Hoşgeldiniz!

iş ilanı

Adana'da Duvarda Yazılan Torbacı Aranıyor Yazısı 02:00
Adana'da Duvarda Yazılan Torbacı Aranıyor Yazısı 2.891 izlenme - 2 yıl önce ADANA polisinin uyuşturucu ile mücadele kapsamında yaptığı operasyonlar sonrasında çalıştıracak torbacı bulmakta zorlanan zehir tacirleri, evlerin duvarlarına ’torbacı aranıyor’ ilanları yazdı.
Dünyanın En İyi Video Cvsi 01:32
Dünyanın En İyi Video Cvsi 1.329 izlenme - 3 yıl önce Metin yazarı olan Miguel Durao kendisine çok güzel bir video CV yapmış. Sondaki nokta muazzam. İzliyoruz
Dünya'nın En Zor Mesleği 03:53
Dünya'nın En Zor Mesleği 1.114 izlenme - 4 yıl önce İnternete ve gazetelere sahte bir iş ilanı koyup dünyanın en zor mesleği olan 'annelik' işi için görüşme yaptılar.
Forever Living Product's - Tanıtım 00:43
Forever Living Product's - Tanıtım 800 izlenme - 7 yıl önce forever living product's
Denizli'de İlginç Eleman İlanı 03:11
Denizli'de İlginç Eleman İlanı 393 izlenme - 5 yıl önce Nihal Eren, İşe Aldığı Elemanların Sürekli Olarak İzin İstemesi Ve İşten Ayrılması Üzerine Hazırladığı Esprili İlanla Yeni Eleman Arıyor.
İzlenme Rekorları Kıran İş Görüşmesi 03:53
İzlenme Rekorları Kıran İş Görüşmesi 291 izlenme - 4 yıl önce Katılımcılara duygusal anlar yaşatan efsane iş görüşmesi. Mutlaka izleyin
iş ilanları sayfası & iş ilanı ver.. 00:15
iş ilanları sayfası & iş ilanı ver.. 409 izlenme - 7 yıl önce iş ilanları sayfası'nda ücretsiz ve kolay iş ilanı ver..kısaca hesap oluşturup kolayca iş ilani verebilirsiniz.verdiğiniz ilanlar ücretsiz olarak facebook'ta yayınlanmaktadır.www.isilanlarisayfasi.com
İsbasvurum.com Görüntülü Özgeçmiş - CV 00:58
İsbasvurum.com Görüntülü Özgeçmiş - CV 551 izlenme - 5 yıl önce Görüntülü Özgeçmiş Nedir ? İnternet dünyasındaki hızlı gelişim iş arama süreçlerini derinden etkilemiştir. Yazılı özgeçmişlerin yanı sıra şirketler işe uygun adayları istihdam etmede birçok değişik yöntem denemektedirler. Referans kontrollerinin yerini sosyal medya araştırmalarının aldığı bir dünyada özgeçmişler de şeklen değişikliğe uğramıştır. İsbasvurum.com çağın gereklerini önceden sezerek Türkiye’de ilk kez iş arayanlara kendilerini görüntülü tanıtma, şirketlere ise günde onlarca mülakat yapmak yerine sistem üzerinden aday ön değerlendirmelerini yapma fırsatı veriyor. Sistem Nasıl Çalışıyor ? Kurumsal Üyeler satın aldıkları paket doğrultusunda veritabanından buldukları ya da yayınladıkları iş ilanına başvuru yapan adayların görüntülü özgeçmişleri izleyebiliyorlar. Adaylar ise bilgisayarlarına kaydettikleri videoyu kendi kullanıcı adı altında Kurumsal Üyelerin görmesi için sisteme yüklüyorlar. Görüntülü Özgeçmiş Formatı Nasıl Olmalıdır? Adayların hazırlayacakları görüntülü özgeçmişin süresi maksimum 1 dakika olabilir. Bu süreyi verimli kullanmanız için aşağıda yer alan maddelere dikkat etmenizi öneririz. Çünkü görüntülü özgeçmişinizi izleyecek olan şirketler hitabet gücünüz, duruşunuz ve kendinize güveninizi öncelikli olarak inceleyeceklerdir. . Görüntülü özgeçmişinizi belden yukarınız net bir şekilde görünecek şekilde çekiniz. . Arka onun açık renk ve aydınlatmanın iyi olmasına dikkat ediniz. . Resmi giyininiz. . Net ve anlaşılır bir şekilde konuşunuz. . Görüntülü özgeçmişin başında adınızı ve soyadınızı belirtiniz. . Yazılı özgeçmişinizde yer alan bilgilerden daha fazla HEDEFLERİNİZ, PROJELERİNİZ, GEÇMİŞTEKİ BAŞARILARINIZ gibi konulardan bahsediniz. Kaydedilen tüm Görüntülü Özgeçmişler yetkililer tarafından kontrol edildikten sonra sisteme kaydedilecektir. Eğer yukarıdaki maddelerin biri ya da bir kaçına uygunsuzluk tespit edilmiş ise sistemden size geri dönüş yapılarak yeni bir görüntülü özgeçmiş yüklemeniz istenecektir. Unutmayınız ki görüntülü özgeçmiş sizin hakkınızdaki ilk izlenimi oluşturacaktır. Bu nedenle mülakata hazırlanır gibi önceden hazırlık yapmanız size yarar sağlayacaktır, yinebu sayede aradığınız işe daha hızlı ulşamış olacaksınız. isbsvurum.com da iş arama sayfasından iş ilanlarını filtreleyebilir kendinize uygun iş ilanlarına görüntülü özgeçmişinizle başvuru yapabilirsiniz.
becks yönetici adayı 00:27
becks yönetici adayı 592 izlenme - 8 yıl önce becks yönetici arıyor
Hunharca İş Arayan Genç - Flash Tv 01:56
Hunharca İş Arayan Genç - Flash Tv 74 izlenme - 1 yıl önce Barındırdığı programlar ve dizileri ilginçliği ile her zaman gündemde olan marjinal kanal Flash Tv'den yine oscarlık bir oyunculuk performansı.
Eleman.net | KOBİ Dostu 01:01
Eleman.net | KOBİ Dostu 8 izlenme - 5 ay önce Gireceksin Eleman.net'e, vereceksin ilanı, bulacaksın elemanı. Patrona işçi, işçiye patron burada!
İş İlanı Ver 00:23
İş İlanı Ver 51 izlenme - 4 yıl önce İş İlanı Ver
beck's 01:18
beck's 126 izlenme - 8 yıl önce beck's yönetici arıyor