Hoşgeldiniz!

İşimi Yapmaya Başladığım Zaman

Sansar Salvo - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman (Teaser) 00:25
Sansar Salvo - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman (Teaser) 296 izlenme - 4 yıl önce Sansar Salvo - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman (Teaser) - Yeni Video Klip 2014 Teaser Sansar Salvo "İşimi Yapmaya Başladığım Zaman" (Official Teaser) 24.ŞARJÖR (2013 / DOKUZ SEKİZ MÜZİK)
Sansar Salvo - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman 02:00
Sansar Salvo - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman 26 izlenme - 2 yıl önce Sansar Salvo - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman (Video Klip 2016) Şarkı Sözleri (lyrics): Açılmanın kaçıncısı? Bilmiyorum. Akıllarda büyük sızı bu. Kiminin işine pek gelmez işim. Güvenliğiniz için geri çekilin. Yeni ekibim, benim ve bu eküriler adam olabilir mi lütfen? Hayatımızı bölmeyin. Sorumlulukların içinde ölmiyim. Şan, şöhret, para, pul diyolar. Bana vermiyorlar beni görmüyorlar. Aklını mı yiyor dünde kalan? Kendini mi bozuyor ünlü olan? Sansi baban. Tamam mı lan? Gay menejerlerinle kaset çıkar. Sokaklarda akan bu kan yarın anlamsızsa sokakta kal. İşimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. Canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman. İşimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. Canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman. Biri Rap'in yenisine tutulur, biri özünü unutur, birinin -- kalkmış. Biri Ekin abisine vurulur, birisi kurulur. Ekin'in tadı kaçmış. Al Sansar yeni yapmış bi de eskisi gibi yine çok atarlı. Hep kafalar geri kalmış ya da bu tavırlar çok hatalı. Sana açmış hissizler yara ve yanaşmış pislikler bana. Beni dinler yüz binler ama, ama şefkat göstermem sana. Şeytanı saklar gözlerinde. Kendi düzleminde, neyse. Akar zaman yanar paran ve o zamanda bakar sana. İşimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. Canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman.İşimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. Canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman. __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Sansar Salvo - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman (Official Video) Official Music Video
Sansar Salvo - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman (Official Video) 02:00
Sansar Salvo - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman (Official Video) 46 izlenme - 4 yıl önce Sansar Salvo "İşimi Yapmaya Başladığım Zaman" (Official Video) 24.ŞARJÖR (2013 / DOKUZ SEKİZ MÜZİK) iTunes:http://georiot.co/HMN http://www.facebook.com/hiph...
Sansar Salvo - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman 02:00
Sansar Salvo - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman 10 izlenme - 2 yıl önce Sansar Salvo - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman (Official Video) 2016 Şarkı Sözleri: Açılmanın kaçıncısı? Bilmiyorum. Akıllarda büyük sızı bu. Kiminin işine pek gelmez işim. Güvenliğiniz için geri çekilin. Yeni ekibim, benim ve bu eküriler adam olabilir mi lütfen? Hayatımızı bölmeyin. Sorumlulukların içinde ölmiyim. Şan, şöhret, para, pul diyolar. Bana vermiyorlar beni görmüyorlar. Aklını mı yiyor dünde kalan? Kendini mi bozuyor ünlü olan? Sansi baban. Tamam mı lan? Gay menejerlerinle kaset çıkar. Sokaklarda akan bu kan yarın anlamsızsa sokakta kal. İşimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. Canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman. İşimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. Canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman. Biri Rap'in yenisine tutulur, biri özünü unutur, birinin -- kalkmış. Biri Ekin abisine vurulur, birisi kurulur. Ekin'in tadı kaçmış. Al Sansar yeni yapmış bi de eskisi gibi yine çok atarlı. Hep kafalar geri kalmış ya da bu tavırlar çok hatalı. Sana açmış hissizler yara ve yanaşmış pislikler bana. Beni dinler yüz binler ama, ama şefkat göstermem sana. Şeytanı saklar gözlerinde. Kendi düzleminde, neyse. Akar zaman yanar paran ve o zamanda bakar sana. İşimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. Canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman.İşimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. Canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman.
Sansar Salvo - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman 02:00
Sansar Salvo - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman 4 izlenme - 2 yıl önce Sansar Salvo "İşimi Yapmaya Başladığım Zaman" (Official Video) 24.ŞARJÖR (2013 / DOKUZ SEKİZ MÜZİK) Şarkı Sözleri_________________________: Açılmanın kaçıncısı? Bilmiyorum. Akıllarda büyük sızı bu. Kiminin işine pek gelmez işim. Güvenliğiniz için geri çekilin. Yeni ekibim, benim ve bu eküriler adam olabilir mi lütfen? Hayatımızı bölmeyin. Sorumlulukların içinde ölmiyim. Şan, şöhret, para, pul diyolar. Bana vermiyorlar beni görmüyorlar. Aklını mı yiyor dünde kalan? Kendini mi bozuyor ünlü olan? Sansi baban. Tamam mı lan? Gay menejerlerinle kaset çıkar. Sokaklarda akan bu kan yarın anlamsızsa sokakta kal. İşimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. Canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman. İşimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. Canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman. Biri Rap'in yenisine tutulur, biri özünü unutur, birinin -- kalkmış. Biri Ekin abisine vurulur, birisi kurulur. Ekin'in tadı kaçmış. Al Sansar yeni yapmış bi de eskisi gibi yine çok atarlı. Hep kafalar geri kalmış ya da bu tavırlar çok hatalı. Sana açmış hissizler yara ve yanaşmış pislikler bana. Beni dinler yüz binler ama, ama şefkat göstermem sana. Şeytanı saklar gözlerinde. Kendi düzleminde, neyse. Akar zaman yanar paran ve o zamanda bakar sana. İşimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. Canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman.İşimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. Canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman.
Sansar Salvo - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman (Official Video) 02:00
Sansar Salvo - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman (Official Video) 3 izlenme - 2 yıl önce Sansar Salvo "İşimi Yapmaya Başladığım Zaman" (Official Video) 24.ŞARJÖR (2013 / DOKUZ SEKİZ MÜZİK) Şarkı Sözleri: Açılmanın kaçıncısı? Bilmiyorum. Akıllarda büyük sızı bu. Kiminin işine pek gelmez işim. Güvenliğiniz için geri çekilin. Yeni ekibim, benim ve bu eküriler adam olabilir mi lütfen? Hayatımızı bölmeyin. Sorumlulukların içinde ölmiyim. Şan, şöhret, para, pul diyolar. Bana vermiyorlar beni görmüyorlar. Aklını mı yiyor dünde kalan? Kendini mi bozuyor ünlü olan? Sansi baban. Tamam mı lan? Gay menejerlerinle kaset çıkar. Sokaklarda akan bu kan yarın anlamsızsa sokakta kal. İşimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. Canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman. İşimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. Canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman. Biri Rap'in yenisine tutulur, biri özünü unutur, birinin -- kalkmış. Biri Ekin abisine vurulur, birisi kurulur. Ekin'in tadı kaçmış. Al Sansar yeni yapmış bi de eskisi gibi yine çok atarlı. Hep kafalar geri kalmış ya da bu tavırlar çok hatalı. Sana açmış hissizler yara ve yanaşmış pislikler bana. Beni dinler yüz binler ama, ama şefkat göstermem sana. Şeytanı saklar gözlerinde. Kendi düzleminde, neyse. Akar zaman yanar paran ve o zamanda bakar sana. İşimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. Canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman.İşimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. Canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman.