Hoşgeldiniz!

İntihara Videoları İzle

Orçun'un İntihara Teşebbüsü (yalan dünya) 04:04
Orçun'un İntihara Teşebbüsü (yalan dünya) 8.815 izlenme - 5 yıl önce Orçun'un İntihara Teşebbüsü (yalan dünya)
Orçun intihara Kalkıyor 03:48
Orçun intihara Kalkıyor 980 izlenme - 5 yıl önce Yalan Dünya - 23.03.2012
Yok böyle intihara teşebbüs nedeni 02:39
Yok böyle intihara teşebbüs nedeni 1.235 izlenme - 3 yıl önce Fatih Sultan Mehmet Devlet Hastanesi'nin acil servisinde doktorların uyarısına sinirlendiği iddia edilen astım hastası A.K. intihara kalkıştı.
İntihara Teşebbüs Eden Adama Nasıl Müdahale Edilir 00:45
İntihara Teşebbüs Eden Adama Nasıl Müdahale Edilir 35 izlenme - 2 ay önce Arabistan'da intihar etmek isteyen kişiyi kurtarma yöntemi. Bu yöntem başarılı olmuş fakat her zaman başarılı olur mu bilemeyiz ))
Nişanlısından Ayrılınca İntihara Kalkıştı 07:09
Nişanlısından Ayrılınca İntihara Kalkıştı 285 izlenme - 4 yıl önce Samsun'da bir süre önce nişanlısından ayrılan ve bu nedenle bunalıma girdiği iddia edilen 27 yaşındaki Alpay Arslan, başına dayadığı ruhsatsız tabancayla intara kalkıştı
İntihara Girişen Adama Dayak Atmak 02:48
İntihara Girişen Adama Dayak Atmak 266 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'ın Sur ilçesinde 38 yaşındaki bir şahıs, iş yeri kapatılınca yarı çıplak çıktığı Diyarbakır surlarında intihar etmek istedi. Daha sonra tanınmayan bir şahıs tarafında dayak atıldı.
H.şükür Ve İntihara Sürükleyen Espriler  ) 03:32
H.şükür Ve İntihara Sürükleyen Espriler ) 412 izlenme - 7 yıl önce kabız oldum ya
Erdi Gören. İntihara Sürüklenen Bir Hayat 05:32
Erdi Gören. İntihara Sürüklenen Bir Hayat 186 izlenme - 6 yıl önce intihara sürüklenen bir hayatölmek için çok erken yaşamak için çok geç kalınmış bir hayatın otuzyedisindeyimson noktaya ulaşmış ve çıkmaz yollara girip orda sıkışıp kalmışım.......bana göre koca bir ömrü birkaç satırla son buldurmakta son derece üzücüneler yazmadım ki her günümü her anımı anlatan satırlarımhüzünlerimyalnızlıklarım ve acılarımı saklamıştım oysaki.bunca zaman hergün yeniden umutlanıphergün yeniden nedenler aradım mutsuzluguma...aslında gençligin baharında üstüme yıgılan dertler ta
 Kahraman otobüs şoförü intihara teşebbüs eden kadını kurtardı 00:37
Kahraman otobüs şoförü intihara teşebbüs eden kadını kurtardı 78 izlenme - 3 yıl önce ABD’nin New York eyaletinin Buffalo kentinde bir otobüs şoförü, köprüden atlayarak intihar etmek üzere olan bir kadını kurtardı. 18 Ekim’de meydana gelen olayın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Otobüsün içindeki kameranın kaydettiği görüntülerde, bir lisenin öğrencilerini taşıyan aracın şoförü Darnell Barton, köprünün korkuluklarına tutunan kadını görünce aracı durduruyor.Kadına “iyi misiniz” diye seslenen Burton, cevap alamayınca otobüsten iniyor ve intihar etmek üzere olan kadına yaklaşıyor. ABD medyasına konuşan Barton, şunları söyledi: “Kendinden geçmiş gibiydi. Cevap vermiyordu. Kolundan tuttum ve ona sarıldım. ‘Korkuluğun bu tarafına geçer misiniz?’ dedim. İlk kez o zaman konuştu ve ‘evet’ dedi.”20’li yaşlarındaki kadını intihardan vazgeçiren Barton, daha sonra kadınla birlikte yere oturdu ve polis ekipleri gelene kadar onunla sohbet etti. Barton, kadını polis ekiplerine teslim ettikten sonra, yolcuların alkışları arasında otobüse geri döndü. Olayla ilgili konuşan Barton, şunları söyledi: “Bu bizim kaderimiz. O anda, o kadına yardım etmek için orada olmam takdir edilmiş. Yapmak gerekeni yaptım. Kendimi yedek kulübesinde oturan bir futbolcu gibi hissettim. Teknik direktör oyuna girmenizi istediğinde, oyuna girersiniz ve yapmanız gerekeni yaparsınız.”
Kızı İle Birlikte İntihara Kalkıştı 03:23
Kızı İle Birlikte İntihara Kalkıştı 3 izlenme - 2 yıl önce http://www.bilecikolay.com/haber/8002...