Hoşgeldiniz!

intihara

Bir Sinirle İntihara Kalkışan Adamı Kurtaran Kadın 00:38
Bir Sinirle İntihara Kalkışan Adamı Kurtaran Kadın 437 izlenme - 1 ay önce Telefonda kavga ettikten sonra başını ellerinin arasına alarak oturan adam trenin yaklaştığını görünce intihara kalkışıyor ve bir kadın hayatını kurtarıyor.
Mehmet Ali Erbil İçin İntihara Kalkışan Adam (Nostaljik) 05:25
Mehmet Ali Erbil İçin İntihara Kalkışan Adam (Nostaljik) 1.237 izlenme - 1 yıl önce 1999 yılında olan bir olaymış arkadaşlar ben bilmiyorum küçüktüm o zaman. Ama olay şöyleymiş; Süleyman Yılmaz adlı genç, dün akşam saatlerinde, 'Çarkıfelek' programının yapıldığı, Ayazağa'da bulunan ANS Stüdyoları'na gelerek, programın sunucusu Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil'le görüşmek istedi. Erbil, genç hayranının isteğini, program öncesi hazırlıkları dolayısı ile kabul etmedi. Çılgın genç, hayranı olduğu şovmen ile görüşmek için başka bir yol seçti. ANS Stüdyoları'nın yakınındaki bir yamaçta bulunan, yüksek gerilim hattının geçtiği bir elektrik direğine çıkan genç, Erbil, yanına gelmediği taktirde intihar edeceğini söyledi. Polis ekiplerinin uzun süren ikna çabaları sonuç vermedi. Yılmaz, yaklaşık 30m yükseklikten Erbil'in gelmesini istediğini tekrarladı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, Süleyman Yılmaz'ın düşme olasılığına karşı çadır brandayı sürekli açık tuttu. Olayı polis ekiplerinden öğrenen Mehmet Ali Erbil, program çıkışında soluğu Yılmaz'ın bulunduğu yerde aldı. Erbil'in geldiğini gören çılgın genç, yavaş yavaş aşağı indi. Yılmaz, bu sırada, polis ekiplerinden Erbil'le görüştürüleceği sözünü aldı. Erbil'in gelmesiyle ikna olan genç, aşağı indiğinde polis ekipleri tarafından ekip otosuna götürüldü. Yılmaz, ekip otosuna götürülürken, hayranı olduğu Erbil'le, kısa sürede olsa, görüşme fırsatı buldu.
Orçun intihara Kalkıyor 03:48
Orçun intihara Kalkıyor 981 izlenme - 6 yıl önce Yalan Dünya - 23.03.2012
Yok böyle intihara teşebbüs nedeni 02:39
Yok böyle intihara teşebbüs nedeni 1.237 izlenme - 4 yıl önce Fatih Sultan Mehmet Devlet Hastanesi'nin acil servisinde doktorların uyarısına sinirlendiği iddia edilen astım hastası A.K. intihara kalkıştı.
Nişanlısından Ayrılınca İntihara Kalkıştı 07:09
Nişanlısından Ayrılınca İntihara Kalkıştı 302 izlenme - 5 yıl önce Samsun'da bir süre önce nişanlısından ayrılan ve bu nedenle bunalıma girdiği iddia edilen 27 yaşındaki Alpay Arslan, başına dayadığı ruhsatsız tabancayla intara kalkıştı
İntihara Girişen Adama Dayak Atmak 02:48
İntihara Girişen Adama Dayak Atmak 358 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır'ın Sur ilçesinde 38 yaşındaki bir şahıs, iş yeri kapatılınca yarı çıplak çıktığı Diyarbakır surlarında intihar etmek istedi. Daha sonra tanınmayan bir şahıs tarafında dayak atıldı.
H.şükür Ve İntihara Sürükleyen Espriler  ) 03:32
H.şükür Ve İntihara Sürükleyen Espriler ) 412 izlenme - 9 yıl önce kabız oldum ya
İntihara Teşebbüs Eden Adama Nasıl Müdahale Edilir 00:45
İntihara Teşebbüs Eden Adama Nasıl Müdahale Edilir 54 izlenme - 1 yıl önce Arabistan'da intihar etmek isteyen kişiyi kurtarma yöntemi. Bu yöntem başarılı olmuş fakat her zaman başarılı olur mu bilemeyiz ))
Erdi Gören. İntihara Sürüklenen Bir Hayat 05:32
Erdi Gören. İntihara Sürüklenen Bir Hayat 187 izlenme - 7 yıl önce intihara sürüklenen bir hayatölmek için çok erken yaşamak için çok geç kalınmış bir hayatın otuzyedisindeyimson noktaya ulaşmış ve çıkmaz yollara girip orda sıkışıp kalmışım.......bana göre koca bir ömrü birkaç satırla son buldurmakta son derece üzücüneler yazmadım ki her günümü her anımı anlatan satırlarımhüzünlerimyalnızlıklarım ve acılarımı saklamıştım oysaki.bunca zaman hergün yeniden umutlanıphergün yeniden nedenler aradım mutsuzluguma...aslında gençligin baharında üstüme yıgılan dertler ta
 Kahraman otobüs şoförü intihara teşebbüs eden kadını kurtardı 00:37
Kahraman otobüs şoförü intihara teşebbüs eden kadını kurtardı 78 izlenme - 4 yıl önce ABD’nin New York eyaletinin Buffalo kentinde bir otobüs şoförü, köprüden atlayarak intihar etmek üzere olan bir kadını kurtardı. 18 Ekim’de meydana gelen olayın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Otobüsün içindeki kameranın kaydettiği görüntülerde, bir lisenin öğrencilerini taşıyan aracın şoförü Darnell Barton, köprünün korkuluklarına tutunan kadını görünce aracı durduruyor.Kadına “iyi misiniz” diye seslenen Burton, cevap alamayınca otobüsten iniyor ve intihar etmek üzere olan kadına yaklaşıyor. ABD medyasına konuşan Barton, şunları söyledi: “Kendinden geçmiş gibiydi. Cevap vermiyordu. Kolundan tuttum ve ona sarıldım. ‘Korkuluğun bu tarafına geçer misiniz?’ dedim. İlk kez o zaman konuştu ve ‘evet’ dedi.”20’li yaşlarındaki kadını intihardan vazgeçiren Barton, daha sonra kadınla birlikte yere oturdu ve polis ekipleri gelene kadar onunla sohbet etti. Barton, kadını polis ekiplerine teslim ettikten sonra, yolcuların alkışları arasında otobüse geri döndü. Olayla ilgili konuşan Barton, şunları söyledi: “Bu bizim kaderimiz. O anda, o kadına yardım etmek için orada olmam takdir edilmiş. Yapmak gerekeni yaptım. Kendimi yedek kulübesinde oturan bir futbolcu gibi hissettim. Teknik direktör oyuna girmenizi istediğinde, oyuna girersiniz ve yapmanız gerekeni yaparsınız.”
Son Dakika Saffet Sancaklı'nın İntihara Teşebbüs Eden Eşi Hayatını Kaybetti 01:12
Son Dakika Saffet Sancaklı'nın İntihara Teşebbüs Eden Eşi Hayatını Kaybetti 5 izlenme - 1 yıl önce Son Dakika Saffet Sancaklı'nın İntihara Teşebbüs Eden Eşi Hayatını Kaybetti