Hoşgeldiniz!

işemeli

GÜNSÜZ - İşemeli Sıçmalı 05:19
GÜNSÜZ - İşemeli Sıçmalı 5.644 izlenme - 2 yıl önce Böyle yorumlama videolarını çok seviyorum ya. Arada sırada Günsüz başlığında böyle videolar hazırlamayı planlıyorum :) Younow Takip et : https://goo.gl/FAOjQj Instagramdan Takip Edin : https://www.instagram.com/ekinsoyak/ Erkek T-shirtler http://goo.gl/m9rDd2 http://goo.gl/XHu0Bc http://goo.gl/9R2zeS http://goo.gl/xpmuJI http://goo.gl/cgNQzO Bayan T-shirtler http://goo.gl/ruX2RY http://goo.gl/P0x7zK http://goo.gl/oGOKGn http://goo.gl/OaCWUW http://goo.gl/5otzhw VivoxTv T-shirtler http://goo.gl/dpSz8c
işemeli sıçmalı tarikat yarıldım gülmekten 02:06
işemeli sıçmalı tarikat yarıldım gülmekten 4.534 izlenme - 7 yıl önce
Sıçmalı Kamera Şakası 02:18
Sıçmalı Kamera Şakası 1.694 izlenme - 3 yıl önce Sokaktan geçen insanlara karnı ağrıyormuş numarası yapıp sıçan arkadaşımız insanların ilginç tavırlarıyla şenleniyor.
Şafak Sezer'in Kolpaçino Filminden ''Yeni Trend! İşemeli Sıçmalı Ayin!'' 03:36
Şafak Sezer'in Kolpaçino Filminden ''Yeni Trend! İşemeli Sıçmalı Ayin!'' 1.968 izlenme - 5 yıl önce Kolpaçino Filminin En Komik Sahnelerinden Biri; Yeni Trend İşemeli Sıçmalı Ayin :))
işemeli şıçmalı xd 02:31
işemeli şıçmalı xd 956 izlenme - 7 yıl önce
Direnişçilerin Türbanlı Kıza Saldırması 02:04
Direnişçilerin Türbanlı Kıza Saldırması 854 izlenme - 3 yıl önce Efenim gezi olayları malumunuz biber gazının etkisiyle mizah yeteneğimizi de geliştirdi. Başbakanından sitedeki direniş karşıtlarına dek ağızlarından düşmeyen iftiraları da onlarca kez şahit olduk. Yine bi grup direnişçi kardeşimiz de bu bazı iftiraları kendilerinde tiye almışlar. #direngeziparkı #direnankara #direntürkiye
Mehmet Metiner Şov - Başörtülü bacımıza saldırı görünütleri elimizde 01:50
Mehmet Metiner Şov - Başörtülü bacımıza saldırı görünütleri elimizde 299 izlenme - 3 yıl önce Evet elimizde diyor, neyse ki biz de izledik. İğrenç ve namert saldırıyı hep beraber gördük. O görüntüler Türkiye toplumu ile paylaşıldı ve pekte bir sarsıntı olmadı.
Yola İşemeli Şaka Yapmaya Çalışan Ergenler 01:08
Yola İşemeli Şaka Yapmaya Çalışan Ergenler 61 izlenme - 5 yıl önce oYabancıların absürd kamera şakalarına özenen bu türk gençler bizim neyimiz eksik .