Hoşgeldiniz!

İphone Plus Videoları İzle

iPhone 7 vs 7 Plus (Cep Telefonu İnceleme) 02:09
iPhone 7 vs 7 Plus (Cep Telefonu İnceleme) 181 izlenme - 8 ay önce iPhone 7 vs 7 Plus
15 Yaşlarındaki İki Çocuk Mağazada İphone'u Büktü! 01:20
15 Yaşlarındaki İki Çocuk Mağazada İphone'u Büktü! 401 izlenme - 3 yıl önce iPhone 6 Plus'ın bükülebildiğini artık tüm dünya öğrendi. Biraz baskı uygulandığında özellikle bazı model iPhone 6 Plus'ların gözle görülür şekilde büküldüğü göze çarpıyor. Bunu fırsat bilen 15 yaşlarındaki iki genç de tam bu noktada kendilerini İngiltere'deki Apple Store'da buldu. Mağazada sergilenen iPhone 6 Plus'ı ellerine alan çocuklar, iPhone 6 Plus'ı kolayca bükerken, bunu da kameraya almayı ihmal etmedi. Suç işlediklerini bilmelerine karşın bunu yapmaktan keyif aldıklarını dile getiren Danny ve Kylie, videoyu YouTube üzerinden paylaşınca büyük ses getirdi. Video kısa sürede büyük yankı uyandırınca Danny ve Kylie bu sefer de bir özür videosu çekerek şayet Apple kendileri ile iletişime geçer ve ücret talep ederse, ödeme yapmaya hazır olduklarını duyurdular. Apple'ın bu enteresan olay sonrası ne yapacağı ise henüz bilinmiyor.
İphone 6 Plus'ın Üzerinden Araba Geçerse Ne Olur? 02:03
İphone 6 Plus'ın Üzerinden Araba Geçerse Ne Olur? 270 izlenme - 3 yıl önce Yeni çıkan iPhone modelinin sağlamlığını kontrol etmek için yapılan test kameralara böyle yansıdı...
Bembeyaz iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Gün Işığına Çıktı 00:06
Bembeyaz iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Gün Işığına Çıktı 32 izlenme - 4 ay önce iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a yeni renk seçeneği gelebileceğini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Mac Otakara’nın geçtiğimiz kasım ayında duyurduğu bir haberde Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a Jet White (bembeyaz) renk seçeneği ekleyeceği belirtilmişti. Bir aylık sürenin ardından Apple ürünleriyle alakalı çeşitli sızıntılarıyla ün yapan Sonny Dickson, bu konu ile ilgili bir video yayınladı. Dickson’ın Twitter hesabı üzerinden paylaştığı kısa videoda Jet White renk seçeneğine sahip iPhone 7 ve iPhone 7 Plus görülüyor. iPhone 7 Plus’ta Apple logosu göze çarparken, iPhone 7’de bu logo yer almıyor. iPhone 7 modelinde logonun yer almayışı akıllara videonun sahte olabileceği ihtimalini getiriyor. Konu hakkında sessizliğini koruyan Apple’ın bembeyaz renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı satışa sunup sunmayacağı önümüzdeki günlerde açığa çıkacak.
Apple Store'ye Gidip  iPhone6plus Bükmece 04:56
Apple Store'ye Gidip iPhone6plus Bükmece 117 izlenme - 2 yıl önce 15 yaşındaki bu veletler kendince Apple'ye ders vermek amacı ile Apple Store'deki iPhonePlusları bükmeye çalışıyorlar..vs. vs. iyi seyirler Son iPhoneplus bükücü sevender.
Asfalt Sörfünü iPhone 6s Plus ile Yaptılar 04:54
Asfalt Sörfünü iPhone 6s Plus ile Yaptılar 24 izlenme - 1 yıl önce iPhone'lara ve iPad'ler üstünde gerçekleştirdiği işkence testlerinden tanıdığımız TechRax yine boş durmadı ve yapacağını yaptı. Ekiptekiler bu sefer de arabayla giderken, iPhone 6s Plus'a resmen asfalt sörfü yaptırdı. Sonucun ne olduğuna videodan bakabilirsiniz. İyi seyirler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Neo'nun İphone İle İmtihanı 00:39
Neo'nun İphone İle İmtihanı 29 izlenme - 2 yıl önce Abone olmayı unutmayın! http://goo.gl/8oHU0Q Caglar Akcam Sosyal Ağ Adresleri İnternet Sitem: http://caglarakcam.com Facebook: https://www.facebook.com/caglarakcam Twitter: https://twitter.com/caglarakcam İnstagram: http://instagram.com/caglarakcam Vine: https://vine.co/caglarakcam