Hoşgeldiniz!

iron man 3

Demir Adam 3 Türkçe Fragman 02:26
Demir Adam 3 Türkçe Fragman 91.253 izlenme - 5 yıl önce Marvel Studios’un ‘Iron Man 3’ü küstah ama zeki sanayici Tony Stark’ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan?
iron man 3 Fragman 02:43
iron man 3 Fragman 8.451 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Robert Downey Jr., Guy Pearce, Gwyneth Paltrow gibi isimlerin yer aldığı Bilim Kurgu Aksiyon tarzındaki iron man 3 filminin yeni fragmanı.
Demir Adam 3 – Iron Man 3 (2013) – 2. Türkçe Dublaj Fragmanı 02:26
Demir Adam 3 – Iron Man 3 (2013) – 2. Türkçe Dublaj Fragmanı 9.390 izlenme - 5 yıl önce “Iron Man 3”‘te dünyanın en sevdiği milyarder mucit süper kahraman Tony Stark, ya da diğer adıyla “Iron Man”’in beyazperdedeki destansı maceraları devam ediyor. Iron Man 3, Tony Stark’ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan? Başrollerini Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Stephanie Szostak, James Badge Dale, Jon Favreau ve Ben Kingsley’nin paylaştığı “Iron Man 3”’ün yönetmenliğini Shane Black üstleniyor. Senaryo, Drew Pearce ve Shane Black’e ait.
Demir Adam 3 : Iron Man 3 Türkçe Dublaj Fragmanı 2 02:26
Demir Adam 3 : Iron Man 3 Türkçe Dublaj Fragmanı 2 12.062 izlenme - 5 yıl önce Iron Man 3"'te Dünyanın En Sevdiği Milyarder Mucit Süper Kahraman Tony Stark, Ya Da Diğer Adıyla "ıron Man"'in Beyazperdedeki Destansı Maceraları Devam Ediyo...
iron man 3 Komik Sahneler 00:35
iron man 3 Komik Sahneler 4.191 izlenme - 5 yıl önce iron man 3 filminin çekimleri sırasında yaşanan komik sahneler.
Iron Man 3 (Fragman 2) 02:27
Iron Man 3 (Fragman 2) 3.122 izlenme - 5 yıl önce Iron Man 3 (Fragman 2) Özet ve Detaylar: Milyarder iş adamı, kahraman ve mucit Tony Stark, bu sefer gücü ondan çok daha fazla, hatta sınırsız bir düşmanla karşı karşıya kalıyor. Üstelik bu düşman, o çok sinirlendirecek bir hamle yaparak özel hayatını yok ediyor. Stark şimdi bu olayların kaynağını araştıracağını zorlu bir mücadeleye giriyor. Fakat en yakınlarını korumak için zekasının ve cesaretinin yanı sıra içgüdülerine de ihtiyacı var. Stark'ın bu savaşında kafasında dönüp duran soru ise belki de tüm olayların en can alıcı yanı: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan? Yarattığı alaycı karakterlerle hayran kitlesini geliştiren Robert Downey Jr.'ı dördüncü kez Tony Stark olarak izleyeceğimiz filmin yönetmenliğini ise Shane Black üstleniyor. Filmin çekimlerine Kuzey Carolina eyaletinin Wilmington kentinde gerçekleştirilen filmin senaryosu ise Drew Pearce'e ait. Downey Jr.'a Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Jon Favreau, Ben Kingsley, Guy Pearce, Rebecca Hall, James Badge Dale ve Ashley Hamilton isimleri eşlik ediyor.
iron Man Üçleme Remix 02:29
iron Man Üçleme Remix 2.947 izlenme - 5 yıl önce Mike Relm'in özel olarak hazırladığı ve iron Man serisinin film görüntülerinden oluşturulan iron Man Üçleme Remix'i.
iron Man 3 Kısa Fragman 00:17
iron Man 3 Kısa Fragman 2.705 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde iron man rolüyle Robert Downey Jr. ve Pepper karakteriyle yer alan Gwyneth Paltrow yer aldığı, iron man serisinin üçüncü filmi olan iron man 3'ün yayınlanan ilk kısa klibi...
iron man 3 Fragman 02:30
iron man 3 Fragman 1.595 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Robert Downey Jr., Guy Pearce, Gwyneth Paltrow gibi isimlerin yer aldığı Bilim Kurgu Aksiyon tarzındaki iron man 3 filminin yeni fragmanı.
Iron Man 3 Fragman 02:05
Iron Man 3 Fragman 1.317 izlenme - 5 yıl önce Iron Man 3 Fragman
Yüksek Bütçeli Iron Man 3 Fragmanı 02:24
Yüksek Bütçeli Iron Man 3 Fragmanı 428 izlenme - 3 yıl önce Şuan sinemalar da olan Iron Man filminin üçüncüsü için Tayland'lı abilerin yaptığı değişik bir fragman... Orijinal fragman için : http://www.youtube.com/watch?v=Ke1Y3P9D0Bc
Demir Adam 3 – Iron Man 3 - 2. Fragmanı 02:24
Demir Adam 3 – Iron Man 3 - 2. Fragmanı 622 izlenme - 5 yıl önce “Iron Man 3”‘te dünyanın en sevdiği milyarder mucit süper kahraman Tony Stark, ya da diğer adıyla “Iron Man”’in beyazperdedeki destansı maceraları devam ediyor. Iron Man 3, Tony Stark’ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan? Başrollerini Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Stephanie Szostak, James Badge Dale, Jon Favreau ve Ben Kingsley’nin paylaştığı “Iron Man 3”’ün yönetmenliğini Shane Black üstleniyor. Senaryo, Drew Pearce ve Shane Black’e ait.
Iron Man 3 Official Trailer 02:00
Iron Man 3 Official Trailer 426 izlenme - 5 yıl önce Iron Man 3 Official Trailer
Demir Adam 3 – Iron Man 3 (2013) – Filmden Sahneler #5 00:44
Demir Adam 3 – Iron Man 3 (2013) – Filmden Sahneler #5 673 izlenme - 5 yıl önce Iron Man 3”‘te dünyanın en sevdiği milyarder mucit süper kahraman Tony Stark, ya da diğer adıyla “Iron Man”’in beyazperdedeki destansı maceraları devam ediyor. Iron Man 3, Tony Stark’ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan? Başrollerini Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Stephanie Szostak, James Badge Dale, Jon Favreau ve Ben Kingsley’nin paylaştığı “Iron Man 3”’ün yönetmenliğini Shane Black üstleniyor. Senaryo, Drew Pearce ve Shane Black’e ait.
Demir Adam 3 – Iron Man 3 (2013) – Filmden Sahneler #6 01:06
Demir Adam 3 – Iron Man 3 (2013) – Filmden Sahneler #6 532 izlenme - 5 yıl önce “Iron Man 3”‘te dünyanın en sevdiği milyarder mucit süper kahraman Tony Stark, ya da diğer adıyla “Iron Man”’in beyazperdedeki destansı maceraları devam ediyor. Iron Man 3, Tony Stark’ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan? Başrollerini Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Stephanie Szostak, James Badge Dale, Jon Favreau ve Ben Kingsley’nin paylaştığı “Iron Man 3”’ün yönetmenliğini Shane Black üstleniyor. Senaryo, Drew Pearce ve Shane Black’e ait.
İron Man 3 - Fragman 02:52
İron Man 3 - Fragman 165 izlenme - 4 yıl önce Yayın Tarihi:03 Mayıs 2013 Oyuncular:Robert Downey Jr. , Gwyneth Paltrow , Ben Kingsley , Guy Pearce , Stan Lee Filmin Özeti:Tony Stark, Milyarder bir iş adamı, kahraman ve bir mucittir. Bu sefer daha güçlü bir düşmanla karşı karşıya kalıyor. Stark zorlu bir mücadeleye giriyor. Fakat en yakınlarını korumak içinsadece zeka ve cesarete değil, içgüdülerine de ihtiyacı var. Bu savaşta Stark'ın kafasındaki soru filmin en can alıcı yanı: "Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan?"
Demir Adam 3 – Iron Man 3 - 2013 – Filmden Sahneler #1 00:46
Demir Adam 3 – Iron Man 3 - 2013 – Filmden Sahneler #1 434 izlenme - 5 yıl önce “Iron Man 3”‘te dünyanın en sevdiği milyarder mucit süper kahraman Tony Stark, ya da diğer adıyla “Iron Man”’in beyazperdedeki destansı maceraları devam ediyor. Iron Man 3, Tony Stark’ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan? Başrollerini Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Stephanie Szostak, James Badge Dale, Jon Favreau ve Ben Kingsley’nin paylaştığı “Iron Man 3”’ün yönetmenliğini Shane Black üstleniyor. Senaryo, Drew Pearce ve Shane Black’e ait.
iron man 3 - TV Fragman 00:15
iron man 3 - TV Fragman 240 izlenme - 5 yıl önce Iron Man 3'ün televizyonlarda yayınlanan kısa tanıtım fragmanı.
Iron Man 3 - TV Fragman (Mandarin) 00:32
Iron Man 3 - TV Fragman (Mandarin) 302 izlenme - 5 yıl önce Iron Man 3 filminin televizyonlarda yayınlanan Mandarin isimli yeni fragmanı.
Iron Man 3 Fragman (2013) 02:05
Iron Man 3 Fragman (2013) 188 izlenme - 5 yıl önce Iron Man 3 Fragman (2013)
Bu da Tayland'ın Iron Man'i! Rekor kırıyor! 02:24
Bu da Tayland'ın Iron Man'i! Rekor kırıyor! 219 izlenme - 5 yıl önce Dünyaca ünlü aksiyon filmi Iron Man 3'ü Taylandlılar düşük bütçeyle yeniden çekince bakın ortaya ne çıktı...
İron Man 3 Trailer Official Marvel Hd 02:00
İron Man 3 Trailer Official Marvel Hd 171 izlenme - 5 yıl önce İron Man 3 Trailer Official Marvel Hd
iron Man 3 - Özel Video 02:01
iron Man 3 - Özel Video 93 izlenme - 5 yıl önce Iron Man 3 filminin çarpıcı görüntüleriyle birlikte, filmde yer alan oyuncular ile yapılan kısa röportajlardan oluşan özel video.