Hoşgeldiniz!

İşçilik Videoları İzle

Mutfak Tüpünden Mangal (Barbekü) Yapımı - Cemal Açar 04:36
Mutfak Tüpünden Mangal (Barbekü) Yapımı - Cemal Açar 2.667 izlenme - 9 ay önce Cemal Açar isimli bu abimizin youtube kanalını daha çok yeni keşfettim ve videolarına hayran oldum. Atölyesinde ahşap ve metal işçiliği yapıyor ve gerçekten çok yaratıcı ve güzel ürünler ortaya çıkarıyor. Ben kendim çok yeteneksiz bir adamımdır ve onun yaptığı ürünleri muhtemelen hiçbir zaman kendim yapamam ama oturup videolarını tek tek izledim valla :D Diğer videolarına da bakmanızı öneririm : https://www.youtube.com/channel/UCFQID9DHuLOghp83nexaoZg
Damalı Marangoz İşçiliği 02:12
Damalı Marangoz İşçiliği 2.697 izlenme - 1 yıl önce Kim ve nerede olduğunu bilmediğim video da marangoz ustası sanatını dibine kadar konuşturmuş..
Hipnotize Etkili Cam İşçiliği Sanatı 04:58
Hipnotize Etkili Cam İşçiliği Sanatı 3.473 izlenme - 2 yıl önce Cam, günlük hayatta kullandığımız birçok ürünü sınıflandırdığımız ışıl ışıl bir madde! Peki cam sanatı ne? Cam, orijinali sıvı olan, saydam ya da yarı saydam bir maddedir. Sert ve kırılgan şekli ile antik çağlardan beri birçok eşyanın yapımında kullanılmaktadır. Camın ana maddesi en çok kumda bulunan silisyumdur. Bu nedenle camın ana maddesi kum olarak bilinir. Diğer maddeler ise soda ve kireçtir. Cam işleme sanatı iki şekilde ele alınmaktadır; camın şeklen işlenmesi, cam eşyanın üzerine boya ve desen işlenmesi. Camın şeklen işlenmesi, sıra dışı ve adeta sihirli bir sanat dalıdır. Eriyik haldeki camın özel araçlar yardımı ile şekillendirilmesine dayalı bu sanat dalı ile gerek kullanım amaçlı, gerekse süs ve dekorasyon amaçlı birçok çeşitte ürünün imalatı yapılabilmektedir. Aşağıdaki video'nun gerçekten ağzınızdan salyanızın akmasına sebep olacak bir hipnotize etkisi var.Keyifli seyirler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güzel Emeğine Bir Dokunuşla Yazık Eden Adam 00:59
Güzel Emeğine Bir Dokunuşla Yazık Eden Adam 53 izlenme - 3 hafta önce Kibritlerden resmen Formula 1 aracı yapıp sonrada emeğinin içine eden adamı izlicez
Balkon Modeli, Teras Modeli Seramikdosenir.com 'dan 04:07
Balkon Modeli, Teras Modeli Seramikdosenir.com 'dan 4.467 izlenme - 3 yıl önce En İyisine Ve En Mükemmeline Ulaşmak İsteyenlere Ulaşıyoruz. Bu Bağlamda Teknolojiyi Takip Ederekten Kaliteyi Yakalıyoruz Bu Vesile İle Müşterinin Memnuniyetini Elde Etmiş Oluyoruz Alo Usta:
Ahşap Bira Kupası Yapımı (Huzur İçerir) 05:48
Ahşap Bira Kupası Yapımı (Huzur İçerir) 855 izlenme - 2 yıl önce İç rahatlatıcı müzik eşliğinde ahşap bira kupası yapımı. Bu kupadan içmenin zevkini bir düşünün.
E-5'e Çıkan Travestiler 01:35
E-5'e Çıkan Travestiler 731 izlenme - 2 yıl önce Türünün ilk örneği olan DrStress bugün bile o yıllarda konuşulan konuların ve konuşmalardaki özgür iradenin tek olması sebebiyle gündemi belirlemektedir.
elma üzerinde müthiş işçilik 00:52
elma üzerinde müthiş işçilik 1.184 izlenme - 6 yıl önce buna benzer ve daha benzer videolar sayfamızdadır sizde bir göz atın link http//www.facebook.com/kopun.gitsin
Karkın Parke Taşı 05:48
Karkın Parke Taşı 1.463 izlenme - 9 yıl önce
Eski Sanatlardan Kalaycılık 03:28
Eski Sanatlardan Kalaycılık 486 izlenme - 6 yıl önce cevizlide kalay işçiliğinden
Örümceğin Müthiş Ağ Örme Tekniği 00:30
Örümceğin Müthiş Ağ Örme Tekniği 188 izlenme - 3 yıl önce Açıklanacak fazla bir durum yok, örümceğin o mükemmel işçiliğini kameraya almışlar. İzlerken insan büyüleniveriyor adeta.
Taşeron İşçiliğin Gerçek Tanımı 00:48
Taşeron İşçiliğin Gerçek Tanımı 188 izlenme - 2 yıl önce Abimiz taşeron işçiliğini en anlaşılabilir düzeyde Bilal'e anlatır gibi anlatıyor.
Çocuk İşçiliğine Hayır 04:35
Çocuk İşçiliğine Hayır 289 izlenme - 7 yıl önce hazırlayan bülent yılmaz
Hem Meslek Ediniyor Hem Para Kazanıyorlar - Ardahan 02:28
Hem Meslek Ediniyor Hem Para Kazanıyorlar - Ardahan 14 izlenme - 3 yıl önce Hem Meslek Ediniyor Hem Para Kazanıyorlar - Ardahan
Mevsimlik İşçiler Mevsimlik Yaşamlar 01:08
Mevsimlik İşçiler Mevsimlik Yaşamlar 0 izlenme - 2 ay önce Türkiye'de, 48 ilde tarım işçiliği yapılıyor. Peki, mevsimlik tarım işçisi aileler geçimlerini sağlamak için ne gibi zorluklara katlanıyorlar? Kanalımıza abone olmayı ve videolarımızı paylaşmayı unutmayın. ABONE OL: http://bit.ly/2dr5BAe Hikayesi Ne kanalında neler var bir bakalım derseniz Röntgenin bulunuşu, ilk Türk tayyarecisi Vecihi Hürkuş’ın hayatı gibi yakın tarih hikayelerini izlemek için https://goo.gl/FZHUAI Hindistan’daki kadın çetesi, Dingo’nun ahırının hikayesi gibi dünyadan ilginç hikayeleri izlemek için https://goo.gl/LwIDao Osmanlı Devleti hakkındaki tüm hikayeler için https://goo.gl/b1rl1B Metin Oktay’ı Ümit Besen’in keşfettiğini biliyor muydunuz? Onu nereden tanıyoruz serimizde birbirinden ilginç bilgileri bulabilirsiniz https://goo.gl/M3GqzZ Hikayesi Ne kanalında tarihi ya da günümüz olayların, durumların ve yaşanmışlıkların az bilinen yönlerini ve fazlasıyla merak uyandıran ilginç bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Yorum yazıp videolarımızı beğenerek destek olursanız çok mutlu oluruz.