Hoşgeldiniz!

iş ortağı

Vodafone Dijitalleşme Endeksi 00:51
Vodafone Dijitalleşme Endeksi 85 izlenme - 3 yıl önce İş yapış şekilleri ve pazar koşulları değişiyor ve mevcut kaynaklarla daha fazla üretmek, verimliliği arttırmak giderek önem kazanıyor. Peki siz değişen pazar koşulları içinde işletmenizin yarına ne kadar hazır olduğunu biliyor musunuz? Türkiye'de tüm işletmeler Vodafone ile yarına hazır. Siz de yarına hazır olmak için tıklayın. http://www.vodafone.com.tr/Is-Ortagim/dijitallesme-endeksi.php?cid=otv-youtubechannel-vodafonetr-videodetails-dijitallesmeendeksi-0814
Turkcell 2013 Gold İş Ortağı - Arvento 02:30
Turkcell 2013 Gold İş Ortağı - Arvento 68 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'deki araç takip ve M2M alanındaki lider firmalar arasında yer alan Arvento, Turkcell ile ortak bir çok projeye imza atmaktadır. Orman Genel Müdürlüğü ile ortak projeleri, İztap üyeleri ile gerçekleştirilen servis araçlarının takip edildiği ve Ankara Büyükşehir Belediyesi ile gerçekleşen Akıllı Durak projeleri önemli projeleri arasındadır. Türkiye'de 300000'den fazla araçta Arvento cihazı kullanılmaktadır.
Platinum Partner Nedir, Nasıl Platinum Partner Olunur? 01:17
Platinum Partner Nedir, Nasıl Platinum Partner Olunur? 37 izlenme - 3 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, Platinum Partner'in Atlassian'ın firmalara ve çalışanlarına sağladığı yeni bir seviye olduğunu belirtti.
Obss, Atlassian'la İlgili Ne Gibi Ürün Ve Hizmetler Sunuyor? 02:16
Obss, Atlassian'la İlgili Ne Gibi Ürün Ve Hizmetler Sunuyor? 19 izlenme - 3 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, OBSS'in Atlassian ile ilgili tüm hizmetleri sunduğunu belirtti.....
İstanbul'un Finans Merkezi Olma Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz? 01:35
İstanbul'un Finans Merkezi Olma Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz? 15 izlenme - 3 yıl önce GP Trust Finansal Yönetim ve Danışmanlık Limited Şirketi Yönetici Ortağı Pınar Eczacıbaşı, İstanbul'un konum itibari ile finans merkezi olma yolunda büyük avantajlara sahip olduğunu belirtti.
Turkcell 2013 Gold İş Ortağı - Eclipse 01:54
Turkcell 2013 Gold İş Ortağı - Eclipse 17 izlenme - 4 yıl önce Uzaktan sayaç okuma ve makinelerarası haberleşme üzerine donanım ve yazılım geliştiren Eclipse Turkcell ile gerçekleştirdikleri projelerde müşteriye 250 'ye yakın noktada dokunmaktadırlar. Önemli projelerden SEDAŞ ve AYDEM projelerinde Turkcell ile ortak çözüm ve hizmetler sunmaktadırlar.
Turkcell 2013 Gold İş Ortağı - Rabarba 03:04
Turkcell 2013 Gold İş Ortağı - Rabarba 18 izlenme - 4 yıl önce 2008 yılından beri mobil pazarlama iş ortağı olan Rabarba bir Dijital reklam ajansıdır. Birçok Mobil Pazarlama kampanyalarında Turkcell'in ürün servis kabiliyetlerini, inovatif ve yeni teknolojilerini kullanarak başarılı ortak çalışmaları olmuştur. Güncel projeler arasında; Clear Man, Axe, Lipton, Cornetto vb. yer almaktadır.
Turkcell 2013 Silver İş Ortağı - Figensoft 02:02
Turkcell 2013 Silver İş Ortağı - Figensoft 14 izlenme - 4 yıl önce Turkcell ile 2002 yılında Toplu Mesajlaşma alanında Posta Güvercini ile çalışmaya başlayan Figensoft şu an bu alanda 25000 kuruma hizmet vermektedir. Turkcell'in girdiği tüm kurumsal mobil teknoloji ihtiyaçlarına değen alanlarda Turkcell ile beraber çalışmaya devam etmektedirler.
Turkcell 2013 Silver İş Ortağı - Infotech 02:48
Turkcell 2013 Silver İş Ortağı - Infotech 9 izlenme - 4 yıl önce Infotech konuma dayalı ve mobil teknolojiler üzerine çalışan Infotech uçtan uca çözüm üreterek hem firmaların kendi iç süreçlerine entegrasyon, hem de içerik sağlamaktadırlar.
Turkcell 2013 Gold İş Ortağı - Mobiliz 03:01
Turkcell 2013 Gold İş Ortağı - Mobiliz 10 izlenme - 4 yıl önce Araç takip ve filo yönetimi sistemleri konusunda hizmet veren Mobiliz 10000 üzerinde referans firmaya sahip. Turkcell ile yaptıkları bir çok projeden yakın zamanda olanlara mobil güvenlik ve servis taşımacılığı için yapılan projeler örnek olmaktadır.
Platinum Partner İle Çalışmanın Atlassian Ürünlerini Kullanacak Müşteri İçin Avantajları Nelerdir? 01:05
Platinum Partner İle Çalışmanın Atlassian Ürünlerini Kullanacak Müşteri İçin Avantajları Nelerdir? 5 izlenme - 3 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, Atlassian Platinum Partner olmanın en büyük avantajının Atlassian tarafından lisanslı ve onaylı hizmet vermeleri olduğunu söyledi.