Hoşgeldiniz!

İrsaliye Videoları İzle

İrsaliyesi Kesilmiş Şiir 01:31
İrsaliyesi Kesilmiş Şiir 965 izlenme - 7 yıl önce beynelminel cenaze marşı - komedi kanalından alındı.. üzerine şiir bindirildi; ortaya çıkansa süper bir video...
Aymet Ticari Muhasebe - İrsaliye Yazdırma 01:10
Aymet Ticari Muhasebe - İrsaliye Yazdırma 148 izlenme - 3 yıl önce Aymet Ticari Muhasebe Programı Aymet Yazılım Çözümleri tarafından üretilen genel muhasebe ve ön muhasebe amaçlı kullanılan bir programıdır. Bu programda stok, cari, fatura, irsaliye, sipariş, çek, senet, banka, kasa, finans işlemleri, taksit, dövizli işlemler, basit üretim (set), teklif, sözleşme, resmi muhasebe işlemleri (hesap planı, gelir tablosu, aktif ve pasif bilanço, yevmiye defteri, defter-i kebir, mizan, entegrasyon işlemleri) yapılabilmektedir. Bunun yanında excel formatında dosya oluşturabilme, şubeler arası online bağlantı, barkod üretme, barkod yazdırma, el terminali ile entegrasyon, elektronik terazi kullanımı gibi pek çok özellik te programımızda mevcuttur. Tel:+(90) 312 362 63 19 Faks: +(90) 312 362 52 05 http://www.aymet.com.tr aymet@aymet.com.tr http://www.aymet.com.tr/Setup/Aymet_Ticari.exe
Aymet Ticari Muhasebe - İrsaliye İşlemleri 01:20
Aymet Ticari Muhasebe - İrsaliye İşlemleri 116 izlenme - 3 yıl önce Aymet Ticari Muhasebe Programı Aymet Yazılım Çözümleri tarafından üretilen genel muhasebe ve ön muhasebe amaçlı kullanılan bir programıdır. Bu programda stok, cari, fatura, irsaliye, sipariş, çek, senet, banka, kasa, finans işlemleri, taksit, dövizli işlemler, basit üretim (set), teklif, sözleşme, resmi muhasebe işlemleri (hesap planı, gelir tablosu, aktif ve pasif bilanço, yevmiye defteri, defter-i kebir, mizan, entegrasyon işlemleri) yapılabilmektedir. Bunun yanında excel formatında dosya oluşturabilme, şubeler arası online bağlantı, barkod üretme, barkod yazdırma, el terminali ile entegrasyon, elektronik terazi kullanımı gibi pek çok özellik te programımızda mevcuttur. Tel:+(90) 312 362 63 19 Faks: +(90) 312 362 52 05 http://www.aymet.com.tr aymet@aymet.com.tr http://www.aymet.com.tr/Setup/Aymet_Ticari.exe
Aymet Ticari Muhasebe - Müşteri İrsaliyesi 05:11
Aymet Ticari Muhasebe - Müşteri İrsaliyesi 74 izlenme - 3 yıl önce Aymet Ticari Muhasebe Programı Aymet Yazılım Çözümleri tarafından üretilen genel muhasebe ve ön muhasebe amaçlı kullanılan bir programıdır. Bu programda stok, cari, fatura, irsaliye, sipariş, çek, senet, banka, kasa, finans işlemleri, taksit, dövizli işlemler, basit üretim (set), teklif, sözleşme, resmi muhasebe işlemleri (hesap planı, gelir tablosu, aktif ve pasif bilanço, yevmiye defteri, defter-i kebir, mizan, entegrasyon işlemleri) yapılabilmektedir. Bunun yanında excel formatında dosya oluşturabilme, şubeler arası online bağlantı, barkod üretme, barkod yazdırma, el terminali ile entegrasyon, elektronik terazi kullanımı gibi pek çok özellik te programımızda mevcuttur. Tel:+(90) 312 362 63 19 Faks: +(90) 312 362 52 05 http://www.aymet.com.tr aymet@aymet.com.tr http://www.aymet.com.tr/Setup/Aymet_Ticari.exe
İrsaliye Ve Fatura - Konsinye Satış 02:53
İrsaliye Ve Fatura - Konsinye Satış 64 izlenme - 3 yıl önce Konsinye satış türündeki irsaliye ve faturalarınızı izleyebilir, yönetebilir, bu irsaliyeler ve faturalarla ilgili filtrelemelerle raporlarınızı sistemden alabilirsiniz.
MacroSoft Yazılım  İrsaliye Modülü 04:01
MacroSoft Yazılım İrsaliye Modülü 43 izlenme - 3 yıl önce Macmar İle Ürünlerin Deponuza Girdiği Andan İtibaren Satış Zamanına Kadar Tüm Hareketlerini Takip Edebilir, Ürün Bazında Kar Veya Zararınızı Raporlayabilir Ve Raflarınızda Satış Hareketi Göremeyen Ürünleri Tespit Edebilirsiniz. barkodlu Ürün Satış Ve Takibini Gerçekleştirerek Müşteri İsteklerine Daha Hızlı Cevap Verebilir Ve Stoğunuzu Mercek Altına Alabilirsiniz. Periyodik Satış Dönemlerini Raporlayabilir Bu Doğrultuda Stratejiler Geliştirebilirsiniz. ürünler Arasında Gruplandırmalar Yaparak Stoklarınıza En Kısa Sürede Ulaşabilirsiniz. Müşteri Temsilcileri Tanımlayarak, Müşteri İle Hangi Müşteri Temsilcisinin Hangi Koşullarda Satış Yaptığını Takip Edebilirsiniz. özellikler barkodlu Satış peşin Satış veresiye Satış yazarkasa Entegrasyonu kampanya Yönetimi promosyon Çapraz Promosyon terazi Entegrasyonu stok Yönetimi cari Hesap fatura irsaliye sipariş el Terminali stok Sayım teklif Yönetimi banka kasa çek Senet pos Entegrasyonu barkod Etiket Basımı yönetim Raporları flex Üretim Modülü genel Muhasebe çoklu Şube Entegrasyonu
İrsaliye Ve Fatura - Satış İrsaliyeleri 02:43
İrsaliye Ve Fatura - Satış İrsaliyeleri 37 izlenme - 3 yıl önce Satış İrsaliyeleri türündeki irsaliyelerinizi izleyebilir, yönetebilir, bu irsaliyeler ile ilgili filtrelemelerle raporlarınızı sistemden alabilirsiniz.
İrsaliye Ve Fatura - Konsinye Satınalma 02:42
İrsaliye Ve Fatura - Konsinye Satınalma 32 izlenme - 3 yıl önce Konsinye Satınalma türündeki irsaliye ve faturalarınızı izleyebilir, yönetebilir, bu irsaliyeler ve faturalarla ilgili filtrelemelerle raporlarınızı sistemden alabilirsiniz.
İrsaliye Ve Fatura - Satış Faturaları 01:59
İrsaliye Ve Fatura - Satış Faturaları 19 izlenme - 3 yıl önce Satış Faturaları türündeki faturalarınızı izleyebilir, yönetebilir, bu faturalarla ilgili filtrelemelerle raporlarınızı sistemden alabilirsiniz.
İrsaliye Ve Fatura - Alımdan İade Faturaları 02:34
İrsaliye Ve Fatura - Alımdan İade Faturaları 19 izlenme - 3 yıl önce Alımdan İade Faturaları türündeki faturalarınızı izleyebilir, yönetebilir, bu faturalarla ilgili filtrelemelerle raporlarınızı sistemden alabilirsiniz.
İrsaliye Ve Fatura - Satınalma İrsaliyeleri 02:23
İrsaliye Ve Fatura - Satınalma İrsaliyeleri 18 izlenme - 3 yıl önce Satınalma irsaliyeleri türündeki irsaliyelerinizi izleyebilir, yönetebilir, bu irsaliyeler ilgili filtrelemelerle raporlarınızı sistemden alabilirsiniz.
İrsaliye Ve Fatura - Satınalma Faturaları 03:56
İrsaliye Ve Fatura - Satınalma Faturaları 16 izlenme - 3 yıl önce Satınalma Faturaları türündeki faturalarınızı izleyebilir, yönetebilir, bu faturalarla ilgili filtrelemelerle raporlarınızı sistemden alabilirsiniz.
İrsaliye Ve Fatura - Satıştan İade Faturaları 03:50
İrsaliye Ve Fatura - Satıştan İade Faturaları 15 izlenme - 3 yıl önce Satıştan İade Faturalarınızı izleyebilir, yönetebilir, bu irsaliyeler ve faturalarla ilgili filtrelemelerle raporlarınızı sistemden alabilirsiniz.
İrsaliye Ve Fatura - Konsinye Satıştan İade 03:56
İrsaliye Ve Fatura - Konsinye Satıştan İade 12 izlenme - 3 yıl önce Konsinye Satıştan İade türündeki irsaliye ve faturalarınızı izleyebilir, yönetebilir, bu irsaliyeler ve faturalarla ilgili filtrelemelerle raporlarınızı sistemden alabilirsiniz.
İrsaliye Ve Fatura - Konsinye Alımdan İade 02:33
İrsaliye Ve Fatura - Konsinye Alımdan İade 11 izlenme - 3 yıl önce Konsinye Alımdan İade türündeki irsaliye ve faturalarınızı izleyebilir, yönetebilir, bu irsaliyeler ve faturalarla ilgili filtrelemelerle raporlarınızı sistemden alabilirsiniz.