Hoşgeldiniz!

iplenmeyen

Akın Sel'i İplemeyen Sergen Yalçın 00:29
Akın Sel'i İplemeyen Sergen Yalçın 4.857 izlenme - 7 ay önce Akın Sel'in sadece yerde değil havada da Beşiktaşlı futbolculara ızdırap olduğunu görebileceğimiz biri video. Artık nasıl darladıysa Sergen yürü git amk dercesine cevaplarıyla tepkisini ortaya koymuş.
Tarihin En Bahtsız Kahramanı 00:20
Tarihin En Bahtsız Kahramanı 3.137 izlenme - 3 yıl önce Gurban olduğum senin bu şanssızlığın nereye kadar gidecek böyle, donu tumanı çekmişin güzel pofur pofur geziyon, bir de suya atlayıp hem serinleme hem kahraman olma güdüsü güttün ama olmadı, senin düşüncen yeter şampiyon.
İplenmeyen Antrenör - Lionel Messi 00:36
İplenmeyen Antrenör - Lionel Messi 1.158 izlenme - 2 yıl önce Arjantin ve Brezilya arasındaki karşılaşmada elbette ki Messi yine maça damgasını vurdu özellikle de skoru 3-3 den 4-3 getiren golüyle. Lakin biz AlkışlarlaYaşıyorum.Com ailesi olarak bu sevinç esnasında bir iplenmeyen adamı daha bulduk ve de dramını gözler önüne getiriyoruz. Messi'nin şahane golünün sonrasındaki sevincine ortak olmak için kollarını açıp kendisine doğru koşan Messi'yi bekleyen antrenör kendisinin pas geçilip ortada kalmasıyla yıkılır. İzleyelim efenim.
İplenmeyen Taraftar - Çarşı 00:21
İplenmeyen Taraftar - Çarşı 729 izlenme - 2 yıl önce Bir Beşiktaş maçında amigoluk yapmaya çalışan naif sesli abimizin iplenmemesi ve buna karşılık verdiği tepkiler söz konusu, izliyoruz efenim.
İplenmeyen Adam Kenan Işık - Kim Milyoner Olmak İster 01:00
İplenmeyen Adam Kenan Işık - Kim Milyoner Olmak İster 952 izlenme - 2 yıl önce Yarışmacı çekini aldığı gibi voltasını alıp hıh yapmış neredeyse Kenan reyize. ama o andaki o elin havada kalması ve sonrasındaki mimiklere ne demeli. bravo kenan reyiz yine patlayacaksın sosyal medyada.
İplenmeyen Adam Davutoğlu 00:17
İplenmeyen Adam Davutoğlu 640 izlenme - 2 yıl önce Efendim 11 Ocak 2015 tarihinde Paris'teki saldırıları protesto etmek için düzenlenen "Cumhuriyet Yürüyüşü" yapıldı. Hollande amcamız diğer liderlerle tokalışırken Davutoğlu'na gelince sıra ne olacak diye tv karşısında gerildik. Korktuğumuz da başımıza geldi
İplenmeyen Amigo 00:45
İplenmeyen Amigo 501 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki, iplenmeyen adamlara bir yenisi eklenmesin. Görüntülerimiz de Diyarbakırspor'un emektar amigosu ve taraftar grubu arasında geçen diyaloglara şahit olacaksınız.
İplenmeyen Adam Erman Toroğlu ve Sivas Kangalı 00:25
İplenmeyen Adam Erman Toroğlu ve Sivas Kangalı 402 izlenme - 2 yıl önce Sevgili Erman Hoca canlı yayında bir pozisyonun yorumlanması esnasında kendine has bir yorum ortaya koymak ister fakat ne diğer yorumcuların ne de sunucunun onu iplemeye pek de niyeti yoktur. Fakat benim sivas kangalım ama benim sivass!?!?
İplenmeyen Caner Erkin 00:10
İplenmeyen Caner Erkin 460 izlenme - 2 yıl önce FB - İBB maçının ardından fubolcular ve de Bülent Korkmaz sahada birbirlerini tebrik edip el sıkışırken Caner Erkin Bülent Korkmaz'ın elini sıkmak ister lakin Bülent Korkmaz beklenmedik bir şekilde elini sıkmaz ve de iplemez Caner'i.
Messi'ye Niyet Edip Pique'den Forma Alan Çocuk 00:38
Messi'ye Niyet Edip Pique'den Forma Alan Çocuk 279 izlenme - 2 yıl önce Çocuk sıradan gördüğüne seslenmiş, aslında görünen o ki asıl istenen formalar belli ama hiçbiri takmayınca Pique'ye razı olmuş. Neyse sonrasında ağlaması da sevinçten değil Messi'den alamamaktır belki o formayı...
İplenmeyen Adam - Modric Versiyon 00:19
İplenmeyen Adam - Modric Versiyon 166 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray maçı sonrası Sabri Reis'i iplemeyerek bizi ve Reis'i türlü dertlere gark eden Ronaldo artık ne derdi varsa Sabri'den önce Modric'i de iplememiş efendim. Sabri Versiyonu için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113105/ronaldonun-mac-sonunda-sabriyi-iplemeyisi
Asi Ruh Belgeseli (90 dk) 01:29:05
Asi Ruh Belgeseli (90 dk) 130 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın taraftar grubu çarşı için hazırlanan, belgeselden çok iplenmeyen adam kısmıyla tanınan Asi Ruh belgeselinin tamamı. İyi seyirler efenim.
 İplenmeyen kadın 00:03
İplenmeyen kadın 97 izlenme - 4 yıl önce İplenmeyen kadın
Bilal Erdoğan'ın Valinin Elinden Mikrofonu Alması 02:19
Bilal Erdoğan'ın Valinin Elinden Mikrofonu Alması 120 izlenme - 2 yıl önce Telekonferansla bağlanılacak vali de iki nutuk atacak sanıyor kendini ama o da ne kendisi değil bilal erdoğan anons ediliyor. ee mikrofonu vereyim bari o zaman oluyor adamcağız, valla allah kimseyi bu duruma düşürmesin zor halinize şükredin lan...
Tarihin En Bahtsız Kahramanı 00:20
Tarihin En Bahtsız Kahramanı 119 izlenme - 3 yıl önce Tarihin En Bahtsız Kahramanı - Sap Gibi Kaldı Kadın Her Yerde Kadın Kezban İşte "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gerçek Hayatta Transformers 00:27
Gerçek Hayatta Transformers 69 izlenme - 2 yıl önce Adamı kimsenin iplememesi zaten olayın vahametini gözler önüne sermekte... Oysa o da özünde iyi bir insan ve bir şeyler başarmak istiyor.
İplenmeyen Teyze ve Atarlı Abi 00:57
İplenmeyen Teyze ve Atarlı Abi 98 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep'te ölen meslektaşları için Türkiye genelinde bir günlük iş bırakma eylemi yapan doktorlara atarlı bi abimiz sert çıkıyor. kendisinin Mhp'den geldiğini söylüyor, bu arada teyzemiz de kameraları görünce derdini anlatmak istiyo ama kameraman kaynağı bulmuşken ona döner mi artık.
Burak Yılmaz'ın Polisi İplememesi 00:22
Burak Yılmaz'ın Polisi İplememesi 81 izlenme - 2 yıl önce Bursaspor - Galatasaray maçı sonrası maçta süper ligde en genç gol atan olarak rekoru kıran Enes'i tebrik eden Burak Yılmaz takım otobüsüne dönerken bir polis kendisine yanaşmakta ve de muhtemelen ya imza ya da foto çekilmek istemekte lakin Burak kendisini iplememiş efenim.
İplenmeyen Futbolcu Tribi - Hayattan Acımasız Tespitler Vol.1 00:18
İplenmeyen Futbolcu Tribi - Hayattan Acımasız Tespitler Vol.1 40 izlenme - 2 yıl önce Bazı durumlar karşısında girilen öyle tripler vardır ki, bu triplerin dini, dili, ırkı, milliyeti, vatanı olmaz. İşte bu triplerden en çok görüleni de bir kişiye elinizi uzatmanız ya da sevinç paylaşmak istemeniz karşısında elinizin havada, hevesinizin de kursağınızda kaldığı andır. Bu anda hele ki bir de video çekiliyor, meraklı gözler o an sizi izliyor ise ilk yapacağınız şey tabiki eli hemen indirip saçlarınızı düzeltmektir. Kel de olsanız, kafanızdaki saç 3numara da olsa, at kuyruğu da olsa bu durum değişmez. Neyse efendim hayattan acı tespitler serimizin ilk videosu kısa ve de öz buyurun iyi seyirler, devam videolarımızda görüşmek ümidiyle. Lévi ilinoyizden bildirdi...