü Koruma Şube Müdürlüğüne götürüldü. Şahsın polise verdiği ifadesinde, "İhanete uğradım" dediği öğrenildi.
İntihar Manzaralı Düğün Fotoğrafı 03:38
İntihar Manzaralı Düğün Fotoğrafı 36 izlenme - 1 yıl önce Adana'da 3 bin 500 lira borcunu ödeyemeyince intihar etmek için demir köprüye çıkan bir kişinin bulunduğu alanda düğün fotoğrafı çektiren gelin ve damat ilginç bir görüntü oluşturdu Edinilen bilgiye göre, 3 bin 500 lira borcu bulunan ve psikolojisi bozulduğu belirtilen Yüksel Gökbayrak (47) bugün saat 11.30 sıralarında Seyhan Nehri üzerinde kurulu ve trenlerin geçtiği Demir Köprü'ye çıkarak intihar etmek istedi. Çevredeki vatandaşlar bir kişinin intihar amaçlı köprüye çıktığını fark edince polisi aradı. Olay yerine gelen polis ekipleri Yüksel Gökbayrak'ı ikna etmeye çalıştı ancak Gökbayrak kendine bıçakla zarar vermeye başladı. Polis şahsı ikna etmeye çalışırken bir gelin ve damat Demir Köprü manzaralı fotoğraf çektirmeye geldi. Gökbayrak intihar girişiminde bulunurken gelin ve damat diğer tarafta bir süre fotoğraf çektirdi. Damat, intihar girişimi karşısında "Allah sabır versin" diyerek olay yerinden ayrıldı. Polis şahsı ikna edemeyince TCDD yetkililerine bilgi vererek tren seferlerinin geçici olarak durdurulmasını sağladı. Rayların üzerine de hava yastığı açılmasına karar verildi. Bu sırada Gökbayrak, ikna olarak intihar etmekten vazgeçti. Gökbayrak bulunduğu yerden yürüyerek aşağı inmek için geldi ancak bir türlü inemedi. Bunun üzerine Gökbayrak getirilen havca yastağına atlayıp aşağı inebildi. Yüksel Gökbayrak daha sonra sedye ile ambulansa bindirilerek hastaneye götürüldü.
Hastane Çatısında İntihar Girişimi 01:37
Hastane Çatısında İntihar Girişimi 17 izlenme - 1 yıl önce Muğla'da hastane çatışısında intihar girişimi kamerada. MUĞLA'nın Ortaca ilçesi'ndeki yapımı devam eden yeni devlet hastanesinin asma tavan işlerini yapan taşeron firmanın sahibi Ö.Y., yüklenici firmadan alacaklarını tahsil edemediğini ileri sürüp, binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Ö.Y., polisler tarafından iki saatte güçlükle ikna edilip, bulunduğu yerden indirildi.
İntiharkolik Kadın Yine İntihara Kalkıştı 03:14
İntiharkolik Kadın Yine İntihara Kalkıştı 15 izlenme - 1 yıl önce Adana'da eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle 7 kez intihar girişiminde bulunan Serap Ç. bu defa çocuklarından şiddet gördüğünü iddia ederek intihar girişiminde bulundu. Olay, Yüreğir ilçesindeki Atakent Mahallesi'nde meydana geldi. Serap Ç.(44), 14 yaşındayken taksici Nihat Ç.(45) ile evlendi. Henüz 15 yaşındayken ilk çocuğunu kucağına alan Serap Ç, toplamda 10 çocuk dünyaya getirdi. Çocuklarından şiddet gördüğünü iddia eden Serap Ç, apartmanın 4. katında bulunan dairesinin camına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Serap Ç.'nin kendisini aşağı sarkıtması üzerine vatandaşların ihbarıyla bölgeye polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kadının atlama olasılığı nedeniyle yere şişme platform yerleştirildi. Polis ekiplerinin çabalarıyla Serap Ç. intihar girişiminden vazgeçti. Açıklama yapan Serap Ç, yıllarca eşinden şiddet gördüğünü şimdi de çocuklarından şiddet görmeye başladığını ileri sürdü. İntihar girişiminin sebebini anlatan Serap Ç. şöyle konuştu: "8 tane çocuğum okuyor. Aylığı aldım daha sonra mobilya yaptırdım. Çocuklara, borcu ödedikten sonra onları okula yazdıracağımı söyledim. Bunlar benim üzerime hücum etti. Saçımı başımı yoldular. Çıldırttılar beni. Bu yüzden intihara kalkıştım. Yıllarca eşimden dayak yiyordum şiddet görüyordum bir de bunlar eklendi." Serap Ç.'nin komşuları ise kadının sürekli çeşitli sebeplerle intihar girişiminde bulunduğunu ifade etti. Tam 7 kez intihar girişiminde bulunmuştu Öte yandan Serap Ç., bu süreçte tam 7 kez intihar girişiminde bulundu. Her defasında kurtarılan Serap Ç., eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle 2 kez evinde, 3 kez D-400 karayolu üzerindeki köprüde, bir kez DSİ'ye ait sulama kanalında intihar girişiminde bulunmuştu. Serap Ç., 21 temmuz 2014'te ise eşinin cezaevine girdiği gerekçesiyle intihara kalkışmıştı.
Mecliste İntihar Girişimi 01:22
Mecliste İntihar Girişimi 72 izlenme - 5 yıl önce Mecliste İntihar Girişimi
Film Çeker Gibi İntihar Girişimini Çektiler 02:39
Film Çeker Gibi İntihar Girişimini Çektiler 8 izlenme - 12 ay önce Mersin'de bir genç, Mersin Adliyesi'nin son katının balkonuna çıkarak intihar girişiminde bulundu. Kız arkadaşından ayrıldığından dolayı intihar girişiminde bulunduğu öğrenilen genci, adliyede görevli bir savcı intihardan vazgeçirdi. Çevredeki kimi vatandaş film izler gibi intihar girişimin izlerken kimisi ise film çeker gibi olayı telefonlarına kayıt ederek, ilginç görüntüler oluşturdular. Edinilen bilgiye göre, 2 ay önce cezaevinden çıktığı öğrenilen 26 yaşındaki Volkan A., Mersin Adliyesi'nin son katının balkonuna çıktı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine ilk olarak ikna çalışmasına, adliye polisi başladı. Ardından bölgeye çok sayıda itfaiye, ambulans ve uzman polisler yönlendirildi. Kız arkadaşından ayrıldığından dolayı intihar girişiminde bulunduğu öğrenilen genci, yaklaşık bir saat boyunca itfaiye ve polis ekipleri ikna etmeye çalıştı. Bir süre sonra adliyede görevli bir savcı gencin yanına gelerek, şahsı intihar girişiminden vazgeçirdi. Şahıs güvenli bir şekilde bulunduğu yerden alınırken, sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü. Çevredeki kimi vatandaş ise film izler gibi intihar girişimini izlerken kimisi ise film çeker gibi olayı telefonlarına kayıt ederek, ilginç görüntüler oluşturdular.
double a ft melanescape & ne0n intihar girişimi 03:21
double a ft melanescape & ne0n intihar girişimi 53 izlenme - 6 yıl önce double a ft melanescape & ne0n intihar girişimifacebook sayfamızı beğenin bekleriz.https//www.facebook.com/doublea.officalpage
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Önünde İntihar Girişimi 03:45
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Önünde İntihar Girişimi 5 izlenme - 12 ay önce Polis, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önündeki üstgeçidin korkuluklarına intihar etmek için çıkan ve ikna olmayan şahsı bir anlık dalgınlığından faydalanarak köprü korkuluklarından indirdi.