Hoşgeldiniz!

ıraklı

Birleşmiş Milletler - 100 Bin Iraklı Türkiye'ye Sığınabilir 01:33
Birleşmiş Milletler - 100 Bin Iraklı Türkiye'ye Sığınabilir 2.819 izlenme - 2 hafta önce Musul operasyonu gece yarısı Irak Başbakanı Haydar el İbadi'nin emriyle başladı. Operasyonun başlamasının ardından sabah saatlerinde peşmerge Musul'un çevresindeki köyleri ele geçirmeye başladı. Birleşmiş Milletler'den de operasyona dair açıklamalar geldi. BM Mülteciler Yüksek Komiserliği'nden yapılan açıklama ise Türkiye'de tedirginlik yarattı.
Sigarayı Yutup Havalı Korna Sesi Çıkaran Iraklı Adam 01:00
Sigarayı Yutup Havalı Korna Sesi Çıkaran Iraklı Adam 50.095 izlenme - 2 yıl önce Iraklı bir vatandaşın cep telefonu ile çekilen bu görüntüsü epey bir garibime gitti...Ve bende sizlerle paylaşma gereği duydum...Iraklı esmer arkadaş askerden aldığı sigarayı önce yutuyor daha sonra tekrar çıkarıp sigarayı bu sefer ateşliyor, ateşlediği sigarayı hızlı bir şekilde tekrar yutan Iraklı şovunu kendisine özgü takla atarak ve havalı korna sesi çıkartarak şovuna son veriyor.
Iraklı Doktorun Hastaya Müdahalesi 01:17
Iraklı Doktorun Hastaya Müdahalesi 31.610 izlenme - 8 ay önce Bacağından yaralanmış bir hastanın Iraklı bir doktor tarafından yapılan müdahalesini izliyoruz.
iraklı kadına karakolda tecavüz 01:52
iraklı kadına karakolda tecavüz 109.182 izlenme - 8 yıl önce iraklı kadına karakolda tecavüz
İnanılmaz Tıraş Yeteneğine Sahip Iraklı Berber 03:13
İnanılmaz Tıraş Yeteneğine Sahip Iraklı Berber 2.648 izlenme - 3 ay önce İzlemesi Anlamsızca Tatmin Edici Saç ve sakal kesiminin bu kadar eğlenceli olmasında altta çalan müziğin etkisi çok büyük
Narinari Iraklı Kızlar 03:19
Narinari Iraklı Kızlar 11.084 izlenme - 7 yıl önce narinari ıraklı kızlar
İngiliz asker iraklı vatandaşı böyle öldürdü 01:46
İngiliz asker iraklı vatandaşı böyle öldürdü 9.644 izlenme - 7 yıl önce İngiliz asker iraklı vatandaşı böyle öldürdü bu kadarınada yuh artık bu ne zulüm allahım sen yardım kullarına
gülnaz-ben ıraklı bir çocuğum 03:23
gülnaz-ben ıraklı bir çocuğum 6.021 izlenme - 5 yıl önce şiir-aşık çağlari--muammer çalar --yorum --gülnaz-emel can
İnsanlık Adına Bizi Kurtarın - Iraklı Ezidi Parlamenter Yardım İstedi 01:59
İnsanlık Adına Bizi Kurtarın - Iraklı Ezidi Parlamenter Yardım İstedi 365 izlenme - 2 yıl önce IŞİD’in eline geçen Musul'a bağlı Sincar bölgesindeki Ezidilerin durumu Irak parlamentosunun da gündeminde. Parlamentodaki Ezidi temsilci Fian Dehil, Ezidiler için yardım istiyor.
İngilizce Şarkı Söyleyen Iraklı Dede 00:41
İngilizce Şarkı Söyleyen Iraklı Dede 224 izlenme - 3 yıl önce İngilizce Şarkı Söyleyen Iraklı Dede
ıraklı şöför çevirmede )) 00:29
ıraklı şöför çevirmede )) 367 izlenme - 7 yıl önce nasıl sürüyosun be
Bush Ve Iraklı Gazeteci 01:55
Bush Ve Iraklı Gazeteci 389 izlenme - 8 yıl önce amerika başkanı busha ayakkabılarını fırtarak bi anda dünyanın gundemine oturan gazetecinin bir devlet yetkilisini öldürmeye teşebbüsten 15 yıl hapsi isteniyor
Iraklı Adamın Ağzından İngiliz Anahtarı Çıkarıldı 01:46
Iraklı Adamın Ağzından İngiliz Anahtarı Çıkarıldı 65 izlenme - 2 yıl önce Iraklı adamın ağzından ingiliz anahtarı çıkarıldıKoca bir ingiliz anahtarını yutan adamın ağzından anahtarı çıkarma operasyonu. İzlemesi bile Hemen İzlemek İçin Tıklayınız!
Iraklı Minik Çocuk, Poşetten Messi Forması Yaptı Yürekleri Burktu 01:10
Iraklı Minik Çocuk, Poşetten Messi Forması Yaptı Yürekleri Burktu 32 izlenme - 9 ay önce Iraklı küçük bir çocuk, poşetten yaptığı Messi forması ile yürekleri burktu. 3-4 yaşlarındaki minik futbolseverin yürekleri sızlatan bu fotoğrafı paylaşım rekoru kırdı.
Iraklı Mücahidler - İlluminati Yeni Dünya Düzeni 08:25
Iraklı Mücahidler - İlluminati Yeni Dünya Düzeni 82 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/dunya.duzeni
Türk Ve Iraklı İşadamları İftarda Buluştu - Mersin 02:36
Türk Ve Iraklı İşadamları İftarda Buluştu - Mersin 5 izlenme - 2 yıl önce Türk Ve Iraklı İşadamları İftarda Buluştu - Mersin