Hoşgeldiniz!

ışın kılıcı

Star Wars: The Force Awakens 2015 (Parody) 02:10
Star Wars: The Force Awakens 2015 (Parody) 83.971 izlenme - 10 ay önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Geçtiğimiz günlerde vizyona giren "Star Wars: The Force Awakens" hem facebook'ta hemde youtube'da milletin ve markaların diline düşmesi bizlerinde gözünden kaçmadı ve derhal bir parodi hazırlamak istedik, ortaya böyle kısa ama bir o kadar da enterasan görüntüler çıktı =) STAR WARS: MODERN IŞIN KILICI PARODİ İYİ SEYİRLER... Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
 Oğlunu Fenomen Yaptı! 00:27
Oğlunu Fenomen Yaptı! 26.503 izlenme - 3 yıl önce Aksiyon filmlerine özel efektler hazırlayan Daniel Hashimoto bir anda adını dünyaya duyurdu. DreamWorks'te Efekt uzmanı olan baba, yeteneğini oğlu için kullandı. 3 yaşındaki oğlunun başrolde oynadığı bu kısa aksiyon filmleri sosyal paylaşım sitelerinde milyonlarca kişi tarafından izlenildi.
Çocuk Işın Kılıcı Kullanırsa 00:11
Çocuk Işın Kılıcı Kullanırsa 4.207 izlenme - 3 yıl önce Star Wars filmlerinin vazgeçilmez silahı ışın kılıcının oyuncak versiyonunu eline alan çocuk, ortalığı ateşe verince şaşkınlığını gizleyemedi. Bilim kurgu filmlerinde kullanılan silahlardan olan ışın kılıçlarına hepimiz çocukluğumuzda özenmişizdir. İlkel bir kılıcın kabzasına benzeyen ışın kılıcının ışık huzmesi şeklinde uzaması ve çıkardığı ses hayallerimizi süslemiştir. Tabii ki stüdyolar bu fırsatı iyi bir ticari kazanca dönüştürmeyi başardı ve Star Wars filmlerinde kullanılan ışın kılıçlarının oyuncak versiyonlarını yaptı. Ama ışın kılıcını kullanmak öyle çok ta kolay değil. Küçük bir çocuk eline ışın kılıcını alınca olanlar oluyor.
Kedi Köpek - StarWars 00:47
Kedi Köpek - StarWars 8.826 izlenme - 5 yıl önce Kedi köpek itişmesinden bir starwars sahnesi.
1977'de Star Wars Nasıl Çekildi? 10:17
1977'de Star Wars Nasıl Çekildi? 1.184 izlenme - 9 ay önce "Star Wars çılgınlığı neden var?" sorusuna bu video ile cevap verilebilir. Zira 1977 yılında çekilen filmlerdeki efektler, o zamanın şartlarına göre üst seviyede. George Lucas filmi 70lerin başlarında yazmaya başlıyor. Yazmayı bitirince, tüm film şirketlerini geziyor fakat "böyle film mi olur amk" cevabını alıyor. En sonunda fox ile anlaşıp çekimlere başlıyor. Zaten senaryo ilk filmde ortadan başlıyor.Bunun 2 sebebi var. Birincisi; seyirciyi en çok etkileyecek hikayenin 5. filmede olması İkincisi ise, ilk 3 filmdeki efektlerin yapılabilmesi için yeterli teknolojinin olmaması. Yani lucas 20 sene teknolojinin ilerlemesi için bekliyor. Son bir not; Star Wars'un başlangıcında çıkan efsane intro yazısı, ilk filmde şu şekilde çekildi; zemin üzerine yazılar yazıldı ve kamera belli bir açıyla bu yazılar üzerinde hareket ettirildi. Bu bile aşırı zahmetli bir işlemdi. Diğer filmlerde ise bilgisayar efktleri ile yazıldı. Ayrıca hala nasıl çekildiğinin gizemini koruyan sahneler var.
Oğlum bak git ışın kılıcı 00:51
Oğlum bak git ışın kılıcı 2.136 izlenme - 4 yıl önce
Ev Yapımı Işın Kılıcı 02:19
Ev Yapımı Işın Kılıcı 565 izlenme - 1 yıl önce Arkadaş teknoloji ve bilginin nimetlerinden yararlanıp laseri bir ışın kılıcına dönüştürmüş. İbret aldım gerçekten. Jedi'ların gücü adına!
Darth Vader'la Savaşmayı Reddeden Küçük Kız 00:34
Darth Vader'la Savaşmayı Reddeden Küçük Kız 303 izlenme - 1 yıl önce Küçük kız savaşmak yerine Darth Vader ordusuna katıldı. İnsanların tercihlerinin farklı olabileceği anlatan basit ama etkili bir an...
David Beckham Işın Kılıcı Kuşandı! 01:38
David Beckham Işın Kılıcı Kuşandı! 217 izlenme - 10 ay önce İngiliz efsane futbolcu David Beckham katıldığı bir programda Star Wars aktörü John Boyega ile ışın kılıcı kuşandı...
uzay savaşları oyunu darkorbit!!! 00:42
uzay savaşları oyunu darkorbit!!! 2.873 izlenme - 8 yıl önce en kral uzay savaşçısı benim diyorsan bu oyunu kaçırma!!!
20 Yaşındaki Mucitten Ev Yapımı Lazer Işın Kılıcı 02:19
20 Yaşındaki Mucitten Ev Yapımı Lazer Işın Kılıcı 496 izlenme - 2 yıl önce 20 Yaşındaki Mucitten Ev Yapımı Lazer Işın Kılıcı
Köy Savaşları (Star Wars İçerir) 01:26
Köy Savaşları (Star Wars İçerir) 420 izlenme - 2 yıl önce Amcaların sopalı kavgasına özel efektler eklenmesiyle ortam Yıldız Savaşları'na dönmüş durumdadır. Darısı sinemamızın başına... Şemsiyeli versiyonu için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23109/semsiye-mafyasi-taksim-bulusmasi
Işın Kılıcı 2 00:25
Işın Kılıcı 2 1.394 izlenme - 8 yıl önce
Star Wars Quentin Tarantino Tarafından Çekilseydi 01:50
Star Wars Quentin Tarantino Tarafından Çekilseydi 391 izlenme - 1 yıl önce Adından da anlaşılacağı gibi Star Wars sersinin Quentin Tarantino tarafından çekilmesi halinde nasıl olacağının anlatıldığı videoyu izliyoruz.
İşın Kılıcı 00:37
İşın Kılıcı 1.105 izlenme - 8 yıl önce
Game of Thrones'un Tower of Joy Savaşı Işın Kılıçlarıyla Yapılsaydı 03:40
Game of Thrones'un Tower of Joy Savaşı Işın Kılıçlarıyla Yapılsaydı 97 izlenme - 5 ay önce 6. sezonun 3. bölümünde Bran'in üç gözlü kuzgun ile seyahatinde izlediğimiz Arthur Dayne ile Ned Stark arasındaki Tower of Joy savaşına Star Wars dokunuşu geldi. Eric The Pooh isimli Youtube kanalı Tower of Joy savaşında keskin kılıçlar yerine ışın kılıcı kullanılsaydı ne olurdu sorusunu bu video ile cevapladı.
Sanalika Işın Kılıcını Süresiz Yapma Hilesi 2012 01:14
Sanalika Işın Kılıcını Süresiz Yapma Hilesi 2012 591 izlenme - 4 yıl önce izleyin görün farkımızı birde yanlış söylemişim gerçekte süresiz şen bakkalda süreli
Işın Kılıcı Yutan Kız!!! 00:50
Işın Kılıcı Yutan Kız!!! 761 izlenme - 7 yıl önce inanılmaz yha
ztar vors battal gazi versiyonu 01:31
ztar vors battal gazi versiyonu 1.505 izlenme - 7 yıl önce battal gazinin torununun torununun... torunu ceday arkın ve müthiş maceraları. işın kılıcı böyle kullanılır :)) not: yerli üretim
Ulan Işıkla Beni Mi Korkutacan (Gora Fragman) 01:05
Ulan Işıkla Beni Mi Korkutacan (Gora Fragman) 205 izlenme - 1 yıl önce Geçenlerde sitede ki gora paylaşımını izlerlen aklıma düşen ve zamanında sinema solanlarında dönen fragman, 12 sene olmuş lan bunu bunu bilen kesin liseli değildir...
İlk Danslarını Işın Kılıcı Eşliğinde Yapan Star Wars Hayranı Çift 03:37
İlk Danslarını Işın Kılıcı Eşliğinde Yapan Star Wars Hayranı Çift 114 izlenme - 1 yıl önce Robert ve Rebecca çifti ilk danslarını alışılagelmişin dışında bir şekilde ve gelen konuklara tuhaf ama eğlenceli bir gösteri yapmaya karar verdiler. Işıklar söndükten sonra çift, ışın kılıçlarını alarak dans pistine geldiler.
Star Wars Katana Yapımı 09:06
Star Wars Katana Yapımı 174 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar bir ara sitede paylaşılan ve çoğu kişinin de hoşuna giden bu tarz video paylaşılıyodu sonra baktım paylaşan arkadaşımız paylaşmıyo bari ben paylaşıyım dedim bu sefer kılıç ustaları Star Wars filmin de bulunan ışın kılıcını katana versiyonunu yapıyolar izliyoruz.
Kendisine Alevli Işın Kılıcı Yapan Adam 03:24
Kendisine Alevli Işın Kılıcı Yapan Adam 58 izlenme - 10 ay önce Gerçek hayata uyarlanan film aletlerinden farklı olarak pekte masum gözükmeyen bir ışın kılıcı. Nedeni ise ışını alevden oluşması. Dokunduğu yeri yakan alevli ışın kılıcını yapan adamımız ise Thor'un savaş çekici Mjolnir ile insanları troll'lemesiyle tanıdığımız kişi.
Barzo Jedi 01:17
Barzo Jedi 112 izlenme - 2 yıl önce Youtube'un en ünlü fenomenlerinden biri olan freddiew'in bu muazzam çalışmasını izliyoruz. Efektler harika.
Işın Kılıcı Delirdi 00:20
Işın Kılıcı Delirdi 210 izlenme - 4 yıl önce Işın Kılıcının Delirmesi D
Star Wars - Işın Kılıcıyla Kaçış 07:34
Star Wars - Işın Kılıcıyla Kaçış 63 izlenme - 10 ay önce Her Like Ve Paylaşım Beni Daha Çok Teşvik Eder! Oynamak İçin https://lightsaber.withgoogle.com/ --------------------------------------------------------------------------------------- Soylulardan biri olmak için http://bit.ly/1jJ6BXu Canlı Yayınlar http://bit.ly/1gQiTeC Twitter'dan takip etmek için http://bit.ly/1lD1SI6 Steam grubumuza katılmak için http://bit.ly/1nFOFQc Facebook'dan takip etmek için http://on.fb.me/1rlcH3h Bana Email atabilirsiniz Osmanlisoylusu@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------- Hayat paylaşınca güzel! Birbirimize karşı sevgi çerçevesi içinde kaldıkça ne mutlu bize. Kendi kanalının tanıtımını yapanlar ve küfür içerikli yorum yapanlar kanaldan engellenecektir ve kumsalda çıplak koşmayı severim. -------------------------------------------------------------------------------------- Outro music by audionautix.com Tags:
ABD'li Genç Işın Kılıcı İcat Etti! 02:19
ABD'li Genç Işın Kılıcı İcat Etti! 137 izlenme - 3 yıl önce ABD’de yaşayan bir genç, evinde yaptığı ‘ışın kılıcıyla’ YouTube’un en ilginç videolarından bir tanesini hazırladı. 3W enerji üretebilen lazer, kağıt, kibrit ve ping pong topu gibi nesneleri ateşe veriyor.
  Star Wars Quentin Tarantino Tarafından Çekilseydi 01:50
Star Wars Quentin Tarantino Tarafından Çekilseydi 151 izlenme - 2 yıl önce Adından da anlaşılacağı gibi Star Wars sersinin Quentin Tarantino tarafından çekilmesi halinde nasıl olacağının anlatıldığı videoyu izliyoruz.
Işın Kılıcını Bileşenlerine Ayırmak 04:01
Işın Kılıcını Bileşenlerine Ayırmak 45 izlenme - 9 ay önce Star Wars serisinin efsanelerinden ışın kılıcının en orjinallerinden birini parçalarına ayırmış arkadaş.İçindeki o kristalimsi mavi parçaya "hassiktir çok iyi lan" tepkisi verdim ama konu hakkında daha fazla bilgisi olan birisi varsa diye yorumları alalım efendim..
Çocuk ile köpeğin ışın kılıcı mücadelesi! 00:53
Çocuk ile köpeğin ışın kılıcı mücadelesi! 143 izlenme - 4 yıl önce Çocuk ile köpeğin ışın kılıcı mücadelesi!