Hoşgeldiniz!

Irak Şam İslam Devleti Videoları İzle

Kilis - Yavrum, Parka Gitmeliyken Mezarlığa Geldin 03:17
Kilis - Yavrum, Parka Gitmeliyken Mezarlığa Geldin 2.913 izlenme - 11 ay önce Suriye'de IŞİD kontrolündeki bölgeden Kilis'e atılan roketler nedeniyle ölenlerin sayısı 20'yi aştı. Ocak ayından bu yana IŞİD'in en az 70 roket attığı Kilis'te halk "Neden engel olunmuyor?" diye tepki gösteriyor. Kilis'te okullar tatil edilmedi ama aileler, güvenlik kaygısı nedeniyle çocuklarını okula göndermiyor. Roket saldırıları sonucu hayatını kaybeden çocuklardan biri beş yaşındaki Nisa Döne Sezer. Nisa'nın annesi Zehra, kızının cenazesinde "Yavrum, parka gitmeliyken mezarlığa geldin" diye isyan ediyor. Selin Girit ve Göktay Koraltan'ın haberi.
Adnan Oktar’dan IŞİD Yorumu 04:01
Adnan Oktar’dan IŞİD Yorumu 1.363 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hoca Irak ve Suriye’den kanlı infazlarıyla tüyler ürperten IŞİD için şaşkına çeviren yorumlar yaptı: Eğitilseler, gayet makul insan olacaklar!
Telabyat Sınır Kapısı'nda Sıcak Gelişme 04:07
Telabyat Sınır Kapısı'nda Sıcak Gelişme 1.552 izlenme - 3 yıl önce Telabyad Sınır Kapısı'nda sıcak çatışma devam ederken, sınır kapısının her an hakimiyetinin ÖSO’dan Irak Şam İslam Devleti'nin eline geçebileceği öğrenildi. Suriye Rakka kentine bağlı Telabyad Sınır Kapısında sıcak çatışma devam ederken, sınır kapısının her an hakimiyetinin ÖSO’dan Irak Şam İslam Devleti (İŞID)’dın eline geçebileceği öğrenildi. Son bir haftadır Özgür Suriye Ordusu ile Irak Şam İslam Devleti(İŞID) arasında kapı hakimiyeti noktasında çatışmalar devam ediyor. Telabyad sınır kapısında çatışmalar devam ederken, Akçakale gümrük kapısı önünde zırhlı araçlar güvenlik gerekçesi ile bekletildiği gözlemlendi. Telabyad sınır kapısında çatışmalar devam ederken birçok ÖSO milislerinin Telabyad Sınır Kapısını terk ettiği görüldü. Telabyad sınır kapısında yoğun çatışma ve silah seslerini duyan ilçe halkı ve bir çok meraklı Akçakale sınır kapısında beklemeye başladığı görüldü. Güvenlik güçleri vatandaşın gümrük kapısına yanaşmamaları için uyarıda bulunmasına rağmen, vatandaşların gümrük kapısı önünde beklediği gözlemlendi. ÖSO milisleri Telabyad gümrük kapısını terk etmeye başlamasıyla, önemli evrakları ve kontrol noktasını ateşe verdiği gözlemlendi. IŞİD ASKERLERİ TELABYAT SINIR KAPISINI ELE GEÇİRDİ El Kaide bağlantılı Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) askerleri, Telabyat gümrük kapısını ele geçirdi. Türkiye tarafına kaçan Özgür Suriye Ordusu asker ve komutanları ise, ifadeleri alınmak üzere güvenli bölgeye sevk edildi. Özgür Suriye Ordusu elinde bulunan Telabyat sınır kapısı, saat 15.30 sıralarında düştü. Saldırılara karşılık veren Özgür Suriye Ordusu, ortada kalmaları ve mühimmatlarının bitmesi sebebiyle teslim bayrağını çekti. Özgür Suriye Ordusu asker ve komutanlarından oluşan yaklaşık 60 kişilik grup Akçakale Gümrük Kapısı’na geçerek, Türkiye’ye sığındı. Türk güvenlik güçleri tarafından üzerleri aranılan asker ve komutanlar, ifadeleri alınmak üzere güvenli bölgeye sevk edildi. Öte yandan, Akçakale sınır kapısı yakınlarında direnişi sürdüren bir grup Özgür Suriye Ordusu ile IŞİD askerleri arsındaki çatışmalar devam ediyor. Çatışma sesleri, Türkiye tarafından da duyuluyor.
Sana Müjdem Var Ey Muhammed S A V 2 03:21
Sana Müjdem Var Ey Muhammed S A V 2 139 izlenme - 8 ay önce Sen yokken seni kitapların sayfalarında,bir yazarın satırlarında,hoş kokulu çiçeklerin ve Kuşların kanatlarında,adı Ahmed Mehmed olanların yaşantısında ,Alim geçinenlerin dudaklarından dökülen cümlelerinde aradık, Mescidlerinde bulmayı temenni ettik,sana benzeyen bir aynaya bakmak,onunla senle konuşur gibi konuşmak istedik,kimi hastaydı kimi yasta,kırılmıştı aynalar ey Resul,her birisinde senden bir parça vardı ,ama hepsi birbirlerinden çok uzaktaydı,Şimdi o kırılan parçaları bir araya getirmeye çalışan,senin Menhecin üzerine kurulu,seni gerçekten sevenlerin sevgisinin ve Muhabbetinin gün be gün arttığı,seni sevdiğini iddia eden Müşrik Din Tüccarlarının ve Din adına Siyaset yapan birleşmiş Müşriklerinde tahtlarının ve saltanatlarının yıkılmasından korktuğu sana eza verenlerin cezasını bulacağı,Senin öğrettiğin Dinin yolunda samimi olan Alimlerin bize senden öğrettiği Şehitliğin,Asırlardır Şahitliğini yapan Evlerini ocaklarını terk etmiş Muhacirlerin ve Ensarın Kanları ve başları üstüne kurulduğu bir Devletimiz var ,kırılan aynaları bir araya toplamaya çalışan Liderimiz,ve tüm İslam Coğrafyasında yaşayan müslümanların bayraklarının La İlahe İllallah a isnad edildiği bayrakların aslı ve anası senin Mührünle süslü bizleri mahşerde gölgesinde Haşr edeceğin Siyah renkli sancağımız var, Biz Senin ve Ashabın gibi La dedik, La İlahe İllallah dedik sen ve Ashab'ının beklemediği gibi bizde rahatlık beklemiyoruz. Kendimize yandaş bulmak için senin vermediğin gibi bizde taviz vermiyoruz Allah Dinine yardım edenlere yardım eder biliyoruz Seni önümüzde Komutan bildik Allah'ın ismini her alanda heryerde tam teslimiyet içersinde meydanlarda Tekbirlerle haykırarak yüceltiyoruz Kınayıcının kınamasındanda korkmuyoruz Seni sevdiğini iddia eden sözde Alimlerin kimi bizlere Cehennem köpeği dedi ,kimi Harici diyerek bizi İslam'dan çıkardı,kimi katlimize Fetva verdi,onlar edepsizce aşağıladıkça onu dinleyenler ve dinimize sövmek isteyenler fırsat bulup bizlere,senin Mücahitlerine Muhacirlerine Ensarına sövgülerini dahada artırdılar,sana ve Ashabına reva görülenlerden bilakis fazlasını bekliyor eksiğini istemiyoruz,bizi kimseninde anlamasını beklemiyoruz. Tıpkı kavimlerin kendilerine gönderilen elçilere ve ona inananları anlamayıp eza verenlerin anlamadıkları gibi. Ebu Nejmuddin 01 SAFER 1437 / 13 KASIM 2015
Arınç, Işid'in 'İstanbul'u Alacağız' İddiasını Değerlendirdi 02:32
Arınç, Işid'in 'İstanbul'u Alacağız' İddiasını Değerlendirdi 200 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Irak Şam İslam Devleti ( Işid) Militanlarının Medyaya Yansıyan, "istanbul'u Alacağız" İddialarını Değerlendirdi.
Silvan'da Işid Protestosunda Işık Kapatma Eylemi 03:11
Silvan'da Işid Protestosunda Işık Kapatma Eylemi 166 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde düzenlenen ışık kapatma eylemiyle IŞİD’in saldırıları protesto edildi.
IŞİD Rehin gazeteciye haber yaptırdı! 05:22
IŞİD Rehin gazeteciye haber yaptırdı! 91 izlenme - 2 yıl önce Irak Şam İslam Devleti, 2012 yılının Kasım ayından bu yana elinde esir tuttuğu İngiliz gazeteci John Cantlie’ye Kobani’den haber yaptırdı
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman - Arapların Kafalarını Kesmeliyiz 01:03
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman - Arapların Kafalarını Kesmeliyiz 62 izlenme - 2 yıl önce İsrail'de yaklaşan genel seçimler öncesinde siyasiler ses tonunu yükseltti. Aşırı söylemleriyle tepki çeken İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, bu sefer bir adım daha ileri giderek 'karşımızda olan Arapların başını kesmeliyiz' dedi. Irak Şam İslam Devleti'nin son dönemdeki adam öldürme yöntemini hatırlatan ifade tepkiyle karşılandı: "Şunu söylemek isterim her kim bizimle olursa her şeyi istediği gibi elde edebilir; ancak bizim karşımızda olanlar için yapacak bir şey yok. Bir balta alıp kafalarını kesmeliyiz dedi.
Hiç Kimse Suriye'den ve Kobani'den Gelenler Üzerinden Siyasi Bir Şov Yapmasın 01:21
Hiç Kimse Suriye'den ve Kobani'den Gelenler Üzerinden Siyasi Bir Şov Yapmasın 77 izlenme - 2 yıl önce IŞİD (Irak-Şam İslam Devleti) korkusuyla hafta sonundan itibaren Türkiye'ye kaçan Suriyeli Kürtlerin sayısı 130 bini aştı. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye sınırına yığılan son göç dalgası hakkında bilgi verdi. Kurtulmuş, sınırdan Türkiye'ye girenlerin sayısının 130 bini aştığını bildirdi. Kurtulmuş şunları söyledi: "Mülteciler, hele cumartesi gününden çok daha düzenli şekilde, iki ana giriş noktasından itibaren tek tek kaydediliyor. Büyük kısmı ailelerinin yanına, bir kısmı bölge içinde daha uzak noktalara naklediliyor. Bunların hepsi kontrol altındadır. Kimse endişelenmesin" dedi.
Akdoğan: Kobani Konusunda Türkiye'nin Hiçbir Şey Yapmadığı Büyük Bir Yalandır 06:28
Akdoğan: Kobani Konusunda Türkiye'nin Hiçbir Şey Yapmadığı Büyük Bir Yalandır 16 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Şehir merkezlerinde insanlarımızın huzurunu kaçırmaya yönelik her türlü şiddet eylemi ve Vandalizme karşı kesinlikle müsamaha gösterilmeyeceği çok iyi bilinmelidir" dedi.