Hoşgeldiniz!

Isı yalıtımı

Isı İzolasyonu Teras Tavan Uygulaması  Alınstech Poliüretan Köpük 00:56
Isı İzolasyonu Teras Tavan Uygulaması Alınstech Poliüretan Köpük 1.921 izlenme - 5 yıl önce ALINSTECH POLİÜRETAN KÖPÜK İZOLASYON ÇÖZÜMLERİ Yüksek basınçlı makine ekipmanı yardımıyla püskürtme uygulama yöntemiyle sıvı olarak yüzeye uygulanan, son teknoloji ısı izolasyon sistemidir. Uygulanan sıvı malzeme içerisinde bulunan her hücre yerleştiği alanda 1-2 saniye içerisinde kendi hacminin 30-40 katı kadar genleşerek ek yersiz ve çok düşük ısı yalıtımı değeri sayesinde, mükemmel ısı yalıtımı sağlayan bir köpük oluşturur. Yüzeye, yüksek basınç püskürtme olarak uygulanan poliüretan köpük’ün reaksiyonunun çok hızlı olması sayesinde (1-2 saniye) her türlü zor yüzeye uygulama rahatlıkla yapılabilmekte ve malzeme kendini aşağıya bırakmamaktadır. 1-2 dakika içerisinde tamamen kuruyan köpük, sert halini alır. İdeal bir uygulama 3 ya da 4 kat yapılır. Her kat için köpük kalınlığı yaklaşık 1 cm olacak şekilde ayarlanır. Bu kalınlık köpüğün iyi bir boyutsal kararlılığının olması için yeterlidir.Poliüretan köpük’ün ilk katı yüzeyi ince bir tabaka halinde kapatır. Bu katın dokunmayla tamamen kuruduğu anlaşıldığı zaman uygulama son kalınlığa ulaşana kadar kat kat devam eder.
Trapez çatı su izolasyonu-İZOSPREY 02:09
Trapez çatı su izolasyonu-İZOSPREY 1.963 izlenme - 7 yıl önce İzosprey püskürtme poliüretan köpük trapez metal saç çatı izolasyonu,çatı yüzeyine yüksek basınç altında püskürtülerek uygulanan poliüretan köpük yüzeyin detay noktalarında çatı taşıyıcıların girinti ve çıkıntılarına kolay ulaşabilme vida deliklerinin oluşturduğu ısı köprülerini yok etme yeteneği ile yatay ve düşey bütün yüzeyde iğne deliğinin bile kapandığı ek yersiz çatı ısı izolasyonu ve çatı su yalıtımı örtüsü meydana getirir.
Su İzolasyonu Kurumsal Garanti Alınstech Polyurea 04:44
Su İzolasyonu Kurumsal Garanti Alınstech Polyurea 1.051 izlenme - 4 yıl önce SU YALITIMINDA EN SON TEKNOLOJİ ALINSTECH POLYUREA KIRMA DÖKME OLMADAN ZAMANDAN, MALİYETTEN KAZANIM SAĞLAYIN!!!!! Su sızıntısının sebep olduğu rutubet, nem ve küf, astım, alerjik reaksiyonlar, solunum yolu hastalıkları ve romatizma gibi rahatsızlıkları tetikleyerek insan sağlığını ciddi şekilde tehdit ediyor. Mülk sahibi olmak isteyenlerin satın alma aşamasında,binanın temelinden çatısına kadar su yalıtımlı olup olmadığını sorgulamaları ve tercihlerini su yalıtımlı binalardan yana kullanmaları ileride bu tür problemler yaşamalarını önlüyor. Alinstech polyurea ile yapılan su yalıtım uygulamaları bu noktada kesin çözümler sunuyor.Temel, perde beton, bodrum, kapalı otopark gibi toprak altında kalan mekanlardaki kullanım, korozyonu engelleyerek binayı depreme karşı güçlü hale getiriyor. Alinstech polyurea ile su yalıtımı sağlanmış binaların, depreme dayanıklılığını artırdığı saptanmıştır. Alinstech polyurea yapılardaki korozyona karşı mükemmel direnç sağlar. Kimyasal ve mekanik aşınmaya karşı dayanıklı yırtılmaz ve olağanüstü aşınma direnci ile rakipsizdir. Alinstech polyurea uygulama , kimyasal ve bu bileşenlerin elastomerlerden hava direnci elde edilmesi gibi mükemmel fiziksel özelliklerinin yanı sıra kendi bileşenlerinin çok iyi işlenebilirlik gibi önemli avantajlar sunar. Polyurea’nın istenilen renkte uygulanabilmesi ve mükemmel kimyasal direnci ile havuzlar içinde alternatifsiz bir çözümdür. Hızlı kuruması ve kullanıma çabuk açılabilmesi, ek yersiz yekpare uygulanabilmesi ile su yalıtımındaki en son teknoloji özelliğine sahiptir.Polyurea, elastikiyet olarak hazır beton,köprü ve çatlaklarda yüksek direnç sağlar ayrıca çok çeşitli yüzeylere mükemmel yapışır. Alinstech İzolasyon polyurea ile yapılan ÇATI,TERAS,HAVUZ VE ZEMİN KAPLAMALARI 5 YIL GARANTİALTINA ALINMAKTADIR.
sprey poliüretan köpük ile temel yalıtımı 01:33
sprey poliüretan köpük ile temel yalıtımı 878 izlenme - 7 yıl önce izobedel yalıtım sektörünün yükselen değeri olan püskürtme yalıtım çözüm sistemlerinden ana amacı ısı yalıtımı olan sprey poliüretan köpük spraypolyurethan foam-spf ile püskürtme yalıtım uygulamalarına başlamış diğer yalıtım uygulamaları olan su-ses-yangın uygulamalarının da türkiyede püskürtme olarak uygulanabilmesi için girişimlerine hız vermiştir
montalama 03:06
montalama 449 izlenme - 8 yıl önce levhaların yapıştırılması
Isı Yalıtım Ve İnşaat 01:05
Isı Yalıtım Ve İnşaat 295 izlenme - 6 yıl önce itina ile ısı yalıtım badana boya ve her türlü inşaat işleri yopılır ALİ ALSANCAK.. [ALSANCAK TİÇ..]
2 Apartman Yöneticisinin Hikayesi - Gnyapı 04:22
2 Apartman Yöneticisinin Hikayesi - Gnyapı 169 izlenme - 5 yıl önce 2 Apartman Yöneticisinin Hikayesi - Gnyapı
sn.hilmi güler ve borlu yalıtım 01:55
sn.hilmi güler ve borlu yalıtım 304 izlenme - 8 yıl önce
Mantolama'nın Yeni Adı Manto Plate - Teknoloji Gelişiyor 01:21
Mantolama'nın Yeni Adı Manto Plate - Teknoloji Gelişiyor 190 izlenme - 5 yıl önce Merhaba; devir Sıva Devri, Manto Plate İle Yapılarınızı Tek Parça Halinde Yalıtabilir Ve P Nin Üzerinde Tasarruf Sağlayabilirsiniz. Üstün Ses Yalıtımı Sayesinde Şehir Gürültüsünden Kurtulmuş Olur Huzurlu Bir Yaşam Sürebilirsiniz. Manto Plate'in En Önemli Özellikleri Arasında Yangın Yalıtımı Bulunuyor. Video'da 1300 Derecelik Jet Pürmüz İle Manto Plate Hazır Isı Yalıtım Sıvasının Ateşe Dayanıklılığı Ve Arka Tarafa Isının Gerçirmezliği Gösteriyoruz
Diyarporsove Dış Cephe Isı Yalıtımı Mantolama Dekoratif Dış Cephe Isı Yalıtım Yapı Ürünleri Diyarpor 06:37
Diyarporsove Dış Cephe Isı Yalıtımı Mantolama Dekoratif Dış Cephe Isı Yalıtım Yapı Ürünleri Diyarpor 78 izlenme - 4 yıl önce Diyarporsove Dış Cephe Isı Yalıtımı Mantolama Dekoratif Dış Cephe Isı Yalıtım Yapı Ürünleri Diyarporsove~1
Isı Yalıtımında Kullanılan Malzemeler 01:46
Isı Yalıtımında Kullanılan Malzemeler 13 izlenme - 12 ay önce
Otopark Su İzolasyonu Alinstech Polyurea Kaplama 00:58
Otopark Su İzolasyonu Alinstech Polyurea Kaplama 63 izlenme - 4 yıl önce SU İZOLASYONUNDA KALICI ÇÖZÜMDEN SİZDE YARARLANIN!!!!! Konutlarınıza zarar veren en önemli faktörlerden biri de sudur ve konutlar yağmur, kar, toprağın nemi, zemindeki yeraltı suyu gibi dış kaynaklı su ile banyo ve lavabolarda kullanılan iç kaynaklı suya maruz kalmaktadır. Konutlarımızı ve konforumuzu tehdit eden sulardan korunmak için yapılan bu işlemlere su yalıtımı uygulamaları denir. Günümüzde Alinstech Polyurea; yalıtım, onarım ve derz dolgusu konularında dünyadaki en son yalıtımdır. Sprey olarak uygulanabilen hızlı kürleşme özelliği sayesinde projeleri 5-15 saniyede kullanıma almaya imkân tanıyan yeni bir yalıtım malzemesidir. Alinstech Polyurea mükemmel kimyasal, termal ve UV dayanımı özellikleri ile ter türlü alanın yalıtımında kolaylıkla kullanılabilir. Kullanılan formülasyon ve uygulamalar sayesinde Alinstech Polyurea birkaç dakika içinde uygulama alanını kullanıma açma özelliği sayesinde maliyetlerde ve uygulama personel giderlerinden tasarruf ettirir.
Endüstriyel Kaplama Uygulama Videomuz Alinstech Farkıyla. 01:03
Endüstriyel Kaplama Uygulama Videomuz Alinstech Farkıyla. 57 izlenme - 4 yıl önce Endüstriyel Polyurea kaplama Ait Alternatif İzolasyon Alinstech Farkıyla 5 yıl garanti..
Trapez Cati Hattı - Kenet Nasıl Çekilir - Kilit Geçme Çatı Eska Metal 01:07
Trapez Cati Hattı - Kenet Nasıl Çekilir - Kilit Geçme Çatı Eska Metal 23 izlenme - 2 yıl önce Çatı cephe uygulama işlerinde müşterilerine daha hızlı ve daha kaliteli çözümler sunabilmek adına 2009 yılından itibaren makineleşmeye başlayan firmamız, Gaziantep 3. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 3.500 m2 kapalı alana sahip yeni fabrikasında izolasyon sektöründe lider firmalar olan Mardav, Ondüline ve Sika gibi güçlü markaların bayilik ve bölge distrübitörlüğünü de bünyesine katarak hizmetine devam etmektedir.
Narsal Yapı - Mantolama, Isı Yalıtımı, Kocaeli İzolasyon 01:01
Narsal Yapı - Mantolama, Isı Yalıtımı, Kocaeli İzolasyon 3 izlenme - 7 ay önce Narsal Yapı temiz iş anlayışı ve sorumluluk bilinci ile müşteri beklentilerini tam anlamıyla karşılamaktadır. Uyguladığı çözümler ile sadece kaliteyi değil aynı zamanda zerafeti de önemser. Yaptığı işler ile müşterilerinin güven ve sevgisini kazanmıştır. Isı yalıtımı, su yalıtımı, dış cephe, mantolama, çatı bakımı, drenaj, fayans, mermer, kalebodur, dış cephe boya gibi yapı uygulamalarını gerçekleştirdiği sayısız uygulama ile tecrübesini pekiştirmiştir. Yenilikçi teknolojisi ve temiz çevre anlayışı ile sektörün en sevilen firması olmayı hak etmiştir. Müşteri deneyimleri ve tecrübeleri ile edindiği kurumsal hafızasını günden güne geliştirerek müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Firmamız,Gebze İzmit Darıca Körfez Gölcük Derince Çayırova Kartepe Başiskele Karamürsel Kandıra Dilovası ilçelerinde hizmet vermektedir.