Hoşgeldiniz!

irlandalı

Scorp - Kız Demiş Ne Kadar Da ..... Bir Erkek 00:19
Scorp - Kız Demiş Ne Kadar Da ..... Bir Erkek 1.107.827 izlenme - 3 yıl önce "Çocuk kızı öpmüş demiş yanağında bi tat var kız demiş meymeli tat mı çocuk demiş evet elmalı kavunlu kız demiş ne kadar nargileci bi erkek" gibi eserleriyle hepimize ilham veren Mehmet Ali bu seferde Scorperlara ilham verdi... Bu ve daha fazlası için; https://scorpapp.com/
İrlandalı Turistin Tek Başına Esnaf Grubunu Dövmesi 02:38
İrlandalı Turistin Tek Başına Esnaf Grubunu Dövmesi 88.725 izlenme - 3 yıl önce Videoda gerekli açıklama yapılmış. 01.36 ile 01.50 arasında spikerin söyledikleri olaya farklı bir boyut kazandırmaktadır.
Vuruşuyla Yeri Öptüren İrlandalı Boksör 01:20
Vuruşuyla Yeri Öptüren İrlandalı Boksör 9.309 izlenme - 1 yıl önce İrlanda'da gerçekleşen olayda, iki alkollü kişi restorana girmek isteyince boksör olduğu her halinden belli güvenlik görevlisi olaya el atıyor.
13 Yaşında Akrep Vuruşu! 00:15
13 Yaşında Akrep Vuruşu! 1.812 izlenme - 4 ay önce 13 yaşındaki İrlandalı Kevin Zefi, küçükler futbol maçında muhteşem bir gole imza attı.
İrlandalı Boksörün Röportajı 03:20
İrlandalı Boksörün Röportajı 16.736 izlenme - 3 yıl önce Sosyal medyada ve dünyada gündem konusu olan, Aksaray esnafıyla tek başına kavga eden İrlandalı turist ve Aksaray esnafı Show TV'ye konuştu.
Dişleri Dökülen Esnafın Röportajı 01:20
Dişleri Dökülen Esnafın Röportajı 11.039 izlenme - 3 yıl önce Gündemimizi işgal eden irlandalı boksörün röportajının ardından esnafa da cevap hakkı doğmuş ve kullanmış. İleriki yıllarda konuyu merak edenler için : 1. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/270241/irlandali-turistin-tek-basina-esnaf-grubunu-dovmesi 2. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/270339/irlandali-boksorun-roportaji
İrlandalıların Türkler hakkında Bildiği 3 Şey  02:58
İrlandalıların Türkler hakkında Bildiği 3 Şey 6.603 izlenme - 2 yıl önce İrlandada bir sokak röportajı Türkler hakkında bildiğiniz 3 şey varmı diye soruldu,İrlandalılardan güzel cevapla geldi hadi izleyip görelim neler demişler.
İrlandalı Turistin Dövdüğü Esnaf: Üç Gün Başım Ağrıdı 03:54
İrlandalı Turistin Dövdüğü Esnaf: Üç Gün Başım Ağrıdı 6.578 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Aksaray'da İrlandalı turistin dövdüğü esnafın arasında bir isim vardı ki en sert ve en ağır darbeyi o aldı. Yerden kalktıktan sonra yürümekte zorluk çeken o esnaf Şerafettin Özbey'di. O esnafla Show Haber konuştu.. İşte o anlar
İrlandalı Boksörün Aksaray Esnafıyla Adliyede Karşı Karşıya Gelmesi 01:29
İrlandalı Boksörün Aksaray Esnafıyla Adliyede Karşı Karşıya Gelmesi 5.935 izlenme - 2 yıl önce İrlandalı boksör Aksaray esnafıyla adliyede buluştu İrlandalı turistin Aksaray esnafıyla kavgası adliyeye taşındı. Aksaray'da çalışan 3 esnafın 7 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davanın ilk duruşması, İstanbul Adliyesinde başladı. Duruşma öncesinde İrlandalı turist Mohammed Fadeldabbous ve Aksaray esnafının adliye koridorunda göz göze gelmesi dikkat çekti.stanbul Adliyesindeki 54 Asliye Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya Kuveyt asıllı İrlandalı Mohammed Fadeldabbous ve 7 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan esnaf Şenol Pala ve Şerafettin Özbey katıldı. Duruşma salonuna giren sanıkların ifade verme işlemi başladı. Olay, Aksaray'da 1 Ağustos 2015 tarihinde meydana geldi. Kuveyt asıllı İrlandalı Mohammed Fadeldabbous, su almak isterken şişelerin yere dökülmesi nedeniyle esnafla kavga etmiş ve o anlara ilişkin görüntü medyada büyük ilgi görmüştü. Konuyla ilgili soruşturma yürüten savcılık, üç esnaf hakkında 7 yıla kadar hapis cezasıyla dava açmıştı.
İrlandalı Boksör'e Posta Koyan Çorumlu Amir 01:56
İrlandalı Boksör'e Posta Koyan Çorumlu Amir 4.849 izlenme - 3 yıl önce 30.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "İrlandalı Boksör'e posta koyan Çorumlu Amir''başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İrlandalı Turistlere Karşı Esnafa Kara Murat Dersleri 00:55
İrlandalı Turistlere Karşı Esnafa Kara Murat Dersleri 3.122 izlenme - 3 yıl önce İrlandalı turistin cabbar kroşeleriyle heder olan esnafa amme hizmeti. Sen ki Kara Murat gibi bir Türk kahramanının ecdadısın, esnafısın kendini savunmayı da öğrenmelisin. Kara Murat'tan yumruk nasıl karşılanır, vücut savunması nasıl yapılır, nasıl taaruuza geçilir? Esnafa hızlandırılmış Kara Murat dersleri.
İrlandalı Turist Şiiri - Serin Sesler 01:49
İrlandalı Turist Şiiri - Serin Sesler 3.057 izlenme - 3 yıl önce Aksaray'da esnafla tek başına kavga eden İrlanladı Turist için yazılan şiiri seslendirelim dedik.
İrlandalı Bir Boksör Olsanız Kime Yumruk Atmak İsterdiniz? - Sokak Röportajları 01:25
İrlandalı Bir Boksör Olsanız Kime Yumruk Atmak İsterdiniz? - Sokak Röportajları 1.927 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz hafta en çok o konuşuldu, en çok o izlendi. Aksaray'a gelen İrlandalı turist esnafı hayata küstürdü. Peki siz onun yerinde olsaydınız ilk kime yumruk atardınız?
Turistler İrlandalı Boksör Hakkında Ne Düşünüyor? - Sokak Röportajı 04:14
Turistler İrlandalı Boksör Hakkında Ne Düşünüyor? - Sokak Röportajı 1.828 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizi ziyaret eden turistlere, Türk esnafını yerle bir eden İrlandalı Boksörü sorulmuş. Kimi İrlandalı Turisti haklı bulmuş, kimi Türk esnafını. Kimi ise her iki tarafı da haksız bulmuş.
ryan's daughter 02:15
ryan's daughter 4.304 izlenme - 7 yıl önce film ı. dünya savaşı sırasında irlanda'nın
Mustafa Denizli - İçimizdeki İrlandalılar 00:41
Mustafa Denizli - İçimizdeki İrlandalılar 1.302 izlenme - 3 yıl önce Türkiye ile İrlanda arasında 4 Eylül 1999'da oynanan "2000 Avrupa Şampiyonası" baraj eleme maçı birçok açıdan yakın tarihimize damga vurmuştur.Sosyal hayatta birbiriyle yakın dost olan iki isim Hıncal Uluç ve Mustafa Denizli nin arası maç öncesi tv programında Hıncal Uluç un oldukça sert eleştirileriyle bozulur.Bu eleştiriler o kadar ağırdır ki herkes Mustafa Denizli den kendisini savunmasını beklemekte fakat Denizli konuşmamaktadır.Maç bittiğinde demeç veren Mustafa Denizli ise Hıncal Uluç u "içimizdeki İrlandalı" olmakla suçlayacak ve bu söz ileride sanattan spora , siyasetten ekonomiye kadar tüm alanlarda bireylerin ya da kurumların "ihanet" ini tanımlamak için kullanılacaktır.
Donald Trump'ın Aklını Başından Alan Muhabir 00:30
Donald Trump'ın Aklını Başından Alan Muhabir 507 izlenme - 11 ay önce ABD Başkanı Donald Trump Oval Ofis'te İrlanda Başbakanı ile telefonda görüşürken birden konuşmayı bırakıp İrlandalı bir kadın muhabire iltifatlar yağdırdı.
Oz Çeteleri - İrlandalılar 02:48
Oz Çeteleri - İrlandalılar 2.185 izlenme - 3 yıl önce Hayatımda gördüğüm en güzel dizi oz diyebilirim. Konusu ayrı bir güzel oyuncuları daha da bi güzel. Karakterler tam oturmuş her şey mükemmel yansıtılmıştır. Hapishane yaşamını daha iyi özetleyen bir dizi-film yok bence(bence). İyi seyirler :) Dizinin en sağlam karakterli 2 oyuncusu bu çetededir. Çete denilmez aslında çok pasif bir grup fakat bir kişi yetiyor tüm çeteye. Tüm hapishaneyi kontrol edebilme kapasitesine sahip bir reyizimiz ayrıca kardeşine de sahip çıkıyor. Çılgın aşıklardandır bu da. Hey gidi O'Reily kardeşler. İzleyin güzel dizi kardeşim Heyt be tekrar başlayasım geldi..
İrlandalı'nın Oğlu Ayakkabı Mağazasını Dağıtırsa 00:22
İrlandalı'nın Oğlu Ayakkabı Mağazasını Dağıtırsa 864 izlenme - 3 yıl önce İrlandalı'nın Oğlu Ayakkabı Mağazasını Dağıtırsa İrlandalı boksörün oğlu ayakkabı mağazasında ayakkabıları dağıtınca bakalım neler oluyor.
Hayrettin'in İrlandalı Boksörle İmtihanı 02:38
Hayrettin'in İrlandalı Boksörle İmtihanı 805 izlenme - 3 yıl önce Ünlü şovmen Hayrettin,Türkiye’de İrlandalı Boksör olarak tanınan Mohammed Fadel Dobbous ile birliktekamera karşısına geçti. Dertleri Boşver Şarkı Sözleri: Parti ve kızlar , hepsi rüyaymış Bütün iş güç dert yine bana kalmış Açıyorum dolabı, bir şey bana bakıyor Aman Allah'ım.. Kaçamıyorum, Elimde soğan var Yine mi bu gözden yaş geliyor.. Annem bi görse terlikle kovalar 'Ketıl'da makarna demleniyor.. ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ Dertleri boşver oluruna bak Kaynat bi çorba dumanına bak Hem kolay hem de çabuk olsun Sen keyfine bak Doldur fincanı dolana kadar Harcama zamanı sonuna kadar Çabuk ol hayatı yakala İşte o kadar ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ Hayırlı işler dürümcü amca Bu nasıl bir ayran bi anlatsana Az daha beklerse tarih olacak Bu nasıl iştir ? Neyse ki annem börek yollamış Dayanamaz ki ana yüreği Ama; inanamıyorum evde goril var!! Yutmuş tüm nevaleyi Dertleri boşver oluruna bak Kaynat bi çorba dumanına bak Hem kolay hem de çabuk olsun Sen keyfine bak Doldur fincanı dolana kadar Harcama zamanı sonuna kadar Çabuk ol hayatı yakala İşte o kadar
İrlandalı vekil Murphy Tayyip İstifa diye bağırdı 01:50
İrlandalı vekil Murphy Tayyip İstifa diye bağırdı 2.080 izlenme - 5 yıl önce Avrupa Parlamentosu Genel Kurulu'nda Gezi Parkı olaylarıyla ilgili tasarıyı kabul ederken görüşmelerde konuşan İrlandalı milletvekili Paul Murphy sözlerini Türkçe olarak 'Tayyip İstifa' diye tamamladı. Avrupa Parlamentosu (AP) tarafından Gezi Parkıeylemleri hakkında bugün alınan kararda, Başbakan Erdoğan ve hükümete sert eleştiriler var. Kararda 'Erdoğan ve hükümetin uzlaşı için insiyatif almayı, özür dilemeyi veya Türk halkının bir kesiminin tepkilerini anlamayı reddetmesi Türk toplumunun daha da kutuplaşmasına neden olmuştur" ifadeleri kullanıldı. Ayrıca karar metninde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ise eylemler sırasındaki demeçleri nedeniyle övüldü. Görüşmeler sırasında İrlandalı milletvekili Paul Murphy'nin tutumu ise dikkat çeki. İrlandalı senatör, konuşmasını 'Tayyip İstifa' olarak tamamladı.
Tatlılıkta Master Yapmış İrlandalı 02:12
Tatlılıkta Master Yapmış İrlandalı 1.099 izlenme - 3 yıl önce Şu ben bilmem eşim bilir programını takip etmem normalde ama bu diyalog çok güzel olmuş. Arada yarışmalardan öte böyle hoş şeyler çıkabiliyor.
Aksaray Esnafından Açıklamaların Devamı 01:07
Aksaray Esnafından Açıklamaların Devamı 566 izlenme - 3 yıl önce Olay sonrasında peş peşe gelen açıklamaların bir tanesi bu röportaj olayı farklı bi boyuta çekiyor tüm yenilen dayaklarla ve gerçekleriyle
Çılgın Kasımpaşalı İrlandalı Recep Tayyip Erdoğan Muhalefeti Coşturuyor 00:16
Çılgın Kasımpaşalı İrlandalı Recep Tayyip Erdoğan Muhalefeti Coşturuyor 768 izlenme - 3 yıl önce Video ben hazırlamadım ama hazırlayan güzel hazırlamış uzun ayarlasa manyak bir şey çıkardı ortaya.Videoda dayak yiyenler feto,kılıçdaroğlu,bahçeliyle kapışıyor güzel montaj olmuş.Bana küftermeyin arkadaşlar
irlandali John Edwards'ın Tabutta Yaşaması 01:11
irlandali John Edwards'ın Tabutta Yaşaması 191 izlenme - 1 yıl önce irlandali john edwards, evinin önünde kazdığı yere yerleştirdiği tabutta yaşamaya başlamış. Amacı uyuşturucu bağımlılığı ve depresyon konusunda farkındalık yaratmakmış.
İrlanda Yöresel Dansı -vs- Tarlabaşı Roman Dansı 03:11
İrlanda Yöresel Dansı -vs- Tarlabaşı Roman Dansı 594 izlenme - 3 yıl önce İstiklal caddesinde sıradan bir gündü.Sevgili İrlanda'lı arkadaşlarımız kendilerine özgü enstrümanlarıyla danslarını icra edip akşama bir Irish cafe parası çıkarmak için eski semtim Tünel meydanında ortama neşe vermekteydiler. Ama o da neydi bu dansa daha fazla dayanamayan yüksek ihtimalle tarlabaşı, tepebaşı ya da şişhane' de ikamet ettiklerini düşündüğüm İrlanda dansını sahaya gömen pistte fırtınalar estiren hanım teyzelerimiz tribünlerin çığlıkları arasında showlarını sergilemekteydiler. alkislarlayasiyorum.com tünel duvarlarına domaini yazılası site!
 İrlandalı Futbolcunun Dağlara Taşlara Giden Penaltı Vuruşu 00:13
İrlandalı Futbolcunun Dağlara Taşlara Giden Penaltı Vuruşu 157 izlenme - 1 yıl önce İngiltere Ligi'nde oynanan Southampton - Bournemouth karşılaşmasında İrlandalı futbolcu, penaltı atışında topu tribünlere yolladı. İngiltere Premier Lig'de Southampton, Bournemouth'u ağırladı. Maç golsüz biterken Bournemouth'lu Harry Arter'ın kullandığı penaltı atışı İngiltere'de günün konusu oldu.
Scorp - Kız Demiş Ne Kadar Da ..... Bir Erkek 00:19
Scorp - Kız Demiş Ne Kadar Da ..... Bir Erkek 228 izlenme - 3 yıl önce Kız Demiş Ne Kadar Da ..... Bir Erkek " Ne kadar da İrlandalı boksör bir erkek... "
Dünyanın En Şirin Dansını Eden İrlandalı Kız 03:42
Dünyanın En Şirin Dansını Eden İrlandalı Kız 534 izlenme - 3 yıl önce Dublin'de evinin bahçesinde DAFT PUNK - "Harder Better Faster Stronger" şarkısının groove versiyonu ile dans edip kayda alan bu şirin kızımız sosyal paylaşım sitelerinde izlenme rekorlarına imza atmış ve sonrasında büyük markalarca keşfedilip reklam yüzü olarak paranın gözünden vurmuştur. Seneler geçmesine rağmen hala günde bir doz izlenmesi tüm sıkıntıları defeder, kederi silip süpürür, insanın ruhunu besler, neşe verir. Yok lan o başka bişeydi. Neyse... Alkışlar sana Sophie Merry !
Yaşlı Adamın İrlandalı Boksöre Rakip Çıkması 00:53
Yaşlı Adamın İrlandalı Boksöre Rakip Çıkması 109 izlenme - 1 yıl önce Kartal'da park yeri yüzünden çıkan kavgada kendisine tekme atmaya çalışan genç şahsı tek yumrukla yere seren yaşlı adam akıllara İrlandalı Boksörü getirdi.