Hoşgeldiniz!

ırkçı

Sean Penn’den Oscar Töreninde Irkçılık 00:31
Sean Penn’den Oscar Töreninde Irkçılık 67.588 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin "Green Card (Yeşil Kart)" ve göçmen politikalarını her fırsatta eleştiren Sean Penn, "En İyi Yönetmen" ödülünü "Birdman" filmiyle kazanan Meksika asıllı yönetmen Alejandro Gonzalez Inarritu'yu sahneye "Kim bu o...çocuğuna buraya gelmesi için yeşil kart verdi" diyerek davet ediyor. Her ne kadar şaka yapmış olsa da birçok kişiden ağır eleştiriler almış.
Irkçılık Yapan Sabunluk 00:45
Irkçılık Yapan Sabunluk 2.407 izlenme - 5 ay önce Hizmetini sadece beyazlara sunan ırkçı ve terbiyesiz sabunluğu tüm içtenliğimiz ile kınıyoruz. Keyifli seyirler efenim...
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı  00:39
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı 9.240 izlenme - 2 yıl önce Kirli çamaşırları yıkayan çamaşır makinesi içine deterjanı koyan çinli kızın , siyahi adamı makine içine atması ile beyaz tene sahip çinli bir erkek ortaya çıkmasını anlatan reklam filmi tepki gördü.
Savaş İsteyen Terörist (Vol 2) 02:28
Savaş İsteyen Terörist (Vol 2) 6.522 izlenme - 2 yıl önce Geçenlerde yayınlanan Savaş İsteyen Terörist adlı video çok tutunca yine aynı Apo troll'ü tarafından 2. kez çekilmiş. Tabii bu sefer çok farklı şeyler de var. Bu Apo Troll'ü İngiltere vatandaşı olduğunu, Avrupa'da pislik yapmadıklarını ve saygılı olduklarını söylüyor. Adam Avrupalı arkadaşlar dağılın... Vol 1: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/272490/savas-isteyen-terorist-kufur-ve-nankorluk-icerir
Rus Milliyetçisinin Türkler Hakkındaki Düşünceleri 02:48
Rus Milliyetçisinin Türkler Hakkındaki Düşünceleri 4.518 izlenme - 2 yıl önce Vladimir Jirinovski (Rus Liberal Demokratik Partisi'nin (LDPR) kurucusu ve lideri ve aynı zaman da Duma Meclisi Başkan yardımcısı ve Avrupa Parlamentosu üyesidir. Jirinovski'nin Rusya'nın ortadoğu siyaseti ve Türklere olan bakış acısını anlatan meclis konuşmasından bir alıntı.
İlber Ortaylı ve Murat Bardakçı'nın Ağzından Nihal Atsız (11 Ekim 2009) 38:34
İlber Ortaylı ve Murat Bardakçı'nın Ağzından Nihal Atsız (11 Ekim 2009) 4.281 izlenme - 1 yıl önce 11 Ekim 2009 tarihinde yayınlanmış Teke Tek Özel programında konuk İlber Ortaylı'ydı. Konuşulan konulardan birisi de Türk edebiyat ve siyasi tarihinde en çok tartışılan isimlerden birisi olan, Ortaylı'nın deyişiyle para pul peşinde koşmayan, dik durmayı başarmış Türk ırkçısı Hüseyin Nihal Atsız'dı. Atsız haricinde Mustafa Kemal Atatürk, Zeki Velidi Togan, Orhan Şaik Gökyay, Abdülkadir İnan, Afet İnan, Pertev Naili Boratav, Reha Oğuz Türkkan gibi aydınlar hakkında da yorumlar yapılmıştı. Murat Bardakçı'nın programda okuduğu şiirlerin adları: Davetiye, Mutlak Seveceksin, Geri Gelen Mektup. (Atsız'la ilgili olan kısımlar tamamen bu ancak yayının tümünü izlemek isteyenler: https://www.youtube.com/watch?v=2Ursbi_7kSI) (Murat Bardakçı'nın Atsız hakkındaki yazısı için: http://www.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/222174-ideolojisinden-kime-ne-nihal-atsiz-cok-onemli-bir-tarihcidir)
Irkçı Deterjan Reklamı 2 - İtalya 00:41
Irkçı Deterjan Reklamı 2 - İtalya 2.345 izlenme - 2 yıl önce Kirli çamaşırları yıkayan çamaşır makinesi içine deterjanı koyan italyan hatunun, kıllı ve kuru adamı makine içine atması ile çikolata tene sahip çorumlu bir erkek ortaya çıkmasını anlatan reklam filmi tepki gördü.
Türkiye Bizden Uzak Dur - Geert Wilders 01:01
Türkiye Bizden Uzak Dur - Geert Wilders 4.089 izlenme - 2 yıl önce Hollanda'da aşırı sağcı Geert Wilders, Türk vatandaşlarına yönelik Türkçe altyazılı bir video yayınlayarak "Hükümetiniz sizin bir gün Avrupa Birliği üyesi olacağınıza inanmanızı sağlayarak sizi kandırıyor. Bunu unutun. Siz Avrupalı değilsiniz. Ve hiçbir zaman olmayacaksınız" dedi
Dünyanın En Irkçı Oyunu - Ethnic Cleansing 13:04
Dünyanın En Irkçı Oyunu - Ethnic Cleansing 3.021 izlenme - 1 yıl önce Beyaz ırk üstünlükçüsü National Alliance'ın geliştirip Resistance Records'ın yayınladığı 2002 çıkışlı Ethnic Cleansing (Etnik Temizlik) adlı video oyununun konusu beyazlar ile öteki ırklar arasında başlayan savaşta önümüze gelen siyahı, Latin'i ve Yahudi'yi öldürmektir.
İngiltere'de Türk Vatandaşına Irkçı Saldırı 03:15
İngiltere'de Türk Vatandaşına Irkçı Saldırı 2.538 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'nin başkenti Londra'da hizmet veren belediye otobüsünde nasıl başladığı bilinmeyen tartışmada Türk vatandaşına Müslüman ve Türk olduğu için hakaret ediyor. Irkçılık yapan kişi defol türkiyeye git, sosyal yardım ve para için buradasın gibi ifadeler kullanıyor ve yaşlı ya da hastaların daha kolay yürüyebilmeleri için kullandığı yürüteci otobüsten dışarı fırlatıyor. ırkçılığı yapan kişi bir siyahi not:açıklama alıntıdır.
Haluk Koç'un Selahattin Demirtaş'a Irkçı Demesi 00:57
Haluk Koç'un Selahattin Demirtaş'a Irkçı Demesi 2.004 izlenme - 2 yıl önce Chp sözcüsü Haluk Koç'un Hdp lideri Selahattin Demirtaş'a "ırk temelli politika üretiyorsunuz" diyerek getirdiği eleştiridir.
Irkçı Adamı Tek Yumrukta Öldürdü! 00:37
Irkçı Adamı Tek Yumrukta Öldürdü! 2.296 izlenme - 4 yıl önce Zekâ geriliği olduğu belirtilen bir kişi, kaldırımdaki bisikletliyi uyarıyor. İkili arasında yaşanan tartışmanın ardından bisikletli yoluna devam ediyor. Bu sırada bisikletlinin arkasından ırkçı bir ifade kullanan adam, başka bir şahıs tarafından saldırıya uğruyor.
Doğu Otobüsünü Durdurup Gül Vermek! 03:20
Doğu Otobüsünü Durdurup Gül Vermek! 2.021 izlenme - 2 yıl önce Elbet bazılarının zoruna gidecek bu görüntüler ama sağduyulu vatandaşları her zaman göreceğiz bu ülkede.Daha önce Muşta durdurulan Tokat Yıldızı firmasına ait otobüstekilere gül ve lokum verilmişti.Bu videoda da Tokattan Vana giden bir otobüs durdurulmuş ve yolculara gül verilmiş.Gül sevgiliye sevilene verilen bir çiçek.Batıda yapılan çirkin saldırılara,ırkçı insanlara ders veren bu güzel insanları kutluyorum.
Kör Irkçı - Chappelle's Show (Altyazılı) 08:58
Kör Irkçı - Chappelle's Show (Altyazılı) 849 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı komedyen Dave Chappelle'in 2003-2006 yılları arasında yayınlanan Chappelle's Show programından bir skeç.
Mario Irkçılık Yaparsa 03:47
Mario Irkçılık Yaparsa 1.298 izlenme - 3 yıl önce Nintendo'nun maskotu olarak Mario'nun dünyanın en ünlü video oyunu karakteri olduğu söylenebilir.[2] 210 milyondan fazla satış rakamına sahip olan Mario, en çok satan video oyunudur
Rio Ave taraftarından ırkçılık! 00:15
Rio Ave taraftarından ırkçılık! 791 izlenme - 2 yıl önce Rio Ave taraftarları Benfica'lı futbolcu Renato Sanches'e maymun sesi çıkartarak ırkçı saldırıda bulundu.
Ermenistan Askerlerinin Türkiye ve Azerbaycan Odaklı Gösterisi 02:32
Ermenistan Askerlerinin Türkiye ve Azerbaycan Odaklı Gösterisi 1.475 izlenme - 3 yıl önce Ermenistan'ın zırt kentinin bırt mahallesinde, Ermenistan Silahlı Kuvvetleri tarafından yapılan gösteride, taş üzerine yapılmış Azerbaycan ve Türkiye bayrakları kırılıp gövde gösterisi yapıldı. Gösteriyi izleyen ırkçı Ermenilerin faşist Ermeni askerlerine bakıp; oley çok güçlüyüz, süperiz, herkesi yeneriz, demesi gözden kaçmadı. Not: Ermenice bildiğinizi varsayıp alt yazı eklemedim.
Irkçı Lazio Taraftarları 01:04
Irkçı Lazio Taraftarları 744 izlenme - 3 yıl önce Lazio'nun 2007 yılında oynadığı maçta, maçtan önce kadroları sayan anonsçudan sonra oley oley çeken Lazio taraftarları siyahi oyuncu isimleri anons edilince yuhlama, maymun sesi çıkarma, gülme gibi çeşitli atraksiyonlarda bulunuyor. Bu da Lazio taraftarlarının büyük bir çoğunluğunun ne denli ırkçı, pislik insanlar olduğunu gösteriyor.
İngiltere'de İspanyol Turistlere Irkçı Saldırı: İngilizce Konuşun 00:27
İngiltere'de İspanyol Turistlere Irkçı Saldırı: İngilizce Konuşun 400 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Londra'da yaşanan ırkçı saldırının izleri hala devam ederken Bournemouth'da yine bir ırkçı saldırı yaşandı. Güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde, ırkçı bir İngiliz İspanyol çifte 'İngilizce Konuşun!' diye bağırarak saldırdı. Görüntüdeki Daniel Way polise verdiği ifadede İspanyolca konuşan çifte yaklaşıp 'İngilizce konuşun!' diyerek İspanyol turist Tomas Gil'e saldırdığını itiraf etti.
Gol Sonrası Nazi Selamı Yapmak - Nicolas Anelka 00:16
Gol Sonrası Nazi Selamı Yapmak - Nicolas Anelka 1.211 izlenme - 3 yıl önce İngiltere Premier Lig'in 19. haftasında West Ham United, Upton Park'ta West Bromwich ile 3-3 berabere kaldı. Anelka'nın attığı ilk golün ardından yaptığı hareket ise sosyal medyayı salladı. Taraftarlar hareketin Nazi selamı (quenelle) olduğunu savunarak Anelka'ya büyük tepki gösterdi.
Canlı Yayında Siyahi Muhabire Şoke Eden Irkçı Saldırı 01:28
Canlı Yayında Siyahi Muhabire Şoke Eden Irkçı Saldırı 391 izlenme - 2 yıl önce ABD’nin Iowa eyaletinde ırkçı saldırı meydana geldi. Röportaj yapmaya çalışan siyahi muhabir, ABD’li bir kadının küfür ve ırkçı hakaretlerine maruz kaldı.
Şiddeti Doruklarda Yaşatan Oyun - Hatred 01:38
Şiddeti Doruklarda Yaşatan Oyun - Hatred 661 izlenme - 2 yıl önce Polonyalı ırkçı bir grup tarafından yapılan ve önümüzdeki 2015 yılının 2. çeyreğinde çıkartılacak olan Hatred, şimdiden onlarca oyun platformunda ve video sitelerinde yasaklanmış durumda. En son Steam’de gerçekleştirilen ankette çok yüksek puan aldığını gören Steam yetkilileri başlarına dert almamak için oradan bile oyunu kaldırdılar. Şimdiden bu kadar tepki toplamasının sebebi zaten her oyunda bulunan vahşet görüntüleri değil, bu vahşetin amaçsız bir şekilde yapılması. Özellikle bizim gibi herkesin çıldırma safhasına geldiği bir ülkede bu oyunun çok tutacağını düşünüyorum.
Gerçek Hayatta Eric Cartman 02:20
Gerçek Hayatta Eric Cartman 504 izlenme - 3 yıl önce South Park'ın ailesi Alman soylu, antipatik, sinirli, küfürbaz ve ırkçı kahramanı olan Cartman'ın gerçek hayatta vuku bulmuş halini izliyoruz.
Yakup Kayış: Rodallega'ya ve Trabzonspor Camiasına Yakışmadı Dava Açıyorum 05:49
Yakup Kayış: Rodallega'ya ve Trabzonspor Camiasına Yakışmadı Dava Açıyorum 46 izlenme - 3 ay önce Trabzonsporlu Rodallega'nın kendisine ırkçı söylemde bulunduğunu ifade ettiği Çorum Belediyesporlu Yakup Kayış'tan sert bir cevap geldi. Trabzonspor futbolcusu Hugo Rodallega'nın Çorum Belediyespor maçının ardından gördüğü kırmızı kartla ilgili olarak Yakup Kayış'ın kendisine ırkçı söylemlerde bulunduğunu söylemesinin ardından Yakup Kayış, A Spor'a bağlanarak golcü futbolcuya cevap verdi ve son derece sert açıklamalarda bulundu. Trabzonspor - Çorum Belediyespor Hugo Rodallega ve Yakup Kayışlı'nın kırmızı kart pozisyonu Türkiye Kupası'nda Çorum Belediyespor ile Trabzonspor arasında oynanan maçın 63. dakikasında Rodallega, Yakup Kayış'ya yaptığı müdahelenin ardından kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Rodallega maçın ardından sosyal medyadan yaptığı açıklamada Yakup'un kendisine ırkçı söylemde bulunduğunu ifade etti. Rodallega'nın bu açıklamasına Yakup Kayışlı'dan sert bir cevap geldi. "BU BİR İFTİRA" Çorum Belediyespor futbolcusu Yakup Kayış, A Spor'da "Son Sayfa" programına telefonla bağlanarak Rodallega'nın söylediklerini reddetti ve kesinlikle ırkçı bir ifade kullanmadığın, bunun bir iftira dile getirdi. Yakup Kayış açıklamaları şu şekilde: "RODALLEGA VE TRABZONSPOR CAMİASINA YAKIŞMADI" "Pozisyonun başına bakarsanız ikili mücadele içindeydik. Beni itti. Ben de 'Maç 3, 4 oldu gerek yok' dedim Rodallega'ya. Kendi aramızda söyler, kızarız öyle sözler olur ya. Ben de her maçta olduğu gibi karşı karşıya geldim ne diyorsun sen gibilerinden. Bana kafa attı. Kırmızı kart gördü. Hakemin yanına geldi, sonra bana İngilizce küfür etti. Ben de İngilizce bilmiyorum ve ne diyorsun sen dedim. Kalktım ben de serzenişte bulundum. Kesinlikle ırkçı bir söylemde bulunmadım. Bu, Rodallega'ya yakışmadı. Trabzonspor camiasına yakışmadı. Elhamdülillah Müslümanım, bizim dinimizde de böyle bir şey yok.. Bu ifitar karşısında dava açacağım. "ONUNLA MAHŞERDE HESAPLAŞACAĞIM" Rodallega kendisini kurtarmak istiyor. Trabzonspor forması altında bana eziyet edemez. Mahşerde hesaplaşacağım onunla. Eğer Rodallega'ya ırkçı söylemde bulunduysam yarın güneşi görmeyeyim. "Sosyal medyadan bana küfür ediyorlar. Irkçı ifadeler kullanmadığım halde. Ben bunları kaldırabilecek insan değilim."
Konyalı Gençlerin Suriyelilere Saldırması 01:57
Konyalı Gençlerin Suriyelilere Saldırması 391 izlenme - 2 yıl önce Konyada bir grup kanı kaynayan genç oy verdikleri partinin ülkemize aldığı Suriyeli kardeşlerimize önce sözlü tacizde bulunuyor sonrada darp ediyor amaçlarının ne olduğunu çözemedim. Kardeş senin dayakla mayakla suriyeliylen işin ne git tofaşınla yanla lise önlerinde kız bekle ya millete ne zarar veriyorsun.
Hollanda'da deney: Kur'an zannettiler İncil çıkınca şoke oldular, yüzleri kızardı 03:06
Hollanda'da deney: Kur'an zannettiler İncil çıkınca şoke oldular, yüzleri kızardı 371 izlenme - 2 yıl önce AVRUPA TÜRK GAZETESİ TV (ATGtv) Haberin ayrıntılarını okuyun. http://avrupaturkgazetesi.com/hollandada-deney-kuran-zannettiler-incil-cikinca-soke-oldular-yuzleri-kizardi
Ömer Çavuşoğlu - Türk Milleti Irkçıdır 05:07
Ömer Çavuşoğlu - Türk Milleti Irkçıdır 413 izlenme - 3 yıl önce 3 temmuz sürecinden beri tvlerde boy gösteren spor yorumcusu Ömer Çavuşoğlu Habertürk'te katıldığı spor programında derbide yaşanan olayları ele alırken Türk Milletini ırkçılıkla suçlamış izliyoruz.
Irkçı Siyasetçi Roberto Spada Muhabire Kafa Attı 01:16
Irkçı Siyasetçi Roberto Spada Muhabire Kafa Attı 40 izlenme - 2 ay önce İtalya'da ırkçı ve göçmen karşıtı siyasetiyle bilinen Neo-Faşist Casapound hareketinin mensubu Roberto Spada, devlet televizyonu muhabirinin partisiyle ilgili sorduğu sorulara sinirlenerek muhabire kafa attı. Muhabirin burnunu kıran Spada, kameramana da saldırarak olay sonrası kayıplara karıştı. 48 saat sonra polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Çocuktan Al Haberi - Stolk 01:06
Çocuktan Al Haberi - Stolk 259 izlenme - 1 yıl önce Çocuk işçilere, ezilenlere, ırkçılık yapan köpeklere...
Irkçı Vekil Pauline Hanson'ın Restorandan Kovulması 00:24
Irkçı Vekil Pauline Hanson'ın Restorandan Kovulması 48 izlenme - 5 ay önce Avustralya Meclisi'ne burka ile gelerek, "Bu kumaş parçasını atmaktan mutluyum" deyip üzerindeki burkayı atarak şov yapan ırkçı vekil Pauline Hanson, Avustralya'da gittiği restorandan, restoran sahibi tarafından kovulmuş.