Hoşgeldiniz!

ırak

maskeli beşler ırak picture 02:23
maskeli beşler ırak picture 3.511 izlenme - 6 yıl önce
Saddam Hüseyin Haber Klibi 14:50
Saddam Hüseyin Haber Klibi 1.539 izlenme - 2 yıl önce Saddam Hassuein Klibi
Saddam Sorguda 02:24
Saddam Sorguda 1.504 izlenme - 2 yıl önce Saddam Sorguda
Yârsân Alevîleri'nde Cem 1: Ya Elî / Heyder Heyder (Şaxweşîn) 06:52
Yârsân Alevîleri'nde Cem 1: Ya Elî / Heyder Heyder (Şaxweşîn) 269 izlenme - 5 ay önce ....Sultan Sahak perdeyi kaldırdığında bu 7 kişiden kimin sultan olduğu anlaşılamazdı. Her biri kendisine benziyordu. Bunlar Seyid idi. Bu seyidlere şimdi Sultan’ın evlatları, çocukları deniliyor. Bu doğru değil. Bu yaratım aslında Yarsan sistemini kurma amaçlıdır. Yine soy olarak da Pir vardır. Bizde de Pir Davut vardı. Şehid oldu. Pir Zin, Pir Mem, Pirê Mazlum vardır. Bunlar kutsal yerleri İslama karşı korumak için epey bir mücadele direniş göstermişler. Baskı görmüş, saldırıya uğramışlardır. Yine her devletin sınırlarında Pirler vardır, Bawa vardır. Bunlar bizimdir. Pir Mustafa, Pir İbrahim var. Pir Mirî var… Onlardan kalan epey bir çocuklar var. Yine Pir var, Rayber var. Bunlar bir sistemi oluşturur. YARSANLAR ( ) hakkında bilgi: https://kulseyyid.wordpress.com/yarsan/ ... Sultan Sahak'a minnetimizle... Kul Seyyid http://www.facebook.com/sultansinemil
Hugo Chavez'in Fox Muhabirine Verdiği Ayar 02:27
Hugo Chavez'in Fox Muhabirine Verdiği Ayar 1.038 izlenme - 11 ay önce 5 Mart gecesi itibariyle hayatını kaybeden Venezuela'nın devrimci lideri Hugo Chavez'in kendisini sorduğu soruyla köşeye sıkıştırmak isteyen Fox News muhabirine verdiği cevabı izliyoriz.
Feryal Öney - Irak Olduk 03:59
Feryal Öney - Irak Olduk 2.465 izlenme - 4 yıl önce
şehit cenazesinde yakılan bayrak ve sloganlar 00:27
şehit cenazesinde yakılan bayrak ve sloganlar 8.894 izlenme - 8 yıl önce
Müslüman İşi Helal Disko 02:48
Müslüman İşi Helal Disko 1.142 izlenme - 1 yıl önce İranlılar disco anlayışını baştan aşağı yeniden tasarladı ve işte karşınızda 'Helal Disco'!!! Alkol, uyuşturucu ve kadın olmadan da doyasıya eğlenmek artık mümkün. Nasıl da ritme kendilerini kaptırıp delicesine eğleniyorlar.
pkk'nın üst düzey 7 yöneticisi öldürüldü 03:00
pkk'nın üst düzey 7 yöneticisi öldürüldü 2.593 izlenme - 4 yıl önce taraf yazarı emre uslu pkk'nın üst düzey 7 yöneticisinin kuzey ırak'daki pkk kamplarına yönelik hava harekatında öldürüldüğünü açıkladı.
Saddam Hussein 14:59
Saddam Hussein 951 izlenme - 2 yıl önce Http://www.latifyahia.net - Copyrıght - © Saddam Hussein ...
kurtlar vadısi ırak küfürlü 00:37
kurtlar vadısi ırak küfürlü 3.355 izlenme - 6 yıl önce İZLEYİNLAN ŞEREFSİZLE R ALAYININ AMINA GOYADAK KKADAR GÜCÜM WARRR
ölüm bizimle gelir..... 04:06
ölüm bizimle gelir..... 6.678 izlenme - 8 yıl önce borbo bereliler
işte ırak 03:50
işte ırak 3.020 izlenme - 8 yıl önce aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Obama'dan Türkiye'ye İkinci Uyarı: Irak'tan Askerini Çek 00:42
Obama'dan Türkiye'ye İkinci Uyarı: Irak'tan Askerini Çek 63 izlenme - 1 ay önce Türkiye'nin Irak'ın Başika bölgesine gönderdiği askerlerini çekmesi için ABD Başkanı Obama'dan ikinci çağrı geldi. Irak Başbakanı Haydar el-İbadi ile telefonda görüşen ABD Başkanı Barack Obama, Irak'ın toprak bütünlüğünün korunmasının önemini vurgulayarak, bir kez daha Türkiye'nin Irak'taki askerlerini geri çekmesi gerektiğini söyledi. IŞİD TEBRİĞİ Beyaz Saray'dan, Obama ile İbadi'nin bugün yaptığı telefon görüşmesiyle ilgili yapılan açıklamada, Irak güvenlik güçlerinin Ramadi'de IŞİD terör örgütüne karşı elde ettiği başarı nedeniyle Obama'nın, İbadi'yi kutladığı belirtildi. SUUDİ ARABİSTAN-İRAN KRİZİ DE ELE ALINDI Obama'nın, IŞİD ile mücadelenin yoğunlaşarak devam edeceğini söylediği ve Irak ekonomisine ABD ile uluslararası ortaklarının desteğinin süreceği taahhüdünde bulunduğu kaydedilen açıklamada, iki liderin, bölgesel konuları da ele aldığı ifade edildi. Açıklamada, şunlar bildirildi: "Başbakan İbadi ile Başkan Obama, Suudi Arabistan'ın Şeyh Nemr Bakır en-Nemr'i idam etmesi ve Suudi Arabistan'ın diplomatik temsilciliğine düzenlenen saldırılarla ilgili ortak endişelerini ele aldı. İki lider, tüm bölgesel tarafların itidalli davranması, tahrik edici davranış ile söylemlerden ve mezhep geriliminin artırılmasından kaçınmasına duyulan ihtiyaç konusunda mutabık kaldı. Obama ve İbadi, tarafların diplomatik ilişki ve diyaloğu sürdürmesinin öneminde uzlaştı." "TÜRKİYE ASKERİNİ ÇEKMELİ" Bu görüşmede ayrıca Obama, Irak'ın toprak bütünlüğünün korunmasının önemini vurgulayarak "Türkiye'nin Irak'taki askerlerini geri çekmesi zaruretini" tekrarladı. Obama, geçtiğimiz aralık ayında da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı arayarak "Irak'ta tansiyonu düşürecek daha fazla adım atın ve Türk askerini Irak'tan çekin." demişti.
IŞİD Bağdat'a Yaklaştı 01:11
IŞİD Bağdat'a Yaklaştı 776 izlenme - 2 yıl önce Irak’ta taş üstünde taş bırakmayan Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) militanları durdurulamıyor. Musul’da kontrolü ele geçiren IŞİD, Kerkük’ün Havice, Riyad ilçeleriyle Riyaz nahiyesini de ele geçirmeye çalışıyor. Radikal İslamcı militanlar ayrıca aldıkları kentlerde zafer turları atıyor. Bölgeden gelen son haberler ise Irak Hava Kuvvetleri’nin Musul’a yerleşen IŞİD’e karşı hava operasyonu başlattığı yönünde. Irak savaş uçakları kentte örgüt üyelerinin bulunduğu bölgeleri havadan bombalıyor. Militanlar adım adım Irak’ın başkenti Bağdat’a yaklaşırken, İranlı birliklerin Bağdat, Necef ve Kerbala’nın korunmasına yardım ettiği bildirildi. Bu sırada Tikrit’i de kontrol altına alan IŞİD militanları, kentte esir aldıkları binlerce askeri bilinmeyen bir yere götürdü. Esirlerin görüntüleri amatör kameraya işte böyle yansıdı. IŞİD, geçtiğimiz gün de ülkenin en büyük petrol rafineri şehri Beici’yi 50 araç ile kuşattı. Beici rafinerisi Kuzey Irak petrolünün Türkiye üzerinden sevkinde kilit önem taşıyor. Militanlar ayrıca Kerkük’ün güneydeki ilçe ve köylerine girmiş, Musul, Kerkük ve Selahaddin’in Tuzhurmatu ilçesinden çoğu Türkmen yaklaşık 500 bin kişi evlerini terkederek, Kürt bölgesine sığınmıştı.
Adnan Oktar’dan IŞİD Yorumu 04:01
Adnan Oktar’dan IŞİD Yorumu 1.195 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca Irak ve Suriye’den kanlı infazlarıyla tüyler ürperten IŞİD için şaşkına çeviren yorumlar yaptı: Eğitilseler, gayet makul insan olacaklar!
maskeli beşler ırak 12:24
maskeli beşler ırak 5.770 izlenme - 6 yıl önce
ırak işgalini anlatan kısa film 02:54
ırak işgalini anlatan kısa film 4.696 izlenme - 7 yıl önce amerikanın ırakı işgal nedenini tasvirleme yöntemi ile ele almış bir kısa film
IŞİD'ten Görüntülü Propaganda 00:54
IŞİD'ten Görüntülü Propaganda 967 izlenme - 2 yıl önce Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) militanları katliam görüntülerinin ardından bir de propaganda videosu yayınladı. Video kaydında Avusturalya ve İngiltere vatandaşı olduğu öğrenilen beş militan Batılı gençleri örgüte katılmaya çağırıyor. El Kaide bayrağı altında oturan militanlardan biri Suriye ve Irak’tan sonra Ürdün ve Lübnan’ı da ele geçireceklerini söylüyor. Bu arada görüntü ve montaj kalitesinin bugüne kadar yayınlanan benzer propaganda videolarından çok daha profesyonelce olması ise dikkat çekti. IŞİD militanları Irak’ın kuzey bölgelerinin yanı sıra Suriye sınırında da saldırılarına devam ediyor. Son gelen bilgilere göre IŞİD, Suriye’nin Deyru’z Zor bölgesi yakınlarında üç kentin kontrolünü ele geçirdi. Fırat nehri kıyısındaki bu kentler Deyru’z Zor askeri havaalanına yakın olmalarından dolayı stratejik öneme sahip.
Irak'ta Lastik Şişirmek 00:33
Irak'ta Lastik Şişirmek 732 izlenme - 1 yıl önce Irak'ta lastikçi dayının koca lastiği nasıl şişirdiğini görünce şaşıracaksınız..
Telabyat Sınır Kapısı'nda Sıcak Gelişme 04:07
Telabyat Sınır Kapısı'nda Sıcak Gelişme 1.461 izlenme - 2 yıl önce Telabyad Sınır Kapısı'nda sıcak çatışma devam ederken, sınır kapısının her an hakimiyetinin ÖSO’dan Irak Şam İslam Devleti'nin eline geçebileceği öğrenildi. Suriye Rakka kentine bağlı Telabyad Sınır Kapısında sıcak çatışma devam ederken, sınır kapısının her an hakimiyetinin ÖSO’dan Irak Şam İslam Devleti (İŞID)’dın eline geçebileceği öğrenildi. Son bir haftadır Özgür Suriye Ordusu ile Irak Şam İslam Devleti(İŞID) arasında kapı hakimiyeti noktasında çatışmalar devam ediyor. Telabyad sınır kapısında çatışmalar devam ederken, Akçakale gümrük kapısı önünde zırhlı araçlar güvenlik gerekçesi ile bekletildiği gözlemlendi. Telabyad sınır kapısında çatışmalar devam ederken birçok ÖSO milislerinin Telabyad Sınır Kapısını terk ettiği görüldü. Telabyad sınır kapısında yoğun çatışma ve silah seslerini duyan ilçe halkı ve bir çok meraklı Akçakale sınır kapısında beklemeye başladığı görüldü. Güvenlik güçleri vatandaşın gümrük kapısına yanaşmamaları için uyarıda bulunmasına rağmen, vatandaşların gümrük kapısı önünde beklediği gözlemlendi. ÖSO milisleri Telabyad gümrük kapısını terk etmeye başlamasıyla, önemli evrakları ve kontrol noktasını ateşe verdiği gözlemlendi. IŞİD ASKERLERİ TELABYAT SINIR KAPISINI ELE GEÇİRDİ El Kaide bağlantılı Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) askerleri, Telabyat gümrük kapısını ele geçirdi. Türkiye tarafına kaçan Özgür Suriye Ordusu asker ve komutanları ise, ifadeleri alınmak üzere güvenli bölgeye sevk edildi. Özgür Suriye Ordusu elinde bulunan Telabyat sınır kapısı, saat 15.30 sıralarında düştü. Saldırılara karşılık veren Özgür Suriye Ordusu, ortada kalmaları ve mühimmatlarının bitmesi sebebiyle teslim bayrağını çekti. Özgür Suriye Ordusu asker ve komutanlarından oluşan yaklaşık 60 kişilik grup Akçakale Gümrük Kapısı’na geçerek, Türkiye’ye sığındı. Türk güvenlik güçleri tarafından üzerleri aranılan asker ve komutanlar, ifadeleri alınmak üzere güvenli bölgeye sevk edildi. Öte yandan, Akçakale sınır kapısı yakınlarında direnişi sürdüren bir grup Özgür Suriye Ordusu ile IŞİD askerleri arsındaki çatışmalar devam ediyor. Çatışma sesleri, Türkiye tarafından da duyuluyor.
Sayın Devlet Başkanı Saddam Hüseyin 04:38
Sayın Devlet Başkanı Saddam Hüseyin 1.121 izlenme - 2 yıl önce Sayın Devlet Başkanı Saddam Hüseyin
Can Dündar - Körfez Savaşı 42:29
Can Dündar - Körfez Savaşı 244 izlenme - 5 ay önce 2 Ağustos 1990'da Irak'ın Kuveyt'i işgal etmesiyle başlayan krizin sonucunda gerçekleşen, ABD öncülüğünde, Birleşik Krallık, Fransa, Suudi Arabistan, Suriye, Mısır gibi 28 devletin askeri koalisyonuyla Irak arasında 17 Ocak 1991 tarihinde yapılan uluslararası çatışma. Can Dündar bu belgeselde bu çatışmanın önecesi ve sonrasında Türkiye'de olup bitenleri o dönemin önemli isimlerinin yaptığı röportajlarla karşımıza çıkartıyor.
ömer çelakıl şifreler programı 4 04:16
ömer çelakıl şifreler programı 4 2.672 izlenme - 6 yıl önce türkiye nin orta doğudaki görevi barışı sağlamak olucak inşaallah
IŞİD'in Türk Komutanı 01:18
IŞİD'in Türk Komutanı 759 izlenme - 11 ay önce Son günlerde Irak ve Suriyede terör estiren hasta ruhlu örgüt ışid'in Türk komutanı. Orada ne yaptığını çözemediğim bu abi için yorumu size bırakıyorum
Osman Pamukoğlu: İşime Burnunuzu Sokarsanız Rütbemi Söker Bırakırım! 03:04
Osman Pamukoğlu: İşime Burnunuzu Sokarsanız Rütbemi Söker Bırakırım! 749 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Kuzey Irak'a sınırötesi harekat sayısı 24'tür. Bunun 21'ini Osman Pamukoğlu yapmıştır. Tamanına yakını da Ankara'dan HABERSİZ, yani İZİNSİZ!!
Boğazına İngiliz Anahtarı Kaçan Adam 01:46
Boğazına İngiliz Anahtarı Kaçan Adam 198 izlenme - 5 ay önce Irak'lı bir vatandaşın nasıl oluyorsa boğazına koca bir İngiliz anahtarı giriyor,hemen ameliyata alınan şahıs canlı müdahale ile İngiliz anahtarı çıkarılıyor izliyoruz efendim...
Irak U20 6-7 Uruguay (1-1) Maç Özeti - Penaltılar 05:36
Irak U20 6-7 Uruguay (1-1) Maç Özeti - Penaltılar 1.987 izlenme - 3 yıl önce Uruguay finalde! U-20 Dünya Kupası'nda Uruguay, Irak'ı penaltılarda 8-7 yenerek finalde Fransa'nın rakibi oldu. Türkiye'de düzenlenen U-20 Dünya Kupası yarı final mücadelesinde Irak Milli Takımı ile Uruguay karşı karşıya geldi. Normal süresi 1-1 biten mücadeleyi Uruguay penaltılarda 8-7 kazandı. Uruguay final etabında Fransa ile karşı karşıya gelecek. Irak Ali Adnan'ın 34. dakikadaki harika golüyle perdeyi açtı ve durumu 1-0'a getirdi. Uzun süre skor avantajını koruyan Irak'a karşı Uruguay 87'de Gonzalo Bueno ile eşitliği sağladı ve mücadele uzatmalara gitti. Uzatmalarda da sonuca varamayan 2 takım penaltılara gitti. Seri penaltılar sonucunca zaferini ilan eden Uruguay, Fransa karşısında şampiyonluk mücadelesi verecek.
Güngörende Işid Tabelası 01:08
Güngörende Işid Tabelası 838 izlenme - 2 yıl önce İstanbul, Irak Şam İslam Devleti'ne (IŞİD) militan gönderen kentlerin başında geliyor. Özellikle düşük gelirli ailelerin yaşadıkları semtlerden Irak ve Suriye'ye giden gençler, burada IŞİD'e katılıyor. Güngören de IŞİD'in izlerine rastlanan ilçelerden biri. Suriye'ye yardım kampanyalarının yanı sıra, uyuşturucuya karşı mücadele ilanlarıyla da dikkat çeken Haznedar İslami Araştırma Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği'nin (HİSADER) tabelasında IŞİD sembolü yer alıyor. Habertürk, HİSADER'in faaliyetleri hakkında bilgi almak amacıyla derneği aradığında önce yetkili olmadığı söylendi ardından da bir daha telefona cevap verilmedi. Yine Güngören'de bir tabelacı dükkanının girişinde de IŞİD sembolü dikkat çekiyor. Çevre sakinleri, dükkana geçen haftalarda bir kadının gelerek taş attığını ve ''Çocuğumu verin'' diye bağırdığını iddia ettiler. Konuyla ilgili bilgi almak istediğimiz dükkan sahipleri, yetkilinin bulunmadığını söylemekle yetindi. IŞİD bayrağında üst tarafta Arapça "La ilahe illallah" yazısı, altında ise Hz. Muhammed'in mührü yer alıyor. "ÖNCE UYUŞTURUCUYA ALIŞTIRIYORLAR, SONRA 'SİZİ KURTARACAĞIZ' DEYİP SAFLARINA KATIYORLAR" IŞİD'e katılan 2 Türk'ün babası, HABERTÜRK'e konuştu. Ailelerin anlattığına göre; IŞİD'in seçtiği gençlerin ortak yanları var. Genellikle gelir düzeyi düşük, 18-25 yaş arası, ailesiyle sorunları olan gençler hedef alınıyor. Örgütün merkezleri daha çok muhafazakar semtlerde kuruluyor. Güngören, Bağcılar ve Fatih bu ilçelerin başında geliyor. İsimlerini vermekten ve fotoğraf çektirmekten kaçınan 2 babadan birinin oğlu 7 aydır Suriye'de, diğeri ise birkaç ay kaldıktan sonra kaçıp geri dönmüş. 'YALVARDIM DÖNMEDİ' İstanbul'da yaşayan baba, 21 yaşındaki oğlunun 7 aydır Suriye'de IŞİD saflarında olduğunu söyledi. Oğlunun, annesini kaybettikten sonra asileştiğini söyleyen baba, oğlunun örgüte katılım sürecini şöyle anlattı: "Oğlum eskiden yaşam tarzını İslami kurallara göre belirlemiyordu. Uyuşturucu kullandığını öğrendim. Bir grup gençle bir araya geliyordu. Sonra kendini namaza verdi. Sonra bizi kafir olmakla suçladı. Camide namaz kılmayacağını söylüyordu. Bir hafta sonu ayrıldı ve dönmedi. Oraya gittiğini arkadaşlarından öğrendim. 15 kişi gitmişler. Dönmesi için yalvardım ama 'Dönemem, bir cihat için buradayız' dedi. Oğlumdan sonra psikolojim bozuldu. Aklım hep onda." 'SONRA BİR GÜN DÖNDÜ' Yine İstanbul'da yaşayan bir başka baba ise IŞİD'e katılan oğlunun geri dönmesinin mutluluğunu yaşıyor. Geri kalanlara ise üzülüyor. Oğlunun Suriye'ye gittiğinde henüz 19 yaşında olduğunu söyleyen baba, şunları anlatıyor: "Maddi durumumuz iyi değil. Oğlum kardeşleriyle çalışıyordu. Bir grup arkadaşları vardı. Bir gün namaz kılmaya başlamış, sonra da sakal bırakıp şalvar giymeye... Sorunca 'Muhammed'i yaşamak istiyorum' dedi. Sonra fark ettik ki, camiye değil apartman altlarındaki mescitlere gidiyor. Sonra ortadan kayboldu. Suriye'ye gittiğini öğrendik. Oraya gidince fikirleri değişmiş, dönmek istemiş. 'Ben insan öldürmek için gelmedim, yapamam' diyordu. Sonra bir gün döndü. Oraya gittikten sonra eğitimden geçiyorlar, sonra yemin ettiriyorlar. Oğlum yemin öncesinde biraz da kaçarak geldi." Örgütün bir grubunun önce çocuklara uyuşturucu verdiğini, diğer grubun da "Uyuşturucu kötü, bize gelin" diyerek onları kandırdığını söyleyen baba, "Ardından da onları ikna edip savaşa götürüyor. Dini duyguları kullanıyorlar. Oğlum geri döndü ama psikolojisi hala bozuk" dedi.
Ehli Sünnet Tv İle Solcu Bir Vatandaşın Münazarası 07:56
Ehli Sünnet Tv İle Solcu Bir Vatandaşın Münazarası 352 izlenme - 5 ay önce Muhalif seslere de mikrofon uzatan Ehli Sünnet Tv, bu sefer olaylara farklı bir gözden bakmayı tercih etmiş. Doğruların ancak medeni bir şekilde karşılıklı tartışarak ve münazara ederek açığa çıkacağına inanan Ehli Sünnet Tv ekibi sokaktan geçen ve solcu olarak tanımladığı bir vatandaş ile sohbet havasında bir münazara gerçekleştirmiş. Allah razı olsun.