Hoşgeldiniz!

Irkçı Saldırı Videoları İzle

İngiltere'de İspanyol Turistlere Irkçı Saldırı: İngilizce Konuşun 00:27
İngiltere'de İspanyol Turistlere Irkçı Saldırı: İngilizce Konuşun 391 izlenme - 6 ay önce Geçtiğimiz günlerde Londra'da yaşanan ırkçı saldırının izleri hala devam ederken Bournemouth'da yine bir ırkçı saldırı yaşandı. Güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde, ırkçı bir İngiliz İspanyol çifte 'İngilizce Konuşun!' diye bağırarak saldırdı. Görüntüdeki Daniel Way polise verdiği ifadede İspanyolca konuşan çifte yaklaşıp 'İngilizce konuşun!' diyerek İspanyol turist Tomas Gil'e saldırdığını itiraf etti.
Canlı Yayında Siyahi Muhabire Şoke Eden Irkçı Saldırı 01:28
Canlı Yayında Siyahi Muhabire Şoke Eden Irkçı Saldırı 389 izlenme - 10 ay önce ABD’nin Iowa eyaletinde ırkçı saldırı meydana geldi. Röportaj yapmaya çalışan siyahi muhabir, ABD’li bir kadının küfür ve ırkçı hakaretlerine maruz kaldı.
Boateng ırkçı tezahürat sonrası maçı terketti 02:34
Boateng ırkçı tezahürat sonrası maçı terketti 227 izlenme - 4 yıl önce İtalya'da Milan forması giyen Kevin Prince Boateng, Pro Patria ile oynanan hazırlık maçında tribünlerden gelen ırkçı tezahürat sonrası oyunu bırakarak çıkış tüneline yöneldi, Yaşanan gelişmeler sonrası hakem maçı bitirdi.
Dani Alves'e Yapılan Irkçı Saldırı. 00:08
Dani Alves'e Yapılan Irkçı Saldırı. 84 izlenme - 3 yıl önce Villareal - Barcelona Maçında Tribünlerden Dani Alves'e Yönelik Yapılan Irkçı Saldırı Ve Dani Alves'in Bu Saldırıya Karşılık Verdiği Tepki.
Chelsea Taraftarından Irkçı Saldırı 00:44
Chelsea Taraftarından Irkçı Saldırı 25 izlenme - 2 yıl önce Chelsea taraftarları, Paris metrosunda Afrika kökenli bir yolcuyu vagona almadı ve sonra ırkçı tezahüratlar yaptı.
İngiltere'de Irkçı Saldırı 01:05
İngiltere'de Irkçı Saldırı 6 izlenme - 10 ay önce İngiltere’nin Manchester kentinde, bir tramvayla yolculuk eden siyahi Amerikalıya üç kişi ırkçı saldırıda bulundu. Amerikalının tramvaydan inmesini isteyen üç İngiliz, “Afrika’ya geri dön” dedi. Polis üç kişiyi gözaltına aldı.
Irkçı Saldırıya Canlı Yayında Muzlu Protesto 03:45
Irkçı Saldırıya Canlı Yayında Muzlu Protesto 23 izlenme - 3 yıl önce La Liga'da 35. hafta maçında Villarreal ile deplasmanda karşılaşan Barcelona'nın futbolcusu Dani Alves'e Villarreal taraftarı tarafından yapılan ırkçı saldırıya Alves müthiş bir karşılık verdi. Korner kullanmak için köşeye giden Brezilyalı Alves, Villarreal taraftarının fırlattığı muzu yerden aldı ve yedi. Bu olayın üzerine Ahmet Çakar, Sinan Engin ve Rasim Ozan Kütahyalı ve programın sunucusu Ertem Şener bu gece Beyaz TV ekranlarında yayınlanan'Derin Futbol' isimli tartışma programında dünya televizyonlarında daha önce yaşanmayan bir olaya imza attı. Programın yorumcuları ve sunucusu, Dani Alves'e Villarreal taraftarı tarafından yapılan bu ırkçı saldırıyı canlı yayında muz yiyerek protesto ettiler