Hoşgeldiniz!

İşçi Partisi Videoları İzle

Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası 2 - Teke Tek 15.01.2013 06:15
Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası 2 - Teke Tek 15.01.2013 16.209 izlenme - 4 yıl önce Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası - Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2013 Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası - Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2013 Fatih Altaylı Leven...
Abdullah Öcalan Sorgu Görüntüleri 1999 İmralı !!! 03:04
Abdullah Öcalan Sorgu Görüntüleri 1999 İmralı !!! 4.673 izlenme - 3 yıl önce PKK Lideri Abdullah Öcalan'ın sorgu görüntüleri yayınlandı. İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Hasan Basri Özbey tarafından İşçi Partisi İstanbul İl Merkezi’nde yapılan açıklamada Öcalan’ın 1999 yılında yapılan sorgusuna ait görüntüler yer aldı. Görüntülerde Öcalan’ı sorgulayan dönemin albayı Hasan Atilla Uğur, Ergenekon davasından aldığı 29 yıl 3 ay hapis cezası nedeniyle halen Silivri Cezaevi’nde bulunuyor.
32. Gün Doğu Perinçek, Ertuğrul Kürkçü, Bülent Uluer Tartışması (Tamamı) 25:01
32. Gün Doğu Perinçek, Ertuğrul Kürkçü, Bülent Uluer Tartışması (Tamamı) 1.426 izlenme - 1 yıl önce 1995 yılında yapılan efsane tartışmanın tamamı. Küfürleri sansürsüz olarak duyabileceğiniz kavganın başlangıç zamanı 12:00
Besim Tibuk - Marx ve Türkiye'de Terörizm Üzerine 06:13
Besim Tibuk - Marx ve Türkiye'de Terörizm Üzerine 1.027 izlenme - 1 yıl önce Karl Marx için "dünya felsefe tarihinin en geri zekâlı feylesofu" ifadesini kullanan Besim Tibuk, PKK terörünün temellerinin 1970'lerde Türkiye İşçi Partisince düzenlenen Doğu Mitingleri'nde atıldığını ileri sürüyor.
Besim Tibuk ve Doğu Perinçek ile Akşam Keyfi 13:03
Besim Tibuk ve Doğu Perinçek ile Akşam Keyfi 908 izlenme - 2 yıl önce Doksanlarda "Konuşan Türkiye" sloganlarının da etkisiyle kanal kanal yayılan tartışma programlarının, daha trollük kavramı masallardan başka yerlerde kullanılmazken, en çok izlenen ikililerinden iriydi Doğu Perinçek ile Besim Tibuk. İkisi de sağ ve sol çizginin o dönem önde gelen simalarından olmamalarına karşın, müthiş üslupları ve birbirlerine nazik hitapları ile Telegol'süz, Rasim Ozan'sız günlerimize renk katıyorlardı. Eh, siyasi kutuplaşma o dönem kimseyi gereğinden fazla ciddi yapmadığı için bu tür tartışmalar gayet keyif alınarak izlenebiliyordu. (favorim 11.06'daki "Ne ciyası kardeşim?!" isyanıdır.) Video 2002 yılında bir televizyon programından kurgulanmıştır. Bu senenin sonunda yapıacak seçimlerde Besim Tibuk siyasete veda edecek, Perinçek ise sonrasında Kızıl Elma ve Ergenekon tartışmaları ile başını bir türlü dertten kurtaramayacaktı. Videoya isim babalığı yapan ekşisözlük yazarı saqim'e teşekkür ederim. Güncel siyasi gelişmeler hakkında yorum yazanlar sakız çiğnerken dudağını ısırsın.
Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası 2 - Teke Tek 06:15
Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası 2 - Teke Tek 2.081 izlenme - 4 yıl önce Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası - Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2013 Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası - Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2013 Fatih Altaylı Leven...
Levent Kırca - Londra'dan İstanbul'u Yeniden Fethetmek 04:20
Levent Kırca - Londra'dan İstanbul'u Yeniden Fethetmek 528 izlenme - 2 yıl önce Bu adama ne oldu? Aile dramı mı? Alkol mü? Aşırı sol mu? Bilemedim. İstanbul'un tekrar ele geçirilmiş olduğunu öğrendik.
Levent Kırca -Mustafa Sarıgül Cemaatin Adayıdır 00:59
Levent Kırca -Mustafa Sarıgül Cemaatin Adayıdır 447 izlenme - 2 yıl önce İşçi Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Levent Kırca, Kadir Çelik'in sunduğu Objektif programında hem CHP hakkında hem de CHP'den aday rakibi Mustafa Sarıgül hakkında ağır iddialarda ve eleştirilerde bulundu.
İşçi Partisi'nin Adı Vatan Partisi Oldu 05:03
İşçi Partisi'nin Adı Vatan Partisi Oldu 276 izlenme - 2 yıl önce İşçi Partisi'nin ismi "Vatan Partisi" olarak değiştiİşçi Partisi'nin ismi, Kurultayda, "Vatan Partisi" olarak değiştirildi.
Hitler Gençliği 00:46
Hitler Gençliği 183 izlenme - 3 yıl önce Hitler Gençliği genç Alman erkeklerini nasyonal sosyalist ilkelere göre eğitmek ve yetiştirmek amacıyla Baldur von Schirach'ın 1922'de kurduğu örgüttür.Üyelerinin yaşları 14 ila 18 arasındaydı. Örgüt Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi'nin alt kuruluşu olarak doğrudan Adolf Hitler'e bağlıydı. Alman gençlerinin yaklaşık `'ı, Alman gençliğiyle ilgili tüm programları yöneten Baldur von Schirach'ın önderliğindeki Hitler Gençliği içinde örgütlenmiştir. 1 Temmuz 1936'da örgüt bütün genç ari Almanlar'ın katılması mecburi tutulan bir devlet kurumu haline gelmiştir.Örgütün başına daha sonra Arthur Axmann geçmiştir. Hitler Gençliği örgütü yarı askeri bir yapıya sahiptir.Üyeleri Berlin Savunması'nda savaşmıştır.Sloganı ise "Kan ve Onur"dur.1933'te 2.3 milyon kişiye ulaşan örgüt 1945'te Müttefik güçlerce kapatılmıştır. Kızlara yönelik benzer bir teşkilatlanmanın adı ise "Alman Kız Birliği"dir.
Levent Kırca'dan Oy Bölme Mesajı 00:52
Levent Kırca'dan Oy Bölme Mesajı 129 izlenme - 2 yıl önce Kendisini Arnold Schwarzenegger (evet googledan copy/paste) sanan bir tiyatrocumuz bilirsiniz Levent Kırca'yı. Oyları bölmüyoruz ortak amacımız yok demiş. Biz Cumhuriyet ve Atatürk'ten bahsediyoruz demiş. Başkaları başka şeyden bahsediyor demiş. Zam değil zamcık demiş. Çok vodka tüketmekten oluyo bağzı şeyler sanırım. Tutmayın küçük enişteyi diyeceksiniz videonun sonunda.
İşçi Partisinin Adının Vatan Partisi Olması 03:31
İşçi Partisinin Adının Vatan Partisi Olması 105 izlenme - 2 yıl önce Türkiye siyasetinde düne kadar ayrı partilerde olan milliyetçiler halkçılar sosyalistler Vatan Partisi'nde birleşti. Demir döven işçiden, güneydoğu köylüsüne, eski bakanından, yarının siyasetçisine on beş binin üzerinde yurttaş milli hükümet için birlik kararı aldı. Partinin yeni üyeleri arasında; -Balyoz ve Ergenekon davalarında yargılanan birçok emekli subay -Somalı, Yatağanlı Maden İşçileri -Abdullah Öcalan’ı yakalandıktan sonra sorgulayan komutan Atilla Hasan Uğur ile Balyoz davasından yargılanan Tümgeneral Beyazıt Karataş ve Öcalan’ı idam cezasına mahkûm eden mahkeme başkanı Turgut Okyay -Muazzez İlmiye Çığ -Eski Bakan, Vekil ve Emniyet Müdürleri
Perinçek: 05:53
Perinçek: 60 izlenme - 2 yıl önce İşçi Partisi'nin 'Milli Hükümet İçin Birlik Kurultayı' adı altında gerçekleştirdiği olağanüstü kurultayda adının 'Vatan Partisi' olarak değiştirilmesine karar verildi.
malatya işçi partisi eylem 02:33
malatya işçi partisi eylem 90 izlenme - 6 yıl önce işçi partisi eylem
Sağım Solum Tarih   7 Şubat 20163 02:17:09
Sağım Solum Tarih 7 Şubat 20163 40 izlenme - 1 yıl önce Türkiye İşçi Partisi nasıl kuruldu?Mehmet Ali Aybar liderliğinde 15 Milletvekili ile Meclis’te temsil edilmeyi nasıl başardı?Parti hangi fikirleri savundu, hangi konulara muhalefet etti?Türkiye’de sosyalistlerin amacı devrim yapmak mıydı? Tarık Ziya Ekinci’nin katılımıyla Sağım Solum Tarih'te masaya yatırıldı...
HEPAR ve İşçi Partisi Yalova'da Seçimlerden Çekildi 01:31
HEPAR ve İşçi Partisi Yalova'da Seçimlerden Çekildi 96 izlenme - 3 yıl önce Doğu Perinçek ve Osman Pamukoğlu, Yalova'daki belediye başkan adaylarını yarıştan çekti. CHP'li Vefa Salman'ın seçimi kazanma şansı yükseldi.
Perinçek: 06:02
Perinçek: 44 izlenme - 2 yıl önce İşçi Partisi'nin 'Milli Hükümet İçin Birlik Kurultayı' adı altında gerçekleştirdiği oloğanüstü kurultayda adının 'Vatan Partisi' olarak değiştirilmesine karar verildi.
Akil İnsanı Çıldırttılar! 00:37
Akil İnsanı Çıldırttılar! 58 izlenme - 4 yıl önce Akil İnsanlar Heyeti'nin Kocaeli toplantısında bir grup İşçi Partili'nin protestoları yılların hukukçusu Yücel Sayman'ı çıldırttı. Akil İnsanlar Heyeti'nin cuma günü Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi'nde düzenledigi toplantı gergin anlara sahne oldu. Yaklaşık 50 kişilik İşçi Partisi ve TGB'li grup ellerinde Türk bayraklarıyla içeriye girmek istedi. Slogan atan grupla polis arasında arbede yaşandı. Ali Bayramoğlu, Levent Korkut, Yücel Sayman ve Mustafa Armağan'dan oluşan Akil İnsanlar heyeti konuşmaya başlayacakları sırada TGB Koceli İl Başkanı Yeşim Çakmak, TGB bayrağı açarak akil insan gurubunu protesto etti. "Beni girişte içeriye almak istemediler. Vatandaş olarak neden içeriye girmekte güçlük çekiyorum anlamıyorum. " diyerek tepki gösterdi. SALONU TERK ETTİ Aynı gruptan bir kişi Akil İnsan Heyetinin hükümetten ne kadar para aldığını sordu. Doç.Dr. Yücel Sayman ise para almadıklarını söyledi. Ali Bayramoğlu bir kaç kez konuşmak istemesine rağmen konuşması grup tarafından sürekli kesilince ve salondaki gerilim tırmandı. Akil adamlar eyetine destek verenler ve karşıt düşüncede olanlar arasında da zaman zaman tartışmalar çıktı.
Silivri - İstanbul Yolunda Özeleştiriler 01:27
Silivri - İstanbul Yolunda Özeleştiriler 23 izlenme - 2 yıl önce Samimiyet en önemli şeydir, renklerimiz ne olursa olsun, yürekler sonuna denk açıldığı zaman, bizim önümüzde kim durabilir? Ne de güzel özetliyor yanlışlıkları.
NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'nde İşçi Partisi Genel Başkanı Jens Stoltenberg ile Görüşt 00:27
NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'nde İşçi Partisi Genel Başkanı Jens Stoltenberg ile Görüşt 27 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Zirvede, İşçi Partisi Genel Başkanı Jens Stoltenberg ile görüştü. Görüşmeden kareler.
Genel Seçimlere 31 Parti Katılacak 00:33
Genel Seçimlere 31 Parti Katılacak 30 izlenme - 2 yıl önce YSK, 7 Haziran'da yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne katılacak siyasi partileri ve seçim takvimini belirledi.
Erdoğan: 04:49
Erdoğan: 31 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yüksek Seçim Kurulunun cumhurbaşkanı seçimine ilişkin hazırladıkları reklam filminin yayınının durdurmasına dair, "Aynı şeyi 30 Mart seçimlerinde de yaptı bu YSK. Orada da biliyorsunuz bir bayrak filmi hazırlamıştık. Yine orada da bayraktan rahatsız oldular.
Chp'den İstifa Eden Tarhan İşçi Partisi'ne Mi Geçiyor 01:10
Chp'den İstifa Eden Tarhan İşçi Partisi'ne Mi Geçiyor 13 izlenme - 3 yıl önce CHP'den istifa eden Emine Ülker Tarhan'ın 2015 seçimlerine İşçi Partisi ile gireceği konuşuluyor....
Erdoğan: ''Gittiler Bir Monşer İthal Ettiler 06:55
Erdoğan: ''Gittiler Bir Monşer İthal Ettiler" - 13 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "CHP genel müdürü aylarca Bahçeli ile beraber Cumhurbaşkanı adayı sıfatını saydılar.
İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi 02:08
İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi 5 izlenme - 3 yıl önce İsrail'in Gazze'ye yönelik hava saldırıları, İsrail'in Brüksel Büyükelçiliği önünde toplanan bir grup tarafından protesto edildi.
Bahçeli: ''Türk Polisi De Akp Komplosuna Feda Edilmiştir'' 04:59
Bahçeli: ''Türk Polisi De Akp Komplosuna Feda Edilmiştir'' 5 izlenme - 3 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İsrail, adeta çıldırmış, adeta delirmiş, adeta ölüm makinesine dönmüştür.