Hoşgeldiniz!

isimsizler son bölümü

İsimsizler 11 Bölüm Fragmanı 00:44
İsimsizler 11 Bölüm Fragmanı 211 izlenme - 1 yıl önce Barakuda ve Es Film ortaklığında yapımcılığını yaptığı Osman Kaya'nın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Uğur Güneş, Bülent Alkış, Sedat Mert, Taner Ertürkler, Volkan Keskin, Çağkan Çulha gibi isimler yer alıyor. Genç ve başarılı gelecek vaat eden bir diplomat adayı olan Fatih Türkiye Cumhuriyeti'nin yur dışı temsilciliklerinden birine atanmıştır. Virankaya'dan gelen acı haber sonrası Kaymakamı şehit edilen Virankaya'ya atanır ve kayamakan olur. Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmak yerine yüreği vatan sevgisi ile dolu kendisini ateşe atan Fatih 7 kişilik ekibiyle Virankaya'da mücadele edecektir.
İsimsizler 11. Bölüm Fragmanı 00:44
İsimsizler 11. Bölüm Fragmanı 67 izlenme - 1 yıl önce İsimsizler 11. Bölüm Fragmanı yayında! Fatih'e gelen kötü haber ne? Yoksa Yıldız öldürülüyor mu? Fatih, Virankaya'yı hain örgütten temizlemeye kararlıdır ve sonuna kadar bu mücadeleyi devam ettireceğini belirtir. Fakat örgüt Fatih'i bu yoldan geri döndürmek için masum insanları, Fatih'in yakınlarını hedef almaya başlar. Olcay'ın tüm çabalarına rağmen Yıldız zorla kaçırılır ve akıbeti belli değildir. Fatih'e gelen kötü haber ne? İsimsizler merakla beklenen yeni bölümüyle 5 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
İsimsizler'in İstihbaratçı Seher'i, Sera Kutlubey ile Özel Röportaj 03:03
İsimsizler'in İstihbaratçı Seher'i, Sera Kutlubey ile Özel Röportaj 56 izlenme - 1 yıl önce İsimsizler'in sevilen karakterlerinden İstihbaratçı Seher'i canlandıran Sera Kutlubey, rolüne dair önemli açıklamalarda bulundu.
İsimsizler 8 Bölüm Fragmanı 2 01:05
İsimsizler 8 Bölüm Fragmanı 2 24 izlenme - 1 yıl önce oktay özdaş