Hoşgeldiniz!

ipne

Miss Gay 2013 Kavgası 00:46
Miss Gay 2013 Kavgası 5.323 izlenme - 9 yıl önce Peru'da gay güzellik yarışması yapmışlar ama kavgayla sona ermiş. Kraliçelik tacını takan yarışmacı rakibinin saldırısına uğramış çohh vahim bir olay doğrusu...
İbrahimovic'i Boynundan Öpmek - Renato  Civelli 00:11
İbrahimovic'i Boynundan Öpmek - Renato Civelli 737 izlenme - 8 yıl önce Paris Saint-Germain & Nice maçında konuk takımın ceza sahası içinde gerginlik yaşanırken Zlatan Ibrahimovic ile Renato Civelli arasındaki yakınlaşma öpücükle sonuçlanmış.
LGBT Nedir? 02:40
LGBT Nedir? 791 izlenme - 8 yıl önce LGBT'nin (lezbiyen,gey,biseksüel,travesti ve transeksüel) işaret diliyle anlatılması.
Kızlar İlla İpne mi Olalım 2 02:19
Kızlar İlla İpne mi Olalım 2 416 izlenme - 8 yıl önce Kızlar illa ipne mi olalım videosuyla ünlenen bu arkadaşımız belli ki kızmış, kaşlarını da aldırmış. Dikkatle izliyoruz..
Kızlar İlla İbne Mi Olalım'ın Çok Özel Röportajı 00:47
Kızlar İlla İbne Mi Olalım'ın Çok Özel Röportajı 356 izlenme - 8 yıl önce Bir arabanın arka koltuğunda çekilmiş videosuyla çoğu internet kullanıcısının tanıdığı şair-i azam, yeni imajıyla ve daha soft sözleriyle yeniden karşımıza çıkıyor... Zamanında sorduğu "ibne mi olalım?" sorusuna da bir nevi cevap vermiş kendisi...
Justin Bieber'ın Photoshop İle Boka Dönüştürülmesi 01:59
Justin Bieber'ın Photoshop İle Boka Dönüştürülmesi 126 izlenme - 8 yıl önce Efenim CollegeHumor adlı youtube kanalı Justin Bieber'ın Calvin Klein iç çamaşırı için verdiği pozlardan birisini ele almış. Ortaya da gerçekten çok kaliteli bir çalışma çıkmış. Hayretlerle izliyoruz.