Hoşgeldiniz!

İpek Tanrıyar Videoları İzle

İpek Tanrıyar'ın Sunduğu 'İster İnan, İster İnanma' Programı (2002) 01:09
İpek Tanrıyar'ın Sunduğu 'İster İnan, İster İnanma' Programı (2002) 7.049 izlenme - 1 yıl önce 2000'li yılların başında Kanal D'de yayınlanan ve 2002 yılında sunuculuğuna İpek Tanrıyar'ın getirildiği İster İnan İster İnanma programından bir kesit. Uzun zamandır bu programın bir görüntüsünü arıyordum sonunda İpek Tanrıyar sayesinde (eski capsvid'çiler sağolsun) bulduğum video. Programda kılıç yutan adamın, yapay kalp krizi geçirerek normal yaşama dönen kalp hastalarının, ölüme meydan okuyarak yıldırım fotoğrafları çeken çılgın fotoğrafçının ve çok iyi bowling oynayan kör bir kadının çarpıcı görüntüleri falan ekrana getirilirdi.
Ünlülerin Güzellik Sırları - Pazar Sürprizi 03:44
Ünlülerin Güzellik Sırları - Pazar Sürprizi 528 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'pazar sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; ünlülerin güzellik sırları ekranlara geliyor.
Japonyalı Gelin - Jenerik (2003) 03:55
Japonyalı Gelin - Jenerik (2003) 484 izlenme - 2 yıl önce Bekir Ağa, dünyaca ünlü bir tekstil imparatorudur. Eşi ile birlikte büyük bir konakta son günlerini yaşamaktadır. Yaşı iyice ilerlemiş ve amansız bir hastalığa tutulmuştur. Son arzusu, mirasının sahibi oğlu Ömer’in evlenmesidir. Eşi Melek Hanım’dan oğlu Ömer’i aramasını ve gelinini kendisine getirmesini ister. Ömer telaşla nişanlısı Jale’yi arar. Jale, Ömer’in teklifini reddeder. Ömer, yol kenarında otostop yapan, bir Japon kızla tanışır. Onunla bir anlaşma imzalar... (alıntıdır)
Kadına Şiddete Hayır Defilesi 01:17
Kadına Şiddete Hayır Defilesi" 364 izlenme - 2 yıl önce Defileden görüntüler Bursa'da "Kadına Şiddete Hayır Defilesi" Bursa'da kadına şiddete dikkati çekmek amacıyla düzenlenen defilede mankenler, siyah gelinlik ve fındık çuvalından yapılan kostümler giydi.
Setlerde Tacize Uğrayan Ünlüler Kim? - Renkli Sayfalar 16 Mart Çarşamba 2016 03:39
Setlerde Tacize Uğrayan Ünlüler Kim? - Renkli Sayfalar 16 Mart Çarşamba 2016 44 izlenme - 11 ay önce "Renkli Sayfalar" ekibi setlerde tacize uğrayan ünlülerle ilgili dosya oluşturdu, programın bugünkü konuğu İpek Tanrıyar kendi başına gelenleri anlattı!
Serseri - 2. Sezon - Jenerik 01:37
Serseri - 2. Sezon - Jenerik 141 izlenme - 2 yıl önce Ömer hırsızlık yaparak geçimin sağlayan bir gençtir. Ancak bu durumdan ailesinin haberi yoktur. Hapishaneye düşmüş ve ailesine yabancı ülkelerde olduğunu, ithalat-ihracat işiyle uğraştığını söylemiştir. Annesi ve iki kardeşinden sonra en yakını Cemo ve Cafer'dir. Ömer hapishaneden bir gün erken çıkar. Cemo ve Cafer'in yardımıyla herşeyi kılıfına uydurur. Kalabalık bir mahalleli gurubu onu karşılamaktadır. Herkes onun gerçekten yurt dışından geldiğine inanır. Ömer'in yokluğunda Ömer'in annesi Zehra ve kardeşlerine büyük destek olan Komser Kemal'in kızı Eylül, Ömer'i görünce heyecanlanır. Ömer'e karşı gizli bir sevgi beslemektedir. Ömer kardeşi Osman'ın askerde sakatlandığını ve o haliyle el işi yaparak evin geçimini sağladığını görünce çok üzülür. Ömer, Cemo ve Cafer'le beraber dolaşmaktadır. Genç, güzel ve zengin bir kızı bir arabanın takip ettiğini ve arabadaki adamla tartıştığını görürler. Kız adamı sepetledikten sonra Cemo ve Cafer onun çantasını çalar. Ömer genç kızın, yani Sibel'in, astım hastası olduğunu farkeder. Hırsızlardan dayak yemiş numarası yaparak Sibel'e çantasını geri verir. Ertesi gün Ömer'i hırsızlığa alıştıran Baykuş ve adamları hapishane kapısında Ömer'in çıkmasını beklemektedir. Daha fazla dayanamayıp oradan giderlerken Ömer'i görürler. Baykuş Ömer'e borç aldığı parayı geri vermesi için iki gün mühlet verir. Yoksa annesini ve kardeşlerini öldürecektir. Cemo ve Ömer karşılaşır. Cemo'nun peşinde polis vardır. İkisi beraber kaçmaktadır. Ömer evlerden birine girer. Bu ev Sibel'in evidir. Kader yine onları karşılaştırmıştır. Ömer aslında hala resmini sakladığı çocukluk aşkının Sibel olduğunu bilmemektedir. 1.Sezon Jeneriği ise Burada ; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/32142/serseri-jenerik
İpek Tanrıyar: Erkan Petekkaya İle Kardeş Gibiydik - Renkli Sayfalar 16 Mart Çarşamba 2016 02:54
İpek Tanrıyar: Erkan Petekkaya İle Kardeş Gibiydik - Renkli Sayfalar 16 Mart Çarşamba 2016 13 izlenme - 11 ay önce İpek Tanrıyar, Erkan Petekkaya ile Nurgül Yeşilçay arasındaki kavgada önemli görüşlerini "Renkli Sayfalar", Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'a anlattı!
İpek Tanrıyar: Erkan Petekkaya ile Kardeş Gibiydik! (Renkli Sayfalar 16 Mart Çarşamba) 02:54
İpek Tanrıyar: Erkan Petekkaya ile Kardeş Gibiydik! (Renkli Sayfalar 16 Mart Çarşamba) 13 izlenme - 11 ay önce İpek Tanrıyar, Erkan Petekkaya ile Nurgül Yeşilçay arasındaki kavgada önemli görüşlerini "Renkli Sayfalar", Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'a anlattı!
Prof. Dr. Yonca Tabak Tv Em Ekranlarında İprek Tanrıyar'la Sağlığın Tarifi Programında 01:28:27
Prof. Dr. Yonca Tabak Tv Em Ekranlarında İprek Tanrıyar'la Sağlığın Tarifi Programında 23 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Yonca Tabak TV EM ekranlarında İprek Tanrıyar'la Sağlığın Tarifi programında çok önemli bilgiler verdi. Alerji, astım, alerji tedavisi,alerjinin ke...
Kadın Haksızlıklarına Sessiz Kalma! 05:50
Kadın Haksızlıklarına Sessiz Kalma! 76 izlenme - 4 yıl önce Polisan Boya'nın Katkıları Ve 59 Ünlü Kadının Katılımıyla Hayata Geçirilen "her Ses Bir Nefes 2" Sosyal Sorumluluk Projesi, Kadınların Yaşadığı Haksızlıklara Dikkat Çekiyor.
Doktorumun Mutfağı TRT - Op. Dr. Özden Avcı 21:39
Doktorumun Mutfağı TRT - Op. Dr. Özden Avcı 19 izlenme - 2 yıl önce Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Özden Avcı TRT Çocuk ekranlarında yayınlanan Doktorumun Mutfağı programında İpek Tanrıyar'ın konuğu oldu. Reflü ve kalınbağırsak hastalıkları hakkında bilgi verdi. Randevu tel: 0532 228 33 60