Hoşgeldiniz!

İşgal Videoları İzle

Amerika'nın Kuruluşu 01:18
Amerika'nın Kuruluşu 4.421 izlenme - 1 ay önce Amerikan dizisi South Park'ın 7. döneminin 4. bölümünden bir sahne...
Fethullah Gülen: Haçlı'nın Ülkenizi İşgal Etmesi Çok Tehlikeli Değildir 00:56
Fethullah Gülen: Haçlı'nın Ülkenizi İşgal Etmesi Çok Tehlikeli Değildir 1.514 izlenme - 6 ay önce Terörist başı Fetullah Gülen, Haçlıların işgalinin kötü bir şey olmadığını söyledi. Bölücü terör örgütü FETÖ'nün ABD'de yaşayan elebaşı Fetullah Gülen'in yayınlanan son propaganda videosunda kullanılan ifadeler dikkatlerden kaçmadı. KADINLARA KIZLARA.. Haçlılara övgüler dizen terörist başı Fetullah Gülen, Haçlı işgalinin kötü bir şey olmadığını, Haçlıların kadınlara ve kızlara ilişmeyeceğini iddia etti.
Saddam Hüseyin İşgal Konuşması 04:01
Saddam Hüseyin İşgal Konuşması 3.872 izlenme - 1 yıl önce Saddam Hüseyin'in, işgalinin başladığı 20 Mart 2003 günü Irak televizyonlarından yaptığı konuşmada genel olarak, Amerika'nın tek hedefinin Saddam ve Irak gibi gösterilmesine karşın, aslında tüm ümmete saldırıldığını söylemektedir. Bu konuşma ile ilgili olarak; söylediği şeylerin anlık değil de daha önce olduğu gibi genel konular olması neticesinde yayının canlı değil de banttan yapıldığı, Saddamın asla ekran önüne gözlük ve elinde okuma metni ile çıkmayacağı dolayısıyla konuşma yapanın dublör olduğu, konuşan kişinin şaşı olduğu gibi birçok spekülasyon yapılmıştır. Ancak CİA başkanı tarafından, yapılan incelemeler sonucu konuşmayı yapanın Saddam Hüseyin olduğunun doğrulandığı açıklanmıştır. Videonun girişinde ise Saddam dönemi Irak'ın milli marşı duyulmaktadır. ' Ardulfurataini Watan '
Yunanlara Bırakılan Adalar 02:51
Yunanlara Bırakılan Adalar 4.594 izlenme - 1 yıl önce Kanla alınan, Akp'nin aymazlığı ve uydureuk davalarla deniz kuvvetlerini çalışamaz hale getirmesi ile kaybedilen 22 adamızdan 2'i ile ilgili yayın.
Kolomb'dan Sonra Amerika Tarihi : 1492-2015 03:41
Kolomb'dan Sonra Amerika Tarihi : 1492-2015 1.631 izlenme - 6 ay önce Bu sefer Kolomb'un 1492'deki keşfinden, 2015 yılına kadar Amerika kıtalarının tarih atlasını görüyoruz. Afrikayı uzun süre sömürgecilikten koruyan hastalıklar, Amerika'da yerli halkın direnişinin kırılmasına sebep olmuş. Kızamık başta olmak üzere Avrupa'dan gelen hastalıklar, yerli halkı daha savaşmadan yok etmiş. Kıtaya Avrupa'dan yerleşen ve özellikle Latin Amerika'da yerli halkla da kaynaşan Avrupalılar, erken dönemde bağımsızlık ilan etmiş. En son beyaz işgaline uğrayan, acımasız doğası ile Patagonya (Güney Arjantin) olmuş.
Necmettin Erbakan - Suriye'yi İşgal Edecekler! (2003) 06:07
Necmettin Erbakan - Suriye'yi İşgal Edecekler! (2003) 2.738 izlenme - 1 yıl önce Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan 2003 yılında hepimizi uyarmış: 'Yahudi lobisinin etkisinde olan Haçlı-Siyonist ittifakı, Arz-ı Mev'udu İsrail'e katma Planı çerçevesinde Suriye'nin derhal işgal edilmesini istiyor'
Necmettin Erbakan - Suriye'yi İşgal edecekler! (2003) 06:07
Necmettin Erbakan - Suriye'yi İşgal edecekler! (2003) 1.643 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Necmettin Erbakan, 2003 yılında Saadet Partisi Ankara İl Başkanlığı'nda düzenlediği haftalık basın toplantısında dış meseleleri ele aldığı konuşmasında bugün Suriye'de yaşanılan hadiseleri ele almış ve 9 yıl öncesinden hem Ak Parti hükümetini hem ülke insanlarını hem de tüm dünya insanlığını uyarmış, Suriye, Mısır ve ileride nihai hedef olarak Türkiye'nin Arz-ı Mev'udu İsrail'e katma Planı çerçevesinde ele geçirilmek istendiğini söylemişti.
İraklı Küçük Kız 07:18
İraklı Küçük Kız 5.209 izlenme - 7 yıl önce ıraklı küçük kızın ruhu tasarlayandagci_16
Filistin'in En Genç Gazetecisi - Janna Jihad 02:59
Filistin'in En Genç Gazetecisi - Janna Jihad 1.284 izlenme - 8 ay önce Haberin tamamı: http://aljazeera.com.tr/al-jazeera-oz... Henüz 10 yaşında. Kendisini 'gazeteci' olarak tanımlıyor. Sosyal medyayı kullanarak elindeki küçük kamera ile Batı Şeria'dan 'bildiriyor'. Amacı işgal altındaki ülkesinin sesini bütün dünyaya duyurmak olan Filistinli Janna Jihad ile konuştuk.
darkorbit ılgınc canavar c.mert95_sıyu 02:15
darkorbit ılgınc canavar c.mert95_sıyu 8.076 izlenme - 7 yıl önce kapıya atladığımda ılgıc bir canavar cıktı. dıyecek bısey yok ızleyın gorun. c.mert95_sıyu
Golf sahasını timsahlar işgal etti 00:47
Golf sahasını timsahlar işgal etti 4.657 izlenme - 4 yıl önce Amerika'nın New Orleans şehrinde gerçekleşen Zurich Classic golf turnuvasında sahayı timsahlar işgal etti.
darkorbit tr1 2-1 mars baskını cmert95_sıyu 07:58
darkorbit tr1 2-1 mars baskını cmert95_sıyu 4.901 izlenme - 7 yıl önce c.mert95[siyu] gemimle çektım. baskında yanımda bulunan gemılere çok teşekkür ediyorum. ıyı seyırl
Futbol Sahasını İşgal Eden Kedi (Liverpool - Tottenham) 00:52
Futbol Sahasını İşgal Eden Kedi (Liverpool - Tottenham) 2.224 izlenme - 5 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Çarşı'nın Taksim Gezi Parkı Tezahüratı 01:06
Çarşı'nın Taksim Gezi Parkı Tezahüratı 1.111 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın sosyal konulara en duyarlı taraftar topluluğu olan Çarşı'nın, Taksim Gezi Parkı işgaline destek vermek amacıyla teşrif ettiği sırada söyledikleri tezahüratı dinliyoruz. Hak vermemek elde değil.
Almanya'nın Paris'i İşgali - Pariser Einzugmarsch 03:05
Almanya'nın Paris'i İşgali - Pariser Einzugmarsch 723 izlenme - 2 yıl önce Üçüncü Reich'ın Paris'i işgali ve Hitler'in Eiffel önündeki renksiz görüntüleri. Bu durumu Türkiye'ye uyarlıyorum da kafamda. Düşman askerlerinin Sultanahmet'te yürüdüğünü falan. Gerçekten Fransa için büyük bir utanç kaynağı olmalı bu olay. Ayrıca dinlemekte olduğunuz marş "Johann Walch" abimiz tarafından 1814 senesinde bestelendi. Elbette o sene Almanlar, Fransızları yine rezil ediyordu....
Darkorbit Tr1 Sıyu Kabıle Show Cmert95 06:00
Darkorbit Tr1 Sıyu Kabıle Show Cmert95 2.402 izlenme - 7 yıl önce darkorbıt tr1 sıyu kabıle klanı cmert95_sıyu
Vakit Ramazan - Nijer 03:51
Vakit Ramazan - Nijer 649 izlenme - 2 yıl önce Bu yıl ‘Kardeşçe Paylaşalım Vakit Ramazan’ sloganı ile çalışmalarını yürüten İHH, bağışçıların zekât, sadaka, fitre ve bağışlarını; savaş, işgal ve doğal afet bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine uzak yakın demeden birebir elden ulaştırıyor.
Boğaziçi üniversitesi - Starbucks İşgali! 03:39
Boğaziçi üniversitesi - Starbucks İşgali! 519 izlenme - 2 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi'nin Güney Kampüse Starbucks açılmasına izin vermesi, öğrenciler tarafından protesto edildi. Öğrenciler yaptıkları yürüyüşün ardından kafeyi işgal etti ve evlerinden getirdikleri yiyecekleri,içecekleri masalara koyarak eylem başlattı.Öğrenciler, geceyi de Starbucks'ta geçirdi.Yaptıkları açıklamada ise “Okulun küresel şirketlere açılmasıyla birlikte kampüs çokuluslu firmaların ticari faaliyetlerini yürütebildiği bir pazar haline geldi” denildi.
Yerimi İşgal Etme'den Sonra Yeni Video 00:59
Yerimi İşgal Etme'den Sonra Yeni Video 442 izlenme - 2 yıl önce Toplu taşıma araçlarında erkeklerin oturma şekillerine kadınlar isyan ediyor. Sosyal medyada "yerimi işgal etme" ve "bacaklarını topla" isimleriyle kampanya da sürüyor. AnimaDoc Atölyesi de kampanya çerçevesinde bir video hazırladı. Metroda erkeklerin oturuşlarının gizlice çekilen fotoğraflarla kadınların düştüğü zor durumların yansıtıldığı video, "Kaykılma" uyarısıyla başlıyor.
Trabzon'un İşgali 04:01
Trabzon'un İşgali 474 izlenme - 2 yıl önce Ruslar'ın Trabzon şehrine girdiği gün. Osmanlı Devleti'nin o günlerdeki durumunu bildiğiniz üzere, eli silah tutanlar orduya alındığı için o dönem Trabzon'unda yerli Müslümanlardan (aynı zamanda fakir) sadece yaşlı, kadın ve çocuklar var. Ermeniler bildiğiniz üzere 1915 yılında tehcirle gönderilmiş. Rumlar çiçekler ile Rus ordusunu selamlıyor. Trabzon'un Rumlarını şöyle anlatayım efendim. Klasik bir Osmanlı şehri olduğu için Rumlar diğer azınlıklar gibi genelde şehirlerde yaşayan, ticaretle uğraşan varlıklı insanlar. Buradan fırsat buldukça bu konuyla alakalı arşiv belgeleri de paylaşacağım. Gelelim sadede: Bugünkü Trabzon insanını anlamak için Ruslar'ın şehre girdiği güne dönmemiz gerekir. Yıllarca komşuluk yaptıkları varlıklı Rumlar, şehrin başına gelen ilk felakette bayram havasına bürününce, şehri aç ve sefil terketmek zorunda kalan müslümanlarda travma oluştu. 2 yıl sonra geri döndüklerinde de şehri harabe halde buldular. Bu olay toplumun bilinçaltına nakşetti. Bu yüzdendir ki Trabzon halkı çok milliyetçidir. Bugün Trabzon insanına aşırı milliyetçi olmalarından dolayı kin tutan birçok insan var. Nefret etmek en kolayı, önemli olan anlamaya çalışmak. Birbirimizi anlayabilirsek bütün toplumsal travmalarımızdan kurtulabilir, yarını kurabiliriz.
3. Dünya Savaşı 02:23
3. Dünya Savaşı 2.063 izlenme - 8 yıl önce ---- -- ---- ----- - 3. dünya savaşı ---------------------
Trabzonlu Rumlar'ın ABD Konsolosluğu'nda Rusları Karşılaması 02:26
Trabzonlu Rumlar'ın ABD Konsolosluğu'nda Rusları Karşılaması 410 izlenme - 2 yıl önce Rus askerlerinin Trabzon şehrine girdiği güne ait bir arşiv videosu daha. İlginçtir o zamanın Trabzon Eyaleti'nde bir ABD Konsolosluğu var. Konsolos ve ailesi en güzel kıyafetlerini giymiş, ABD ve Rus Bayrakları açılmış, şehrin ileri gelen Rumları'ı ile Rus ordusunu beklenmekte. Konsolosluk, diğer arşiv belgelerini incelediğimde, şu an Trabzon Barosu olan binadan Meydan'a yürürken sağda kalıyor. Bugünün sonunda şehir müslüman ahali tarafından terkedildi. Ancak bunu ilçeler için söyleyemeyiz. Örneğin benim dedemin babası Çaykara ilçesindeki gerilla tarzı savunmaya katılmıştı. Bu savunma tarzı bir yere pusarak yalnız gezen Rus askerlerini vurup tüfeklerini almaktan, yol kenarlarına "deli balı" diye adlandırılan ballardan koyup Rusların yemesini sağlamaya kadar uzanıyordu. Bu arada kısaca Trabzon'un Çaykara ve Tonya gibi ilçelerinde Rumca'nın hala konuşulduğuna değinelim. Bu Trabzonlular Rum'dur anlamına gelir mi? Gelmez ama akrabalık olabilir. Rumlar da Türkçe biliyorlardı. Komşuluk ilişkileri iyiymiş demek ki zamanında! İslamiyet'in yayılmasıyla bu coğrafyalarda Müslümanlığı ilk kabul edenlerin ruhbanlar olduğunu da unutmamak lazım. Dolayısıyla içimizde Türk de var, Rum da var, Laz da var. Geçmişte Hristiyanlar da vardı. Şehrin sosyolojik ve ekonomik durumundan bir önceki videoda bahsettim. Trabzon Halkının çok milliyetçi olmasının arkasındaki bilinçaltını gördük sanıyorum. Ali Şükrü Bey'in katli ve Hamidiye Zırhlısı olaylarına (Trabzon'u da içeren idamlar) rağmen bu milliyetçilik artarak devam etmiş. Bu da o gün yaşanan olayların insanlar üzerinde nesiller boyu devam edecek büyük bir etki bıraktığını gösteriyor. Empati kurmaya çalışalım. Anlaşıldığı kadarıyla aynı etki 1461 sonrası Trabzonlu Rumlar'da da oluşmuş. Rumlar bariz bir şekilde şehrin ekonomik ve kültürel olarak üst tabakasında yer alıyorlardı (Arşiv belgeleriyle destekleyebilirim). Buna ragmen, üzerinden 450 yıla yakın bir süre geçmesine rağmen, nesiller boyu aktarılan bilinç korunmuş ve Osmanlı'nın güçsüz zamanında ortaya çıkmış. Bir önceki videounun yorumlarında ister istemez Kürt meselesine hatta Lazlara değinilmiş. Kürdlerle alakalı ezberinizi bozacak bir arşiv belgesi : http://tinyurl.com/czlp7ft Bazı arkadaşlar Kürdlere rağmen (!) Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun elimizde kaldığını düşünüyorlar. Ne diyelim tekrar düşünsünler. Bazı arkadaşlar da Lazları ayaklandırmanın peşine düşmüş (Bütün Karadeniz'in Laz olduğunu düşünüyor bu arkadaşlar). Arkadaşlar doğru tektir: İnsanca yaşamak. Biz bunun peşinde olalım, bu ülkeyi zilyon parçaya bölüp, küresel finansın kucağına bırakmanın değil. Önceki video için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/117983/trabzonun-isgali
İstanbul'un İŞgalİ zamanindan bİr kesİt-İzleyİn be 01:56
İstanbul'un İŞgalİ zamanindan bİr kesİt-İzleyİn be 1.149 izlenme - 9 yıl önce İstanbul'un İŞgalİ sirasinda yaŞanmiŞ bİr kesİt, çok etkİleyİcİ...
Düğün Esnasında Yaşanan Roketli Saldırı - İsrail 00:44
Düğün Esnasında Yaşanan Roketli Saldırı - İsrail 367 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın gözünü kapadığı, kapamak istemeyenlerin de dünya kupası sebebiyle hiç önemsemediği filistin topraklarında tüm uluslararası hukuku hiçe sayarak, katliam üstüne katliam yapan israil'in, bir düğün esnasında roket saldırısına maruz kalışını izliyoruz. gökyüzünde görünen parlak bir cisimde dahi çığlıklar atan israillilerin, gözlerinin önünde anası,babası,evlatları katledilen ve açık hava hapishanesinde yaşamaya mahkum ettikleri filistinlilerle empati yapamamaları da insanoğlunun nasıl bir yaratık olduğunu açıkça gözler önüne seriyor. önemli not:bu video meme,travesti içermemektedir.
capture 2011 08 29 12 54 42 470 00:14
capture 2011 08 29 12 54 42 470 771 izlenme - 5 yıl önce wolfteam bug
 Vikingler bin yıl sonra Londra’yı yeniden işgal etti 00:48
Vikingler bin yıl sonra Londra’yı yeniden işgal etti 517 izlenme - 3 yıl önce Bin yıl önce ülkeyi ele geçirmek için İngiltere’ye gelen Vikingler, bu kez barış için Londra’daydı. Danimarka’nın, İngiltere Büyükelçiliğinin düzenlediği organizasyonda, Danimarkalı Vikingler’in torunları, atalarının kullandıklarına benzeyen gemilerle, Thames nehri kıyısına yanaştı. Gemiden inen Viking kıyafetli Danimarkalılar, İngilizlere, yüzyıllar önce yağmaladıkları altınları iade etti. Etkinlikte konuşan Danimarka’nın İngiltere Büyükelçisi Claus Grube, şunları söyledi: “Tam bin yıl önce Aralık ayında, Danimarka Kralı 1. Sven, İngiltere’nin de kralı olarak taç giydi. Şimdi, bir grup Viking, barış için geldi ve o zaman alınan altınların bir kısmı geri verilecek. Bu etkinliği, barışı ve ülkelerimizin ortak mirasını kutlamak için düzenliyoruz. Danimarka’nın, 11.yüzyılın ortalarına kadar süren İngiltere hükümdarlığının yıl dönümünde, her 2 ülke de ortak kültür ve tarihi yaşatmak amacıyla bir dizi etkinlik düzenleniyor.
Alaca Köyü Katliamı (1917) 03:50
Alaca Köyü Katliamı (1917) 379 izlenme - 2 yıl önce Erzurum'u işgal eden Rusların 1917 Bolşevik İhtilalinden sonra çekilip bölgeyi Ermenilere bırakmaları neticesinde katliam olayları süregelmiştir. Kazım Karabekir Paşa, Ermeniler tarafından yapılan katliamı şöyle anlatmaktadır: "Köyü dolaştım Facianın en müthişi burada idi süngülenmiş veya yakılmış cesetlerin başındaki ağlama ve bağrışmalar insanın tüylerini ürpertiyordu. Süngülenmiş memedeki çocukları kucağına almış bazı analar saçlarını yoluyorlardı." Alaca gerçekten Erzurum'un köyleri arasında en fazla tahribata ve insan kaybına uğrayan köylerden biriydi.
Necmettin Erbakan - Suriye'yi İşgal Edecekler! (2003) 06:07
Necmettin Erbakan - Suriye'yi İşgal Edecekler! (2003) 424 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Necmettin Erbakan, 2003 yılında Saadet Partisi Ankara İl Başkanlığı'nda düzenlediği haftalık basın toplantısında dış meseleleri ele aldığı konuşmasında bugün Suriye'de yaşanılan hadiseleri ele almış ve 9 yıl öncesinden hem Ak Parti hükümetini hem ülke insanlarını hem de tüm dünya insanlığını uyarmış, Suriye, Mısır ve ileride nihai hedef olarak Türkiye'nin Arz-ı Mev'udu İsrail'e katma Planı çerçevesinde ele geçirilmek istendiğini söylemişti.
İşgalci Askerlerin Irak'ta Eğlenmesi 02:37
İşgalci Askerlerin Irak'ta Eğlenmesi 508 izlenme - 2 yıl önce Şimdi mübarek Ramazan'da bu videoyu neden eklediğimi soracak bazıları. Ramazan, Müslüman olduğumuzu daha fazla idrak etmeye vesile olduğuna göre, Amerika'nın Irak'ı işgalini de hatırlayalım. Muhtemelen 1 Mart tezkeresi kabul edilseydi, Türkie'de böyle olacaktı. İşte başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın, evlerine sağ salim dönmelerine duacı olduğu Amerikan askerleri.
Ömer Karaoğlu İşgal Palestine Lanet İsrael Soncagri 05:23
Ömer Karaoğlu İşgal Palestine Lanet İsrael Soncagri 724 izlenme - 6 yıl önce www.soncagri.com son çaga son çagrimiz islama açilan gul kapisi