Hoşgeldiniz!

ipne

Miss Gay 2013 Kavgası 00:46
Miss Gay 2013 Kavgası 2.335 izlenme - 3 yıl önce Peru'da gay güzellik yarışması yapmışlar ama kavgayla sona ermiş. Kraliçelik tacını takan yarışmacı rakibinin saldırısına uğramış çohh vahim bir olay doğrusu...
İpne Oyunu) 00:52
İpne Oyunu) 1.170 izlenme - 5 yıl önce
En Stil Zıplama[kamera Arkasına Dikkat!!!] 01:27
En Stil Zıplama[kamera Arkasına Dikkat!!!] 4.957 izlenme - 10 yıl önce İşte dünyanın en stil zıplama yarışmasııı...Kamera arkasını mutlaka izleyin!!!İpnelik nedir orda görüceksiniz=))
Love is All You Need (Türkçe Altyazılı) 19:12
Love is All You Need (Türkçe Altyazılı) 381 izlenme - 2 yıl önce Dünyamızın tam tersini düşünün, eş cinselliğin heteroseksüellik, heteroseksüelliğin de eş cinsellik olduğunu. Love is All You Need işte tam da bunu anlatan bir kısa film. Umarız ki bu film insanların birbirlerini daha iyi anlamalarına ve birbirlerinin kararlarına saygı duymalarına yardımcı olur. Unutmayın ki eş cinsel haklarını savunmak için eş cinsel olmaya, doğa haklarını savunmak için odun olmaya, hayvan haklarını savunmak için de hayvan olmaya gerek yok.
Para Para Para, Şike Şike Şike (Küfür İçerir) 00:59
Para Para Para, Şike Şike Şike (Küfür İçerir) 728 izlenme - 2 yıl önce Eskişehir taraftarlarının şike bestesi efenim, keşke küfürlü olmasaymış ama maalesef olmuş artık. Küfür etmeden de tribünler coşabilir umarım bir gün...
Énder Ssaßa 00:40
Énder Ssaßa 2.030 izlenme - 10 yıl önce geleceğin yıldızından meksika şovu
LGBT Nedir? 02:40
LGBT Nedir? 560 izlenme - 3 yıl önce LGBT'nin (lezbiyen,gey,biseksüel,travesti ve transeksüel) işaret diliyle anlatılması.
İbrahimovic'i Boynundan Öpmek - Renato  Civelli 00:11
İbrahimovic'i Boynundan Öpmek - Renato Civelli 374 izlenme - 2 yıl önce Paris Saint-Germain & Nice maçında konuk takımın ceza sahası içinde gerginlik yaşanırken Zlatan Ibrahimovic ile Renato Civelli arasındaki yakınlaşma öpücükle sonuçlanmış.
Kızlar İlla İpne mi Olalım 2 02:19
Kızlar İlla İpne mi Olalım 2 247 izlenme - 3 yıl önce Kızlar illa ipne mi olalım videosuyla ünlenen bu arkadaşımız belli ki kızmış, kaşlarını da aldırmış. Dikkatle izliyoruz..
Kızlar İlla İbne Mi Olalım'ın Çok Özel Röportajı 00:47
Kızlar İlla İbne Mi Olalım'ın Çok Özel Röportajı 186 izlenme - 3 yıl önce Bir arabanın arka koltuğunda çekilmiş videosuyla çoğu internet kullanıcısının tanıdığı şair-i azam, yeni imajıyla ve daha soft sözleriyle yeniden karşımıza çıkıyor... Zamanında sorduğu "ibne mi olalım?" sorusuna da bir nevi cevap vermiş kendisi...
Hile Yapıyor Wolfteamde Bakın Ama Ben Boş Durmam 01:06
Hile Yapıyor Wolfteamde Bakın Ama Ben Boş Durmam 155 izlenme - 6 yıl önce banlanacaksın sende
Justin Bieber'ın Photoshop İle Boka Dönüştürülmesi 01:59
Justin Bieber'ın Photoshop İle Boka Dönüştürülmesi 95 izlenme - 2 yıl önce Efenim CollegeHumor adlı youtube kanalı Justin Bieber'ın Calvin Klein iç çamaşırı için verdiği pozlardan birisini ele almış. Ortaya da gerçekten çok kaliteli bir çalışma çıkmış. Hayretlerle izliyoruz.
Komedya 02:10
Komedya 199 izlenme - 9 yıl önce