Hoşgeldiniz!

Işıl Reçber

Beyaz Show 29.mart 2013 Fragmanı 00:39
Beyaz Show 29.mart 2013 Fragmanı 4.063 izlenme - 4 yıl önce "Beyaz Show" Kaçmaz! Gülşen, Rüştü Reçber Ve Işıl Reçber İle Atalay Demirci “beyaz Show” Da. Kanal D’nin Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün Yaptığı Sevilen Talk- Show Programı “beyaz Show”a Bu Hafta, Pop Müziğin Güçlü İsimlerinden Gülşen, Türk Futbolunun Efsane İsimlerinden Rüştü Reçber Ve Eşi Işıl Reçber İle Yetenek Sizsiniz Türkiye Programının Birincisi Atalay Demirci Konuk Oluyor. Sohbeti, Eğlencesi, Birbirinden Komik Vtr’leri, Esprileri, Skeçleri Ve Canlı Yayın Sürprizleriyle “beyaz Show” Yine Şahane! Sakın Kaçırmayın!
Işıl Reçber Hayatında İlk Kez Pazara Gitti 11:32
Işıl Reçber Hayatında İlk Kez Pazara Gitti 91 izlenme - 11 ay önce Işıl Reçber ve Rüştü Reçber çifti, Bodrum'da tatiline devam ediyor. Işıl Hanım önceki gün Gündoğan Halk Pazarı'nda görüntülendi. Meyve - sebze seçerken çok titiz olan Reçber, görüntülendiğini fark edince şaşkınlık yaşadı. Hayatında ilk kez pazara geldiğini söyleyen Reçber'i tanıyan esnaf yakın ilgi gösterdi. Eşi alışveriş yaparken kendisini bekleyen Rüştü Reçber de gazetecilere selamladı.
Beyaz Show 29.mart 2013 Fragmanı 00:36
Beyaz Show 29.mart 2013 Fragmanı 421 izlenme - 4 yıl önce Gülşen, Rüştü Reçber Ve Işıl Reçber İle Atalay Demirci “beyaz Show” Da. Kanal D’nin Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün Yaptığı Sevilen Talk- Show Programı “beyaz Show”a Bu Hafta, Pop Müziğin Güçlü İsimlerinden Gülşen, Türk Futbolunun Efsane İsimlerinden Rüştü Reçber Ve Eşi Işıl Reçber İle Yetenek Sizsiniz Türkiye Programının Birincisi Atalay Demirci Konuk Oluyor. Sohbeti, Eğlencesi, Birbirinden Komik Vtr’leri, Esprileri, Skeçleri Ve Canlı Yayın Sürprizleriyle “beyaz Show” Yine Şahane! Sakın Kaçırmayın!
Işıl Reçber: Mustafa Ceceli’yi Görünce Televizyonu Kapatıyorum 01:53
Işıl Reçber: Mustafa Ceceli’yi Görünce Televizyonu Kapatıyorum 11 izlenme - 2 ay önce Konuk olduğu programda son günlerin en çok konuşulan ismi Mustafa Ceceli hakkında açıklamalarda bulunan sosyetik güzel Işıl Reçber, "Ceceli çıkınca televizyonu kapatıyorum" dedi.
Işıl Reçber'den Uygulamalı Ofsayt Anlatımı - Renkli Sayfalar 11 Mart Cuma 2016 02:40
Işıl Reçber'den Uygulamalı Ofsayt Anlatımı - Renkli Sayfalar 11 Mart Cuma 2016 89 izlenme - 1 yıl önce Rüştü Reçber'in eşi Işıl Hanım, hanımların zorlandığı "Ofsayt kuralları"nı Renkli Sayfalar'da uygulamalı olarak anlattı.. Eski futbolcu Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber, Renkli Sayfalar programına konuk oldu. Özge Ulusoy ile birlikte Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sorularını yanıtlayan Işıl Reçber'e ofsayt soruldu. Müge Dağıstanlı, Gülşen Yüksel ve Özge Ulusoy Işıl Reçber'i dinlemediğini itiraf edince Işıl Reçber ayağa kalktı ve uygulamalı olarak ofsaytı anlattı.
Ünlü Hanımlar Bedava Mı Yaşıyor? - Pazar Sürprizi 07:48
Ünlü Hanımlar Bedava Mı Yaşıyor? - Pazar Sürprizi 198 izlenme - 4 yıl önce pazar sürprizi ekibi ünlü isimlere sordu her organizasyona ve açılışa katılma kriterleriniz nelerdir ve çok ilginç cevaplar aldı.
Işıl Reçber, Uygulamalı Olarak Ofsaytı Anlattı 02:40
Işıl Reçber, Uygulamalı Olarak Ofsaytı Anlattı 30 izlenme - 1 yıl önce Efsane kaleci Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber, katıldığı bir programda uygulamalı olarak ofsaytı anlatırken arkadaşlarını Fenerbahçeli ve Galatasaraylı olarak gösterdi.