Hoşgeldiniz!

ıraklı

Sigarayı Yutup Havalı Korna Sesi Çıkaran Iraklı Adam 01:00
Sigarayı Yutup Havalı Korna Sesi Çıkaran Iraklı Adam 80.269 izlenme - 3 yıl önce Iraklı bir vatandaşın cep telefonu ile çekilen bu görüntüsü epey bir garibime gitti...Ve bende sizlerle paylaşma gereği duydum...Iraklı esmer arkadaş askerden aldığı sigarayı önce yutuyor daha sonra tekrar çıkarıp sigarayı bu sefer ateşliyor, ateşlediği sigarayı hızlı bir şekilde tekrar yutan Iraklı şovunu kendisine özgü takla atarak ve havalı korna sesi çıkartarak şovuna son veriyor.
iraklı kadına karakolda tecavüz 01:52
iraklı kadına karakolda tecavüz 111.523 izlenme - 9 yıl önce iraklı kadına karakolda tecavüz
Bbc Muhabirinin Iraklı Direnişçilerle Röportajı (Hd) 01:52
Bbc Muhabirinin Iraklı Direnişçilerle Röportajı (Hd) 5.079 izlenme - 4 ay önce bir zamanlar oldukça meşhur olan bir skeç.yıllardır ütüyle çekilmiş gibi olan videolarını izlemiştik..işte karşınızda hd versiyonu, her izlediğimde kopuyorum :)
Iraklı Doktorun Hastaya Müdahalesi 01:17
Iraklı Doktorun Hastaya Müdahalesi 32.558 izlenme - 2 yıl önce Bacağından yaralanmış bir hastanın Iraklı bir doktor tarafından yapılan müdahalesini izliyoruz.
Iraklı Berberler 03:13
Iraklı Berberler 2.137 izlenme - 8 ay önce Iraklı berberler yetenekleri ile dünyayı kıskandırıyor. İyi deyirler...
Narinari Iraklı Kızlar 03:19
Narinari Iraklı Kızlar 11.283 izlenme - 8 yıl önce narinari ıraklı kızlar
İnanılmaz Tıraş Yeteneğine Sahip Iraklı Berber 03:13
İnanılmaz Tıraş Yeteneğine Sahip Iraklı Berber 2.689 izlenme - 2 yıl önce İzlemesi Anlamsızca Tatmin Edici Saç ve sakal kesiminin bu kadar eğlenceli olmasında altta çalan müziğin etkisi çok büyük
Birleşmiş Milletler - 100 Bin Iraklı Türkiye'ye Sığınabilir 01:33
Birleşmiş Milletler - 100 Bin Iraklı Türkiye'ye Sığınabilir 3.005 izlenme - 2 yıl önce Musul operasyonu gece yarısı Irak Başbakanı Haydar el İbadi'nin emriyle başladı. Operasyonun başlamasının ardından sabah saatlerinde peşmerge Musul'un çevresindeki köyleri ele geçirmeye başladı. Birleşmiş Milletler'den de operasyona dair açıklamalar geldi. BM Mülteciler Yüksek Komiserliği'nden yapılan açıklama ise Türkiye'de tedirginlik yarattı.
İngiliz asker iraklı vatandaşı böyle öldürdü 01:46
İngiliz asker iraklı vatandaşı böyle öldürdü 9.711 izlenme - 9 yıl önce İngiliz asker iraklı vatandaşı böyle öldürdü bu kadarınada yuh artık bu ne zulüm allahım sen yardım kullarına
gülnaz-ben ıraklı bir çocuğum 03:23
gülnaz-ben ıraklı bir çocuğum 6.104 izlenme - 7 yıl önce şiir-aşık çağlari--muammer çalar --yorum --gülnaz-emel can
Abd  Askerinin Irakla Çocuğa Şakası 00:06
Abd Askerinin Irakla Çocuğa Şakası 2.039 izlenme - 10 yıl önce
İnsanlık Adına Bizi Kurtarın - Iraklı Ezidi Parlamenter Yardım İstedi 01:59
İnsanlık Adına Bizi Kurtarın - Iraklı Ezidi Parlamenter Yardım İstedi 369 izlenme - 4 yıl önce IŞİD’in eline geçen Musul'a bağlı Sincar bölgesindeki Ezidilerin durumu Irak parlamentosunun da gündeminde. Parlamentodaki Ezidi temsilci Fian Dehil, Ezidiler için yardım istiyor.
Bush Ve Iraklı Gazeteci 01:55
Bush Ve Iraklı Gazeteci 390 izlenme - 9 yıl önce amerika başkanı busha ayakkabılarını fırtarak bi anda dünyanın gundemine oturan gazetecinin bir devlet yetkilisini öldürmeye teşebbüsten 15 yıl hapsi isteniyor
Iraklı Şöför Çevirmede 00:29
Iraklı Şöför Çevirmede 371 izlenme - 9 yıl önce nasıl sürüyosun be
Iraklı Genci Öldüresiye Böyle Dövdü 01:52
Iraklı Genci Öldüresiye Böyle Dövdü 19 izlenme - 6 ay önce Iraklı genci öldüresiye böyle dövdü -3 Iraklı başka bir Iraklı genci öldüresiye döverek cep telefonuna kaydetti Gözaltına alınan 3 Iraklı genç adliyeye sevk edildiSAKARYA - Sakarya'da ikamet eden 3 Iraklı şahıs, arkadaşını kız meselesi yüzünden öldüresiye döverek sosyal medyada paylaştı.
İngilizce Şarkı Söyleyen Iraklı Dede 00:41
İngilizce Şarkı Söyleyen Iraklı Dede 229 izlenme - 4 yıl önce İngilizce Şarkı Söyleyen Iraklı Dede
İyad Cemaleddin: Iraklı Bir Atatürk’e İhtiyacımız Var 01:00
İyad Cemaleddin: Iraklı Bir Atatürk’e İhtiyacımız Var 26 izlenme - 8 ay önce Iraklı din adamı İyad Cemaleddin'in bir konuşmasında "Iraklı Bir Atatürk’e İhtiyacımız Var" demiş. Atatürk gibi birinin gelip laikliği getirmesini isteyen İyad'ın konuşmasını izliyoruz efendim.
Iraklı Adamın Ağzından İngiliz Anahtarı Çıkarıldı 01:46
Iraklı Adamın Ağzından İngiliz Anahtarı Çıkarıldı 77 izlenme - 3 yıl önce Iraklı adamın ağzından ingiliz anahtarı çıkarıldıKoca bir ingiliz anahtarını yutan adamın ağzından anahtarı çıkarma operasyonu. İzlemesi bile Hemen İzlemek İçin Tıklayınız!
Iraklı Mücahidler - İlluminati Yeni Dünya Düzeni 08:25
Iraklı Mücahidler - İlluminati Yeni Dünya Düzeni 82 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/dunya.duzeni
Iraklı Minik Çocuk, Poşetten Messi Forması Yaptı Yürekleri Burktu 01:10
Iraklı Minik Çocuk, Poşetten Messi Forması Yaptı Yürekleri Burktu 43 izlenme - 2 yıl önce Iraklı küçük bir çocuk, poşetten yaptığı Messi forması ile yürekleri burktu. 3-4 yaşlarındaki minik futbolseverin yürekleri sızlatan bu fotoğrafı paylaşım rekoru kırdı.
Vatandaşların Çabası Hayata Tutunmasına Yetmedi 02:12
Vatandaşların Çabası Hayata Tutunmasına Yetmedi 15 izlenme - 10 ay önce Vatandaşların çabası hayata tutunmasına yetmedi Kontör yüzünden boynundan bıçaklanarak öldürülen Iraklıyı vatandaşların kurtarma çabası cep telefonu ile görüntülendi Kontör yüzünden cinayet işleyen 16 yaşındaki çocuk tutuklandıKAYSERİ - Kayseri'de kontör yükleme meselesi yüzünden çıkan...
IRAKLI KAFİRLER İRANDAN SAVAŞMAK İÇİN IRAKA YARDIMA GELEN MUT-A ÇOCUĞU ŞİA KÖPEKLERİN AYAĞINI ÖPÜYOR 01:00
IRAKLI KAFİRLER İRANDAN SAVAŞMAK İÇİN IRAKA YARDIMA GELEN MUT-A ÇOCUĞU ŞİA KÖPEKLERİN AYAĞINI ÖPÜYOR 31 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Iraklı Dünürlerin Tartışması Kanlı Bitti: 1'i Ağır 3 Yaralı 02:55
Iraklı Dünürlerin Tartışması Kanlı Bitti: 1'i Ağır 3 Yaralı 8 izlenme - 9 ay önce Iraklı dünürlerin tartışması kanlı bitti: 1'i ağır 3 yaralıKONYA - Konya'da Irak uyruklu iki aile arasında kız alıp verme yüzünden başlayan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine 1'i ağır 3 kişi bıçaklanarak yaralandı.
Ailesinin İçeriye Kilitleyip İşe Gittiği 5 Yaşındaki Iraklı Kızı Polis Kurtardı 05:49
Ailesinin İçeriye Kilitleyip İşe Gittiği 5 Yaşındaki Iraklı Kızı Polis Kurtardı 2 izlenme - 2 ay önce Ailesinin içeriye kilitleyip işe gittiği 5 yaşındaki Iraklı kızı polis kurtardı Saatlerce evde yalnız kalan çocuk ağlamaya başlayınca komşular polisi aradı Kurtarma anında elini kapıya sıkıştıran 'Birtanem' isimli kıza, polisin gösterdiği şefkat dikkat çektiANTALYA - Antalya'da Iraklı...
Banker Bilo Filmi Gerçek Oldu 01:20
Banker Bilo Filmi Gerçek Oldu 3 izlenme - 4 ay önce Zanlılar, Türkiye'ye kaçak yollardan giren 10'u Iraklı, 43'ü Suriyeli mülteciyi, Ankara yerine Adana'nın Ceyhan ilçesine bırakıp kaçtı
İstihbarattanız 00:42
İstihbarattanız" Diyerek Kendi Vatandaşlarını Gasp Eden Iraklı 2 Şahıs Yakalandı 2 izlenme - 4 ay önce "İstihbarattanız" diyerek kendi vatandaşlarını gasp eden Iraklı 2 şahıs yakalandıSAMSUN - Samsun'da paraları olan Iraklıları takip ederek evlerine gidip, "Polis istihbarattanız.
Deaş'tan Gözaltına Alınan Iraklı Adliyeye Sevk Edildi 01:00
Deaş'tan Gözaltına Alınan Iraklı Adliyeye Sevk Edildi 1 izlenme - 2 ay önce DEAŞ'tan gözaltına alınan Iraklı adliyeye sevk edildiSAMSUN - Samsun'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Irak uyruklu bir kişi adliyeye sevk edildi.
Samsun'da Deaş'tan 1 Kişi Tutuklandı 00:55
Samsun'da Deaş'tan 1 Kişi Tutuklandı 1 izlenme - 3 ay önce Samsun'da DEAŞ'tan 1 kişi tutuklandıSAMSUN - Samsun'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Irak uyruklu 1 kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Iraklı Çocuk, Tekerlekli Sandalyedeki Engelli Babasını Gezdiriyor 00:55
Iraklı Çocuk, Tekerlekli Sandalyedeki Engelli Babasını Gezdiriyor 2 izlenme - 1 yıl önce DEAŞ saldırıları nedeniyle Manisa'ya sığınan Iraklı ailenin 7 yaşındaki ferdi Suid Sabbah Halil, tekerlekli sandalyeyle yaşamını sürdüren engelli babasını her gün gezmeye çıkarıyor.
Türk Ve Iraklı İşadamları İftarda Buluştu - Mersin 02:36
Türk Ve Iraklı İşadamları İftarda Buluştu - Mersin 5 izlenme - 4 yıl önce Türk Ve Iraklı İşadamları İftarda Buluştu - Mersin