Hoşgeldiniz!

İsa Heykeli Videoları İzle

Hz_ İsa Heykeli Yıldırım Düsme Görüntüleri 03:08
Hz_ İsa Heykeli Yıldırım Düsme Görüntüleri 35.171 izlenme - 8 yıl önce hz_ isa heykeli yıldırım düsme görüntüleri
Meksika'da Kilisede Gözlerini Açan Kurtarıcı İsa Heykeli 00:38
Meksika'da Kilisede Gözlerini Açan Kurtarıcı İsa Heykeli 585 izlenme - 6 ay önce Meksika'nın Coahuila eyaletinde bir kilisede kaydedilen görüntülerde 'Kurtarıcı İsa'nın gözlerini açtığı görülüyor. Her ne kadar bunun optik yanılsama ya da turist çekmek için bir oyun olduğu yönünde iddialar olsa da durumu ciddiye alan paranormal araştırmacılar da mevcut.
Rio'daki Kurtarıcı İsa Heykeli'nde Selfie Çekmek 01:59
Rio'daki Kurtarıcı İsa Heykeli'nde Selfie Çekmek 213 izlenme - 2 yıl önce Eleman Rio'daki Cristo Redentor yani Kurtarıcı İsa Heykeli'ne çıkıp selfie çekmiş, nazarımda en görkemli heykeldir ve de parayı bulsam ziyaret etmeyi çok istediğim yerlerden. Ah ulan parasızlığın gözü kör olsun, ciğerlerinden yansın.
Dünyanın Yedi Harikası 03:25
Dünyanın Yedi Harikası 93 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın Yedi Harikası
Rio'daki Kurtarıcı İsa Heykeli'nde Selfie Çekmek 01:59
Rio'daki Kurtarıcı İsa Heykeli'nde Selfie Çekmek 68 izlenme - 3 yıl önce Eleman Rio'daki Cristo Redentor yani Kurtarıcı İsa Heykeli'ne çıkıp selfie çekmiş, nazarımda en görkemli heykeldir ve de parayı bulsam ziyaret etmeyi çok istediğim yerlerden. Ah ulan parasızlığın gözü kör olsun, ciğerlerinden yansın.
Finale Damga Vuran O An! 00:15
Finale Damga Vuran O An! 42 izlenme - 3 yıl önce Almanya ile Arjantin arasında oynanan final maçı sırasında kameralar bir anda stat dışına döndü ve gün batımı sırasında Rio'nun simgesi olan Kurtarıcı İsa Heykeli'nin o muhteşem anını yakaladı.