Hoşgeldiniz!

ırz

Ahlâk Elden Gidiyor! 01:50
Ahlâk Elden Gidiyor! 2.538 izlenme - 2 ay önce Olacak O Kadar 95.Bölüm (19 Kasım 1992)'den bir skeç.
İmdaaat Irzıma Geçiyorlar, Lütfen Polis Çağırmayın 02:56
İmdaaat Irzıma Geçiyorlar, Lütfen Polis Çağırmayın 7.847 izlenme - 1 yıl önce Sigara içmek için girdiği yerde kitli kalan topun sesini dışarıdakileri duyurma sitemi.
Müge Anlı - Dayısına Kaçan Yeğen 01:11
Müge Anlı - Dayısına Kaçan Yeğen 1.521 izlenme - 1 yıl önce Müge Anlı, 7 aydır kayıp olan Leyla Akbulut'u telefona bağlayarak ailesiyle konuşturdu. ATV'de hafta içi her gün yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert'te cinayet dosyaları aydınlanmaya ve kayıplar bulunmaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünde ise yine duygusal anlar yaşandı. Müge Anlı, İstanbul'da kaybolan ve 7 aydır haber alınamayan Leyla Akbulut'u telefona bağlayıp ailesiyle konuşturdu. Anlı'nın olayı sorgulaması üzerine kendisini kimsenin kaçırmadığını, dayısıyla beraber kaçtığını iddia eden Leyla, seyircileri şaşırttı. Müge Anlı'nın "Kadın sığınma evine yerleşmek ister misin?" sorusu üzerine ise mutlu olduğunu, dönmek istemediğini söyleyen Leyla, ailesini hayal kırıklığına uğrattı.
Gelişine Vuruşla Golün Irzına Geçmek 00:06
Gelişine Vuruşla Golün Irzına Geçmek 64 izlenme - 2 yıl önce Gelişine Vuruşla Golün Irzına Geçmek - Yeni Vine
Ayakla Basketin ırzına geçmek 00:06
Ayakla Basketin ırzına geçmek 49 izlenme - 2 yıl önce Ayakla Basketin ırzına geçmek
Evin Irzına Geçen Çocuklar 03:18
Evin Irzına Geçen Çocuklar 19 izlenme - 3 yıl önce İki Kardeşi evde yalnız bırakan anne eve döndüğünde görüşü manzara karşısında şoka kalır inme iner.