Hoşgeldiniz!

ırkçı saldırı

İngiltere'de İspanyol Turistlere Irkçı Saldırı: İngilizce Konuşun 00:27
İngiltere'de İspanyol Turistlere Irkçı Saldırı: İngilizce Konuşun 400 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Londra'da yaşanan ırkçı saldırının izleri hala devam ederken Bournemouth'da yine bir ırkçı saldırı yaşandı. Güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde, ırkçı bir İngiliz İspanyol çifte 'İngilizce Konuşun!' diye bağırarak saldırdı. Görüntüdeki Daniel Way polise verdiği ifadede İspanyolca konuşan çifte yaklaşıp 'İngilizce konuşun!' diyerek İspanyol turist Tomas Gil'e saldırdığını itiraf etti.
Canlı Yayında Siyahi Muhabire Şoke Eden Irkçı Saldırı 01:28
Canlı Yayında Siyahi Muhabire Şoke Eden Irkçı Saldırı 391 izlenme - 2 yıl önce ABD’nin Iowa eyaletinde ırkçı saldırı meydana geldi. Röportaj yapmaya çalışan siyahi muhabir, ABD’li bir kadının küfür ve ırkçı hakaretlerine maruz kaldı.
Boateng ırkçı tezahürat sonrası maçı terketti 02:34
Boateng ırkçı tezahürat sonrası maçı terketti 229 izlenme - 5 yıl önce İtalya'da Milan forması giyen Kevin Prince Boateng, Pro Patria ile oynanan hazırlık maçında tribünlerden gelen ırkçı tezahürat sonrası oyunu bırakarak çıkış tüneline yöneldi, Yaşanan gelişmeler sonrası hakem maçı bitirdi.
Dani Alves'e Yapılan Irkçı Saldırı. 00:08
Dani Alves'e Yapılan Irkçı Saldırı. 84 izlenme - 4 yıl önce Villareal - Barcelona Maçında Tribünlerden Dani Alves'e Yönelik Yapılan Irkçı Saldırı Ve Dani Alves'in Bu Saldırıya Karşılık Verdiği Tepki.
İngiltere'de Başörtülü Müslüman Kadınlara Irkçı Saldırı! 00:38
İngiltere'de Başörtülü Müslüman Kadınlara Irkçı Saldırı! 12 izlenme - 8 ay önce İngiltere bir parkta piknik yapmak isteyen somali'li müslüman aile, ırkçı ve İslam karşıtı bir grup tarafından saldırıya uğramış. Çevredeki aileler saldırganları engellemek için çaba gösterirken boğuşmalar yaşanıp saldırganlardan bir tanesi müslüman kadının başörtüsünü zorla çıkarmış.
Chelsea Taraftarından Irkçı Saldırı 00:44
Chelsea Taraftarından Irkçı Saldırı 26 izlenme - 3 yıl önce Chelsea taraftarları, Paris metrosunda Afrika kökenli bir yolcuyu vagona almadı ve sonra ırkçı tezahüratlar yaptı.
İngiltere'de Irkçı Saldırı 01:05
İngiltere'de Irkçı Saldırı 7 izlenme - 2 yıl önce İngiltere’nin Manchester kentinde, bir tramvayla yolculuk eden siyahi Amerikalıya üç kişi ırkçı saldırıda bulundu. Amerikalının tramvaydan inmesini isteyen üç İngiliz, “Afrika’ya geri dön” dedi. Polis üç kişiyi gözaltına aldı.