Hoşgeldiniz!

intikam dizi

Tatlı İntikam 4.Bölüm Fragmanı (16 Nisan Cumartesi 2016) 00:32
Tatlı İntikam 4.Bölüm Fragmanı (16 Nisan Cumartesi 2016) 7.274 izlenme - 2 yıl önce Tatlı İntikam Konusu Pelin aşktan yana yüzü hiç gülmeyen şansız bir kadındır ancak bir gün şeytanın bacağını kırar ve hayallerinde erkekle karşılaşır ve onunla evlenmeye karar verir. Anca çok sevdiği adam tarafından düğün günü terk edilir. Sonrasında görmüş geçirmiş bir kadın tarafından geçmişte çok büyük bir ah aldığı ve bu ah eden kişiden kendisini affettirmediği sürece mutlu olamayacağını duyan Pelin geçmişin peşine düşer ve hikayemiz böylelikle başlamış olur.
Beren Saat'ten cesur öpüşme sahnesi! 00:51
Beren Saat'ten cesur öpüşme sahnesi! 16.240 izlenme - 5 yıl önce İntikam'ın bu akşam yayınlanan bölümüne Beren Saat Mert Fırat'ın ateşli öpüşme sahnesi damgasını vurdu! Yağmur ve Emre karakterlerine hayat veren iki oyuncu, rol gereği yakınlaştı ve herkesin nefesini tuttuğu o sahnelere imza attılar. İşte Beren Saat ve Mert Fırat'tan çok konuşulacak öpüşme sahnesi!
Duygusal Fon (İntikam dizi müzikleri) 04:02
Duygusal Fon (İntikam dizi müzikleri) 10.715 izlenme - 5 yıl önce İntikam dizi müzikleri.. Müzik: Atakan Ilgazdağ
Yağmur'un (Beren Saat) Dövüş Sahnesi (İntikam) 02:49
Yağmur'un (Beren Saat) Dövüş Sahnesi (İntikam) 11.008 izlenme - 5 yıl önce Yağmur'un (Beren Saat) Dövüş Sahnesi (İntikam 10.Bölüm)
Demet Akalın feat Gökhan Özen  - Yıkıl Karşımdan (İntikam Dizisi) 01:44
Demet Akalın feat Gökhan Özen - Yıkıl Karşımdan (İntikam Dizisi) 11.268 izlenme - 5 yıl önce Demet Akalın feat Gökhan Özen - Yıkıl Karşımdan (İntikam Dizisi) İntikam Dizisi 1.Bölüm izle
Intikam Dizi Müzikleri - Yalnız 01:37
Intikam Dizi Müzikleri - Yalnız 3.636 izlenme - 5 yıl önce Intikam Dizi Müzikleri - Yalnız Yağmur Özden BEREN SAAT Rüzgar Denizci NEJAT İŞLER Kerem Arsoy MERT FIRAT Haldun Arsoy ZAFER ALGÖZ Cemre Arsoy EZGİ EYÜBOĞLU Şahika Arsoy ARZU GAMZE KILINÇ Leyla Saygin DİDEM UZEL Hakan Eren ENGİN HEPİLERİ
İntikam - Duygusal Müzik 02:28
İntikam - Duygusal Müzik 3.042 izlenme - 5 yıl önce İntikam Dizisinden Duygusal Müzik
Tatlı İntikam Dizi Jenerik Müziği - Güliz Ayla 01:59
Tatlı İntikam Dizi Jenerik Müziği - Güliz Ayla 921 izlenme - 2 yıl önce Tatlı İntikam Dizi Jenerik Müziği_____________________@____________xclas____________(Güliz Ayla)
Sen Ne Kadar Değişmişsin Ya - Tatlı İntikam 00:17
Sen Ne Kadar Değişmişsin Ya - Tatlı İntikam 847 izlenme - 2 yıl önce Sen Ne Kadar Değişmişsin Ya - Tatlı İntikam Sivilceli Tankut gitmiş, yerine yakışıklı Sinan gelmiştir.. Bu değişim, Pelin'in de dikkatinden kaçmamıştır!
Yağmur, Geçmişini Anlattı (intikam 8.bölüm) 03:13
Yağmur, Geçmişini Anlattı (intikam 8.bölüm) 2.184 izlenme - 5 yıl önce Yağmur, Emre'ye Geçmişini İşte Böyle Anlattı....
Tatlı İntikam 1. Bölüm 3. Fragman (26 Mart Cumartesi 2016) 00:56
Tatlı İntikam 1. Bölüm 3. Fragman (26 Mart Cumartesi 2016) 986 izlenme - 2 yıl önce Tatlı İntikam 1. Bölüm 3.Fragmanı yayında! Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir; ancak, müstakbel damat, nikah günü ortadan kaybolur.. Tatlı İntikam, Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de başlıyor!
Tatlı İntikam 21. Bölüm 2. Fragman (3 Eylül Cumartesi) 01:01
Tatlı İntikam 21. Bölüm 2. Fragman (3 Eylül Cumartesi) 632 izlenme - 1 yıl önce Tatlı İntikam Konusu Pelin aşktan yana yüzü hiç gülmeyen şansız bir kadındır ancak bir gün şeytanın bacağını kırar ve hayallerinde erkekle karşılaşır ve onunla evlenmeye karar verir. Anca çok sevdiği adam tarafından düğün günü terk edilir. Sonrasında görmüş geçirmiş bir kadın tarafından geçmişte çok büyük bir ah aldığı ve bu ah eden kişiden kendisini affettirmediği sürece mutlu olamayacağını duyan Pelin geçmişin peşine düşer ve hikayemiz böylelikle başlamış olur.
Beni Affedebilecek Misin? - Tatlı İntikam 00:23
Beni Affedebilecek Misin? - Tatlı İntikam 794 izlenme - 2 yıl önce Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar… Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir. Yapım : D Yapım Yapımcı : Ayşe E. Durmaz Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal Yönetmen : Barış Erçetin Senaryo : Pınar Ordu, İlker Arslan Görüntü Yönetmeni : Barış Işık Sanat Yönetmeni : Aynur Topalak Jenerik Müziği : Güliz Ayla Müzik : Alp Yenier Oyuncular : Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), Can Nergis (Tolga), Zeyno Günenç (Süheyla), Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent), Seren Deniz Yalçın (Ceyda), Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan), Gürsu Gür (Zübeyir), Barış Gönenen (Serkan)
Tatlı İntikam 6.Bölüm Fragmanı 01:04
Tatlı İntikam 6.Bölüm Fragmanı 658 izlenme - 2 yıl önce Tatlı İntikam yeni bölümüyle 30 Nisan Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!
Tatlı İntikam 1. Bölüm 4. Fragmanı (26 Mart Cumartesi 2016) 00:30
Tatlı İntikam 1. Bölüm 4. Fragmanı (26 Mart Cumartesi 2016) 637 izlenme - 2 yıl önce Tatlı İntikam, Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de başlıyor! Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar…
Meliha Hanım Bunu Nasıl Sever - Tatlı İntikam 9.Bölüm - 01:46
Meliha Hanım Bunu Nasıl Sever - Tatlı İntikam 9.Bölüm - 512 izlenme - 2 yıl önce Tatlı İntikam Konusu Pelin aşktan yana yüzü hiç gülmeyen şansız bir kadındır ancak bir gün şeytanın bacağını kırar ve hayallerinde erkekle karşılaşır ve onunla evlenmeye karar verir. Anca çok sevdiği adam tarafından düğün günü terk edilir. Sonrasında görmüş geçirmiş bir kadın tarafından geçmişte çok büyük bir ah aldığı ve bu ah eden kişiden kendisini affettirmediği sürece mutlu olamayacağını duyan Pelin geçmişin peşine düşer ve hikayemiz böylelikle başlamış olur.
Tatlı İntikam 12.  Bölüm Fragmanı (11 Haziran Cumartesi) 00:53
Tatlı İntikam 12. Bölüm Fragmanı (11 Haziran Cumartesi) 491 izlenme - 2 yıl önce Pelin ve Rüzgar arasındaki sular duruluyor... Tatlı İntikam Konusu Pelin aşktan yana yüzü hiç gülmeyen şansız bir kadındır ancak bir gün şeytanın bacağını kırar ve hayallerinde erkekle karşılaşır ve onunla evlenmeye karar verir. Anca çok sevdiği adam tarafından düğün günü terk edilir. Sonrasında görmüş geçirmiş bir kadın tarafından geçmişte çok büyük bir ah aldığı ve bu ah eden kişiden kendisini affettirmediği sürece mutlu olamayacağını duyan Pelin geçmişin peşine düşer ve hikayemiz böylelikle başlamış olur.
Güllerin Savaşı - Kin, Nefret, İntikam! 03:12
Güllerin Savaşı - Kin, Nefret, İntikam! 972 izlenme - 3 yıl önce Gülru'yu kıskanan Yonca ve Ömer'i elinden kaçırmak istemeyen Gülfem, birlikte şeytani planlar yapıyorlar
Tatlı İntikam 19. Bölüm Fragmanı 00:50
Tatlı İntikam 19. Bölüm Fragmanı 363 izlenme - 2 yıl önce Tatlı İntikam 19. Bölüm Fragmanı yayında! Sinan, Pelin'e karşı olan duygularını tüm gerçeğiyle annesine açıklıyor. Tatlı İntikam 19. Bölüm 20 Ağustos Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
Tatlı İntikam 10.bölüm Fragmanı 01:09
Tatlı İntikam 10.bölüm Fragmanı 378 izlenme - 2 yıl önce Pelin ve Sinan arasında beklenmedik yakınlaşma!
Tatlı İntikam 3. Bölüm 3. Fragmanı (9 Nisan Cumartesi 2016) 01:01
Tatlı İntikam 3. Bölüm 3. Fragmanı (9 Nisan Cumartesi 2016) 369 izlenme - 2 yıl önce Tatlı İntikam 3.Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Sinan ve Pelin arasında sürpriz bir yakınlaşma mı yaşanıyor? Pelin'in aklını karışıyor. Tatlı İntikam yeni bölümüyle 9 Nisan Cumartesi 20.00'de Kanal D'de! Leyla Lydia Tuğutlu-Pelin Pelin, ailenin tek çocuğu olmasından dolayı anne ve babası tarafından prensesler gibi büyütülmüştür. Bir dediği iki edilmeyen Pelin hayatının her döneminde her şeyi elde etmiş ve bu yüzden de biraz şımarıktır. Tıp fakültesini kazanıp başarılı bir diyetisyen olan Pelin’in aşk konusunda bir türlü yüzü gülmemektedir. Furkan Andıç-Sinan / Tankut Sinan, severek girdiği tıp fakültesinde aşık olduğu kız tarafından kalbinin kırılması sonucunda okulu bırakmak zorunda kalmıştır. Bu olay babası ile arasını açmış, Sinan yurt dışına gidip aşçı olmaya karar vermiştir. Fakat babası ile arası hiç düzelmemiş ve yurt dışındayken babasını kaybetmiştir. Sinan, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Kalp kırıklığından dolayı kadınlara kendisini kapatmıştır. İşinde mükemmeliyetçidir. Zeyno Günenç-Süheyla Pelin’in annesidir. Kendisi de bir prenses gibi yetiştirildiği için, o da kızını öyle büyütmüştür. Kendisiyle tamamen zıt olan bir adama aşık olup evlenmiştir. Hayatının her döneminde Rıza ile çatışan Süheyla ayrı yaşamalarına rağmen aslında içten içe hala kocasını sevmektedir. Tam bir İzmirlidir. Ayşenil Şamlıoğlu-MelihaMeliha, Sinan’ın annesidir. Sinan okulu bırakıp yurt dışına gidince çok üzülmüştür. Sinan’ın hayatını mahveden kızı bulsa bir kaşık suda boğacaktır. O kız, ailesinin dağılmasına neden olmuştur. Bu yüzden Sinan babasını kaybetmiştir. Tam bir geleneksel Türk kadınıdır. Mahalleden çok sevdiği Ceyda’yı Sinan ile evlendirmeye çalışıyordur. Bülent Seyran-Necip Necip, Havva’nın işe yaramaz kocasıdır. İç güveysidir. Havva’nın saflığından yararlanarak onunla evlenmiştir. Her zaman köşeyi dönme peşindedir. Bu nedenle her yaptığı zarardır. Her zaman aileyi borca sokmaktadır. Ama yine de akıllanmaz.
Tatlı İntikam 3. Bölüm 3. Fragmanı 01:01
Tatlı İntikam 3. Bölüm 3. Fragmanı 533 izlenme - 2 yıl önce Tatlı İntikam 3.Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Sinan ve Pelin arasında sürpriz bir yakınlaşma mı yaşanıyor? Pelin'in aklını karışıyor. Tatlı İntikam yeni bölümüyle 9 Nisan Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!
Yağmur Emre Sahnesi (İntikam) 02:11
Yağmur Emre Sahnesi (İntikam) 884 izlenme - 5 yıl önce Yağmur Emre Sahnesi (İntikam)
Tatlı İntikam 15. Bölüm Fragmanı (9 Temmuz Cumartesi) 02:05
Tatlı İntikam 15. Bölüm Fragmanı (9 Temmuz Cumartesi) 291 izlenme - 2 yıl önce Tatlı İntikam Konusu Pelin aşktan yana yüzü hiç gülmeyen şansız bir kadındır. Fakat bir gün şeytanın bacağını kırar ve hayallerinde erkekle karşılaşır ve onunla evlenmeye karar verir. Anca çok sevdiği adam tarafından düğün günü terk edilir. Sonrasında ise görmüş geçirmiş bir kadın tarafından geçmişte çok büyük bir ah aldığı ve bu ah eden kişiden kendisini affettirmediği sürece mutlu olamayacağını duyan Pelin geçmişin peşine düşer ve hikayemiz böylelikle başlamış olur.
Tatlı İntikam 10.Bölüm Fragmanı (28 Mayıs Cumartesi) 01:09
Tatlı İntikam 10.Bölüm Fragmanı (28 Mayıs Cumartesi) 305 izlenme - 2 yıl önce Tatlı İntikam Konusu Pelin aşktan yana yüzü hiç gülmeyen şansız bir kadındır ancak bir gün şeytanın bacağını kırar ve hayallerinde erkekle karşılaşır ve onunla evlenmeye karar verir. Anca çok sevdiği adam tarafından düğün günü terk edilir. Sonrasında görmüş geçirmiş bir kadın tarafından geçmişte çok büyük bir ah aldığı ve bu ah eden kişiden kendisini affettirmediği sürece mutlu olamayacağını duyan Pelin geçmişin peşine düşer ve hikayemiz böylelikle başlamış olur.
Tatlı İntikam 3.Bölüm Fragmanı (9 Nisan Cumartesi 2016) 01:08
Tatlı İntikam 3.Bölüm Fragmanı (9 Nisan Cumartesi 2016) 318 izlenme - 2 yıl önce Tatlı İntikam 3.Bölüm Fragmanı / 9 Nisan Cumartesi - 20.00 Tatlı İntikam, yapımcılığını D Production'in üstlendiği, başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç'ın paylaştıkları dizidir. Tatlı İntikam dizisinin yönetmeni ise Barış Erçetin'dir.
Tatlı İntikam 10.Bölüm Fragmanı (28 Mayıs Cumartesi) 01:09
Tatlı İntikam 10.Bölüm Fragmanı (28 Mayıs Cumartesi) 291 izlenme - 2 yıl önce Tatlı İntikam Konusu Pelin aşktan yana yüzü hiç gülmeyen şansız bir kadındır ancak bir gün şeytanın bacağını kırar ve hayallerinde erkekle karşılaşır ve onunla evlenmeye karar verir. Anca çok sevdiği adam tarafından düğün günü terk edilir. Sonrasında görmüş geçirmiş bir kadın tarafından geçmişte çok büyük bir ah aldığı ve bu ah eden kişiden kendisini affettirmediği sürece mutlu olamayacağını duyan Pelin geçmişin peşine düşer ve hikayemiz böylelikle başlamış olur.
Tatlı İntikam 2. Bölüm 2. Fragman (2 Nisan Cumartesi 2016) 00:56
Tatlı İntikam 2. Bölüm 2. Fragman (2 Nisan Cumartesi 2016) 302 izlenme - 2 yıl önce Kanal D’nin, kendi yapım şirketi D Productions’ın üstlendiği, başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Hazal Türesan, Zeyno Günenç ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi "Tatlı İntikam"ın Ondört Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırlanan tanıtım fragmanı ekranlarınıza getirdik.Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç'ın oynadığı Kanal D'nin olduça güzel ses getirecek yeni dizisi "Tatlı İntikam" için çekilen fragman haberimizin sonunda izleyebilirsiniz. Tatlı İntikam dizisinin yönetmenliğini Barış Erçetin, senaryosunu ise Pınar Ordu ve İlker Aslan kaleme alıyorlar. Tatlı İntikam Konusu Pelin aşktan yana yüzü hiç gülmeyen şansız bir kadındır ancak bir gün şeytanın bacağını kırar ve hayallerinde erkekle karşılaşır ve onunla evlenmeye karar verir. Anca çok sevdiği adam tarafından düğün günü terk edilir. Sonrasında görmüş geçirmiş bir kadın tarafından geçmişte çok büyük bir ah aldığı ve bu ah eden kişiden kendisini affettirmediği sürece mutlu olamayacağını duyan Pelin geçmişin peşine düşer ve hikayemiz böylelikle başlamış olur.
İntikam 11. Bölüm 2. Fragmanı (21 Mart 2013) 01:03
İntikam 11. Bölüm 2. Fragmanı (21 Mart 2013) 585 izlenme - 5 yıl önce İntikam 11. Bölüm 2. Fragmanı (21 Mart 2013)
Tatlı İntikam 14.Bölüm Fragmanı (25 Haziran Cumartesi) 00:53
Tatlı İntikam 14.Bölüm Fragmanı (25 Haziran Cumartesi) 223 izlenme - 2 yıl önce Sinan, Pelin'in gönlünü alabilecek mi? Tatlı İntikam Konusu Pelin aşktan yana yüzü hiç gülmeyen şansız bir kadındır ancak bir gün şeytanın bacağını kırar ve hayallerinde erkekle karşılaşır ve onunla evlenmeye karar verir. Anca çok sevdiği adam tarafından düğün günü terk edilir. Sonrasında görmüş geçirmiş bir kadın tarafından geçmişte çok büyük bir ah aldığı ve bu ah eden kişiden kendisini affettirmediği sürece mutlu olamayacağını duyan Pelin geçmişin peşine düşer ve hikayemiz böylelikle başlamış olur.