Hoşgeldiniz!

iş makinası

Çok Gerçekçi İş Makinesi Kazası 00:50
Çok Gerçekçi İş Makinesi Kazası 56.446 izlenme - 2 yıl önce Aşırı gerçek gibi duran RC iş makinesinin kaza yapması. Aslından Uzaktan kumandalı (Remote Control) olan bu oyunca adeta gerçek bir iş makinesi gibi.
Drift Yapan İş Makinası 00:18
Drift Yapan İş Makinası 35.148 izlenme - 3 yıl önce İş makinasına drift yaptıran maharetli abimiz yarışmalarda da boy göstermekte.İzliyoruz.
Dünyanın En Hızlı İş Makinesi 00:48
Dünyanın En Hızlı İş Makinesi 29.082 izlenme - 2 yıl önce İş makineleri üreten dünyaca ünlü JCB firması, JCB GT marka kazıcısıyla saatte 116 kilometrelik bir hızla dünya rekoru kırdı.
Beceriksiz Operatör 01:13
Beceriksiz Operatör 22.459 izlenme - 3 yıl önce Beceriksiz Operatörü Yaptığı Hata Kamerada 23.12.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Beceriksiz Operatör' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kepçe 02:01
Kepçe 31.338 izlenme - 3 yıl önce Özçamlıbel İş Makinalarında 35 Yıllık İş Tecrübesiyle , Her Marka Traktöre Her Çeşit Kepçe İmalatı Yapılır. murat Atik gsm : 0532 625 3622 tel : 0232 544 5032 adres : Sanayi Sitesi 27 Sk No:5 Ödemiş-izmir www.ozcamlibel.com
5 Yaşındaki Çocuk Dozer Kullanıyor! 08:32
5 Yaşındaki Çocuk Dozer Kullanıyor! 17.112 izlenme - 3 yıl önce Henüz 5 yaşında olmasına rağmen dozeri rahatlıkla kullanabiliyor.
Arabalar - Çocuk şarkısı - 5 oyuncak araba (     ) 02:25
Arabalar - Çocuk şarkısı - 5 oyuncak araba ( ) 17.277 izlenme - 1 yıl önce Arabalarla oynamayı seviyormusunuz? Oyunla matematik öğren. Matematikte çıkarma işlemi eksiltme işlemi yap. Kolay matematik öüren. Yeni şarkıyı dinle ve bizimle oyna! Tüm kral oyunları çocuklar için! ! - . Beş oyuncak araba duruyor Oyun zamanını heycanla bekliyor Bir çocuk geldi bir arabayı aldı dört oyncak araba kaldı Dört oyuncak araba duruyor Oyun zamanını heycanla bekliyor Bir çocuk geldi bir arabayı aldı üç oyncak araba kaldı Üç oyuncak araba duruyor Oyun zamanını heycanla bekliyor Bir çocuk geldi bir arabayı aldı iki oyncak araba kaldı İki oyuncak araba duruyor Oyun zamanını heycanla bekliyor Bir çocuk geldi bir arabayı aldı bir oyncak araba kaldı Bir oyuncak araba duruyor Oyun zamanını heycanla bekliyor Bir çocuk geldi son arabayı aldı işte oyun zamanı başladı!
En İyi Ekskavatör Kazaları 04:11
En İyi Ekskavatör Kazaları 6.590 izlenme - 1 yıl önce İzlerken kendimizden geçtiğimiz kazıcıların komik halleri fakat operatörlerin işinin de aslında ne kadar zor olduğunu anlamamıza yardımcı olan bu derlemede bazılarının aslında ölümün kıyısına çok yakın olduğunu görmekteyiz...
Aşırı Tuhaf Özelliklere Sahip İş Makinası 04:49
Aşırı Tuhaf Özelliklere Sahip İş Makinası 3.704 izlenme - 11 ay önce Şu film ülkemizde beyaz perde'ye girse kapalı gişe oynar.
Bu Makinalar Bir Başka... 01:40
Bu Makinalar Bir Başka... 5.500 izlenme - 2 yıl önce Bu Makinalar Bi Başka...küçük iş makinalarının yaptıkları büyüklerini aratmıyor İnternetin fenomen olmuş videolarından derlenen video merkezi https://tr-tr.facebook.com/VidyocenterCom https://twitter.com/vidyocentercom Daha fazlası için sizleri www.vidyocenter.com web sitemize bekliyoruz
İş Makinası 01:19
İş Makinası 10.745 izlenme - 4 yıl önce İş Makinası
iş makinası show yapıyor 01:11
iş makinası show yapıyor 17.774 izlenme - 8 yıl önce süper yaa
alet küçük ama her işi yapıyor !! 04:59
alet küçük ama her işi yapıyor !! 17.629 izlenme - 7 yıl önce minyatür işmakinası ile her iş yapmak okadar kolayki izleyin
Derede İş Makinası Yıkama 00:45
Derede İş Makinası Yıkama 5.054 izlenme - 2 yıl önce Derede İş Makinası Yıkama Derede iş makinası nasıl yıkanır? Balıkesir, Bergama'da rastlanan pratik zekalı vatandaşlar.
iş makinası tıra kendi biniyor 01:25
iş makinası tıra kendi biniyor 16.713 izlenme - 8 yıl önce iş makinası kullanmak sanattır. ( nasah132 )
İş Makinası Belgeseli Serin Sesler 03:25
İş Makinası Belgeseli Serin Sesler 1.987 izlenme - 11 ay önce Milli hobilerimizden, iş makinası izlemek üzerine belgesel tadında bir çalışma. Her türden insanımızı ortak paydada buluşturan ve milli meditasyonlarımızdan iş makinası izleme üzerine bazı bilgi belge ve detayları sunduk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
bu kadarıda pes yani 02:59
bu kadarıda pes yani 12.309 izlenme - 6 yıl önce new york city sokaklarında oluşan karlanma ve buzlanmayı temizleyen iş makinası karda kalınca çekici ile çekildi.bakın o esnada nasıl bir olay yaşandı...
kumandali İŞ makİnasi 03:44
kumandali İŞ makİnasi 10.097 izlenme - 7 yıl önce uzaktan kumandali İŞ makİnasi
Oyuncak çizgi film - Toplu taşıma araçları - Brio şehrinde tren ve uçakla seyahat 05:07
Oyuncak çizgi film - Toplu taşıma araçları - Brio şehrinde tren ve uçakla seyahat 6.042 izlenme - 1 yıl önce Oyuncak trenleri oyuncakçıdan satın alıp eve geldiğimizde hemen kutuyu açmak için içimizi bir heyecan sarıyor. Kutuyu açtığımızda bir sürü parçacıklar ortaya beliriyor. Tabiki asıl iş bunları birleştirip bir senaryo oluşturmakta. Güzel düşünülmüş bir senaryoyu oluşturup zerinde oynamak harukulade keyifli.Hele ki bu bir tren seti ve işin içine iş makineleri havalimanı uçaklar helikopter,yük trenleri,banliyo trenleri,tramvaylar,bunları kullanan operatör, pilot,makinist devreye girince oyun bir gerçek iş haline geliveriyor. Haydi şimdi bizim düşünüp oluşturduğumuz senaryo ile oynayalım.Senaryoda akıl almaz karekterler var izle ve gör.
Çekişme 01:05
Çekişme 5.803 izlenme - 3 yıl önce 10 Ocak 2013 05:00
Eyüp'te İş Makinesi Gölete Düştü 00:57
Eyüp'te İş Makinesi Gölete Düştü 3.616 izlenme - 2 yıl önce Eyüp'te İş Makinesi Gölete Düştü - İstanbul
Rampa Yukarı Kepçe Çıkarmak 01:00
Rampa Yukarı Kepçe Çıkarmak 186 izlenme - 1 ay önce Bu videomuzda rampa yukarı iş makinası götüren tırcı abimiz karşıdan gelen araca yol vermek için duruyor ancak kötü yapıyor. Gelin birlikte izleyelim. Fizik önemlidir, hayat kurtarır.
John Deere Kepçe Tertibatı 01:49
John Deere Kepçe Tertibatı 4.039 izlenme - 2 yıl önce John Deere'in üretmekte ve satmakta olduğu ürünler arasında başta traktör olmak üzere, biçerdöver, pamuk hasat makinası, silaj makinası, ilaçlama makinası, şeker pancarı hasat makinası, ön yükleyici, balya makinası, mibzer vb. gibi tarım makinalarının yanı sıra; iş ve ormancılık makinaları, çeşitli çim biçme ve bahçe bakım makinaları gibi tüketici ürünleri ile güç sistemleri (kendi ürünleri ve başka birçok marka için dizel motorlar) ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca şirket toprak ve üretimle doğrudan ilgili alanlarda büyüme stratejisine paralel olarak son yıllarda yaptığı atılımlarla hassas sulama sistemleri (precision irrigation) alanında dünyada ilk üç arasına girmeyi başarmıştır. Yine son yıllarda; gelecekte önemini iyice arttırması beklenen bir alternatif enerji kaynağı olan rüzgâr enerjisi alanında da çeşitli stratejik ortaklıklar vasıtasıyla büyümektedir. 2011 yılında dünya çapında cirosu 32 milyar USD civarında olan şirket, Türkiye'de tarım makinaları alanında faaliyetlerini sermayesinin tamamı Deere & Company 'e ait olan John Deere Makinaları Ltd. Şti. vasıtasıyla sürdürmektedir.
pelitliyatak is makinasi 08:57
pelitliyatak is makinasi 7.270 izlenme - 7 yıl önce pelİtlİyatak beldesİne İkİncİ İŞ makİnasi kazandirildi. pelİtlİyatak beledİye baŞkani kadİr gümüŞ bİr sürede beldeye kazandirdiĞi İŞ makİnasina bİr yenİsİnİ daha ekledİ. İŞ makİnasi bugün yapilan törenle hİzmete açildi
Küçükken Kepçesi Olmayan Adam Paşa 01:36
Küçükken Kepçesi Olmayan Adam Paşa 3.310 izlenme - 3 yıl önce Paşa Şov Yapıyor..
İş Makinası 02:37
İş Makinası 2.061 izlenme - 2 yıl önce İş Makinası
Denizde Ekskavatör Çalışması 02:38
Denizde Ekskavatör Çalışması 6.688 izlenme - 8 yıl önce ilginç bir video denizde ekskavatör çalışıyor
Mst İle Hayallerinizin Tam Karşılığı 09:13
Mst İle Hayallerinizin Tam Karşılığı 3.907 izlenme - 3 yıl önce Sanko Makina Mst Yeni 6 Serisi Kazıcı Yükleyicilerin Tasarımlarında Operatör Konforunu Maksimum Seviyeye Çıkaran Ergonomik Kabin Formu Geniş Görüş Açısı Sağlayan Oval, Akıcı Birbirini Tamamlayan Çizgilerle, Özgün Agresif Bir Karakter Oluşturmuştur. Daha Seri Olan Yeni Mst 6 Serisi Kazıcı Yükleyici İş Zamanınızı Kısaltarak, İşletme Maliyetinizi Azaltır. Artık Daha Zorlu Koşullarda Bile Yeni Partneriniz Mst 6 Serisi Kazıcı Yükleyici İle Yüksek Verimlilikle Çalışacaksınız. Zamanınızın Çoğunu Beraber Geçireceğiniz Yeni Partneriniz Mst 6 Serisi Kazıcı Yükleyicinin Yenilenmiş Ve Geliştirilmiş Klima, Koltuk, Direksiyon Ve Kontrol Panellerinin Sağladığı Kullanım Kolaylığı İle En Zorlu Koşullardaki İşiniz Bile Zevke Dönüşecektir. Tam Donanımlı Gezici Servislerimiz İle Daima Yanınızda Olan Sanko Makina, İşinizde Başarılarla Anılmanız İçin Gereken Kaliteyi Sunar.
İş Makinasıyla Muhteşem Şov 00:47
İş Makinasıyla Muhteşem Şov 1.405 izlenme - 2 yıl önce Bu Adamın İş Makinasıyla Yaptıklarına İnanamayacaksınız. Muhteşem Bir Şov
Kepçe Vurdurmak 00:18
Kepçe Vurdurmak 936 izlenme - 1 yıl önce Bi grup işçinin muhtemelen arkadaşlarına şaka olarak yaptığı, kepçe çalışmıyor diye itmesini istediklerini istediği bi an. İnsan saf olur da bu kadar olmaz dedirten cinsten.