Hoşgeldiniz!

iphone plus

15 Yaşlarındaki İki Çocuk Mağazada İphone'u Büktü! 01:20
15 Yaşlarındaki İki Çocuk Mağazada İphone'u Büktü! 404 izlenme - 4 yıl önce iPhone 6 Plus'ın bükülebildiğini artık tüm dünya öğrendi. Biraz baskı uygulandığında özellikle bazı model iPhone 6 Plus'ların gözle görülür şekilde büküldüğü göze çarpıyor. Bunu fırsat bilen 15 yaşlarındaki iki genç de tam bu noktada kendilerini İngiltere'deki Apple Store'da buldu. Mağazada sergilenen iPhone 6 Plus'ı ellerine alan çocuklar, iPhone 6 Plus'ı kolayca bükerken, bunu da kameraya almayı ihmal etmedi. Suç işlediklerini bilmelerine karşın bunu yapmaktan keyif aldıklarını dile getiren Danny ve Kylie, videoyu YouTube üzerinden paylaşınca büyük ses getirdi. Video kısa sürede büyük yankı uyandırınca Danny ve Kylie bu sefer de bir özür videosu çekerek şayet Apple kendileri ile iletişime geçer ve ücret talep ederse, ödeme yapmaya hazır olduklarını duyurdular. Apple'ın bu enteresan olay sonrası ne yapacağı ise henüz bilinmiyor.
İphone 6 Plus'ın Üzerinden Araba Geçerse Ne Olur? 02:03
İphone 6 Plus'ın Üzerinden Araba Geçerse Ne Olur? 282 izlenme - 4 yıl önce Yeni çıkan iPhone modelinin sağlamlığını kontrol etmek için yapılan test kameralara böyle yansıdı...
iPhone 7 vs 7 Plus (Cep Telefonu İnceleme) 02:09
iPhone 7 vs 7 Plus (Cep Telefonu İnceleme) 210 izlenme - 2 yıl önce iPhone 7 vs 7 Plus
Apple Store'ye Gidip  iPhone6plus Bükmece 04:56
Apple Store'ye Gidip iPhone6plus Bükmece 183 izlenme - 3 yıl önce 15 yaşındaki bu veletler kendince Apple'ye ders vermek amacı ile Apple Store'deki iPhonePlusları bükmeye çalışıyorlar..vs. vs. iyi seyirler Son iPhoneplus bükücü sevender.
Bembeyaz iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Gün Işığına Çıktı 00:06
Bembeyaz iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Gün Işığına Çıktı 33 izlenme - 1 yıl önce iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a yeni renk seçeneği gelebileceğini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Mac Otakara’nın geçtiğimiz kasım ayında duyurduğu bir haberde Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a Jet White (bembeyaz) renk seçeneği ekleyeceği belirtilmişti. Bir aylık sürenin ardından Apple ürünleriyle alakalı çeşitli sızıntılarıyla ün yapan Sonny Dickson, bu konu ile ilgili bir video yayınladı. Dickson’ın Twitter hesabı üzerinden paylaştığı kısa videoda Jet White renk seçeneğine sahip iPhone 7 ve iPhone 7 Plus görülüyor. iPhone 7 Plus’ta Apple logosu göze çarparken, iPhone 7’de bu logo yer almıyor. iPhone 7 modelinde logonun yer almayışı akıllara videonun sahte olabileceği ihtimalini getiriyor. Konu hakkında sessizliğini koruyan Apple’ın bembeyaz renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı satışa sunup sunmayacağı önümüzdeki günlerde açığa çıkacak.