Hoşgeldiniz!

işimiz

Bir Seksin Anatomisi - Şakir 01:53
Bir Seksin Anatomisi - Şakir 12.324 izlenme - 3 yıl önce Bir Sexi içinde sex olmadan anlatan bir video.Bu arada çıplak silah filmindeki meşhur sevişme sahnesindende acuk esinlendiğimizi itiraf ediyorum. Ama buda türk işi olmuş oldu güzel oldu.
90BPM - İstanbul (Fazla Altmetinli Rap Klibi) 04:19
90BPM - İstanbul (Fazla Altmetinli Rap Klibi) 937 izlenme - 1 yıl önce Farazi, Kayra, Da Poet ve Sorgu'dan oluşan hiphop oluşumu 90BPM'in Kötülük Bizim İşimiz albümlerinden yayımladıkları çok fazla altmetin içeren rap klipleri.
Güllü Değmezmiş Sana 05:50
Güllü Değmezmiş Sana 2.039 izlenme - 8 yıl önce iki yüzlüymüşşün farkedemedim
Toker - Seviyorum Be Abi - Tavsiye  Kaçırma Dinle 04:13
Toker - Seviyorum Be Abi - Tavsiye Kaçırma Dinle 1.204 izlenme - 8 yıl önce Arabesk Damar Taverna Arabesk Damar Taverna Müslüm Gürses Ferdi Tayfur Orhan Gencebay İbrahim Tatlıses Adnan Şenses Ali Seven Ali Tekintüre Azer Bülbül Bergen Biricik Bülent Ersoy Ceylan Emrah Erol Budan Gökhan Güney Gülden Karaböcek Güllü Hakan Taşıyan Hakkı Bulut Hüdai Aksu Hüseyin Altın Kamuran Akkor Kibariye Malatyalı İbrahim Mersinli İsmail Mine Koşan Neşe Karaböcek Selahattin Özdemir Tüdanya Yunus Bülbül Atilla Kaya Cengiz Kurtoğlu
Suzan Sümbül - Onuda Götür 04:15
Suzan Sümbül - Onuda Götür 1.104 izlenme - 8 yıl önce Arabesk Damar Taverna Arabesk Damar Taverna Müslüm Gürses Ferdi Tayfur Orhan Gencebay İbrahim Tatlıses Adnan Şenses Ali Seven Ali Tekintüre Azer Bülbül Bergen Biricik Bülent Ersoy Ceylan Emrah Erol Budan Gökhan Güney Gülden Karaböcek Güllü Hakan Taşıyan Hakkı Bulut Hüdai Aksu Hüseyin Altın Kamuran Akkor Kibariye Malatyalı İbrahim Mersinli İsmail Mine Koşan Neşe Karaböcek Selahattin Özdemir Tüdanya Yunus Bülbül Atilla Kaya Cengiz Kurtoğlu
Vakıfbank'tan Yepyeni Reklam Filmi  2013 'işimiz Halden Anlamak' 00:56
Vakıfbank'tan Yepyeni Reklam Filmi 2013 'işimiz Halden Anlamak' 837 izlenme - 5 yıl önce Vakıfbank'tan Yepyeni Reklam Filmi 2013 "İşimiz Halden Anlamak"
Ev Yapımı Cilt Maskelerinden Uzak Durun Uyarısı 01:11
Ev Yapımı Cilt Maskelerinden Uzak Durun Uyarısı 106 izlenme - 6 ay önce CNN TÜRK'te İşimiz Estetik programına konuk olan Medikal Estetik hekimi Dr. Saliha Sönmezateş, "Evde yapılan cilt maskelerinde asit oranını hesaplayamazsınız" diyerek, güvenilir kaynaklardan gelmeyen cilt bakım maskeleri tariflerinin kullanılmaması gerektiğini söyledi. Dr. Sönmezateş ve program sunucusu Dr. Hüseyin Tırman, cilt için faydalı olabilecek besinleri programda anlattı ve bademin önemini vurguladı.
Rap Bizim İşimiz 4 03:10
Rap Bizim İşimiz 4 153 izlenme - 6 yıl önce
İşimiz Estetik 7 Mayıs 2017 Pazar (Yaz öncesi estetik uygulamalar) 32:38
İşimiz Estetik 7 Mayıs 2017 Pazar (Yaz öncesi estetik uygulamalar) 22 izlenme - 5 ay önce Yaz yaklaşırken hangi estetik uygulamaları tercih edebilirsiniz? Vücut sıkılaştırma ve yüz gençleştirme tedavileri nasıl uygulanıyor? Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan Balta, Dermatolog Dr. Yelda Bice Terzioğlu ve Medikal Estetik Hekimi Dr. Metin Vural, İşimiz Estetik'te anlattı.
İşimiz Estetik   12 Mart  2017 Pazar 31:15
İşimiz Estetik 12 Mart 2017 Pazar 18 izlenme - 6 ay önce CNN TÜRK'te İşimiz Estetik programına konuk olan Medikal Estetik hekimi Dr. Saliha Sönmezateş, "Evde yapılan cilt maskelerinde asit oranını hesaplayamazsınız" diyerek, güvenilir kaynaklardan gelmeyen cilt bakım maskeleri tariflerinin kullanılmaması gerektiğini söyledi. Dr. Sönmezateş ve program sunucusu Dr. Hüseyin Tırman, cilt için faydalı olabilecek besinleri programda anlattı ve bademin önemini vurguladı.
Rap Bizim İşimiz 5 02:55
Rap Bizim İşimiz 5 112 izlenme - 6 yıl önce new track umarım beğenirsiniz arkadaşlar,,,
Samanlı Gençlik 02:10
Samanlı Gençlik 142 izlenme - 8 yıl önce samanlı gençlik
Daktırımda Daktırım 05:15
Daktırımda Daktırım 101 izlenme - 6 yıl önce keleş git den bise bulaşma
Güçlü Soydemir - Git Yat 04:29
Güçlü Soydemir - Git Yat 66 izlenme - 2 yıl önce Ağlamak istiyorum sayın site sakinleri. Bu şahaneli sözler karşısında kifayetsiz kaldım o yüzden yazacak bir şey bulamadım,neyse siz de dinleyin de sonrasında nasılsa error verirsiniz.Sonrasında da di gidin yatın işte geç oldu sabah erken işiniz vardır anca toparlarsınız.
Antıka İpek Bizim İşimiz 07:18
Antıka İpek Bizim İşimiz 94 izlenme - 6 yıl önce antika bizim işimiz
Ümit Besen - İşimiz Var Seninle 01:57
Ümit Besen - İşimiz Var Seninle 36 izlenme - 2 yıl önce Olmaz böyle bana birşey söyle Boşa bekletme bana öyle gğlme Dönüp bakarsın sonra kaçarsın Diskolarda kafelerde hava atarsın İşimiz var senle biraz beni dinle Kabak tadı verdi bu aşk gitmez böyle Çok kurnazsın vurdum duymazsın Benim gibi aşık sen hiç bulamazsın Dönüp bakarsın sonra kaçarsın Diskolarda kafelerde hava atarsın İşimiz var senle biraz beni dinle Kabak tadı verdi bu aşk gitmez böyle
Televizyon Adına - Eray Aydoğdu 04:33
Televizyon Adına - Eray Aydoğdu 36 izlenme - 3 yıl önce Koca Koca adamlar oturduk televizyon adına konuşup maziyi yad ediyorduk. Sonra dedik "bunları videoya çekelim izler izler güleriz" çektikde. Daha sonra izleyip güldükde.Sonra dedik "ulan bunu nete koyalım başkalarıda izler beğenir güler belki" koydukda. Zaten hangi kafayla söylüyorsak bunları anlamış değiliz yapıyoruz bide hani.