Hoşgeldiniz!

irade

Adaylığını Kefen Giyerek Açıklamak 02:12
Adaylığını Kefen Giyerek Açıklamak 6.002 izlenme - 2 ay önce AKP Aydın İl Başkanlığı'nın 7 Nisan'daki kongresi öncesinde adaylığını kefenli basın toplantısıyla açıklayan Aydın Arabacı, "Kefenimi yanımda getirdiğime bakmayın zaten bu yola girerken giydim sayılır. Bizi hiç kimse bu yoldan geri çeviremez" dedi.
Cem Toker - Milli İradeye Saygı Duymuyorum 08:47
Cem Toker - Milli İradeye Saygı Duymuyorum 15.190 izlenme - 3 yıl önce Çağlar Cilara'nın sunduğu Tv programında, Liberal Demokrat Parti başkanı Cem Toker seçim sonrası sonuçları değerlendirdi.
Zaman'ın Darbe Mesajlı Reklamına Milli İrade’li Yanıt 00:43
Zaman'ın Darbe Mesajlı Reklamına Milli İrade’li Yanıt 6.338 izlenme - 2 yıl önce Zaman Gazetesi'nin darbe girişiminden 9 ay 10 gün önce yayına koyduğu darbe mesajlı reklamına İBB Medya A.S’den ‘Milli İrade’li yanıt geldi. Geçtiğimiz günlerde FETÖ'nün en büyük yayın organı olan Zaman'ın “Sükutun çığlığı” adlı reklam videosu kalkışma sonrası yeniden gündeme gelmişti. Reklamda Zaman Gazetesi'nin darbeden 9 ay 10 gün önce yayına koyduğu reklamı, darbe ile ilgili mesajlar içeriyordu. “Sükutun çığlığı” başlığı ile yayınlanan reklamda, önce siren sesleri duyuluyor, ardından bir bebeğin gülüşü ekrana geliyordu. Bu reklama yanıt ise İBB Medya A.S’den geldi. 'Milli İrade' adıyla yayınlanan videoda Boğaziçi Köprüsü yeni adıyla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü havadan kuş bakışı görüntüsüyle siren sesleri eşliğiyle başlıyor. Daha sonra ise milletin darbe girişimi karşısında egemen olduğu demokrasi nöbetleri sela eşliğinde kesitler halinde veriliyor. Son sahnede ise üzerinde Türk bayrağı olan bir bebeğin gülüşü ile ‘Milli İrade’ mesajı veriliyor. İBB Medya A.S tarafından hazırlanıp yayınlanan video kısa sürede büyük ilgi görd
Kader Kavramına Farklı Bir Pencereden Bakmak 02:59
Kader Kavramına Farklı Bir Pencereden Bakmak 7.760 izlenme - 3 yıl önce Dinlerde anlatilan kader kavramina farkli bir bakıs acısı . Düsünebilen insanlarin verilmek istenen mesaji algilayabilecegini düsünüyorum . İyi seyirler .
Cem Yılmaz ve Hep Aynı Adamlar - Neyleyek 02:06
Cem Yılmaz ve Hep Aynı Adamlar - Neyleyek 9.019 izlenme - 3 yıl önce Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Ali Baba ve 7 Cüceler filminin Azerice şarkısını filmin oyuncuları ve Irade ibrahimova ile birlikte periscope canlı yayınında söyledi. Yılmaz aynı oyuncularla film yaptığı eleştirilerine de atıfta bulunarak, 'Yine aynı adamlar' esprisi yaptı. Boris - Memedov
Milli İrade Zinedine Zidane 00:22
Milli İrade Zinedine Zidane 3.928 izlenme - 2 yıl önce Zinedine Zidane milli irade ceketi ile Real madrid tek başına iş başına.
İncirlik Üssü’ndeki ABD Jetleri UFO’lar Tarafından Vurulması 01:55
İncirlik Üssü’ndeki ABD Jetleri UFO’lar Tarafından Vurulması 6.223 izlenme - 2 yıl önce Adana haber ajanslarından alınan bilgiye göre 13 Ağustos’u 14 Ağustosa bağlayan gece saat 03.30 sularında İncirlik Hava Üssü’nden hareket etmek üzere kalkışa geçen 23 adet F-16 tipi savaş uçağı, tanımlanamayan bir cisim grubu tarafından etkisiz hale getirildi... Olayın ardından bölgede acil durum alarmı verilirken, Amerikan ordusunun kullandığı İncirlik Hava Üssü’ne uçak iniş ve kalkışlarının tamamen yasaklandığı bildirildi. Üsse çok sayıda asker sevkiyatı yapılıyor. Ayrıca Konsolosluğun, Türkiye’de bulunan Amerika vatandaşlarına yaptığı acil durum mesajında, İncirlik Üssü’ne elektrik verilmediğini ve elektriklerin kesik olduğu da yer aldı. Hatırlarsanız yine geçmiş tarihlerde Apollo 14 ile Ay’a giden 8 astronottan bir tanesi olan Edgar Mitchell, Sovyetler Birliği ve Amerika arasında yaşanması muhtemel bir nükleer savaşı engellemek için dünya dışı varlıkların dünyaya geldiğini, yine ismini vermek istemediği Hava Kuvvetleri’nden bazı görevlilerin, attıkları füzelerin sık sık engellendiğini ve bunu yapanların uzaylılar olduğunu açıklamıştı. Türkiye’de yaşanan bu önemli gelişmeyi Amerikan haber kanalları FOX News ile CNN Internacional, İngiliz haber kanalı Sky News ve Alman haber kanalı N24 ‘Son Dakika’ ibaresiyle izleyicilerine duyurdu... Ayrıca FOX News kanalında canlı yayına bağlanarak yabancı basının sorularını cevaplayan Amerikalı ünlü UFO Araştırmacısı Jeff Peckman, olayla ilgili: “Galaktik Federasyon kökenli ve barışı savunan bazı dünya dışı varlık ırklarının yeryüzünde hüküm sürmekte olan kaos ortamının daha fazla büyümesine engel olabilmek ve karanlık süreci yavaşlatmak adına Türkiye’de böyle bir müdahalede bulunmuş olabileceklerini düşünüyorum.”şeklinde konuştu...
Seda Sayan'dan Milli İrade Nöbeti 01:17
Seda Sayan'dan Milli İrade Nöbeti"ne Destek 3.656 izlenme - 2 yıl önce Video ile meydandakilere mesaj veren meydana bağlanan Seda Sayan, "Şerefsizce kurgulanan ve ana kuzularını haysiyetsizce kullanarak kendi halkının üzerine darbe uygulamaya kalkanları, Başkumandan Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Binali Yıldırım'ın çağrısıyla meydanları terk etmedik ve asla terk etmeyeceğiz!" dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu - Şimdi Açıkla, SGK'yı Kim Batırmış 03:13
Kemal Kılıçdaroğlu - Şimdi Açıkla, SGK'yı Kim Batırmış 5.217 izlenme - 2 yıl önce Benim genel müdürlüğümde açık 2 milyar 750 milyon liraydı, şimdi açık 80 milyar 629 milyon lira. Üstelik benim dönemimde emeklilik yaşı kadınlarda 38, erkeklerde 43'dü. Şimdi emeklilik yaşını 65’e çıkardın ve 80 milyar 629 milyon liralık bir açık kapatmaya çalışıyorsun. Şimdi söyle bakalım; Sosyal Güvenlik Kurumunu kim batırdı?
Çöküş - Seçim Gecesi 03:41
Çöküş - Seçim Gecesi 5.778 izlenme - 3 yıl önce Bu seçim belki de en cumhuriyetin en önemli seçimiydi. Ülke pkk ya sempatizan bir partiye dahi destek çıktı. Çünkü artık bıkmıştı. Bir korku cumhuriyeti baş göstermişti. İnsanlar sadece attığı twitlerden hapse giriyor, sempatizan olduğu partinin işaretini yağtığında göz altına alınıyor, buna karşı birde kafirlikle itham ediliyordu.Hani derler ya ümitler bitmişti. Bitmişti çünkü bu kadar rezaleti görmeyen milyonlarca insan vardı. Sanki ülkeye büyü yapılmıştı. Herşey çok doğallaşmıştı. Toprak kaybetmemizi bile zafer olarak nitelendirmeye başlamıştık. İşte o yüzden bu zafer çok önemli. Kimse beklemiyordu. O yüzden insanların yüzünde bir istemsiz mutluluk var. Herkes gerçekten gittiler mi? diye birbirine soruyor. Bazen tüm ümitlerin bittiği anda bir zafer gelir ya 7 haziran da bu toplum için öyleydi. İzahı olmayan şeylerin mizahı olur ya bu video da bunun tastikleyicisi gibi.İYİ SEYİRLER...
Özgür İrade Üzerine Bilimsel Bir Deney 05:51
Özgür İrade Üzerine Bilimsel Bir Deney 2.704 izlenme - 3 yıl önce Özgür irade veya erkin irade, kişinin eylemlerini, arzu, niyet ve amaçlarına göre kontrol altında tutabilme ve belirleme gücüdür
Başbakan Erdoğan İstanbul Mitingi 02:47
Başbakan Erdoğan İstanbul Mitingi 5.624 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan İstanbul Mitingi
Kemal Kılıçdaroğlu - IŞİD Soruları 03:26
Kemal Kılıçdaroğlu - IŞİD Soruları 4.497 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisinin Lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlunun halkı için sorduğu soruları izliyoruz sizinde görüşlerinizi merak ediyorum.
Eylül Tufan--İrade 07:09
Eylül Tufan--İrade 8.029 izlenme - 9 yıl önce
Rektörlük Seçimlerinin Kaldırılması 02:23
Rektörlük Seçimlerinin Kaldırılması 1.984 izlenme - 2 yıl önce
Dos Santos Türk Bayrağıyla Yürüdü  00:43
Dos Santos Türk Bayrağıyla Yürüdü 1.930 izlenme - 2 yıl önce Bolu’da binlerce kişi belediye meydanında milli iradeye sahip çıkarken, Boluspor takımı da yürüyüşe katıldı. Fenerbahçe ve Arsenal’in eski oyuncusu Brezilyalı Dos Santos Türk bayrağını omzuna asarak yürüdü.
Sürü Psikolojisi ve Özgür İrade Üzerine İlginç Bir Sosyal Deney 04:56
Sürü Psikolojisi ve Özgür İrade Üzerine İlginç Bir Sosyal Deney 2.609 izlenme - 3 yıl önce Sürü Psikolojisi ve Özgür İrade Üzerine İlginç Bir Sosyal Deney
Chp'nin Davutoğlu, Bahçeli, Demirtaş Kombolu Reklam Filmi 00:35
Chp'nin Davutoğlu, Bahçeli, Demirtaş Kombolu Reklam Filmi 5.123 izlenme - 3 yıl önce Chp'nın birlik temalı yeni reklam filmi... Tüm parti liderleri reklam filminde rol almış.
Tuğrul Türkeş - O Tırlar Türkmenlere Gitmiyordu 03:31
Tuğrul Türkeş - O Tırlar Türkmenlere Gitmiyordu 3.098 izlenme - 3 yıl önce Vekil sizin vekiliniz, şahidim var diyor, bu benim alanım diyor, yemin ediyor! Ey tır iftirası atan vicdansızlar, ne diyeceksiniz vekilinize!
Robert Budd Dwyer'ın Canlı Yayında İntihar Etmesi (+18) 00:56
Robert Budd Dwyer'ın Canlı Yayında İntihar Etmesi (+18) 2.396 izlenme - 3 yıl önce Ameikalı senatör R.Budd Dywer hakkında ortaya atılan yolsuzluk ve rüşvet iddialarından sonra "önümüzdeki senatörlük seçimlerinde halkımız gereken cevabı verecektir" demek, suçu paralel yapıya atmak ya da "eyy zenci lobisi" filan demek aklına gelmediğinden 22 ocak 1987 tarihinde bir basın toplantısı düzenler ve konuşması bittikten sonra canlı yayında kendisini kafasından vurur. işin acı tarafı 2010 yılında suçsuz olduğu ispatlanmıştır.
Çözüm Sürecinin Arkasındaki Kirli Pazarlıklar! 05:34
Çözüm Sürecinin Arkasındaki Kirli Pazarlıklar! 3.897 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Milletvekilimiz Barış Yarkadaş: Tayyip Erdoğan’a “Arap ülkelerinde ayaklanmalar olacak, sistemler değişecek, sen buranın lideri olacaksın. Bu planın uygulanabilmesi için ise Kürtleri yanına almalısın. Böylece Başkanlık sistemini hayata geçirebilirsin” denildi ve adına “çözüm” denilen süreç başladı!
2015 Milli ve Yerli Vekil Tanıtımı 03:40
2015 Milli ve Yerli Vekil Tanıtımı 2.680 izlenme - 3 yıl önce Erdoğan mitingde 550 milli ve yerli vekil istedi, sonra da beni anlıyorusunuz değil mi dedi? Gayet iyi anladık!
Azercan Komşumun Kızı İrade Dans 04:56
Azercan Komşumun Kızı İrade Dans 3.283 izlenme - 7 yıl önce azercan komşumun kızı irade dans
CHP Milletvekili Özgür Özer - Cumhurbaşkanlığı İftarına Eleştiri 02:27
CHP Milletvekili Özgür Özer - Cumhurbaşkanlığı İftarına Eleştiri 2.444 izlenme - 2 yıl önce CHP'li Özgür Özel, Cumhurbaşkanlığı Sarayında verilen ve birtakım ünlülerin davet edildiği iftarın maddi maliyetlerinin devlet hazinesinden ödenmesini tenkit etti. Devletin parasıyla birilerine gövde gösterisi yapmanın doğru olmadığını söyleyen Özel, iftara meclisten sadece AKP'li hükumet görevlilerinin davet edilmesini de kınadı.
Metroda 04:59
Metroda "Sağlam İrade" Kavgası 1.915 izlenme - 4 yıl önce Kadıköy-Kartal hattındaki metrolarda Tayyip Erdoğan'ın resimlerinin üstüne de sticker yapıştıran üniversitelilere özel güvenlik görevlileri saldırdı."Kolekti...
Milli İrade Nedir? - Sokak Röportajı 01:53
Milli İrade Nedir? - Sokak Röportajı 1.066 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajında vatandaşlara Milli İrade nedir sorusu sorulmuş. Milli İrade: Ulusça kullanılan ve hiçbir gücün etkileyemeyeceği kuvvet.
Yardımlaşmanın Gücü Çizgi Film 10:33
Yardımlaşmanın Gücü Çizgi Film 1.207 izlenme - 2 yıl önce Yardımlaşmanın gücüne çok güzel bir hikaye ile vurgu yapan ve içinde çok güzel dersler bulunan bir çizgi film. Çocuklarınıza izletmenizi özellikle tavsiye ediyoruz.
Atatürk'ün Tabutunun Anıtkabir'e Getirilmesi (1953 - Renkli) 01:30
Atatürk'ün Tabutunun Anıtkabir'e Getirilmesi (1953 - Renkli) 2.131 izlenme - 3 yıl önce 10 Kasım 1953 günü Ulu Önder Atatürk'ün tabutu ebedi istirahatgahına getirilir ardından zamanın Cumhurbaşkanı Celal Bayar konuşma yapar. (Konuşmaya dikkat) "Seni halife, padişah yapmak istediler ama sen milli irade dedin." Kaynak: İtalyan Film Arşivi Luce
Banu Avar - Hata Yaptım ( Zaytung Meselesi) 02:34
Banu Avar - Hata Yaptım ( Zaytung Meselesi) 1.453 izlenme - 3 yıl önce GBanu Avar'ın uydurma haberi gerçek sanıp paylaşmasıyla ortaya çıkan bir durumdu. Gazetecilik hayatında herkes böyle tuzaklara düşebilir.
Uyan Türkiye! 04:30
Uyan Türkiye! 1.647 izlenme - 2 yıl önce Efendim sizinde bildiğiniz gibi son günlerde bazıları Cumhuriyet Halk Partisinin teröre destek verdiğini ileri sürmektedir. Bazılarımızın aklında da '80 yıldır iktidar olamayan bir parti nasıl artan terörün müsebbibi olabilir?' sorusu mevcuttur. CHP birkaç gün önce iddialara cevap olarak Youtube hesabından bu videoyu yayınlamış.