Hoşgeldiniz!

intikam son bölüm

Tatlı İntikam 30. Bölüm Final Fragmanı (12 Kasım Cumartesi)  01:10
Tatlı İntikam 30. Bölüm Final Fragmanı (12 Kasım Cumartesi) 2.016 izlenme - 8 ay önce Tatlı İntikam 30. Bölüm Fragmanı yayında! Pelin ve Sinan'ın aşk hikayesi mutlu bitecek mi? Tatlı İntikam final bölümüyle Cumartesi akşamı saat 22.30'da Kanal D'de!
Tatlı İntikam 26. Bölüm Fragmanı (15 Ekim Cumartesi) 00:45
Tatlı İntikam 26. Bölüm Fragmanı (15 Ekim Cumartesi) 472 izlenme - 9 ay önce Tatlı İntikam 26. Bölüm Fragmanı yayında! Sinan ve Barış'ın savaşı başlıyor! Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Ardından, görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebini, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar.
Tatlı İntikam 29. Bölüm Fragmanı (5 Kasım Cumartesi) 01:06
Tatlı İntikam 29. Bölüm Fragmanı (5 Kasım Cumartesi) 391 izlenme - 9 ay önce Tatlı İntikam 29. Bölüm Fragmanı Yayında! Sinan hapse düşüyor; Pelin ile yol ayrımına geliyor! Tatlı İntikam 29. Bölüm 5 Kasım Cumartesi akşamı saat 22.15'te Kanal D'de!
Tatlı İntikam 3. Bölüm 3. Fragmanı 01:01
Tatlı İntikam 3. Bölüm 3. Fragmanı 529 izlenme - 1 yıl önce Tatlı İntikam 3.Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Sinan ve Pelin arasında sürpriz bir yakınlaşma mı yaşanıyor? Pelin'in aklını karışıyor. Tatlı İntikam yeni bölümüyle 9 Nisan Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!
Tatlı İntikam 29. Bölüm Fragmanı (5 Kasım Cumartesi) 00:50
Tatlı İntikam 29. Bölüm Fragmanı (5 Kasım Cumartesi) 303 izlenme - 9 ay önce Tatlı İntikam 29. Bölüm Fragmanı (5 Kasım Cumartesi) Hikaye ve Künye Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar… Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir. Yapım : D Yapım Yapımcı : Ayşe E. Durmaz Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal Yönetmen : Barış Erçetin Senaryo : Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Yasemin Özek, Leyla Uslu Oter Görüntü Yönetmeni : Barış Işık Sanat Yönetmeni : Aynur Topalak Jenerik Müziği : Güliz Ayla Müzik : Alp Yenier Oyuncular : Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), İlker Kızmaz (Barış), Zeyno Günenç (Süheyla), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent), Eylül Su Sapan (Duygu), Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan), ve Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha)
Tatlı İntikam 27. Bölüm Fragmanı (22 Ekim Cumartesi) 00:45
Tatlı İntikam 27. Bölüm Fragmanı (22 Ekim Cumartesi) 314 izlenme - 9 ay önce Tatlı İntikam 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Ardından, görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebini, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar.
Tatlı İntikam 28. Bölüm Fragmanı (29 Ekim Cumartesi) 00:50
Tatlı İntikam 28. Bölüm Fragmanı (29 Ekim Cumartesi) 239 izlenme - 9 ay önce Tatlı İntikam 28. Bölüm Fragmanı (29 Ekim Cumartesi) Pelin ile Sinan arasında bitmeyen duygular olduğunu düşünen Barış, ne yapacak? Aniden ortaya çıkan adam kim?
Tatlı İntikam 28. Bölüm Fragmanı (29 Ekim Cumartesi) 00:45
Tatlı İntikam 28. Bölüm Fragmanı (29 Ekim Cumartesi) 204 izlenme - 9 ay önce Tatlı İntikam 28. Bölüm Fragmanı (29 Ekim Cumartesi) Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar… Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir. Oyuncular : Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), İlker Kızmaz (Barış), Zeyno Günenç (Süheyla), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent), Eylül Su Sapan (Duygu), Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan), ve Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha)
 Mutlu Son! - Tatlı İntiklam 30. Bölüm Final (12 Kasım Cumartesi) 03:20
Mutlu Son! - Tatlı İntiklam 30. Bölüm Final (12 Kasım Cumartesi) 118 izlenme - 8 ay önce Pelin ve Sinan her şeyin başladığı Filiya'da, sevdikleri ile birlikte aşklarını ölümsüzleştirdiler.. Tatlı İntikam 30. Bölüm Özeti (FİNAL) Tatlı İntikam final bölümü ile ekrana geliyor! Tatlı İntikam 30. Bölüm Özeti (FİNAL) Pelin, Barış’ın yaptığı evlilik teklifi karşısında şaşkındır. Aklı ve mantığı arasındaki seçimin sonuna gelmiştir. Bu teklif, Sinan’ı altüst eder. Pelin’i kaybetmeye niyeti yoktur. Onu kazanmak için elinden geleni yapacaktır. Diğer yandan Barış, Sinan’ı Pelin’in hayatından çıkartmak için uğraşmaya devam eder. Duygu da, Sinan’la görüşebilmek için fırsat kollar. Türlü oyunlar, yanlış anlaşılmalar ve büyük kırgınlıklara rağmen Pelin ve Sinan kavuşabilecek mi? Kader oyununda aşk galip gelecek mi? Acı ayrılıkta “tatlı” son mümkün mü?
Tatlı İntikam 26. Bölüm Fragmanı (15 Ekim Cumartesi) 00:50
Tatlı İntikam 26. Bölüm Fragmanı (15 Ekim Cumartesi) 126 izlenme - 10 ay önce Tatlı İntikam dizisi hikayesi: Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar… Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir. Oyuncular : Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), İlker Kızmaz (Barış), Zeyno Günenç (Süheyla), Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent), Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan), Gürsu Gür (Zübeyir), Barış Gönenen (Serkan)
Tatlı İntikam 27. Bölüm Fragmanı (22 Ekim Cumartesi) 00:45
Tatlı İntikam 27. Bölüm Fragmanı (22 Ekim Cumartesi) 114 izlenme - 9 ay önce Tatlı İntikam 27. Bölüm Fragmanı (22 Ekim Cumartesi) Sinan'ın, Barış hakkında söyledikleri Pelin'i ne kadar etkileyecek? Tatlı İntikam 27. Bölüm 22 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
4 dk'da Tatlı İntikam 25. Bölüm 03:59
4 dk'da Tatlı İntikam 25. Bölüm 69 izlenme - 9 ay önce Tatlı İntikam 25. Bölüm'de yaşanan her şeyi 4 dakikaya sığdırdık... Tatlı İntikam 25. Bölüm Özeti Sinan’ın Filiya’yı satmaktan vazgeçip kalması herkesin hayatında bomba etkisi yaratır. PELİN’İN DUYGULARI KARMA KARIŞIK OLUYOR… Sinan’dan hesap sormak isteyen Pelin, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Sinan, Pelin’in içine gömdüğü ne kadar duygu varsa ortaya çıksın diye zorlar. Sinan’a duyduğu öfkeyle deliye dönen Pelin, güveni bulduğu Barış’a daha büyük adımlarla yaklaşır. Barış ise Sinan’ı hayatlarından çıkarmak için çok büyük bir teklif hazırlar. Diğer yandan da vereceği büyük davetle Pelin’le yaşadığı ilişkiyi herkese duyurmayı planlar.
Sinan, Barış'ın Gerçek Yüzünü Gördü! - Tatlı İntikam 28. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) 06:36
Sinan, Barış'ın Gerçek Yüzünü Gördü! - Tatlı İntikam 28. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) 56 izlenme - 9 ay önce Barış, Sinan'ın borçlu olduğu tefecilere ulaşır ve sinsi bir planı işleme sokar.. Sinan ise, geçmişinde hayatına giren yeraltı dünyasının liderleri olan Haşmet Abi'sinden Barış'ın gizli planını öğrenir.. Filiya'ya yapılan sağlık kontrolünden alınan ceza da bu işin tuzu biberi olur.. Her şeyi Barış'ın planladığını düşünen Sinan, soluğu Barış'ın yeni mekanında alır..
Sinan Pelin ile Tango Yapıyor - Tatlı İntikam 25. Bölüm (8 Ekim Cumartesi) 03:09
Sinan Pelin ile Tango Yapıyor - Tatlı İntikam 25. Bölüm (8 Ekim Cumartesi) 55 izlenme - 9 ay önce Tatlı İntikam 25. Bölüm Özeti Sinan’ın Filiya’yı satmaktan vazgeçip kalması herkesin hayatında bomba etkisi yaratır. PELİN’İN DUYGULARI KARMA KARIŞIK OLUYOR… Sinan’dan hesap sormak isteyen Pelin, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Sinan, Pelin’in içine gömdüğü ne kadar duygu varsa ortaya çıksın diye zorlar. Sinan’a duyduğu öfkeyle deliye dönen Pelin, güveni bulduğu Barış’a daha büyük adımlarla yaklaşır. Barış ise Sinan’ı hayatlarından çıkarmak için çok büyük bir teklif hazırlar. Diğer yandan da vereceği büyük davetle Pelin’le yaşadığı ilişkiyi herkese duyurmayı planlar.
Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur Mu? - Tatlı İntikam 28. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) 03:38
Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur Mu? - Tatlı İntikam 28. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) 50 izlenme - 9 ay önce Muhteşem yorumuyla Fikret Kızılok'un seslendirdiği "Bu kalp seni unutur mu?" şarkısı sizlerle! Tatlı İntikam 28. Bölüm Özeti Sinan, Pelin’le arasına daha fazla engel girmesine müsaade edecek mi? Tatlı İntikam 28. Bölüm 29 Ekim Cumartesi akşamı 20.00'de Kanal D'de! Pelin, Sinan’ın bir kızla öpüştüğünü görünce alt üst olur. Belli etmek istemese de kıskanır. Sinan’ın açıklamasını dinlemez bile, kendisini gerçekten unuttuğunu düşünür. Diğer yandan, bir takım karanlık adamlar Filiya’nın etrafında dolaşmaya başlar. Pelin, son derece tedirgin olur.
Cem Adrian - Bana Ne Yaptın - Tatlı İntikam 27. Bölüm (22 Ekim Cumartesi) 02:58
Cem Adrian - Bana Ne Yaptın - Tatlı İntikam 27. Bölüm (22 Ekim Cumartesi) 47 izlenme - 9 ay önce Muhteşem yorumuyla Cem Adrian'ın seslendirdiği "Bana ne yaptın" şarkısı sizlerle! Tatlı İntikam 27. Bölüm Özeti Nazım’ın kaçırılması herkesi perişan eder! Tatlı İntikam 27. Bölüm 22 Ekim Cumartesi akşamı 20.00'de Kanal D'de! Nazım’ın kaçırılması herkesi perişan eder. Bu süreç boyunca Pelin, Sinan’ı bir an olsun yalnız bırakmaz. Barış da, Pelin’in Sinan’la birlikte olduğunun farkındadır. Fakat Pelin, Barış’a gerçekleri söylemez. Pelin’in yalanını yakalayan Barış, derinden sarsılır.
Hala Kalbinde Ben Varım! - Tatlı İntikam 25. Bölüm (8 Ekim Cumartesi) 05:12
Hala Kalbinde Ben Varım! - Tatlı İntikam 25. Bölüm (8 Ekim Cumartesi) 47 izlenme - 9 ay önce Sinan’dan hesap sormak isteyen Pelin, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşıyor. Tatlı İntikam 25. Bölüm Özeti Sinan’ın Filiya’yı satmaktan vazgeçip kalması herkesin hayatında bomba etkisi yaratır. PELİN’İN DUYGULARI KARMA KARIŞIK OLUYOR… Sinan’dan hesap sormak isteyen Pelin, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Sinan, Pelin’in içine gömdüğü ne kadar duygu varsa ortaya çıksın diye zorlar. Sinan’a duyduğu öfkeyle deliye dönen Pelin, güveni bulduğu Barış’a daha büyük adımlarla yaklaşır. Barış ise Sinan’ı hayatlarından çıkarmak için çok büyük bir teklif hazırlar. Diğer yandan da vereceği büyük davetle Pelin’le yaşadığı ilişkiyi herkese duyurmayı planlar.
Umarım Öptüğün Kızla Mutlu Olursun! - Tatlı İntikam 28. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) 05:52
Umarım Öptüğün Kızla Mutlu Olursun! - Tatlı İntikam 28. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) 39 izlenme - 9 ay önce Duygu, Sinan'ı hiç beklemediği bir anda öper.. Rastlantı sonucunda Pelin görür.. Sinan, Pelin'i fark eder ve onunla yolda büyük bir tartışmaya girer.. Tatlı İntikam 28. Bölüm Özeti Sinan, Pelin’le arasına daha fazla engel girmesine müsaade edecek mi? Tatlı İntikam 28. Bölüm 29 Ekim Cumartesi akşamı 20.00'de Kanal D'de! Pelin, Sinan’ın bir kızla öpüştüğünü görünce alt üst olur. Belli etmek istemese de kıskanır. Sinan’ın açıklamasını dinlemez bile, kendisini gerçekten unuttuğunu düşünür. Diğer yandan, bir takım karanlık adamlar Filiya’nın etrafında dolaşmaya başlar. Pelin, son derece tedirgin olur.
Duygu'dan, Sinan'a Kafa Karıştıran Öpücük! - Tatlı İntikam 27. Bölüm (22 Ekim Cumartesi) 06:39
Duygu'dan, Sinan'a Kafa Karıştıran Öpücük! - Tatlı İntikam 27. Bölüm (22 Ekim Cumartesi) 39 izlenme - 9 ay önce Sinan ve Duygu'nun kaza sonrası teşekkür buluşmasında beklenmedik bir durum ortaya çıkar.. Aşık olduğu gözlerinden okunan Duygu, Sinan'ın fark etmediği bir anında dudaklarından öper.. Bu sırada, Barış ile buluşmaya gelen Pelin onları görür!
Duygu Sinan'ı Öper Pelin Sarsılır - Tatlı İntikam 27. Bölüm (22 Ekim Cumartesi) 02:11
Duygu Sinan'ı Öper Pelin Sarsılır - Tatlı İntikam 27. Bölüm (22 Ekim Cumartesi) 39 izlenme - 9 ay önce Tatlı İntikam 27. Bölüm Özeti Nazım’ın kaçırılması herkesi perişan eder! Tatlı İntikam 27. Bölüm 22 Ekim Cumartesi akşamı 20.00'de Kanal D'de! Nazım’ın kaçırılması herkesi perişan eder. Bu süreç boyunca Pelin, Sinan’ı bir an olsun yalnız bırakmaz. Barış da, Pelin’in Sinan’la birlikte olduğunun farkındadır. Fakat Pelin, Barış’a gerçekleri söylemez. Pelin’in yalanını yakalayan Barış, derinden sarsılır.
Son Bir Dans! - Tatlı İntikam 25. Bölüm (8 Ekim Cumartesi) 05:12
Son Bir Dans! - Tatlı İntikam 25. Bölüm (8 Ekim Cumartesi) 40 izlenme - 9 ay önce Barış'ın verdiği büyük davette Sinan, zorla Pelin’i dansa kaldırıyor. Tatlı İntikam 25. Bölüm Özeti Sinan’ın Filiya’yı satmaktan vazgeçip kalması herkesin hayatında bomba etkisi yaratır. PELİN’İN DUYGULARI KARMA KARIŞIK OLUYOR… Sinan’dan hesap sormak isteyen Pelin, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Sinan, Pelin’in içine gömdüğü ne kadar duygu varsa ortaya çıksın diye zorlar. Sinan’a duyduğu öfkeyle deliye dönen Pelin, güveni bulduğu Barış’a daha büyük adımlarla yaklaşır. Barış ise Sinan’ı hayatlarından çıkarmak için çok büyük bir teklif hazırlar. Diğer yandan da vereceği büyük davetle Pelin’le yaşadığı ilişkiyi herkese duyurmayı planlar.
Cem Adrian - Beni Affet Bu Gece / Tatlı İntikam 25. Bölüm Klip  (8 Ekim Cumartesi) 04:44
Cem Adrian - Beni Affet Bu Gece / Tatlı İntikam 25. Bölüm Klip (8 Ekim Cumartesi) 39 izlenme - 9 ay önce Muhteşem yorumuyla Cem Adrian'ın seslendirdiği "Beni Affet Bu Gece" adlı şarkı Tatlı İntikam'da sizlerle. Tatlı İntikam 25. Bölüm Özeti Sinan’ın Filiya’yı satmaktan vazgeçip kalması herkesin hayatında bomba etkisi yaratır. PELİN’İN DUYGULARI KARMA KARIŞIK OLUYOR… Sinan’dan hesap sormak isteyen Pelin, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Sinan, Pelin’in içine gömdüğü ne kadar duygu varsa ortaya çıksın diye zorlar. Sinan’a duyduğu öfkeyle deliye dönen Pelin, güveni bulduğu Barış’a daha büyük adımlarla yaklaşır. Barış ise Sinan’ı hayatlarından çıkarmak için çok büyük bir teklif hazırlar. Diğer yandan da vereceği büyük davetle Pelin’le yaşadığı ilişkiyi herkese duyurmayı planlar.
Tatlı İntikam 30. Bölüm Fragmanı (12 Kasım Cumartesi) 01:10
Tatlı İntikam 30. Bölüm Fragmanı (12 Kasım Cumartesi) 34 izlenme - 8 ay önce Tatlı İntikam Konusu Pelin aşktan yana yüzü hiç gülmeyen şansız bir kadındır ancak bir gün şeytanın bacağını kırar ve hayallerinde erkekle karşılaşır ve onunla evlenmeye karar verir. Anca çok sevdiği adam tarafından düğün günü terk edilir. Sonrasında görmüş geçirmiş bir kadın tarafından geçmişte çok büyük bir ah aldığı ve bu ah eden kişiden kendisini affettirmediği sürece mutlu olamayacağını duyan Pelin geçmişin peşine düşer ve hikayemiz böylelikle başlamış olur.
Sinan Yolda Kalıyor - Tatlı İntikam 25. Bölüm (8 Ekim Cumartesi) 02:49
Sinan Yolda Kalıyor - Tatlı İntikam 25. Bölüm (8 Ekim Cumartesi) 32 izlenme - 9 ay önce Tatlı İntikam 25. Bölüm Özeti Sinan’ın Filiya’yı satmaktan vazgeçip kalması herkesin hayatında bomba etkisi yaratır. PELİN’İN DUYGULARI KARMA KARIŞIK OLUYOR… Sinan’dan hesap sormak isteyen Pelin, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Sinan, Pelin’in içine gömdüğü ne kadar duygu varsa ortaya çıksın diye zorlar. Sinan’a duyduğu öfkeyle deliye dönen Pelin, güveni bulduğu Barış’a daha büyük adımlarla yaklaşır. Barış ise Sinan’ı hayatlarından çıkarmak için çok büyük bir teklif hazırlar. Diğer yandan da vereceği büyük davetle Pelin’le yaşadığı ilişkiyi herkese duyurmayı planlar.
4 Dakikada Tatlı İntikam 29. Bölüm 5 Kasım Cumartesi 04:00
4 Dakikada Tatlı İntikam 29. Bölüm 5 Kasım Cumartesi 25 izlenme - 8 ay önce Sinan, Barış’ın mekanına motosikletiyle girince işler ciddileşmeye başlar. Artık ne Barış duracak, ne de Sinan geri adım atacaktır. Sinan’ı kurtaracak tek şey ise, Pelin’in ifadesidir. Pelin, ifadesine gerek kalmadan Sinan’ın bu işi halletmesini ister. Ancak, beklenmedik gelişmelerle Sinan ve Pelin hem kendilerini, hem de aşklarını sınayacakları büyük bir sınavdan geçerler.
Bırakamadığın Filiya Mı, Sinan Mı? - Tatlı İntikam 28. Bölüm (29 Ekim Cumartesi)  03:52
Bırakamadığın Filiya Mı, Sinan Mı? - Tatlı İntikam 28. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) 25 izlenme - 9 ay önce Barış, Pelin'e artık bir karar vermesini ister.. Birlikteliklerinin önündeki engeli ortadan kaldırmak ister ve Pelin'den son kez karar vermesini ister.. Pelin, Sinan'ın artık hayatında olmadığını Barış'a söyler.. Tatlı İntikam 28. Bölüm Özeti Sinan, Pelin’le arasına daha fazla engel girmesine müsaade edecek mi? Tatlı İntikam 28. Bölüm 29 Ekim Cumartesi akşamı 20.00'de Kanal D'de! Pelin, Sinan’ın bir kızla öpüştüğünü görünce alt üst olur. Belli etmek istemese de kıskanır. Sinan’ın açıklamasını dinlemez bile, kendisini gerçekten unuttuğunu düşünür. Diğer yandan, bir takım karanlık adamlar Filiya’nın etrafında dolaşmaya başlar. Pelin, son derece tedirgin olur.
Sinan'ın, Pelin'i Ateşler İçinde Bırakan Hamlesi! - Tatlı İntikam 27. Bölüm (22 Ekim Cumartesi) 04:27
Sinan'ın, Pelin'i Ateşler İçinde Bırakan Hamlesi! - Tatlı İntikam 27. Bölüm (22 Ekim Cumartesi) 23 izlenme - 9 ay önce Pelin, Barış ve ailesinin yemek buluşması için mutfakta hamur yoğurmaktadır.. Bu sırada onu izleyen Sinan, aşçılık bilgisini kullanarak hamur yoğurmanın püf noktalarını anlatmaya başlar.. Sinan, Pelin'i büyülü sesi ile mest eder ve aralarındaki tutkulu aşkın kaybolmadığı bu yakınlık sayesinde ortaya çıkar! Bu büyüyü ise, Barış'ın mutfağa girmesi bozar..
Sinan'ın Gizli Bağlantısı Nazım'ı Buldu! - Tatlı İntikam 27. Bölüm (22 Ekim Cumartesi) 06:24
Sinan'ın Gizli Bağlantısı Nazım'ı Buldu! - Tatlı İntikam 27. Bölüm (22 Ekim Cumartesi) 22 izlenme - 9 ay önce Nazım'ın kaçırılması başta Pelin olmak üzere her kesi çok üzmüştür.. Dört bir koldan Nazım'ı bulmaya çalışırlar.. Sinan ise, kendi yöntemlerini devreye sokar ve esrarengiz bir kişiden yardım ister.. O kişi Nazım'a ulaşır ve adresi Sinan'a gönderir.. Pelin de, Sinan'ı yalnız bırakmaz ve Nazım'ın alıkoyulduğu otele giderler. Nazım sağ salim kurtarılır..
4 Dakikada Tatlı İntikam 28. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) 04:00
4 Dakikada Tatlı İntikam 28. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) 16 izlenme - 9 ay önce Pelin, Sinan’ın bir kızla öpüştüğünü görünce alt üst olur. Belli etmek istemese de kıskanır. Sinan’ın açıklamasını dinlemez bile, kendisini gerçekten unuttuğunu düşünür. Sinan ise, uzun zamandır görmediği gizli dostuyla tekrar bir araya gelir. Barış da boş durmaz. Sinan’ın bulaştığı kötü bir şeyler olduğundan emindir. Onları ortaya çıkartmak için var gücüyle uğraşır. Sinan, Barış’ın bir şeyler karıştırdığını anlayınca ortalığın tozunu atar!
Sinan'ın Karanlık Geçmişi! - Tatlı İntikam 28. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) 05:13
Sinan'ın Karanlık Geçmişi! - Tatlı İntikam 28. Bölüm (29 Ekim Cumartesi) 20 izlenme - 9 ay önce Nikah masasından kayıplara karışan Sinan'ın, geçmişi ile ilgili hatıraları ve yaşadıkları ortaya çıkmaya başladı.. Sırtındaki mermi izinin geçmişi ve hayatını kurtaran Haşmet Abisi ile arasındaki ilişkisi bir bir ortaya çıktı..