Hoşgeldiniz!

İşçilik Videoları İzle

Mutfak Tüpünden Mangal (Barbekü) Yapımı - Cemal Açar 04:36
Mutfak Tüpünden Mangal (Barbekü) Yapımı - Cemal Açar 2.311 izlenme - 6 ay önce Cemal Açar isimli bu abimizin youtube kanalını daha çok yeni keşfettim ve videolarına hayran oldum. Atölyesinde ahşap ve metal işçiliği yapıyor ve gerçekten çok yaratıcı ve güzel ürünler ortaya çıkarıyor. Ben kendim çok yeteneksiz bir adamımdır ve onun yaptığı ürünleri muhtemelen hiçbir zaman kendim yapamam ama oturup videolarını tek tek izledim valla :D Diğer videolarına da bakmanızı öneririm : https://www.youtube.com/channel/UCFQID9DHuLOghp83nexaoZg
Damalı Marangoz İşçiliği 02:12
Damalı Marangoz İşçiliği 2.667 izlenme - 1 yıl önce Kim ve nerede olduğunu bilmediğim video da marangoz ustası sanatını dibine kadar konuşturmuş..
Hipnotize Etkili Cam İşçiliği Sanatı 04:58
Hipnotize Etkili Cam İşçiliği Sanatı 2.750 izlenme - 1 yıl önce Cam, günlük hayatta kullandığımız birçok ürünü sınıflandırdığımız ışıl ışıl bir madde! Peki cam sanatı ne? Cam, orijinali sıvı olan, saydam ya da yarı saydam bir maddedir. Sert ve kırılgan şekli ile antik çağlardan beri birçok eşyanın yapımında kullanılmaktadır. Camın ana maddesi en çok kumda bulunan silisyumdur. Bu nedenle camın ana maddesi kum olarak bilinir. Diğer maddeler ise soda ve kireçtir. Cam işleme sanatı iki şekilde ele alınmaktadır; camın şeklen işlenmesi, cam eşyanın üzerine boya ve desen işlenmesi. Camın şeklen işlenmesi, sıra dışı ve adeta sihirli bir sanat dalıdır. Eriyik haldeki camın özel araçlar yardımı ile şekillendirilmesine dayalı bu sanat dalı ile gerek kullanım amaçlı, gerekse süs ve dekorasyon amaçlı birçok çeşitte ürünün imalatı yapılabilmektedir. Aşağıdaki video'nun gerçekten ağzınızdan salyanızın akmasına sebep olacak bir hipnotize etkisi var.Keyifli seyirler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Balkon Modeli, Teras Modeli Seramikdosenir.com 'dan 04:07
Balkon Modeli, Teras Modeli Seramikdosenir.com 'dan 4.265 izlenme - 3 yıl önce En İyisine Ve En Mükemmeline Ulaşmak İsteyenlere Ulaşıyoruz. Bu Bağlamda Teknolojiyi Takip Ederekten Kaliteyi Yakalıyoruz Bu Vesile İle Müşterinin Memnuniyetini Elde Etmiş Oluyoruz Alo Usta:
Ahşap Bira Kupası Yapımı (Huzur İçerir) 05:48
Ahşap Bira Kupası Yapımı (Huzur İçerir) 800 izlenme - 1 yıl önce İç rahatlatıcı müzik eşliğinde ahşap bira kupası yapımı. Bu kupadan içmenin zevkini bir düşünün.
elma üzerinde müthiş işçilik 00:52
elma üzerinde müthiş işçilik 1.184 izlenme - 6 yıl önce buna benzer ve daha benzer videolar sayfamızdadır sizde bir göz atın link http//www.facebook.com/kopun.gitsin
E-5'e Çıkan Travestiler 01:35
E-5'e Çıkan Travestiler 589 izlenme - 2 yıl önce Türünün ilk örneği olan DrStress bugün bile o yıllarda konuşulan konuların ve konuşmalardaki özgür iradenin tek olması sebebiyle gündemi belirlemektedir.
karkın parke taşı 05:48
karkın parke taşı 1.455 izlenme - 8 yıl önce
Eski Sanatlardan Kalaycılık 03:28
Eski Sanatlardan Kalaycılık 483 izlenme - 6 yıl önce cevizlide kalay işçiliğinden
Örümceğin Müthiş Ağ Örme Tekniği 00:30
Örümceğin Müthiş Ağ Örme Tekniği 184 izlenme - 2 yıl önce Açıklanacak fazla bir durum yok, örümceğin o mükemmel işçiliğini kameraya almışlar. İzlerken insan büyüleniveriyor adeta.
Taşeron İşçiliğin Gerçek Tanımı 00:48
Taşeron İşçiliğin Gerçek Tanımı 172 izlenme - 2 yıl önce Abimiz taşeron işçiliğini en anlaşılabilir düzeyde Bilal'e anlatır gibi anlatıyor.
Çocuk İşçiliğine Hayır 04:35
Çocuk İşçiliğine Hayır 289 izlenme - 6 yıl önce hazırlayan bülent yılmaz
Kinetik Metal Heykeller Yapan Adam 01:32
Kinetik Metal Heykeller Yapan Adam 18 izlenme - 9 ay önce Sanatçı Chris Cole, hayatının büyük çoğunluğunu bu metal heykeller için harcıyor. Cole, metalden hareket eden kuşlar, balıklar ve daha bir çok hayvana heykeller yapıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Örümceğin Usta İşçiliği Kamerada 00:25
Örümceğin Usta İşçiliği Kamerada 17 izlenme - 3 yıl önce Amasya'da Bir İş Yerinin Güvenlik Kamerasının Camına Ağ Kuran Örümceğin Usta İşçiliği Saniye Saniye Görüntülendi.
Hem Meslek Ediniyor Hem Para Kazanıyorlar - Ardahan 02:28
Hem Meslek Ediniyor Hem Para Kazanıyorlar - Ardahan 14 izlenme - 3 yıl önce Hem Meslek Ediniyor Hem Para Kazanıyorlar - Ardahan