Hoşgeldiniz!

işadamı

Zarrab'ı Tutuklatan Başsavcı Bharara - Türkiye ile İlgili Konuşması 01:55
Zarrab'ı Tutuklatan Başsavcı Bharara - Türkiye ile İlgili Konuşması 7.322 izlenme - 2 yıl önce İran asıllı işadamı Reza Zarrab’ı ABD’de tutuklatarak bir anda dikkatleri üstüne çeken New York Güney Bölgesi Başsavcısı Preet Bharara, Türkiye hakkında ilk kez konuştu.
Reza Zarrab'ın Ortağı Babek Zencani'ye İdam Cezası Verilmesi 00:27
Reza Zarrab'ın Ortağı Babek Zencani'ye İdam Cezası Verilmesi 3.859 izlenme - 2 yıl önce Bazen deriz ya yanlış yerde doğmuşum diye babek zencaninin de şanssızlığı bu Türkiye'de olsa hayırsever diye plaket alırdı iran idam ediyo. İranlı milyarder iş adamı Babek Zencani ile iki suç ortağı idama mahkûm edildi. İran'a yönelik petrol yaptırımlarının aşılmasına aracılık ettiği için ABD ve AB tarafından kara listeye alınan Zencani, şirketleri aracılığıyla satılan petrolden elde ettiği geliri zimmetine geçirmekle suçlanıyordu. Zencani'nin bu yolla zimmetine 2.8 milyar dolar geçirdiği öne sürülmüştü. Uluslararası haber ajansılarının 'son dakika' gelişmesi olarak geçtiği haberlere göre; İslam Mahkemesi, Zencani ve iki suç ortağını "yeryüzünde yolsuzluğu yayma" suçlamasıyla ölüm cezasına çarptırdı ve zimmetlerine geçirdikleri paraların iade edilmesine karar verdi. Hakkındaki idam kararını temyize götürme hakkı bulunan Zencani, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin talimatıyla Aralık 2013'te tutuklanmıştı. Zencani, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Malezya'daki şirketleri aracılığıyla İran devleti adına milyonlarca varil petrol sattığını kabul etmişti. 42 yaşındaki Tahran doğumlu işadamı Babek Zencani’nin ismi Türkiye ile de yakından anılıyor. Zencani’nin Türkiye’de kurulu şirketleri de bulunuyor. Beşiktaş’ta bulunan Kont Group Kozmetik bu şirketlerden biri. Yine, Zencani ismi Onur Air ile de sıklıkla gündeme geldi. Zencani’nin avukatları geçtiğimiz günlerde İstanbul’da açtıkları davada Onur Air’in kendilerine ait olduğunu belirmişti. Zencani’nin ismi Azeri asıllı iş adamı Rıza Saraf ile de sıklıkla anıldı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı müfettişlerinin hazırladığı bir raporda ikili arasında bir ilişkinin olduğu aktarıldı.
Akp Milletvekili Şamil Tayyar - Reza Zarrab Meselesi 01:30
Akp Milletvekili Şamil Tayyar - Reza Zarrab Meselesi 3.339 izlenme - 2 yıl önce Ne diyeceğimizi bilemiyoruz. Allah belasını versinmiş... Suçluysaymış, cezasını çeksinmiş. Ağlayacaksa karısı ağlasınmış. Bize neymiş, bizimle ne ilgisi varmış... Adalet yerini bulsunmuş. Eğer cemaat gibi bu da bizi kandırmıssaymış, Allah onun belasını versinmiş, biz hiç onun gerçek yüzünü görmemişmişiz, duymamışmışız. Biz görmemişmişiz ama ABD ve ABD'li savcı görmüşmüş... Burası neresiymiş, biz kimmişiz... Bunların bizimle ne ilgisi varmışmış... Ama ters takla olmadık değil; Faiz lobisi, dış güçlerin oyunu, CEHAPE zihniyeti gibi klasik cümleler duyamadık... İnsan alışınca bekliyor.
Kayıp İş Adamı Mumyalanmış Halde Bulundu  01:10
Kayıp İş Adamı Mumyalanmış Halde Bulundu 830 izlenme - 2 yıl önce Yatıyla çıktığı gezide kaybolan ve 7 yıldır aranan Alman iş adamı yatında mumyalanmış bir halde bulundu. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Tecavüz Sektörünün Amiral Gemisi Çoşkun Holding 02:37
Tecavüz Sektörünün Amiral Gemisi Çoşkun Holding 2.266 izlenme - 3 yıl önce Tecavüzcü Çoşkun hiç alışık olmadığımız bir rolle karşımızda.Filmde Mahmut isimli bir işadamını canlandırsa da holdingin isminin Çoşkun Holding olması senaristin bilinçaltımıza yönelik bir oyunu. Çoşkun abimizin statüsü torbacılıktan işadamlığına yükselmiş ama tecavüzcü kişiliğinden taviz vermemeyi başarmış. Bu videoda beni vuran ikinci nokta ise ufak kızın boynundaki beyaz çizgili kırmızı uzun atkı.Tüm ilkokul hayatımı kabusa çeviren anamın her sabah gerekirse döverek zorla boynuma kement gibi doladığı o atkıyı yıllar sonra bir gece yarısı görmek onulmaz yaralar açtı bende.
İşadamının olay görüntüleri! 00:32
İşadamının olay görüntüleri! 947 izlenme - 4 yıl önce 16 bin dolara işadamını emzirdi.Hong Kong merkezli South China Morning Post gazetesinde yer alan habere göre, zengin işadamının emzirme karşılığında 100 bin yuan (yaklaşık 16 bin dolar) teklifini kabul eden Mo Lulu adlı şarkıcı masadakilerin önünde göğsünü açtı. Masadakiler tarafından çekilen fotoğraflarının sosyal medyaya aktarılmasıyla ortaya çıkan olay internette büyük tepkiye yol açtı. Olayın seks ticareti olduğunu savunan binlerce kullanıcı polisin devreye girerek gerekeni yapmasını isterken Bu tür olaylarla adını duyuran sansasyonel şarkıcının gözaltına alınıp alınmayacağı merak konusu oldu.
Japon İşadamlarının Damadı Olmak İsteyen Mucit Türk 01:04
Japon İşadamlarının Damadı Olmak İsteyen Mucit Türk 523 izlenme - 2 yıl önce Youtube'da eğer fake değil ise Kemal Beziroğlu ismiyle AKP'li bir vatandaş "Berkin Elvan' ve çevrecilere ölsün yaşasın Tayyip Erdoğan" sloganıyla videolar paylaşıyor. Bu da o videolardan biri.
Bu Eller Çok Fena Eller 02:23
Bu Eller Çok Fena Eller 508 izlenme - 3 yıl önce Dünya cep telefonunda mesaj yazma şampiyonu kolormatik Hüseyin ellerine çok önem vermektedir.Ellerine krem sürsün diye bikinili hizmetçi bile tutan Hüseyin'in elleri fena ellemektedir. Eğer yağmurlu bir günde sokakta yürürken kolormatik gözlüklü Hüseyin'i görürseniz dikkat edin de sizi ellemesin. O ayrıca bir işadamıdır, yapabilecekleri sınırsızdır.
En Başarılı İş Adamı Sedat Peker! 00:52
En Başarılı İş Adamı Sedat Peker! 162 izlenme - 2 yıl önce
TUSKON DARBE TOPLASINDA ALKIŞ TUTAN BİRÇOK İŞADAMI HALENYAKALANMADI MALLARINA ŞİRKETLERİNE ELKONMADI 01:31
TUSKON DARBE TOPLASINDA ALKIŞ TUTAN BİRÇOK İŞADAMI HALENYAKALANMADI MALLARINA ŞİRKETLERİNE ELKONMADI 189 izlenme - 2 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
FETO İŞADAMI İTİRAF ABLALAR EVLERDE OLAN BAŞÖRTÜLÜ KIZLARI İŞADAMLARINA MUTA NİKAHI VE TUZAK KASET 03:03
FETO İŞADAMI İTİRAF ABLALAR EVLERDE OLAN BAŞÖRTÜLÜ KIZLARI İŞADAMLARINA MUTA NİKAHI VE TUZAK KASET 175 izlenme - 2 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
İşadamı Mundo Oyun İçi Görünümü - Efsaneler Meydanı 02:31
İşadamı Mundo Oyun İçi Görünümü - Efsaneler Meydanı 153 izlenme - 4 yıl önce İşadamı Mundo Oyun içi Görünümü - Efsaneler Meydanı
Ağrılı İşadamı Ahmet Sağın, Kurduğu İftar Salonu İle Her Gün 1000-1500 Kişiye İftar Yemeği Veriyor 17:31
Ağrılı İşadamı Ahmet Sağın, Kurduğu İftar Salonu İle Her Gün 1000-1500 Kişiye İftar Yemeği Veriyor 184 izlenme - 5 yıl önce Ağrılı İşadamı Ahmet Sağın, kurduğu iftar salonu ile her gün 1000-1500 kişiye iftar yemeği veriyor. Her yıl yaptığı gıda yardımlarıyla vatandaşın yardımına koşan Ahmet Sağın, "Tüm olumsuzluklara rağmen hayır işlerimi memleketimde yapmaya devam edeceğim. Bu mübarek ayda fakir fukaranın yanında olmaya gayret göstereceğiz" dedi. Ağrı'lı iş adamı Ahmet Sağın içerisinde 1000 ila 1500 kişinin yemek yiyebileceği iftar yeri ile Ağrı'lı vatandaşlarına iftar açma hayır ve yardımlarına devam ediyor. İKİNCİ ÇADIRIMIZ BÜROKRAS ENGELİNE TAKILDI Sağın ayrıca muhabirimize sitem dolu açıklamalarda bulunarak, Aslında daha merkezi bir yerde ikinci bir iftar yeri açmak istiyorduk ne yazık ki bazı bürokrasi engeline takıldık. Nedeni bilmediğimiz bazı engeller oldu. Olsun bunca engele rağmen biz yine halkımızın yanındayız Allah bize ömür verdikçe bizde halkımıza hizmet etmek isteriz diye konuştu. Verilen iftar yemeğine hiç kimsenin katkı sağlamadığını sadece kendi imkânlarıyla vatandaşlara iftar yemeği verdiklerini dile getirdi. İlimiz eski Aksoy sineması çıvarında prenses düğün salonunda açılan iftar yerinde ayrıca fakir ve kimsesizlerin ve de civar esnaflarında iftar ihtiyaçlarının bu yolla karşılandığı bu iftar evin Sadece Ağrılılar da Değil Yolda Kalmışlar, Fakir ve kimsesizlerde rahatça bu adrese uğrayıp iftarını açma rahatlığını yaşıyor. Her yıl Ağrı'da geleneksel hale getirmeyi planladığımız bu projeyle bu yılda fakirlere kimsesizlere, yolda kalmışlara ve ilimizde bulunan misafirlere yabancı uyruklu başta Afganistan vatandaşları olmak üzere, kuran kurslarına, öğrenci yurtlarına, bazı kamu kuruşlarda görevli personellerine, evlerde kimsesiz vatandaşlarımıza, iftar açma imkânı sunuyoruz dedi. Eski Ağrı spor Başkanı ve Ağrı’lı iş adamı Ahmet Sağın yıllardır ramazan aylarında koliler halinde dağıttığımız kumanyaları geçtiğimiz son birkaç yıl içerisin de iftar çadırı hizmetimizle halkımızla kaynaşmak istedik ve bununda geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz dedi. İftarda 3 çeşit yemekle halkın mutluluğunu paylaşmak istiyoruz dedi, Ağrı’da her yıl fakir vatandaşlara verdiği yardımlar ve iftar çadırları ile ön plana çıkan Sağınlar Ltd Şti. bu yılda geleneği bozmayarak Ağrılı 1000-1500 vatandaşa her gün iftar yemeği vermeyi sürdürüyor. Ağrılı İş Adamı Ahmet Sağın tarafından 7–8 yılı aşkın bir süredir her yıl kurulan iftar çadırları bu yıl kapalı alanda Ağrılı vatandaşlara hizmet veriyor. İldeki büyük eksikliği gideren Ağrılı İş adamı Ahmet Sağın bu hizmetleri ile başta fakir fukaralar olmak üzere tüm Ağrı halkının takdirini toplamaya devam ediyor. Ağrılıda yıllardan beri bu hizmeti verdiklerini dile getiren İşadamı Ahmet Sağın, bu hizmeti verirken tüm aile olarak çok mutlu oldukların söyledi. Sağlığı el verdikçe iftar alanında bulunduğunu ve fakir ailelerle iftarını açtığını dile getiren Sağın “Geleneğimizi bozmayarak bu yılda fakir vatandaşlarımızın yanında olduk. Allah nasip ettiği sürece her yıl olmaya devam edeceğiz. Biz bu hizmeti severek ve mutlu olarak yapıyoruz. Cenabı Mevla bu aziz mübarek günlerde herkesin orucunu kabul etsin. Tüm Ağrılı hemşerilerimizin mübarek ramazan bayramlarını şimdiden tebrik ediyorum dedi.
Namlı Mustafa 07:31
Namlı Mustafa 474 izlenme - 10 yıl önce fırın,şarküteri,karadeniz havası,işadamı,harika ses,balcı,peynir ci.gezgin...
İşadamı Hüsnü Özyeğin'den başarı sırları - Hafta Sonu 28 Mayıs 2017 Pazar 48:42
İşadamı Hüsnü Özyeğin'den başarı sırları - Hafta Sonu 28 Mayıs 2017 Pazar 41 izlenme - 9 ay önce İş hayatında başarı için neler yapılmalı? Türkiye mali açıdan istikrarı nasıl sağlar? İşsizlik sorunu eğitimle çözülebilir mi? Türkiye’de ekonomi dünyasına yön veren şirketlerin kurucusu işadamı Hüsnü Özyeğin, Hafta Sonu’na konuk oldu ve Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı.
Polisten Kaçmaya Çalışırken 4'üncü Kattan Düşen İşadamı 00:32
Polisten Kaçmaya Çalışırken 4'üncü Kattan Düşen İşadamı 57 izlenme - 2 yıl önce Isparta'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında polisin gözaltına almak için evine geldiği işadamı Vedat Savlu, balkondan kaçmaya çalışırken 4'üncü kattan düşüp öldü
Rahmi Koç'a Meydan Okuyan Zengin İş Adamı 01:24
Rahmi Koç'a Meydan Okuyan Zengin İş Adamı 131 izlenme - 3 yıl önce Buz kovası kampanyasında bugüne değin yapılan en cüretkar meydan okuma.. Azeri kökenli dolar milyarderi işadamı Çemşit Kuzu İstanbul dükalığına meydan okuyor. Korkunç servetine ve kariyerine rağmen çekinmeden buzlu suyun altına girip gönüllere taht kuruyor.. Kız arkadaşının kapısına 3 ton enginar yaprağı döktürüp gündemi çalkalayan Kuzu, parıltılı mimikleri ve playboy tavrıyla Richard Branson'un en büyük rakibi olacak gibi görünüyor..
81 Yaşındaki İş Adamı Playboy Güzeli İle Evlendi 07:36
81 Yaşındaki İş Adamı Playboy Güzeli İle Evlendi 95 izlenme - 3 yıl önce 81 yaşındaki Avusturyalı milyarder Richard Lugner nişanlısı Playboy dergisi modeli Cathy Schmitz ile cumartesi günü dünya evine girdi. Geçtiğimiz şubat ayında beraber olduklarını açıklayan çiftin düğünü Viyana’daki Schoennbrunn Sarayı’nda gerçekleşti.
Özal'a Servet Teklif Eden İşadamı 03:03
Özal'a Servet Teklif Eden İşadamı 161 izlenme - 5 yıl önce Özal'ın oğlu Ahmet Özal, Vehbi Koç'un, babası Turgut Özal'a yüklü miktarda rakamın yazılı olduğu bir çek gönderdiğini söyledi. 8. Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal, Beyaz TV'da katıldığı programda çok çarpıcı bir iddiada bulundu. Ahmet Özal, babası Turgut Özal'a Vehbi Koç'tan yüklü bir miktar yazıl bir çek geldiğini, fakat Turgut Özal'ın bu parayı kabul etmeyerek, "Bak oğlum. Türkiye 'nin pastasını yiyen 5 tane aile vardır. Ben bu pastayı Anadolu'ya açacağım, Türkiye'yi rekabete açacağım. Ben bu çeki alırsam onların adamı olurum" dediğini söyledi. Beyaz Tv'de yayınlanan “Dinamit” programına canlı yayın konuğu olan 8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal 'ın oğlu Ahmet Özal çarpıcı açıklamalarda bulundu. Merhum işadamı Vehbi Koç'un babasına yüklü bir miktarın yazılı olduğunu söyleyen Özal, çek olayını şöyle anlattı: VEHBİ KOÇ 'TAN YÜKLÜ MİKTARDA ÇEK Biz babamla birlikteydik. Seçimden önce takım elbiseli birisi geldi “Bu zarfı size Vehbi Bey gönderdi” dedi. Babam zarfı açtı. Vehbi Bey babama yardım için çok yüklü bir miktarda çek göndermiş. Babam çeke baktı ve zarfa geri koydu “Çok teşekkür ederim, bunu Vehbi Bey'e iade edin” dedi. ALIRSAM ONLARIN ADAMI OLURUM 'Baba ne yaptın sen dedim. Paramız yok, parti kuruyoruz 'dedim “Bak oğlum. Türkiye'nin pastasını yiyen 5 tane aile vardır. Ben bu pastayı Anadolu'ya açacağım, Türkiye'yi rekabete açacağım. Ben bu çeki alırsam onların adamı olurum" dedi.
Ünlü CEO'dan Anafor Dansı! 00:44
Ünlü CEO'dan Anafor Dansı! 111 izlenme - 3 yıl önce İş dünyasının ayakta alkışladığı gösteri! Yoksulluk sınırı 3750 TL Asgari ücret 800 TL...
Sadettin Kanpalta - Kanıt 91. bölüm - İşadamı Yusuf 13:56
Sadettin Kanpalta - Kanıt 91. bölüm - İşadamı Yusuf 67 izlenme - 4 yıl önce Sadettin Kanpalta - Kanıt 91. bölüm - İşadamı Yusuf
Süper Lotonun Kayıp Milyoneri Bulundu! 01:35
Süper Lotonun Kayıp Milyoneri Bulundu! 98 izlenme - 5 yıl önce süper loto'nun kayıp milyoneri ortaya çıktı lotonun yeni milyoneri kayserili bir işadamı çıktı talihli kuponlara üç gün onca bakmış
Metamorfoz 03:42
Metamorfoz 122 izlenme - 3 yıl önce Tezek kokan köylerden çıkıp kavruk teni ve yanık sesi ile onu hor görenlere isyan eden bir kişinin , yıllar içerisinde ''alayınıza isyan ulan'' diye posta koyduğu kitleden biri olması bir değişim midir? İnsanı gereksiz sorularla meşgul eden site.
Kılıçdaroğlu İşadamı Arıkan'ın Cenazesine Katıldı 08:53
Kılıçdaroğlu İşadamı Arıkan'ın Cenazesine Katıldı 32 izlenme - 2 yıl önce ğitim alanındaki yatırımları ile de tanınan, aynı zamanda Yurtiçi Kargo ve MEF Okulları’nın sahibi işadamı İbrahim Arıkan (75) Zincirlikuyu Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye katılan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Arıkan’ın hayatını eğitime adadığını, Cumhuriyeti ve devrimlerini seven bir insan olarak kendisini saygıyla andığını söyledi.
İşadamı Ali Ağaoğlu: Millet Fakir Tabii Karanfil Bırakıyor, Ben Gül Bıraktım 00:45
İşadamı Ali Ağaoğlu: Millet Fakir Tabii Karanfil Bırakıyor, Ben Gül Bıraktım 20 izlenme - 2 yıl önce İşadamı Ali Ağaoğlu'nun ''Olayın [İstiklal Caddesi'ndeki patlamanın] olduğu yere gittim, millet fakir tabii karanfil bırakıyor, ben gül bıraktım" sözleri sosyal medyada tepki çekti.
74 Milyon Dolarlık Düğüne Soruşturma 00:50
74 Milyon Dolarlık Düğüne Soruşturma 6 izlenme - 1 yıl önce Hindistan Maliye Bakanlığı, Bangalore kentinde geçen ay kızına 74 milyon dolarlık düğün yapan işadamı Gali Janardhana Reddy hakkında inceleme başlattı.Beş gün süren düğünde 50 bin davetli için altın kaplama davetiyeler bastırılmış, Brezilya'dan samba dansçıları getirtilmişti.
Hayırsever İşadamından Kur'an Öğrenen Çocuklara Ücretsiz Dondurma 05:09
Hayırsever İşadamından Kur'an Öğrenen Çocuklara Ücretsiz Dondurma 3 izlenme - 8 ay önce Hayırsever işadamından Kur'an öğrenen çocuklara ücretsiz dondurmaMANİSA - Akhisar'da uzun yıllardır dondurmacılık sektöründe faaliyet gösteren bir işadamı geleneksel hale getirdiği Kur'an-ı Kerim Kurslarına katılan çocuklara ücretsiz dondurma dağıtımını bu yıl da gerçekleştirdi.
Ukraynalı İşadamı Yaroslavsky'in Yatı Bodrum'da 01:11
Ukraynalı İşadamı Yaroslavsky'in Yatı Bodrum'da 9 izlenme - 4 yıl önce Ukraynalı İşadamı Aleksander Yaroslavsky'e Ait Yat, Bodrum Açıklarında Demirledi.
Erdoğan, Türk Ve Fransız İşadamlarıyla Bir Araya Geldi 01:56
Erdoğan, Türk Ve Fransız İşadamlarıyla Bir Araya Geldi 7 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Fransa'nın Başkenti Paris'teki Temaslarını Sürdürüyor.
İşadamı Ömer Faruk Kavurmacı ve Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Tutuklandı 02:23
İşadamı Ömer Faruk Kavurmacı ve Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Tutuklandı 1 izlenme - 8 ay önce İşadamı Ömer Faruk Kavurmacı ve Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın tutuklandı.