Hoşgeldiniz!

iş makinası

Çok Gerçekçi İş Makinesi Kazası 00:50
Çok Gerçekçi İş Makinesi Kazası 48.200 izlenme - 1 yıl önce Aşırı gerçek gibi duran RC iş makinesinin kaza yapması. Aslından Uzaktan kumandalı (Remote Control) olan bu oyunca adeta gerçek bir iş makinesi gibi.
Dünyanın En Hızlı İş Makinesi 00:48
Dünyanın En Hızlı İş Makinesi 27.521 izlenme - 1 yıl önce İş makineleri üreten dünyaca ünlü JCB firması, JCB GT marka kazıcısıyla saatte 116 kilometrelik bir hızla dünya rekoru kırdı.
Drift Yapan İş Makinası 00:18
Drift Yapan İş Makinası 34.545 izlenme - 2 yıl önce İş makinasına drift yaptıran maharetli abimiz yarışmalarda da boy göstermekte.İzliyoruz.
Aşırı Tuhaf Özelliklere Sahip İş Makinası 04:49
Aşırı Tuhaf Özelliklere Sahip İş Makinası 3.270 izlenme - 2 ay önce Şu film ülkemizde beyaz perde'ye girse kapalı gişe oynar.
Beceriksiz Operatör 01:13
Beceriksiz Operatör 21.957 izlenme - 2 yıl önce Beceriksiz Operatörü Yaptığı Hata Kamerada 23.12.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Beceriksiz Operatör' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kepçe 02:01
Kepçe 29.013 izlenme - 2 yıl önce Özçamlıbel İş Makinalarında 35 Yıllık İş Tecrübesiyle , Her Marka Traktöre Her Çeşit Kepçe İmalatı Yapılır. murat Atik gsm : 0532 625 3622 tel : 0232 544 5032 adres : Sanayi Sitesi 27 Sk No:5 Ödemiş-izmir www.ozcamlibel.com
İş Makinası Belgeseli Serin Sesler 03:25
İş Makinası Belgeseli Serin Sesler 1.828 izlenme - 2 ay önce Milli hobilerimizden, iş makinası izlemek üzerine belgesel tadında bir çalışma. Her türden insanımızı ortak paydada buluşturan ve milli meditasyonlarımızdan iş makinası izleme üzerine bazı bilgi belge ve detayları sunduk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Arabalar - Çocuk şarkısı - 5 oyuncak araba (     ) 02:25
Arabalar - Çocuk şarkısı - 5 oyuncak araba ( ) 10.843 izlenme - 4 ay önce Arabalarla oynamayı seviyormusunuz? Oyunla matematik öğren. Matematikte çıkarma işlemi eksiltme işlemi yap. Kolay matematik öüren. Yeni şarkıyı dinle ve bizimle oyna! Tüm kral oyunları çocuklar için! ! - . Beş oyuncak araba duruyor Oyun zamanını heycanla bekliyor Bir çocuk geldi bir arabayı aldı dört oyncak araba kaldı Dört oyuncak araba duruyor Oyun zamanını heycanla bekliyor Bir çocuk geldi bir arabayı aldı üç oyncak araba kaldı Üç oyuncak araba duruyor Oyun zamanını heycanla bekliyor Bir çocuk geldi bir arabayı aldı iki oyncak araba kaldı İki oyuncak araba duruyor Oyun zamanını heycanla bekliyor Bir çocuk geldi bir arabayı aldı bir oyncak araba kaldı Bir oyuncak araba duruyor Oyun zamanını heycanla bekliyor Bir çocuk geldi son arabayı aldı işte oyun zamanı başladı!
En İyi Ekskavatör Kazaları 04:11
En İyi Ekskavatör Kazaları 5.540 izlenme - 7 ay önce İzlerken kendimizden geçtiğimiz kazıcıların komik halleri fakat operatörlerin işinin de aslında ne kadar zor olduğunu anlamamıza yardımcı olan bu derlemede bazılarının aslında ölümün kıyısına çok yakın olduğunu görmekteyiz...
5 Yaşındaki Çocuk Dozer Kullanıyor! 08:32
5 Yaşındaki Çocuk Dozer Kullanıyor! 14.784 izlenme - 3 yıl önce Henüz 5 yaşında olmasına rağmen dozeri rahatlıkla kullanabiliyor.
Bu Makinalar Bir Başka... 01:40
Bu Makinalar Bir Başka... 4.157 izlenme - 1 yıl önce Bu Makinalar Bi Başka...küçük iş makinalarının yaptıkları büyüklerini aratmıyor İnternetin fenomen olmuş videolarından derlenen video merkezi https://tr-tr.facebook.com/VidyocenterCom https://twitter.com/vidyocentercom Daha fazlası için sizleri www.vidyocenter.com web sitemize bekliyoruz
Derede İş Makinası Yıkama 00:45
Derede İş Makinası Yıkama 4.757 izlenme - 10 ay önce Derede İş Makinası Yıkama Derede iş makinası nasıl yıkanır? Balıkesir, Bergama'da rastlanan pratik zekalı vatandaşlar.
İş Makinası 01:19
İş Makinası 10.654 izlenme - 3 yıl önce İş Makinası
iş makinası show yapıyor 01:11
iş makinası show yapıyor 17.654 izlenme - 7 yıl önce süper yaa
Oyuncak çizgi film - Toplu taşıma araçları - Brio şehrinde tren ve uçakla seyahat 05:07
Oyuncak çizgi film - Toplu taşıma araçları - Brio şehrinde tren ve uçakla seyahat 3.000 izlenme - 4 ay önce Oyuncak trenleri oyuncakçıdan satın alıp eve geldiğimizde hemen kutuyu açmak için içimizi bir heyecan sarıyor. Kutuyu açtığımızda bir sürü parçacıklar ortaya beliriyor. Tabiki asıl iş bunları birleştirip bir senaryo oluşturmakta. Güzel düşünülmüş bir senaryoyu oluşturup zerinde oynamak harukulade keyifli.Hele ki bu bir tren seti ve işin içine iş makineleri havalimanı uçaklar helikopter,yük trenleri,banliyo trenleri,tramvaylar,bunları kullanan operatör, pilot,makinist devreye girince oyun bir gerçek iş haline geliveriyor. Haydi şimdi bizim düşünüp oluşturduğumuz senaryo ile oynayalım.Senaryoda akıl almaz karekterler var izle ve gör.
iş makinası tıra kendi biniyor 01:25
iş makinası tıra kendi biniyor 16.625 izlenme - 7 yıl önce iş makinası kullanmak sanattır. ( nasah132 )
alet küçük ama her işi yapıyor !! 04:59
alet küçük ama her işi yapıyor !! 15.370 izlenme - 6 yıl önce minyatür işmakinası ile her iş yapmak okadar kolayki izleyin
bu kadarıda pes yani 02:59
bu kadarıda pes yani 12.130 izlenme - 5 yıl önce new york city sokaklarında oluşan karlanma ve buzlanmayı temizleyen iş makinası karda kalınca çekici ile çekildi.bakın o esnada nasıl bir olay yaşandı...
Çekişme 01:05
Çekişme 5.724 izlenme - 3 yıl önce 10 Ocak 2013 05:00
Eyüp'te İş Makinesi Gölete Düştü 00:57
Eyüp'te İş Makinesi Gölete Düştü 3.583 izlenme - 2 yıl önce Eyüp'te İş Makinesi Gölete Düştü - İstanbul
John Deere Kepçe Tertibatı 01:49
John Deere Kepçe Tertibatı 3.955 izlenme - 1 yıl önce John Deere'in üretmekte ve satmakta olduğu ürünler arasında başta traktör olmak üzere, biçerdöver, pamuk hasat makinası, silaj makinası, ilaçlama makinası, şeker pancarı hasat makinası, ön yükleyici, balya makinası, mibzer vb. gibi tarım makinalarının yanı sıra; iş ve ormancılık makinaları, çeşitli çim biçme ve bahçe bakım makinaları gibi tüketici ürünleri ile güç sistemleri (kendi ürünleri ve başka birçok marka için dizel motorlar) ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca şirket toprak ve üretimle doğrudan ilgili alanlarda büyüme stratejisine paralel olarak son yıllarda yaptığı atılımlarla hassas sulama sistemleri (precision irrigation) alanında dünyada ilk üç arasına girmeyi başarmıştır. Yine son yıllarda; gelecekte önemini iyice arttırması beklenen bir alternatif enerji kaynağı olan rüzgâr enerjisi alanında da çeşitli stratejik ortaklıklar vasıtasıyla büyümektedir. 2011 yılında dünya çapında cirosu 32 milyar USD civarında olan şirket, Türkiye'de tarım makinaları alanında faaliyetlerini sermayesinin tamamı Deere & Company 'e ait olan John Deere Makinaları Ltd. Şti. vasıtasıyla sürdürmektedir.
kumandali İŞ makİnasi 03:44
kumandali İŞ makİnasi 9.954 izlenme - 6 yıl önce uzaktan kumandali İŞ makİnasi
Küçükken Kepçesi Olmayan Adam Paşa 01:36
Küçükken Kepçesi Olmayan Adam Paşa 3.293 izlenme - 2 yıl önce Paşa Şov Yapıyor..
İnşaat İş Makineleri - Brio İş makineleri serisi 02:01
İnşaat İş Makineleri - Brio İş makineleri serisi 1.926 izlenme - 4 ay önce İlgi ve meraka yönelik hazırlanmış olan inşaat iş makineleri çocukların popüler kültürleri haline geldi. Her erkek çocuk bir dönem iş makinelerinin ileri düzey bağımlısı oluyor ve tabiki görsel ve dokunsal yetersizlikler onların kısa sürede doyuma ulaşmasına sebep oluyor. Bebetürk okul öncesi eğitim ve gelişim kanalı olarak çocuklara daha fazla eser bırakmakla gurur duyar.
Kepçe Vurdurmak 00:18
Kepçe Vurdurmak 655 izlenme - 5 ay önce Bi grup işçinin muhtemelen arkadaşlarına şaka olarak yaptığı, kepçe çalışmıyor diye itmesini istediklerini istediği bi an. İnsan saf olur da bu kadar olmaz dedirten cinsten.
pelitliyatak is makinasi 08:57
pelitliyatak is makinasi 7.252 izlenme - 6 yıl önce pelİtlİyatak beldesİne İkİncİ İŞ makİnasi kazandirildi. pelİtlİyatak beledİye baŞkani kadİr gümüŞ bİr sürede beldeye kazandirdiĞi İŞ makİnasina bİr yenİsİnİ daha ekledİ. İŞ makİnasi bugün yapilan törenle hİzmete açildi
İş Makinası 02:37
İş Makinası 1.850 izlenme - 2 yıl önce İş Makinası
İş Makinasıyla Muhteşem Şov 00:47
İş Makinasıyla Muhteşem Şov 1.398 izlenme - 1 yıl önce Bu Adamın İş Makinasıyla Yaptıklarına İnanamayacaksınız. Muhteşem Bir Şov
Çok Gerçekçi İş Makinası Kazası 00:50
Çok Gerçekçi İş Makinası Kazası 1.494 izlenme - 1 yıl önce Çok Gerçekçi İş Makinası Kazası - Süper Lan Bayıldım Yeğenime Alcam "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
denizde ekskavatör çalışması 02:38
denizde ekskavatör çalışması 6.670 izlenme - 8 yıl önce ilginç bir video denizde ekskavatör çalışıyor