Hoşgeldiniz!

iş saatleri

Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 510 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 58 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.
CarrefourSA   Acilissaati24.com ' da 00:29
CarrefourSA Acilissaati24.com ' da 26 izlenme - 2 yıl önce CarrefourSA Acilissaati24.com ' da CarrefourSA ' nın Gurme, Mini, Süper ve AVM' lerdeki mağazaları olmak üzere adlandırdığı Türkiye genelinde 754 mağazası bulunmaktadır. Biz Acilissaati24.com olarak sayfamızda CarrefourSA' nın açılış saatlerini, iletişim bilgilerini ve daha fazlasını sizler için sayfamızda yeniledik. CarrefourSA ' nın bünyesinde bulunan Alışveriş Merkezleri veya Marketler ailelerin ve bütün çoğunluğunun özellikle hafta sonlarını zevkle geçirdikleri yerlerdir. Halkımızın hafta içi mesai saatleri veya çalışma saatleri haricinde açık olan CarrefourSA Marketleri veya AVM' leri tercih ettiği biliniyor.Türk tükecisine ucuz, kaliteli ve zengin ürün çeşidi ile seslenip, farklı ve kazançlı alışveriş ortamı sunan CarrefourSA Türk Ekonomisine katkı sağlıyor.CarrefourSA' da Mesai Saatlerinize veya İş Saatlerinize uymayan varsa bazı mağazalarında Online Alışveriş imkanı sunmaktadır. Gerek duyduğumuzdan iletişim bilgilerini mümkün olduğu kadar Acilissaati24.com ' da belirttik. Daha www.acilissaati24.com ' la tanışmayan arkadaşlar varsa bize daha çeşitli marketlerin veya kamu kuruluşlarının çalışma saatlerini , mesai saatlerini veya iş saatlerini kayıt altına alarak Acilissaati24.com' a katkıda bulunabilirsiniz. Üyelerimizin kayıt altına aldıkları kayıtlar tabiki ücretlendirilecektir. Saygılarla , Acilissaati24.com Ekibi