Hoşgeldiniz!

ios oyun

Merakla Beklenen Mobil Oyunu Modern Combat 5 Çıktı! 14:42
Merakla Beklenen Mobil Oyunu Modern Combat 5 Çıktı! 191 izlenme - 4 yıl önce Oyun üreticisi Gameloft'un açıklamasına göre Modern Combat 5 Blackout 24 Temmuz Perşembe günü marketlerdeki yerini alacak. İlk olarak iOS ve Android platformlarına gelecek olan oyunun fiyatı ise 6.99 dolar olacak. MC 5: Blackout'ın Windows Phone 8 sürümünün ise yılsonuna doğru yayımlanması bekleniyor.
Incredipede Oyununun Tanıtım Videosu 04:16
Incredipede Oyununun Tanıtım Videosu 261 izlenme - 4 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/beceri-oyunlari/incredipede.html Beceri Oyunları Oyna http://www.oyunkolu.com/beceri-oyunlari/ Android ve İos uygulamaları için tasarlanmış olan oyunun flash versiyonunu sizler ile paylaşmakta ve ücretsiz olarak oyunu oynamanızı sağlamaktayız. Bir çok farklı bölümlerinde fiziksel karakterimiz ile büyük bir macera yaşayacaksınız.
Gangstar Vegas İos Oyun [en İyi İos Oyunlar] 10:39
Gangstar Vegas İos Oyun [en İyi İos Oyunlar] 110 izlenme - 2 yıl önce gangstar vegasta sıradan bir gezinti katliam yağmalama sniper ve videonun sonun el tipi havan topunu kullandık ıyı seyırler
Rüyaların Efendisi - Trailer (Tanıtım Videosu) 00:21
Rüyaların Efendisi - Trailer (Tanıtım Videosu) 9 izlenme - 2 yıl önce 70'den fazla kahraman ile kendi takımını kur ve karanlık avcılara karşı savaşını başlat! Muhteşem 3B grafikler, animasyonlar ve görsel efektler ile PvP arena savaşlarında gücünü göster. Şimdi Bedava İndir: iOS: https://goo.gl/IPlU2k Android: https://goo.gl/d5i8Bg Yenilikler ve Özellikler: - Gerçek zamanlı 3D MMORPG aksiyon oyunu; muhteşem grafiklere, animasyonlara ve efektlere sahip - 70’den fazla cesur kahramanları topla ve özelleştir - 300’den fazla özel beceriler ile düşmanlarına karşı muhteşem kombolarla saldır - Elementsel bağlantılar ve Kahraman Karma sistemi ile sayısız stratejileri yarat - Unutma! Birlikten kuvvet doğar... Arkadaşlarınla çoklu oyuncu senaryolarında çevrimiçi oyna - Yerel ve çapraz sunucu PvP Arena savaşlarında gücünü göster - Günlük etkinlikler ve düzenli içerik güncellemeleri ile her zaman yenilikleri takip et - Çok güzel işlenmiş hayal gücü hikayesi ile sen de Rüyaların Efendisi ol! Not: Oynamanız için veri bağlantısı gerekmektedir. E-posta: cs_tr@mechanist.co Soru, öneri ve görüşleriniz için bize e-posta gönderebilirsiniz.
Numerus-x 00:29
Numerus-x 1 izlenme - 1 yıl önce Tetris tarzında hızlı ve eğlenceli bir oyun...