Hoşgeldiniz!

İş Güvenliği Videoları İzle

Güvenlik Filesini Test Etmek İçin Şuursuzca Atlayan İşçi 00:12
Güvenlik Filesini Test Etmek İçin Şuursuzca Atlayan İşçi 7.540 izlenme - 4 ay önce Güvenlik Filesini Test Etmek İçin Şuursuzca Atlayan Adam Bir inşaatta filenin güvenliği çalışan işçi atlayarak test etti. Bu deneme yürekleri ağza getirdi.
Asansör Boşluğunda Ölümle Dans Eden Çılgın Usta 01:46
Asansör Boşluğunda Ölümle Dans Eden Çılgın Usta 6.106 izlenme - 4 ay önce Tamamen kameraya çeken kişinin gazına gelerek tehlikeli hareket sergileyen ustamız, kahraman asansörcü diye övülüyor! Kahramanlık bir hiç uğruna hayatı tehlikeye atmak mıdır?
Şuursuzca Güvenlik Ağının Üzerine Atlayan İşçiler 00:35
Şuursuzca Güvenlik Ağının Üzerine Atlayan İşçiler 6.292 izlenme - 4 ay önce Adana'da Güvenlik Filesi yapan bir şirketin çalışanları sözde reklam amaçlı güvenlik ağının ne kadar kaliteli olduğunu göstermek için şuursuzca file üzerine atlıyor... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yüksek Gerilim Hattını Kazma İle Kesen Dayı 01:12
Yüksek Gerilim Hattını Kazma İle Kesen Dayı 8.377 izlenme - 8 ay önce İş güvenliğinin önemi dünyada ve son dönemde ülkemizde de işçi sağlığı için çok önem verilen bir durum. Ülkemizin iş güvenliğini benimsemesi ise biraz zaman alacak gibi.
Üstünde Durduğu Duvarı Yıkmaya Çalışan Adam 01:55
Üstünde Durduğu Duvarı Yıkmaya Çalışan Adam 7.970 izlenme - 1 yıl önce Metrelerce yükseklikteki duvarın üzerine çıkan işçi elindeki balyozla duvarı yıkmaya çalışıyor. Adeta bindiği dalı kesmesi gibi duvarı yıkan işçi bir kaza yaşamadan yıkmaya devam ediyor.
Sandalye Üzerinde Badana Yapan Boyacı 00:27
Sandalye Üzerinde Badana Yapan Boyacı 2.083 izlenme - 8 ay önce Kendi canını hiçe sayıp hiçbir güvenlik önlemi olmadan apartmanın duvarlarını sandalye üzerinde boyayan boyacı
Boya Yaparken Ölüme Meydan Okuyan Boyacı 00:32
Boya Yaparken Ölüme Meydan Okuyan Boyacı 777 izlenme - 2 ay önce İş güvenliğine önem verilmediği için dünyada her yıl binlerce çalışan iş kazası geçirip hayatını kaybediyor. Bu boyacı da o listeye eklenmesine az kalan bir işçi.
Talihsiz Forklift Kazası 00:45
Talihsiz Forklift Kazası 8.280 izlenme - 4 yıl önce Bir Fabrikanın Deposunda Yaşanan Forklift Kazasında Talihsiz Depo Amiri Ölümden Döndü. 14.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Talihsiz Forklift Kazası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İnşaat Ustaları ile İş Güvenliği Öğreniyorum 01:13
İnşaat Ustaları ile İş Güvenliği Öğreniyorum 2.566 izlenme - 1 yıl önce İnşaat işine gönül vermiş Kürt kardeşlerimizin iş güvenliğine verdikleri aşırı önemi dikkatle izleyelim efem.
iş kazası videoları 13:05
iş kazası videoları 12.246 izlenme - 9 yıl önce iş kazası eğitimleri
En Komik İş Kazası 00:24
En Komik İş Kazası 853 izlenme - 1 yıl önce İnşaat işçisinin çimento taşırken yaşadığı kaza izleyenleri gülme krizine soktu. İş kazalarının olmasını kimse istemez ama böylesi de çok komik.
Torna İle Şakalaşan Adamın Hazin Sonu 00:42
Torna İle Şakalaşan Adamın Hazin Sonu 306 izlenme - 5 ay önce Adam gücünü mü ispat etmeye çalışıyor anlam veremediğim bu videoda tornanın intikamı acı oluyor. Lan hıyar onun içinde öyle bir redüktör sistemi var, bilmem kaç tane dişli var, makinenin götünde bilmem kaç kw motor var..
Bir Anlık Dikkatsizlik Hayatına Mal Oldu 00:30
Bir Anlık Dikkatsizlik Hayatına Mal Oldu 1.014 izlenme - 2 yıl önce İşçinin bir anlık dalgınlığı hayatına mal oldu. Güvenlik kameralarına yansıyan o anlarda bir işçinin atölyede günlük işlerini yaptığı görülüyor. Bilinmeyen bir nedenle duraksayan hidrolik prese bakmak için kafasını makinenin içine sokan genç, bir anda makinenin içinde sıkışıp kalıyor. Tonlarca ağırlığın baskısına maruz kalan işçinin imdadına arkadaşı koşsa da iş işten geçmiş oluyor.
İnşaat İskelesinde Ölümle Dans Eden İşçi 01:39
İnşaat İskelesinde Ölümle Dans Eden İşçi 130 izlenme - 3 ay önce İntihar edercesine canını hiçe sayıp hiç bir iş güvenliği tedbiri almadan çalışan işçileri gördüğümde aklıma hep bu soru geliyor; ne karşılığında böyle çalışmayı kendinize yakıştırıyorsunuz?
Lastik Şişirmede Kullanılan Güvenlik Kafesi 04:25
Lastik Şişirmede Kullanılan Güvenlik Kafesi 678 izlenme - 2 yıl önce Çok basit fakat çok güzel bir çalışma aslında lastikçiler kullanabilir. Hemen bir atölye ile görüşüp çalışmlara başlıyoruz. Lastikçilere satabiliriz. iyi para getirir.
İş Güvenliğini Hiçe Sayan İşçiler 00:45
İş Güvenliğini Hiçe Sayan İşçiler 1.456 izlenme - 4 yıl önce İş Güvenliğini Hiçe Sayan İşçiler
Emniyet Kemerinin Önemi 00:36
Emniyet Kemerinin Önemi 631 izlenme - 2 yıl önce iş güvenliğine pek önem vermeyen yurdum insanı, kurduğu iskelede dansededursun. Bakın iş kazaında 2 işçnin hayatı, ufak bir önlemle nasıl kurtuluyor.
En Komik İş Kazaları 06:22
En Komik İş Kazaları 49 izlenme - 2 ay önce Kapıyı kırmaya çalışırken yere düşen polis, yükünü düşüren iş makinası, Ağacı keserken evin üstüne düşüren iş makinası oparatörü, bütün depoyu yıkan iş makinası oparatörü, yükünü deviren tır soförü, bütün kola şişelerini yıkan iş makinası oparatörü, yük asansöründen aşağı düşen adam, duvarı yıkmaya çalışırken bütün evi yıkan adam, Boşları düşüren garson, iş makinası kazaları, iş şakaları, tır kazaları, inşaat kazaları, iş makinası kullanamayanlar, garson kazaları, garson şakası ve niceleri en komik 10 iş kazası videosunda... Bu komik kazalar videosunu izledikten sonra yapacağınız işleri bir daha düşüneceksiniz.
Ölümlü İş Kazasında Avrupa’da Lider Türkiye 00:40
Ölümlü İş Kazasında Avrupa’da Lider Türkiye 890 izlenme - 3 yıl önce Dünyada yaşanılabilir yerler araştırmasının yayınlanması Türkiye'de 10 işçinin yaşamını kaybettiği İstanbul Mecidiyeköy'deki iş cinayetiyle aynı zamana denk geldi. Bu durum, bir başka istatistiği daha hatıra getirdi. O da Dünya Çalışma Örgütü'nün (ILO) 100 bin çalışan başına ölümlü iş kazalarına ilişkin istatistikleri. Buna göre de Türkiye Avrupa'da başı çekiyor. Türkiye ölümlü iş kazalarında ise El Salvador ve Cezayir'in ardından dünya üçüncüsü. Türkiye'de ölümle sonuçlanan iş kazaları, 100 binde 20.5, bu rakam Norveç, İsveç ve Danimarka gibi ülkelerde 100 binde 2. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı verilerine göre Türkiye'de her gün 172 iş kazası meydana geliyor. Bu kazalar her gün ortalama 4 işçi ölüyor, 6 işçi ise sürekli iş göremez hale geliyor. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi verilerine göre 2014'ün ilk sekiz ayında 1. 270 işçi yaşamını yitirdi. 2013'te 1.235 kişi olan işçi ölümleri sayısı bu yılın ilk 8 ayında geçen yılı geçerek 1.270'e ulaşmış durumda. Son beş yılda iş kazalarına bağlı olarak hayatını kaybeden işçi sayısı 6 bin 428. 2000-2014 yılları arasında hayatını kaybeden işçi sayısı 15 binin üzerinde. Türkiye Yaşanabilir Ülkeler Sıralamasında 51. Sırada The Economist dergisi yaşam kalite endekslerini dikkate alarak yaptığı "Dünyaya Gelmek ve Yaşamak İçin En İyi Ülkeler" araştırmasıyla dünyaya çocuk getirmek için seçilebilecek en iyi ülkelerin sıralamasını yaptı. Listenin ilk üç sırasını İsviçre, Avustralya, Norveç oluşturdu. Türkiye ise dünyaya gelmek ve yaşamak için tercih edilebilir ülkeler arasında 51. sırada. Ülkeler; coğrafi faktörler ve zaman içinde çok yavaş değişen demografi, sosyal ve kültürel karakteristiklerin de sabit olarak tutulduğu araştırmada, zenginlik, suç oranı, kamu kurumlarına güven gibi göstergelere göre sıralandı. The Economis araştırmasının sıralaması şöyle: 1. İsviçre 2. Avusturalya 3. Norveç 4. İsveç 5. Danimarka 6. Singapur 7. Yeni Zelanda 8. Hollanda 9. Kanada 10. Hong Kong 11. Finlandiya 12. İrlanda 13. Avusturya 14. Tayvan 15. Belçika 16. Almanya 17. ABD 18. Birleşik Arap Emirlikleri 19. Güney Kore 20. İsrail 21. İtalya 22. Kuveyt 23. Şili 24. Kıbrıs 25. Japonya 26. Fransa 27. İngiltere 28. Çek Cumhuriyeti 29. İspanya 30. Kosta Rica 31. Portekiz 32. Slovenya 33. Polonya 34. Yunanistan 35. Slovakya 36. Malezya 37. Brezilya 38. Suudi Arabistan 39. Meksika 40. Arjantin 41. Küba 42. Kolombia 43. Peru 44. Estonya 45. Venezuela 46. Hırvatistan 47. Macaristan 48. Letonya 49. Çin 50. Tayland 51. Türkiye
Ölümüne Klima Montajı Yapmak 00:50
Ölümüne Klima Montajı Yapmak 593 izlenme - 2 yıl önce Metrelerce yükseklikte ölüme meydan okuyarak klima montajı yapıyorlar. Metrelerce uzunluğa sahip merdivene çıkıp klimanın dış ünitesini duvara montajını yapıyorlar.
İş Güvenliği 00:38
İş Güvenliği 997 izlenme - 6 yıl önce http//geoteknik.scienceontheweb.net
İskelenin Üzerinde Halay Çeken İşçilerin Hazin Sonu! 01:13
İskelenin Üzerinde Halay Çeken İşçilerin Hazin Sonu! 640 izlenme - 2 yıl önce İskelenin üzerinde sıva yaparken birden halay çekmeye başlayan işçiler, eğlencenin dozunu aşınca yere düşmekten kurtulamadılar.
İş Güvenliği Dediğin Nedir? 00:55
İş Güvenliği Dediğin Nedir? 632 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'dan farkımız yokmuş ya la dedirten görüntü. 3 liralık terlikle ne kaydırıyor iskeleden. Mantolama bir sanattır.
İş Güvenliği Uzmanı 01:13
İş Güvenliği Uzmanı 453 izlenme - 3 yıl önce "6331´e göre SGK, İSG Hizmetlerinin Desteklenmesi için finanse etmekle sorumlu."
Çalışan Arkadaşlar Lütfen İş Güvenliğine Dikkat 00:32
Çalışan Arkadaşlar Lütfen İş Güvenliğine Dikkat 16 izlenme - 1 ay önce ÇALIŞAN ARKADAŞLAR LÜTFEN İŞ GÜVENLİĞİNE DİKKAT EDELİM PAYLAŞALIM DAHA ÇOK ARKADAŞIMIZI UYARALIM
İşçiler Bindikleri Dalı Kesti 00:35
İşçiler Bindikleri Dalı Kesti 233 izlenme - 1 yıl önce Demir konstrüksiyonu kesen işçiler parçanın kopmasıyla büyük tehlike atlattı.iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini en iyi şekilde almışlar.Takdir etmek lazım...
İnşaat İşçilerinin Tehlikeli Testi Kamerada 00:35
İnşaat İşçilerinin Tehlikeli Testi Kamerada 65 izlenme - 4 ay önce Adana’da bir inşaatta filenin güvenliği çalışan işçiler atlayarak test etti. Nerede çekildiği belirlenemeyen görüntülerde inşaatın 4’üncü katına file takan işçilerin file güvenliğini atlayarak test ettikleri görülüyor. 2 işçinin sırayla canlarını tehlikeye atıp fileye atladığı görüntüde bir işçi ise “Bir daha atlıyorum” deyip tekrar atlıyor. Sosyal medyaya yüklenen bu video bazı kişiler tarafından eğlenceli olarak görülse de bazı kişiler videoyu şikayet etti.
İşçilerin Baret İle İmtihanı 00:50
İşçilerin Baret İle İmtihanı 67 izlenme - 5 ay önce İşçilerin baretle imtihanı İnşaatın esas demirbaşları olan işçilerin, eğlenceli anları kameraya kaydedildi.. Ağır iş temposundan kısa da olsa nefes almaya fırsat bulan işçiler, kafalarında baretlerle eğlendi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Forklift Sürücünün Üzerine Düştü 00:16
Forklift Sürücünün Üzerine Düştü 100 izlenme - 7 ay önce Çin'de kontrolden çıkan forklift hakimiyetini kaybetti ve savruldu. Savrulma sırasında sürücü forkliftten düştü ve sürücünün üzerine devrildi. Sürücü hemen farkedilip hastaneye kaldırıldı fakat sağlık durumunun ne olduğu bilinmiyor. O anları bir işyerinin güvenlik kamerası saniye saniye kaydetti.
İş Güvenliği Dediğin Nedir? 2 00:39
İş Güvenliği Dediğin Nedir? 2 511 izlenme - 2 yıl önce Korkusuz olmak mı denmeli yoksa paranın lazımlığı mı? İnsanın böyle bir iş yapması için 1- korkusuz olması 2- arkasında sevdiği, düşündüğü biri olmaması lazım