Hoşgeldiniz!

işçiler

Brezilya'da Bulunan 10 Metre Uzunluğundaki Dev Anakonda 01:05
Brezilya'da Bulunan 10 Metre Uzunluğundaki Dev Anakonda 6.211 izlenme - 2 ay önce Brezilya'nın Altimira kentindeki bir inşaatta 10 metre uzunluğunda ve 400 kilo ağırlığında bir anakonda bulundu. Bir mağarada gerçekleştirilen patlamanın ardından ele geçirilen yılanı zincirleyen işçiler daha sonra yılanı böyle görüntüledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Soma Maden Ocağındaki İşçilerin Çıkışı Güvenlik Kamerasında 00:35
Soma Maden Ocağındaki İşçilerin Çıkışı Güvenlik Kamerasında 5.366 izlenme - 3 yıl önce Maden ocağında mahsur kalan işçilerin çıkışı güvenlik kameralarına böyle yansıdı. Maden ocağında çalışan işçilerin çıkışı güvenlik kamerasına böyle yansıdı Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Soma'daki maden ocağında meydana gelen kazada 201 kişinin öldüğünü ve 80 kişinin yaralandığını belirtti.Arama çalışmalarına halen devam edilmekte olduğunu söyledi.
Mersin'de oda mezar bulundu 03:53
Mersin'de oda mezar bulundu 8.828 izlenme - 4 yıl önce Mersin'de elektrik direği için iş makinesi ile kazı yapan işçiler, içinde insan iskeleti ve bazı tarihi eşyaların bulunduğu oda şeklinde mezar buldu.
Demiryolu İşçileri Sarhoş Adamı Son Anda Ölümden Kurtardı! 00:51
Demiryolu İşçileri Sarhoş Adamı Son Anda Ölümden Kurtardı! 250 izlenme - 1 ay önce Demiryolu üzerinden karşıya geçmek isterken amacına bir türlü ulaşamayan sarhoş adam gelen trenin altında kalmaktan son anda kurtuldu. O sırada bölgede bulunan demiryolu işçilerinin dikkatini çeken adam trenin altında kalmasına ramak kalmışken gizli pelerine sahip insanlar tarafından böyle kurtarıldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kırıkkale Mühimmat Patlaması (1997) 01:33
Kırıkkale Mühimmat Patlaması (1997) 2.788 izlenme - 2 yıl önce Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Mühimmat Fabrikası İşletmesinde 3 Temmuz 1997'de meydana gelen ve Kırıkkale'yi savaş alanına çeviren büyük patlamada, 2'si çocuk 4 kişi ölmüş, fabrika işçi ve yakındaki evlerde oturanların aralarında bulunduğu onlarca kişi yaralanmış, kent merkezinde 40 bin konut hasar görmüş, halk 3 gün boyunca şehir dışında konaklamıştı. Temeli 1925 yılında Atatürk tarafından atılan Makine Kimya Endüstrisi (MKE) fabrikalarının 83 yıllık tarihinde daha önce de dört büyük patlama meydana geldi: MKE’deki ilk patlama 18 Haziran 1986 yılında meydana geldi. Yahşihan yakınlarındaki askeri mühimmat deposunda aşırı sıcaktan meydana gelen patlamada can kaybı olmadı. İkinci patlama ilkinden iki ay kadar sonra meydana geldi. Bu patlamada yedi itfaiye eri yangını söndürmek isterken can verdi. 2.5 ton TNT bulunan binada kuvvetli patlamalar, kentte büyük paniğe neden oldu. Kentteki birçok işyeri ve evlerin camları kırıldı, patlama deprem etkisi yaratmıştı. 2 Şubat 1988 yılında yine mühimmat fabrikasında bir patlama meydana geldi. Bu patlamada can kaybı olmadı. 3 Temmuz 1997 yılında yaşanan patlamada biri işçi üç kişi hayatını kaybederken, Kırıkkale hayalet şehre döndü. Patlamanın şiddeti o kadar yüksekti ki patlama kentte deprem etkisi yaratmıştı.
Bir Komedyenin Hayalleri vs Gerçekler 02:35
Bir Komedyenin Hayalleri vs Gerçekler 1.884 izlenme - 1 yıl önce Profilo'da 24 ekim'de gerçekleşecek olan stand up gösterimin tanıtım videosudur. İyi seyirler..
GELİŞEN ŞEHRİMİZ! - Build Craft - Bölüm 3 31:43
GELİŞEN ŞEHRİMİZ! - Build Craft - Bölüm 3 1.118 izlenme - 7 ay önce
 Müdür Osurursa İşçiler Sıçar! 00:34
Müdür Osurursa İşçiler Sıçar! 3.099 izlenme - 4 yıl önce Siz siz olun doğal ihtiyaçlarınızı karşılarken etrafınıza iyice bir bakın derim..
Zonguldak'ta Meydan Savaşı Çıktı 04:07
Zonguldak'ta Meydan Savaşı Çıktı 188 izlenme - 4 ay önce Zonguldak’ta özel maden ocağında patlatılan dinamitler sebebiyle evlerinin zarar gördüğünü söyleyen mahalle sakinleri, maden sahasına giderek işçilerle tartıştı. Büyüyen tartışma kavgaya dönüştü. Olayda üç işçi yaralandı. Olay, öğle saatlerinde Zonguldak’ın Asma Mahallesi Fabrika Sokak’ta meydana geldi. Bir süre önce Türkiye Taşkömürü Kurumu’na ait sahayı alan özel bir maden şirketinin kömür çıkarma çalışmaları sırasında patlattığı dinamitler sebebiyle civardaki evlerde hasar meydana geldi. Yetkili makamlara yaşadıkları sıkıntıyı dilekçe vererek anlatmaya çalıştıklarını söyleyen mahalle sakinleri, özel maden ocağının sahasına girerek işçilerle tartıştı. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Tartışma kısa sürede büyüdü. Yumrukların konuştuğu kavgada mahalleli ile maden işçileri birbirine girdi. Polisin müdahale ettiği olayda biber gazı da kullanıldı. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan 6 kişi de ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü. Kavgada yaralanan üç işçi ise ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kavga sırasında rahatsızlanan mahalle sakini bir kadın da ambulansla hastaneye kaldırıldı. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri de maden sahasına gelerek olayla ilgili inceleme yaptı. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İşçinin Alın Terinden Sömürmeyin 02:17
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İşçinin Alın Terinden Sömürmeyin 200 izlenme - 7 ay önce İş sağlığı konferansında işverenlere seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İşçinin alın terinin hakkını vermek sizi daha kazançlı kılacaktır" dedi.
Kamuda Çalışan Taşeron İşçilere Kadro Müjdesi 00:59
Kamuda Çalışan Taşeron İşçilere Kadro Müjdesi 247 izlenme - 8 ay önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ak Parti Grup Toplantısı'nda kamuda çalışan taşeron işçilere kadro müjdesini verdi Başbakan Ahmet Davutoğlu Ak Parti Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalardan biri de milyonlarca kişinin beklediği taşeron işçilere kadro müjdesiydi. Başbakan Ahmet Davutoğlu taşeron açıklamasında taşeron işçilerine kadro şartları ve belediye taşeron kadroları gibi konulara değindi. Başbakan Davutoğlu taşeron işçilerine kadro açıklaması; * Bugün meclise sevkedilenlerle birlikte son kanun tekliflerini gönderdik. Reformların yüzde 65'ini vaatlerin yüzde 100'ünü gerçekleştirmiş bulunuyoruz. * Asgari ücretten emeklilere vaadettiğimiz zamdan, gençlerimize kredi imkanlarına kadar üç ay içinde yerine getirmiş oluyoruz. * Son olarak bugün bir müjdemizi vaatler çerçevesinde Bakanlar Kurulu'nda aldığımız kararı açıklamak isteriz. Bugün kamuoyunda taşeron işçiler olarak bilinen kardeşlerimizle ilgili müjdeyi paylaşacağım. * Bildiğiniz gibi asıl işlerde çalışanları seçim vaadi olarak kamuya alacağımızı vurgulamıştık. Bu sözümüzü yerine getirecek çalışmaları tamamladık. * Böylelikle asli asıl işlerde çalışan personelimizi kamuya alıyoruz. Hayırlı olsun... * Ayrıca bir karar daha aldık. Yardımcı işlerde çalışan kardeşlerimiz içim müjdeli kararımızı paylaşmak isterim. Yardımcı işlerde çalışan kardeşlerimizi de kamuya almaya karar verdik. * Dışarda kalan tek bir taşeron işçisi olmayacak. Biz söz verdik mi böyle söz verir, icraat yaptık mı böyle yaparız.
Elektrik Akımına Kapılan 3 Kişinin Ölüm Anı 00:24
Elektrik Akımına Kapılan 3 Kişinin Ölüm Anı 342 izlenme - 1 yıl önce Çin'de işçilerin yerine koymak üzere havaya kaldırdıkları yön tabelası, elektrik tellerine temas edince facia yaşandı. Tabelayı tutan 3 işçi de akıma kapılarak yere düştü. Arkadaşları olayı korku dolu gözlerle izlerken, 3 işçi de olay yerinde hayatını kaybetti.
Çöp Kamyonun Arkasında Dansın Dibine Vuran İşçiler 01:53
Çöp Kamyonun Arkasında Dansın Dibine Vuran İşçiler 1.041 izlenme - 4 yıl önce Çöp Kamyonun Arkasında Dansın Dibine Vuran İşçiler
Stand up - Akbil Sesi - Cem İşçiler 02:04
Stand up - Akbil Sesi - Cem İşçiler 524 izlenme - 2 yıl önce Hep insan kendi yaşadıklarını anlatır da stand up'ında, bazen bakıyorum da arkadaş artık nasıl fakirsem her anlattığımın ucu parasızlığa gidiyo. Zengin olucam diye ödüm patlıyo, Allah göstermesin bi olsam anlatacak bir şey kalmayacak. Bu videoda da arkadaşlar bir türlü kurtulamadığim akbil illetinden bir kesit paylaşıyorum sizlerle, umarım hoşlanırsınız. Teşekkürler
Rus İşçilerin Hiltili, Keserli Dövüşü 04:04
Rus İşçilerin Hiltili, Keserli Dövüşü 400 izlenme - 2 yıl önce Bu Rusyanın havasında bir şey var galiba. Tacik, Özbek, Dağıstanlı içşiler birbirlerine harala gürele dalmışlar, izliyoruz. Klas kablo içerir
Taksi - Cem İşçiler Stand up 02:08
Taksi - Cem İşçiler Stand up 239 izlenme - 1 yıl önce Taksi ile alakalı anılarım yok denecek kadar az çünkü pek sık binme şansım olmuyor. Ancak şirket vasıtasıyla bir yere gidersem, onda da biriktirebildiğim kadar anı biriktirip iniyorum. Yüzüm mesih gibi parlıyor ne yazık ki çeken kameranın kalitesinden kaynaklanıyor. Umarım keyif alırsınız, sevgiler.
Amatör Stand Up'çıya Laf Sokmak 00:50
Amatör Stand Up'çıya Laf Sokmak 596 izlenme - 2 yıl önce Sahnelere çıkmak zor iş mirim. Hele ki amatörce.. Allah vermesin. Seyirciler de hafif aklı başında olunca abim gibi böyle göt olup kalıveriyorsunuz :)
İşçiler Birleşin Ahmet Kaya 02:43
İşçiler Birleşin Ahmet Kaya 817 izlenme - 5 yıl önce
Şantiyede İşçilerin Canı Sıkılırsa  00:43
Şantiyede İşçilerin Canı Sıkılırsa 220 izlenme - 1 yıl önce Şantiyede çalışan işçilerin canı sıkılınca kendi aralarında geliştirdikleri komik oyun Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
Süper Amatör Stand Up - Cem İşçiler 15:16
Süper Amatör Stand Up - Cem İşçiler 417 izlenme - 2 yıl önce Amatör stand-up yapmaya çalışmaya çalışan M.B.B.'nin, Mayıs ayının ilk haftasında kaydettiği ucuz stand-up gösterisi. Komedi camiasina bomba gibi düşmek isteyen vatandaşımız, yaşıtlarına nazaran yeteri kadar kabiliyetli ve komik olduğunu da iddia ediyor.
Karizmatik Evlenme Teklifi - Stand Up - Cem İşçiler 04:12
Karizmatik Evlenme Teklifi - Stand Up - Cem İşçiler 304 izlenme - 1 yıl önce Eşimle 2. evlilik yıl dönümümüzün yaklaştığı şu günlerde kendisine, yine o ağlayarak hatırladığımız günleri yâd etmek amacıyla sahnede anlattığım ana artık hepimiz tanıklık edebiliriz arkadaşlar...
Varil Taşımacılığının Pratik Yolunu Bulan İşçiler 01:09
Varil Taşımacılığının Pratik Yolunu Bulan İşçiler 84 izlenme - 7 ay önce Varilleri tek tek yüklenip veya bir araç yardımıyla taşımanın daha güzel bir yolunu bulan işçi abilerimizden muhteşem taktik. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bakan Yılmaz'dan Taşeron İşçilere Müjde 00:48
Bakan Yılmaz'dan Taşeron İşçilere Müjde 118 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz TGRT Haber'de gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Yılmaz burada yaptığı açıklamalarda taşeron işçilere kadro ile ilgili; 'Yapılan düzenlemeler çerçevesinde taşeron işçilerden önemli bir kısmı, asli işlerde çalışanlar kamuda istihdam edilmiş olacaklar' dedi. Maliye Bakanlığı'nın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile iş birliği içerisinde ikinci düzenlemeler üzerinde çalıştığını belirten Yılmaz; “Biz bu konuda bir düzenleme yaptık. AK Parti olarak Meclisimizden bir kanunu geçirdik. Şu anda kanuni çerçeveyi oluşturmuş durumdayız. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımızla iş birliği içerisinde Maliye Bakanlığımız ikinci düzenlemeler üzerinde çalışıyor. Bu düzenlemeler çerçevesinde taşeron işçilerden önemli bir kısmı, asli işlerde çalışanlar kamuda istihdam edilmiş olacaklar. Diğerleriyle ilgilide çok iyi iyileştirmeler son dönemde yapmıştık. Bu iyileştirme çalışmalarımız da aynı şekilde devam edecek” ifadelerini kullandı.
Üniversiteli İşçiler Sözün Gereğini istiyor 05:43
Üniversiteli İşçiler Sözün Gereğini istiyor 105 izlenme - 8 ay önce Üniversiteli işçiler Platformu üyeleri olarak bizler KPDK dahil en üst makamlarca her defasında mağduriyetleri teyit edilmiş fakat sonuç noktasında çözümü bekleyen bizler mağduriyetlerinin çözümü için bir an önce memuriyet ihdasının gecikmeden verilmesini istiyoruz.Saygılarımla Musa Kocakiren videonun hazırlanmasında bizle koordineli çalışan, emeği geçen Hakan Bozbulut ve Arkadaşına şükranlarımızı sunuyoruz.
Pakistan'da Köle Gibi Çalıştırılan Çocuklar 01:18
Pakistan'da Köle Gibi Çalıştırılan Çocuklar 252 izlenme - 2 yıl önce Pakistanda çocuklar boyundan büyük işlerde çalıştırılıyor. Kanun, yasanın olmadığı (uygulanamadığı) ülkelerde bu gibi insan haklarını ihlal üstüne ihlal eden görüntülere uzak kalmayacağız ağladım resmen ;(
Kamu Taşeron İşçiler Birliği 00:53
Kamu Taşeron İşçiler Birliği 320 izlenme - 3 yıl önce Kahramanmaraş'ta Hizmet Veren Kamu Taşeron İşçilerinin Sesi Kamu Taşeron İşçileri Birliği, Üyeleri Bugün Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Dr. İlker Çitil'i Ziy...
Vur Kazmayı - Gölgedekiler 04:19
Vur Kazmayı - Gölgedekiler 234 izlenme - 3 yıl önce Bir Avuç Kömür İçin Bir Ömür Verenlere...
İşçilerin En komik kazaları 05:34
İşçilerin En komik kazaları 301 izlenme - 3 yıl önce İşçilerin başına gelen birbirinden komik ve bir o kadar ilginç kazalardan oluşan eğlenceli bir video.
Tepebaşı Belediyesi İşçileri - España Cañi 00:51
Tepebaşı Belediyesi İşçileri - España Cañi 173 izlenme - 2 yıl önce Eskisehir Tepebasi Belediyesi temizlik iscilerini kurdukları ritim orkestrası ile islerinden geri kalan zamanda sanatlarini icra ederlerken izleyeceksiniz. Abilerin birbirinden guzel videolarinin arasindan España Cañi'yi sectim. afiyet olsun.
Cine 5 - Bir Neslin Sorunu - Cem İşçiler Stand up 01:52
Cine 5 - Bir Neslin Sorunu - Cem İşçiler Stand up 225 izlenme - 2 yıl önce Sizi bilmiyorum ama benim için hep sorun oldu cine-5'in varlığı. Bu videod da bunu paylaştığım bir sahneden kesit. Umarım hoşlanırsınız arkadaşlar