Hoşgeldiniz!

iş görüşmesi

İş Görüşmesi - Dünyanın En İyi Kamera Şakası 02:05
İş Görüşmesi - Dünyanın En İyi Kamera Şakası 175.252 izlenme - 5 yıl önce İş Görüşmesi – Dünyanın En İyi Kamera Şakası Şimdiye kadar yapılmış en iyi reklam şakalarından! Ultra Reality: What would you do in this situation? - LG Meteor Prank
Uçuş Meleği Adayı Dans Ediyor 02:00
Uçuş Meleği Adayı Dans Ediyor 212.212 izlenme - 9 yıl önce http://www.ucusmelegiaraniyor.com/ iş için baş vuran kız işi kapabilmek için için abarttıkça abartıyor kıvırdıkça kıvırıyor görişmeyi yapanların diyaloglara dikkat!
Uçuş Meleği Adayı Neler Yapıyor 02:19
Uçuş Meleği Adayı Neler Yapıyor 149.348 izlenme - 9 yıl önce http://www.ucusmelegiaraniyor.com/ iş için başvuran kız ilk yardım hizmetlerini denerken mankenin ellenmedik yerini bırakmıyor
Lg'nin Meteorlu Kamera Şakası 02:05
Lg'nin Meteorlu Kamera Şakası 10.377 izlenme - 4 yıl önce Her çıkardığı yeni ürününü Türkiye'de olmasada da Avrupa'da değişik değişik reklamlarla tanıtan LG, yine ilginç bir reklam yapmış. Bu sefer devasa boyutlardaki televizyonu pencerenin yerine koymuşlar ve televizyona dünyaya düşen dev bir meteor görüntüsü vermişler. İş görüşmesine geldiğini zanneden şakazedeler de ses efektleri ile desteklenmiş bu görüntüleri görünce epey korkmuşlar.
Hepimizin Tiksindiği Corporate Elis 02:45
Hepimizin Tiksindiği Corporate Elis 3.039 izlenme - 2 yıl önce Açık Büfe, işe alımlarda sabırları sınayacak "Corporate Elis" ile karşınızda!..
Zlatan İbrahimovic İş Görüşmesi Yaparsa 02:57
Zlatan İbrahimovic İş Görüşmesi Yaparsa 1.854 izlenme - 3 yıl önce Zlatan İbrahimovic iş görüşmesi yaparsa Patron Ibrahimovic, kendi ürününün satışı işin başvuru yapan Philip ile iş görüşmesi yapıyor. Yeni videolar için kanalıma abone olun
İş Görüşmesinde Mükemmel Şaka! 01:50
İş Görüşmesinde Mükemmel Şaka! 4.580 izlenme - 4 yıl önce İş görüşmesinde Mükemmel Şaka! fb.com/cestcest
Dünyanın En Zor Mesleği! 04:06
Dünyanın En Zor Mesleği! 2.369 izlenme - 5 yıl önce İnternete ve gazetelere sahte bir iş ilanı koyup bu iş için görüşme yaptılar. İşin gerektirdiklerini duydukça şoka giren görüşmeciler sonununda iş tanımının annelik olduğunu duyduklarında annelerinin değerini çok iyi bir şekilde anladılar. Dünyanın en zor işi gereçkten de annelik olmalı, hem de gönüllü!
Başlamadan Biten Kariyer Hikayesi 01:42
Başlamadan Biten Kariyer Hikayesi 340 izlenme - 7 ay önce Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü son sınıf öğrencisi olup görüntülü iş görüşmesi yapan elemanın, odaya abisinin girmesiyle kariyeri bir anda yok olmuş.
Dünyanın En Zor İş Görüşmesi 03:53
Dünyanın En Zor İş Görüşmesi 1.500 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın en zor iş görüşmesi adı altında yayınlanan bu video sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor. ABD'de sahte bir iş ilanı hem internette hem gazetelerde yayınlandı. Akabinde yüzyüze görüşmeleri internet üzerinden kamera ile gerçekleştirildi ve bu iş için de operasyon müdürü ünvanı verildi. Yapılan görüşmelerde bu işin için insanlara çok fazla hareket kabiliyeti, yoğun mesai ve en önemlisi de ücret verilemeyeceği söyleniyor. İş görüşmesi yapan kişiler bu kadar ağır bir iş için üstelikte ücret verilemeyeceğini öğrenince de farklı farklı tepkiler veriyor ama en sonunda da bu işin annelik olduğu kendilerine söylenince de tepkileri yerini gülümsemeye bırakıyor.
Steve Jobs İş Görüşmesi 02:28
Steve Jobs İş Görüşmesi 1.377 izlenme - 4 yıl önce Steve Jobs'ın Apple'da esip gürlediği zamanlarda yaptığı efsane olan bir kaç olay bunun dışında asansörde kovulanlarda var.Her ne kadar garip görünsede bir vizyon var ortada ve doğru bir karar.
Eleman Böyle Seçilir (İş Görüşmesi) 03:36
Eleman Böyle Seçilir (İş Görüşmesi) 990 izlenme - 6 yıl önce Herkes doğru işe doğru elemanı yerleştirmek ister, peki ama doğru elemanı nasıl seçeceğiz?
Aşkım Kapışmak Anlatıyor; İş Görüşmesinde Beden Dili 06:16
Aşkım Kapışmak Anlatıyor; İş Görüşmesinde Beden Dili 461 izlenme - 2 yıl önce Nilgün Belgün, her Perşembe 11:00’de Migros TV’de canlı yayında sizlerle! Bu hafta ünlü konuğumuz Aşkım Kapışmak anlatıyor; İş görüşmesinde beden dili. Ünlü konuklarla muhabbetler, lezzetli tarifler, birbirinden faydalı kendin yap önerileri ve güzellik / bakım sırları için videomuzu izleyin. Nilgün Belgün’le 4 Köşe programının yeni bölümleri için bizi takip etmeye devam edin!
Görüntülü CV - Buğra Birben 03:07
Görüntülü CV - Buğra Birben 824 izlenme - 4 yıl önce Buğra Birben adlı arkadaşımızın bir iş görüşmesi için çektiği Görüntülü CV. Çok feyzli bir çalışma olmuş, iş dünyasında yankılar yaratmıştır. İzleyelim efendim.
Kriz Şarkısı - Biz Sizi Ararız 04:07
Kriz Şarkısı - Biz Sizi Ararız 707 izlenme - 3 yıl önce İş görüşmelerinin ve CV bırakanların vazgeçilmezi. Adınız, Soyadınız, Telefon numaranız, Biz sizi ararız nakaratından sonra "Nah ararsınız" cümlesiyle şarkıya katılmaktan mutluluk duyduğum güzel şarkı, pek muhterem Suavi Karaibrahimgil abimizin enterasan çalışması. Kendisi aynı zamanda Nil Karaibrahimgil'in babası oluyor.
İş Görüşmesinde Sigara İçiyor musunuz? Sorusuna Huylanan Yurdum İnsanı 02:04
İş Görüşmesinde Sigara İçiyor musunuz? Sorusuna Huylanan Yurdum İnsanı 421 izlenme - 3 yıl önce Efendim ülkede bütün meseleler bitti iş görüşmesinde sigara içiyor musunuz sorusuna kaldık 1:06 daki arkadas ne kadar guzel söyluyor once ınsan olun adamı hasta etmeyın
İş Görüşmesine Giden Yeni Mezunlara Tavsiyeleriniz Nelerdir? 02:05
İş Görüşmesine Giden Yeni Mezunlara Tavsiyeleriniz Nelerdir? 484 izlenme - 4 yıl önce Solvoyo'da Müşteri Çözümleri Direktörü olarak çalışan Emre Darıcı, iş görüşmesine giden kişilere tavsiyelerde bulundu. Emre Darıcı'nın diğer anlatımları için; http://solvoyo.anlatsin.com/emre-darici Bütün anlatımlar için; http://anlatsin.com/
İzlenme Rekorları Kıran İş Görüşmesi 03:53
İzlenme Rekorları Kıran İş Görüşmesi 292 izlenme - 5 yıl önce Katılımcılara duygusal anlar yaşatan efsane iş görüşmesi. Mutlaka izleyin
Umutla İş Görüşmesine Giden Gencin Dramı 03:57
Umutla İş Görüşmesine Giden Gencin Dramı 433 izlenme - 4 yıl önce Anıl bir toplantıya katılacaktır ve umutları çok yüksektir. ...Ama... Oooof of...
Duruşunuz Hayatınızı Nasıl Etkiler? - Ted 20:59
Duruşunuz Hayatınızı Nasıl Etkiler? - Ted 279 izlenme - 3 yıl önce Konuşmacı: Amy Cuddy 2012 İskoşya'da yaptığı konuşmayı dinliyoruz. Orjinali:http://www.ted.com/talks/amy_cuddy_your_body_language_shapes_who_you_are
İş Görüşmesi 02:05
İş Görüşmesi 390 izlenme - 5 yıl önce İş Görüşmesi
Dünyanın En Zor Mesleği! 03:53
Dünyanın En Zor Mesleği! 282 izlenme - 5 yıl önce İnternet ortamına ve gazetelere oluşturulan sahte bir iş ilanı veriliyor ve görüşmelerin internet üzerinden yapılacağı yazılıyor sonrası ise oldukça şaşırtıcı.
Yürekleri ağıza getiren iş görüşmesi 02:38
Yürekleri ağıza getiren iş görüşmesi 252 izlenme - 6 yıl önce Firmanın iş görüşmeleri adayları korkuttu. İş görüşmesine gelenlere, kalp krizi geçiren yöneticiden, intihara kalkışan çalışana kadar çeşitli yöntemlerle stres testi yapıldı. Görüntüler tıklanma rekoru kırdı.
Turuncu Kravat Seni Anlatır! 01:32
Turuncu Kravat Seni Anlatır! 432 izlenme - 10 yıl önce
İş Görüşmesi Kafası 03:04
İş Görüşmesi Kafası 95 izlenme - 2 yıl önce Akademik hayat bitmiş, diyorsun kebap ya dünya varmış. sonra bir bakmışsın ‘İş Görüşmesi’ kafalarındasın. Çalışan çalışmayan herkes nasihatla şişiroyor seni. Sen de iş görüşmesinde balon gibi patlıyosun tabi.. Merve Yeşilbaş'ın renkli sunumuyla 'Bişey Kafası' sosyal medyaya hızlı bir giriş yaptı. İlk video; iş görüşmesi kafası.... Çok bizden, çok tanıdık. İzleyince 'kafa'yı bulacaksınız!
İbrahimoviç'in Kendi Şirketinde İşe Girmek İsteyenlerle Görüşmesi 02:56
İbrahimoviç'in Kendi Şirketinde İşe Girmek İsteyenlerle Görüşmesi 78 izlenme - 3 yıl önce İbrahimoviç'in Kendi Şirketinde İşe Girmek İsteyenlerle Görüşmesi Zlatan Ibrahimovic, kendi ürününün satışı işin başvuru yapan Philip ile iş görüşmesi yapıyor.
Ofis Halleri - Bölüm 1 - Mülakat 06:53
Ofis Halleri - Bölüm 1 - Mülakat 92 izlenme - 3 yıl önce Herkesin iyi kötü bir iş görüşmesi olmuştur. Burada karşılaştığınız sıkıcı ve bir o kadar garip soruların cevaplarını bulduğumuz Ekşi Sözlük'ten derleme yaparak sizlere sunduk. İyi Seyirler HD için: https://www.youtube.com/watch?v=WtDTeNE4k8U Dipnot: La bu kullanıcı adı nerden değişiyor random atadı geçti.
Dünyanın En Zor İş Görüşmesi Pozisyon İse Annelik 03:53
Dünyanın En Zor İş Görüşmesi Pozisyon İse Annelik 112 izlenme - 5 yıl önce ABD'de bir reklam şirketi, "Anneler Günü"nü insanlara hatırlatmak için ilginç bir program ile iş görüşmesi gerçekleştirdi ve bu iş için de aranan pozisyona operasyon müdürü ünvanı verdi. Şirket iş görüşmesinde adaylara, anneliğin zor şartlarını operasyon müdürünün iş tanımlaması altında anlattı ve bakın izleyenlere ne görüntüler kaldı.
Zlatan'la iş görüşmesi! 02:58
Zlatan'la iş görüşmesi! 58 izlenme - 3 yıl önce Patron Ibrahimovic, kendi ürününün satışı işin başvuru yapan Philip ile iş görüşmesi yapıyor.
İş Görüşmesinde, Kendimizden Nasıl Bahsetmeliyiz? 01:20
İş Görüşmesinde, Kendimizden Nasıl Bahsetmeliyiz? 61 izlenme - 3 yıl önce Damla İnsan Kaynakları, Uzman Psikolog Gamze Biçerbay 'a sordu: Kendimizden nasıl bahsetmeliyiz? 08.08.2015 günü Damla İk Tv kanalına yüklediğim 'İş Görüşmesinde, Kendimizden nasıl bahsetmeliyiz?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/damlaiktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...