Hoşgeldiniz!

iplenmemek

İplenmeyen Adam - Çok Sakat Var 00:15
İplenmeyen Adam - Çok Sakat Var 32.350 izlenme - 3 yıl önce Bir ki üçş dört beşaltığğğ. Tam altı kez iplenmeme, bu alanda bence bir rekor. Özellikle her cümlenin sonunda itinayla repliğini söylemesi. 6 seferde de farklı vurgularla, kah düşük ses tonu, kah yakınarak, kah el hareketleri ve vucuduyla öne çıkmaya çalışması ama her seferinde iplenmemesi... Çok haklısın iplenmeyen adam, çok sakat var. Not: Görüntü, tahminim üzre Beşiktaş'ın Asi Ruh isimli belgeselinden alınma, meraklısına.
İplenmeyen Adam - Çok Sakat Var 00:15
İplenmeyen Adam - Çok Sakat Var 1.187 izlenme - 4 yıl önce Bir ki üçş dört beşaltığğğ. Tam altı kez iplenmeme, bu alanda bence bir rekor. Özellikle her cümlenin sonunda itinayla repliğini söylemesi. 6 seferde de farklı vurgularla, kah düşük ses tonu, kah yakınarak, kah el hareketleri ve vucuduyla öne çıkmaya çalışması ama her seferinde iplenmemesi... Çok haklısın iplenmeyen adam, çok sakat var. Not: Görüntü, tahminim üzre Beşiktaş'ın Asi Ruh isimli belgeselinden alınma, meraklısına.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam'ın Kamera Arkası - Hasan Mezarcı 00:46
Fıkrasına Gülünmeyen Adam'ın Kamera Arkası - Hasan Mezarcı 641 izlenme - 3 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adam olarak sitemizde nam salan çakma mehdi Hasan Mezarcı'nın günahını almışız a dostlar. Kamera arkası görüntülerinde Mezarcı'nın şakşakcıları varmış. Bunlar bi takım uydurmalar bu kalitedeki espiriye gülünmez mi hiç ?! Bu sefer güldürdü mübarek.
Çak Bi Beşlik 01:09
Çak Bi Beşlik 182 izlenme - 3 yıl önce Beşlik çakarken iplenmemek dünyanın en zor şeylerinden biridir. O el havaya kalkar beklenir, eğer bir karşılık gelmezse o el inecektir ama nasıl inecektir. Eli indirmekte zorlanan tüm bireylere ders maiyetindeki videomuzu izliyoruz efenim.
Messi'nin Forma Değiştirmek İsteyen Kaka'yı İplememesi 00:18
Messi'nin Forma Değiştirmek İsteyen Kaka'yı İplememesi 258 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler, Arjantin - Brezilya maçından. Şahsen Messi'yi çok seven biri olarak bu görüntülerden sonra ona karşı bakışım değişti. Büyük bir vefasızlık, büyük bir ayıp. Kendisiyle forma değiştirmek isteyen ve tebrik eden Kaka'nın tepkisine verdiği adeta iplemiyormuş gibi yanıtı. Ve Kaka'nın yüzünde oluşan o ifade. Ve tüm bunlardan sonra görüntülerde yok kusura bakmayın ama Messi'nin formasını Oscar ile değiştirmesi. Bir futbol ayıbı olarak tarihe geçecek görüntü bana göre. Yorum sizin, izleyelim..