Hoşgeldiniz!

iş hayatı

Dünyanın En Kötü Meslekleri - Uras Benlioğlu 02:12
Dünyanın En Kötü Meslekleri - Uras Benlioğlu 5.151 izlenme - 2 yıl önce Her iş zordur, her işin kendine göre zorlukları vardır tabiki. Ben size dünyadaki gerçekten zor ve pis ortamlarda yapılan işleri bir araya getirdim. Bakalım dünyanın en kötü meslekleri nelermiş?
İş Hayatı 101 - Para Kazanmıyorum Ama İş Öğreniyorum 01:35
İş Hayatı 101 - Para Kazanmıyorum Ama İş Öğreniyorum 2.107 izlenme - 2 yıl önce İşe yeni başlayanları, stajyerleri, hepimizi böyle kandırmadılar mı? Hatta kendi kendimizi böyle kandırmadık mı? Stajyer uyuma! Gülmek için yaratılmış gözler artık TV'ye bakamıyorsa gelsin YouTube'a baksın dedim. Fena mı ettim? :) Deniz Cengiz TV kanalında göreceğiniz tüm olay ve karakterler çarpık hayallerimin birer ürünüdür. Kızsal komiklikleri içinde barındıran bir web dizisi ve güncel parodiler çekiyorum. Kanalıma abone olup videolarımı beğenirseniz pek ama çok sevinirim. :)
berk şentürk iş arıyor 01:41
berk şentürk iş arıyor 2.694 izlenme - 8 yıl önce tasarım duayeni art direktor guru
Ya Kariyer Ya Bebek İş Hayatı 02:27
Ya Kariyer Ya Bebek İş Hayatı 1.159 izlenme - 8 yıl önce ya kariyer ya bebek iş hayatı
Serdar Kuzuloğlu'ndan 'uzaktan Çalışma Modeli' Uyarısı 01:26
Serdar Kuzuloğlu'ndan 'uzaktan Çalışma Modeli' Uyarısı 23 izlenme - 2 ay önce Deniz Bayramoğu'nun sunduğu Gündem Özel'de geçim kaygısı ve hayaller arasında sıkışan çalışanların yaşadıklarını masaya yatırıldı. Programın konuklarından Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu konuşmasında, "Uzaktan çalışma modeli, yeni bir serbest çalışan cehennemine dönüşme ihtimaline sahip. Bu sosyalleşmenin de sonunu getirebilir" uyarısında bulundu.
13 Eylül'deki Güneş Tutulması Burçların İş Hayatını Nasıl Etkiliyor? 06:00
13 Eylül'deki Güneş Tutulması Burçların İş Hayatını Nasıl Etkiliyor? 252 izlenme - 3 yıl önce 13 Eylül 2015'te Başak burcunda gerçekleşen Güneş tutulması, tüm burçları genel olarak olumlu yönde etkiliyor. Yapıcı etkileri olan bu tutulmanın iş hayatı üzerindeki etkilerini Astrolog Nurcan Vecigün anlatıyor.
Hem girişimci hem de yeni anne olmak... 04:42
Hem girişimci hem de yeni anne olmak... 246 izlenme - 3 yıl önce Gülüş Türkmen, fütürist Ufuk Tarhan ve girişimci anne Çağdaş Kocamangil ile iş kuran bir annenin yaşadıklarını irdeliyor. Girişimci bir anne işlerine nasıl yetişir, aynı zamanda çocuğuna nasıl vakit ayırabilir? Tüm bunları yaparken mükemmel olamamaktan dolayı kendini suçlu hissetmemek mümkün mü?
Armatör Ecem Kalkavan İş Hayatını Anlattı - Işıltılar 27.01.2018 Cumartesi 23:09
Armatör Ecem Kalkavan İş Hayatını Anlattı - Işıltılar 27.01.2018 Cumartesi 17 izlenme - 3 ay önce Özel dünyaların kapılarını aralayan program Işıltılar'da Tahire Demircan, alanında başarılı çok özel kişilerin daha önce ele alınmamış bilinmeyen yönleri ve hayatlarındaki dönüm noktalarını ekrana taşıyor. Demircan'ın bu haftaki konuğu başarılı iş kadını, armatör Ecem Kalkavan'dı.
Serdar Kuzuloğlu: Sevdiğimiz Neyi İyi Yapabiliyoruz Ki? 03:03
Serdar Kuzuloğlu: Sevdiğimiz Neyi İyi Yapabiliyoruz Ki? 34 izlenme - 5 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında kariyer ve iş hayatı masaya yatırılırken, "Sevdiğimiz işi yapmak mı, yaptığımız işi sevmek mi?" sorusuna cevap arandı. Soruyu cevaplayan Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu, "Sabah erken saatlerde kalkarak işe gelen, nemrut, ruhsuz, ketum bir yöneticinin karşısında bütün hayatının en kıymetli zamanlarını geçirmiş insanlara konuşurken, örseliyici ya da rencide edici olmamak lazım. Sevdiğimiz neyi iyi yapabiliyoruz ki iş hayatından bunu bekliyoruz. Kurallarını kimin koyduğunu bilmediğimiz bir düzenin, oyunun içerisinde kendimize rol biçmeye çalışıyoruz. En önemli açmazlarımızdan bir tanesi bu. Mutsuzluğumuzun sebebi tam olarak belli değil" dedi.
100 Yaşındaki Kadın Haftada 6 Gün Çalışarak Zinde Kalıyor 00:51
100 Yaşındaki Kadın Haftada 6 Gün Çalışarak Zinde Kalıyor 97 izlenme - 2 yıl önce Felimina Rotundo tam 100 yaşında. Yaşının ve emekliliğin keyfini çıkardığını düşündüğünüzü tahmin ediyoruz ama bir kuru temizlemecide haftada 6 gün, günde 11 saat çalışıyor. Mesaisi sabah 6'da başlıyor, akşam 7'de bitiyor! Çalışma hayatına 15 yaşında atılan Felimina şöyle diyor: Ben emekliliğe inanmıyorum. 65 yaş emekli olmak için çok erken. 65'inde emekli olsaydım bunca yıl ne yapacaktım? Delirirdim herhalde! Çalışıyorum, çünkü insanları seviyorum. İnsanlar içinde olmak istiyorum. Bu çalışkan kadın çalışmanın kendisini genç ve zinde tuttuğunu söylüyor. Şöyle devam ediyor: "Huzurevlerinde bu yüzden çok hasta var. Yapacağınız bir şey olmadığı için zihniniz geriliyor." Pazartesi - Cumartesi çalışan Felimina, Pazar günlerinde köpeğiyle yürüyüş yaptığını, televizyonu haberler dışında seyretmediğini ama çok gazete okuduğunu söylüyor. Ruhu genç kahramanımız yaşlılık konusunda ise şöyle diyor: Yaşlı insanları bir kenara atıp unutuyorlar. Bence yaşlıların çalışmasına imkan vermeliler. Yaşlılar çalışmaya devam edip bağımsız oldukları zaman çok daha iyi hissediyorlar.
Erdem Aksakal: İşimizle Barışık Olmayı Öğrenmeliyiz 00:44
Erdem Aksakal: İşimizle Barışık Olmayı Öğrenmeliyiz 8 izlenme - 2 ay önce Deniz Bayramoğu'nun sunduğu Gündem Özel'de geçim kaygısı ve hayaller arasında sıkışan çalışanların yaşadıklarını masaya yatırıldı. Programın konuklarından Pazarlama Yöneticisi-Yazar Erdem Aksakal konuşmasında, "İşimizle hayatımızı entegre edebilme, işimizle barışık olabilme kavramı önemli. Mevcut düzende işimizle barışık olmakta çok zorlanıyoruz. O yüzden biz bir şeyleri ufak ufak değiştirmeye başlayıp, o işle hayatı barıştırabilir miyiz onu bulmamız gerekiyor" değerlendirmesinde bulundu.
İşadamı Hüsnü Özyeğin'den başarı sırları - Hafta Sonu 28 Mayıs 2017 Pazar 48:42
İşadamı Hüsnü Özyeğin'den başarı sırları - Hafta Sonu 28 Mayıs 2017 Pazar 41 izlenme - 11 ay önce İş hayatında başarı için neler yapılmalı? Türkiye mali açıdan istikrarı nasıl sağlar? İşsizlik sorunu eğitimle çözülebilir mi? Türkiye’de ekonomi dünyasına yön veren şirketlerin kurucusu işadamı Hüsnü Özyeğin, Hafta Sonu’na konuk oldu ve Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı.
Hatıralar 02:49
Hatıralar 396 izlenme - 11 yıl önce
Ufuk Tarhan'dan Girişimci Annelere Tavsiyeler 05:12
Ufuk Tarhan'dan Girişimci Annelere Tavsiyeler 82 izlenme - 3 yıl önce Fütürist Ufuk Tarhan, Alternatif Anne programında Gülüş Türkmen'e bir annenin doğru sektörde doğru şekilde çalışması için ihtiyacı olanları anlatıyor.
In The Fall - Düşerken 01:44
In The Fall - Düşerken 78 izlenme - 4 yıl önce Çalışan insanın, modern kent insanının hayatını 2 dakikada özetleyen kısa film. Steve Cutts isimli İngiliz yönetmen 1 milyondan fazla görüntülenen bu kısa filmde sıradan bir insanın hayatını nasıl harcadığını 2 dakikaya sığdırıyor. Ömrünün büyük bir bölümünü çalışarak geçirdiğinden yaşamaya fırsat bulamayan insana ve buna izin vermeyen sisteme eleştirel yaklaşan bu kısa filmi aşağıdan izleyebilirsiniz.
Ajans Çalışanlarının Durumu! 02:28
Ajans Çalışanlarının Durumu! 71 izlenme - 3 yıl önce Gecesini gündüzünü proje üretmeye adayan ajans çalışanları ailelerini bile görecek zaman ayıramaz hale geliyorlar. 7/24 ajansta zaman geçirip iş arkadaşlarını aile olarak benimsiyorlar.
Serdar Kuzuloğlu Bu Kez Kendinden Örnek Verdi 00:34
Serdar Kuzuloğlu Bu Kez Kendinden Örnek Verdi 21 izlenme - 10 ay önce CNN TÜRK'te yarının gençlerinin konuşuldu Gündem Özel programına konuk olan teknoloji yazarı Serdar Kuzuloğlu, anne babalara çocuklarına 'gelecekte bir şey olamayacaksın' baskısı yapmamaları gerektiğini söyledi. Konu için kendinden örnek veren Kuzuloğlu, "Ben bir şey olduysam dünyada herkes bir şey olabilir. Ben hiç kimsenin bir şey olabileceğine dair zerre kadar ihtimal vermediği biriydim" dedi.
Yoğun Annelere Öneriler 01:46
Yoğun Annelere Öneriler 2 izlenme - 1 ay önce 1. Yıpranmaktan Kaçının Başka bir deyişle, başarısız şekilde aynı anda birkaç işle birden uğraşmayın. Tüm dikkatinizi bir göreve verin ve daha iyi iş çıkardığınızı görün. Zamanla birkaç işte birden daha başaralı olduğunuzu fark edeceksiniz. Bu aynı anda birkaç işi etkili biçimde yapmanın tek yoludur. 2. Oynayın Hayal gücüyle yaptığınız işe bağlanın. Bu beyninizin en iyi bölümünü ortaya çıkaracak, görevinizde size odaklanacak, sizi daha başarılı ve verimli hale getirecek. Yazının tamamı için; http://blog.teyzesizsiniz.com/bir-cocuk-bakicisinda-dikkat-etmeniz-gereken-19-ozellik/
Abdullah Özdoğan - İş Hayatı Ve Picasso 02:11
Abdullah Özdoğan - İş Hayatı Ve Picasso 34 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Zamanı Olmayan Hikayeler Çıkış Tarihi: 19.12.2012 Diğer Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Üniversiteler İş Hayatına Hazırlamak İçin Neler Yapıyor? - Başarıya Doğru 07.07.2017 Cuma 17:24
Üniversiteler İş Hayatına Hazırlamak İçin Neler Yapıyor? - Başarıya Doğru 07.07.2017 Cuma 10 izlenme - 10 ay önce Başarıya Doğru programının konuğu İbn Haldun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Şentürk, kendi okullarında uyguladığı sistemlerden örneklerle bu soruyu yanıtladı.
Hayriye Öztüzün İş Hayatını ve Hakkında Bilinmeyenleri Anlattı - Işıltılar 10.03.2018 Cumartesi 18:34
Hayriye Öztüzün İş Hayatını ve Hakkında Bilinmeyenleri Anlattı - Işıltılar 10.03.2018 Cumartesi 2 izlenme - 1 ay önce Tahire Demircan, Işıltılar'da başarılı iş kadını Hayriye Öztüzün'ü konuk etti. Öztüzün, iş hayatını ve hakkında bilinmeyenleri Tahire Demircan'a anlattı.
Dr. Bora Küçükyazıcı - İş Hayatında Derinlik ve Denge Nasıl Kazanılır ? 03:00
Dr. Bora Küçükyazıcı - İş Hayatında Derinlik ve Denge Nasıl Kazanılır ? 9 izlenme - 2 yıl önce İşiniz, yaşam keyfinizin bir parçası olsun, yükünüz değil. Endişeler zihnimizi sadece soruna odaklar. Sorunun etrafındaki olasılıkları gözden kaçırabiliriz. Endişeden uzak düşünebilmek, daha az birim zamanda daha derinlemesine odaklanabilmek ve beyninizin iş verimliliğini artırmak istemez misiniz? “Beynimizi eğitmek” terimi belki çok ileri geleceğin teknolojik bir miti gibi görülebilir. Oysa günlük hayatın stresi ile başa çıkabilecek şekilde beyni eğitmek mümkündür. Endişe (anksiyete); bitirilmemiş işler, projeler, yapılması gerekip de yapılmayanlar nedeniyle zihnimizin içine düştüğü bir durumdur. İnsan zihni o veya bu nedenle bir aksiyon alınması gerektiğini düşünüyorsa (kaçmak ya da dövüşmek gibi) beden hemen harekete geçmek ister. Oysa iş hayatında yapılması gereken işler hemen bitmez, başkalarına bağlı süreçler bizim istediğimiz hızda ilerlemez ve zihnimiz giderek daha fazla endişeye boğulur. Üstelik etrafımızdan gelen elektronik bipler, sinyaller, titreşimler ve görsel bombardımanlar sürekli olarak endişe düzeyini artırmaktadır. derinlik-denge dikkat Endişe zihni sadece sorunla yorar ve çözüm olasılıklarını göz ardı etmeye neden olur. Zihniniz sürekli bitirilmeyen işlere ya da gelecekteki planlara odaklanır. Bu durum: İçinde bulunulan ana odaklanmayı güçleştirir. Konsantrasyon kaybına neden olur. Sorun çözme ve yaratıcılık kapasitesini düşürür. Bağışıklık sistemini çökertir ve birçok fiziksel rahatsızlığa neden olur. Oysa birim zamanda üretimin artması verimlilik’tir. BrainCenterofIstanbul iş hayatında daha verimli olabilmek ve bu sayede zaman kazanmak isteyen herkes için özel koçluk seansları yanı sıra Neurofeedback uygulamaları da yapmaktadır. BrainCenterofIstanbul, Neurofeedback de dahil olmak üzere verdiği destekler ile zihinsel verimliliği artırır. Sonuçta: Daha fazla odaklanarak daha kısa sürede yaratıcı çözümler üretebilirsiniz. Daha kısa zamanda daha fazla iş halledebilirsiniz. Daha az gerilim, daha az fiziksel sorun yaşarsınız. İnsan ilişkilerinde daha duyarlı, daha tahammüllü olabilir ve kendinizi daha sağlıklı ifade edebilirsiniz. Dr. Bora Küçükyazıcı Neuro Trainer Brain Center of İstanbul Adres: Barboros Mah. Atatürk Cad. Ihlamur Sok. Ağaoğlu My Prestige Ofis Binası No:1 D:87 Batı Ataşehir/ İstanbul/ Türkiye Telefon: +90 216 688 77 78 e-mail: bora@braincenter.com.tr web: http://www.braincenter.com.tr facebook.com/braincenter.com.tr instagram.com/braincenter_istanbul
İlk İş Görüşmesinde Erkekler Ne Giymeli 01:24
İlk İş Görüşmesinde Erkekler Ne Giymeli 2 izlenme - 11 ay önce İlk İş Görüşmesinde Erkekler Ne Giymeli? sorusunun cevabını videoda izliyoruz. İyi Seyirler. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam