Hoşgeldiniz!

işçilik

Japonya'da Sıradan Bir Berber ve Saç & Sakal Tıraşı 51:11
Japonya'da Sıradan Bir Berber ve Saç & Sakal Tıraşı 4.199 izlenme - 7 ay önce Geçenlerde sürekli tıraş olduğum mekanın standart kesime 5 TL zam yapmasından dolayı böyle bir video koyma ihtiyacı hissettim. Görüldüğü üzere Japon denilince akla iş ahlakı, yüksek işçilik kaltesi, müşteriye saygı, vs. geliyor. Japonya'nın berberi bile ülkemin cerrahından daha dikkatli ve hassas bir şekilde işini yapıyor. Başka da birşey demiyorum. İyi seyirler...
Damalı Marangoz İşçiliği 02:12
Damalı Marangoz İşçiliği 2.812 izlenme - 2 yıl önce Kim ve nerede olduğunu bilmediğim video da marangoz ustası sanatını dibine kadar konuşturmuş..
Mutfak Tüpünden Mangal (Barbekü) Yapımı - Cemal Açar 04:36
Mutfak Tüpünden Mangal (Barbekü) Yapımı - Cemal Açar 3.138 izlenme - 2 yıl önce Cemal Açar isimli bu abimizin youtube kanalını daha çok yeni keşfettim ve videolarına hayran oldum. Atölyesinde ahşap ve metal işçiliği yapıyor ve gerçekten çok yaratıcı ve güzel ürünler ortaya çıkarıyor. Ben kendim çok yeteneksiz bir adamımdır ve onun yaptığı ürünleri muhtemelen hiçbir zaman kendim yapamam ama oturup videolarını tek tek izledim valla :D Diğer videolarına da bakmanızı öneririm : https://www.youtube.com/channel/UCFQID9DHuLOghp83nexaoZg
Hipnotize Etkili Cam İşçiliği Sanatı 04:58
Hipnotize Etkili Cam İşçiliği Sanatı 3.994 izlenme - 2 yıl önce Cam, günlük hayatta kullandığımız birçok ürünü sınıflandırdığımız ışıl ışıl bir madde! Peki cam sanatı ne? Cam, orijinali sıvı olan, saydam ya da yarı saydam bir maddedir. Sert ve kırılgan şekli ile antik çağlardan beri birçok eşyanın yapımında kullanılmaktadır. Camın ana maddesi en çok kumda bulunan silisyumdur. Bu nedenle camın ana maddesi kum olarak bilinir. Diğer maddeler ise soda ve kireçtir. Cam işleme sanatı iki şekilde ele alınmaktadır; camın şeklen işlenmesi, cam eşyanın üzerine boya ve desen işlenmesi. Camın şeklen işlenmesi, sıra dışı ve adeta sihirli bir sanat dalıdır. Eriyik haldeki camın özel araçlar yardımı ile şekillendirilmesine dayalı bu sanat dalı ile gerek kullanım amaçlı, gerekse süs ve dekorasyon amaçlı birçok çeşitte ürünün imalatı yapılabilmektedir. Aşağıdaki video'nun gerçekten ağzınızdan salyanızın akmasına sebep olacak bir hipnotize etkisi var.Keyifli seyirler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Balkon Modeli, Teras Modeli Seramikdosenir.com 'dan 04:07
Balkon Modeli, Teras Modeli Seramikdosenir.com 'dan 4.968 izlenme - 4 yıl önce En İyisine Ve En Mükemmeline Ulaşmak İsteyenlere Ulaşıyoruz. Bu Bağlamda Teknolojiyi Takip Ederekten Kaliteyi Yakalıyoruz Bu Vesile İle Müşterinin Memnuniyetini Elde Etmiş Oluyoruz Alo Usta:
E-5'e Çıkan Travestiler 01:35
E-5'e Çıkan Travestiler 1.441 izlenme - 3 yıl önce Türünün ilk örneği olan DrStress bugün bile o yıllarda konuşulan konuların ve konuşmalardaki özgür iradenin tek olması sebebiyle gündemi belirlemektedir.
Ahşap Bira Kupası Yapımı (Huzur İçerir) 05:48
Ahşap Bira Kupası Yapımı (Huzur İçerir) 978 izlenme - 2 yıl önce İç rahatlatıcı müzik eşliğinde ahşap bira kupası yapımı. Bu kupadan içmenin zevkini bir düşünün.
elma üzerinde müthiş işçilik 00:52
elma üzerinde müthiş işçilik 1.188 izlenme - 7 yıl önce buna benzer ve daha benzer videolar sayfamızdadır sizde bir göz atın link http//www.facebook.com/kopun.gitsin
Karkın Parke Taşı 05:48
Karkın Parke Taşı 1.469 izlenme - 9 yıl önce
Güzel Emeğine Bir Dokunuşla Yazık Eden Adam 00:59
Güzel Emeğine Bir Dokunuşla Yazık Eden Adam 63 izlenme - 10 ay önce Kibritlerden resmen Formula 1 aracı yapıp sonrada emeğinin içine eden adamı izlicez
Eski Sanatlardan Kalaycılık 03:28
Eski Sanatlardan Kalaycılık 491 izlenme - 7 yıl önce cevizlide kalay işçiliğinden
Örümceğin Müthiş Ağ Örme Tekniği 00:30
Örümceğin Müthiş Ağ Örme Tekniği 195 izlenme - 3 yıl önce Açıklanacak fazla bir durum yok, örümceğin o mükemmel işçiliğini kameraya almışlar. İzlerken insan büyüleniveriyor adeta.
Çocuk İşçiliğine Hayır 04:35
Çocuk İşçiliğine Hayır 295 izlenme - 7 yıl önce hazırlayan bülent yılmaz
Taşeron İşçiliğin Gerçek Tanımı 00:48
Taşeron İşçiliğin Gerçek Tanımı 205 izlenme - 3 yıl önce Abimiz taşeron işçiliğini en anlaşılabilir düzeyde Bilal'e anlatır gibi anlatıyor.
Hem Meslek Ediniyor Hem Para Kazanıyorlar - Ardahan 02:28
Hem Meslek Ediniyor Hem Para Kazanıyorlar - Ardahan 14 izlenme - 4 yıl önce Hem Meslek Ediniyor Hem Para Kazanıyorlar - Ardahan
Mevsimlik İşçiler Mevsimlik Yaşamlar 01:08
Mevsimlik İşçiler Mevsimlik Yaşamlar 1 izlenme - 11 ay önce Türkiye'de, 48 ilde tarım işçiliği yapılıyor. Peki, mevsimlik tarım işçisi aileler geçimlerini sağlamak için ne gibi zorluklara katlanıyorlar? Kanalımıza abone olmayı ve videolarımızı paylaşmayı unutmayın. ABONE OL: http://bit.ly/2dr5BAe Hikayesi Ne kanalında neler var bir bakalım derseniz Röntgenin bulunuşu, ilk Türk tayyarecisi Vecihi Hürkuş’ın hayatı gibi yakın tarih hikayelerini izlemek için https://goo.gl/FZHUAI Hindistan’daki kadın çetesi, Dingo’nun ahırının hikayesi gibi dünyadan ilginç hikayeleri izlemek için https://goo.gl/LwIDao Osmanlı Devleti hakkındaki tüm hikayeler için https://goo.gl/b1rl1B Metin Oktay’ı Ümit Besen’in keşfettiğini biliyor muydunuz? Onu nereden tanıyoruz serimizde birbirinden ilginç bilgileri bulabilirsiniz https://goo.gl/M3GqzZ Hikayesi Ne kanalında tarihi ya da günümüz olayların, durumların ve yaşanmışlıkların az bilinen yönlerini ve fazlasıyla merak uyandıran ilginç bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Yorum yazıp videolarımızı beğenerek destek olursanız çok mutlu oluruz.