Hoşgeldiniz!

ısırık

İnternet Kafe Basan Yılan 00:32
İnternet Kafe Basan Yılan 29.241 izlenme - 8 ay önce Olay Tayland'da olmuş. Kapının açılması için resmen pusuya yatmış yılan.
Çekim Sırasında Sahibini Isıran Deve 02:26
Çekim Sırasında Sahibini Isıran Deve 32.398 izlenme - 1 yıl önce A Haber ekibi Hatay’ın Samandağ İlçesi'ndeki bir ahırda deve çekimi yapmak istedi.Her şey normaldi ta ki deve sahibini bacağından ısırıp fırlatana kadar. İşte A Haber kamerasına yansıyan o görüntü.
İnternet Kafe Basan Yılan 04:07
İnternet Kafe Basan Yılan 12.876 izlenme - 8 ay önce Olay Tayland'da olmuş. Kapının açılması için resmen pusuya yatmış yılan.
Yeni Trend Isırık Masajı! 05:57
Yeni Trend Isırık Masajı! 11.678 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da Dorothy Stein nam-ı diğer Dr. Dot isimli kadın, geliştirdiği ısırık masajıyla Eminem, Justin Timberlake ve Bruce Willis gibi isimlere hizmet veriyor. Ünlü İsimlerin Yeni Trendi: Isırık Masajı Amerika'da son günlerde yeni bir trend var; ısırarak yapılan masaj… New Jersey'da yaşayan Dorothy Stein nam-ı diğer Dr. Dot ısırarak yaptığı bu ilginç masaj türüyle sadece ülkesinde değil dünyada da oldukça ilgi çekiyor. GERGİNLİKTEN ESER KALMADI Gazeteci Elena Pogosyan da bu masaj türünü denemek için Dr Dot'un kapısını çaldı. Başta hayli gergin olan ve korkan Pogosyan yapılan masajla oldukça rahatladığını söyledi. ÜNLÜ İSİMLERE HİZMET VERİYOR Nick Cave'den Mick Jagger'a, Sting'den Eminem'e, Justin Timberlake'den Bruce Willis'e kadar birçok ünlü müşterisi olan Dr Dot, şimdi 1000'i aşkın çalışanı ile dünyanın her yerinde hizmet veriyor.
Kobra Isırığının Nelere Mal Olabileceği Gerçeği ( 18) 04:52
Kobra Isırığının Nelere Mal Olabileceği Gerçeği ( 18) 15.645 izlenme - 3 yıl önce Aslında anlatacak pek bi şey İngilizce de olsa altyazı var. Arakladığım sitedeki thumbnailı görünce eleman 3d dövme yaptırmış sandım ameka.
Yılanlara kendini ısırttı, sonra köpeklere yem etti! 03:37
Yılanlara kendini ısırttı, sonra köpeklere yem etti! 13.575 izlenme - 4 yıl önce Hiçbir şey olmamış gibi davranan adam sonrasında yılanları köpeklerine yem etti
Mermi Karıncaya Kendini Isırtan Çılgın Adam 19:47
Mermi Karıncaya Kendini Isırtan Çılgın Adam 3.813 izlenme - 1 yıl önce Coyote Peterson dünyayı dolaşırken en acı verici iğnelere sahip hayvanlara kendini sokturmaya devam ediyor. Daha önce de pepsis arısı ve kadife karıncaya kendini sokturan çılgın gezgin bu defa da mermi karıncanın iğnesinin tadına baktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Timsah İphone 7'yi Isırırsa Ne Olur? 02:07
Timsah İphone 7'yi Isırırsa Ne Olur? 6.323 izlenme - 1 yıl önce TechRax ekibi bu sefer iPhone 7 modelini bir timsah ile test ettiler. Bakalım iPhone 7'yi timsah ısırırsa ne oluyor? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fare vs Moto Kurye Final Round 00:07
Fare vs Moto Kurye Final Round 3.639 izlenme - 1 yıl önce Örselenen dayak yiyen farenin direnişi, haklı isyanı. Spartacus musun mübarek.
Köpekle Isırık Üzerine Sohbet 02:23
Köpekle Isırık Üzerine Sohbet 4.999 izlenme - 2 yıl önce Köpekler kavga ettikten sonra iş bitmiyor. Haftalar hatta aylarca canlarını yakacak hasarlar alabiliyorlar. Yaralarından dolayı uzun süre acı çekiyorlar. İşte bir örneği.
Masaj Dünyasının Yeni Çılgınlığı: Isırık Masajı 05:57
Masaj Dünyasının Yeni Çılgınlığı: Isırık Masajı 3.703 izlenme - 2 yıl önce 48 yaşındaki masaj uzmanı Dorothy Stein, gelen müşterilerinin sırt ve popo bölgelerini ısırarak masaj yapıyor. Stein bu masaj türünü ilk kez müzisyen Frank Zappa üzerinde denemiş. Stein ısırık yeteneğini ise ilk olarak hippi annesi sayesinde beş yaşındayken keşfettiğini söylüyor. İlk ısırık masajını 'Annem kalçalarına güçlü bir masaj yapmamı istemişti, ellerimle başaramayınca ‘ısır’ dedi' şeklinde anlatıyor. Terapist, Kanye West, Rihanna, Gwen Stefani, Eminem, Oasis, Keith Richards ve bu yılın başında hayatını kaybeden David Bowie’ye ısırık masajını uyguladı. Masaj tekniğinin ünlü isimler arasında yayılmasından sonra ünlülerin masarö olarak anılan Stein, 30 yıldır ‘ısırık masajı’nı uyguluyor. Masajı konserlere ücretsiz girme karşılığı yapan Stein, bugüne dek üç binden fazla konseri ücretsiz izledi.
Kızın Dilini Isıran Pirana Şakası 01:26
Kızın Dilini Isıran Pirana Şakası 4.734 izlenme - 4 yıl önce Kızın Dilini Isıran Pirana Şakası
Kafesteki Yılandan Dehşet Veren Isırık 00:37
Kafesteki Yılandan Dehşet Veren Isırık 1.313 izlenme - 2 yıl önce Kafesin içerisindeki yılan, sahibinin kafesin dışındake tellerin üzerinde bulunan sineği eliyle öldürmesinin ardından ani bir tepki vererek saldırıda bulundu. Yılanın dehşet veren ısırığı kameraya böyle yansıdı.
Meşhur Video Suarez'e Uyarlandı! 00:21
Meşhur Video Suarez'e Uyarlandı! 2.663 izlenme - 4 yıl önce Youtube'da Tüm Dünyayı Kasıp Kavuran " Charlie Bit My Finger" Videosu, Uruguaylı Futbolcu Luis Suarez'e De Uyarlandı..
Kendi Dirseğini Isırdı 00:29
Kendi Dirseğini Isırdı 1.552 izlenme - 3 yıl önce Yaşlı adam elastikliğiyle şaşırttı. Kendi dirseğini ısıran adam bu kadarına da pes dedirtti. 13.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Kendi Dirseğini Isırdı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Pitbull'a Artistlik Yapan Adam (Mutlu Son İçerir) 00:25
Pitbull'a Artistlik Yapan Adam (Mutlu Son İçerir) 1.084 izlenme - 2 yıl önce Kulübesinin önünde zincirle bağlı pitbull cinsi köpeğe el ayak hareketleri yapan abimiz köpeğin zincirini kırmasıyla birçok yerinden ısırıldı. Mutlu sonla biten o anlar.
Armonika Çalan Çocuğu Kıçından Isıran Şapşal Kedi 00:13
Armonika Çalan Çocuğu Kıçından Isıran Şapşal Kedi 267 izlenme - 4 ay önce Sevgili kedi kardeşimizin kim bilir kaç gündür çekmek zorunda kaldığı armonika işkencesine küçük bir popo ısırığı ile son verdiği anı izliyoruz :)
Suarez'in Chiellini'yi Isırması 00:59
Suarez'in Chiellini'yi Isırması 1.087 izlenme - 3 yıl önce Bugün oynanan İtalya-Uruguay maçında yaşanan olay.Luis Suarez'in ikinci ısırık vakasıdır. İlki için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/115437/luis-suarezin-rakibini-isirmasi
Luis Suarez'in Rakibini Isırması 00:33
Luis Suarez'in Rakibini Isırması 981 izlenme - 3 yıl önce Bugün oynanan Liverpool Chelsea maçından epey enteresan bir kare. Huylu huyundan vazgeçmiyor yine Suarez yine ısırık. izliyoruz..
Luis Suarez'den Üçüncü Isırık 00:55
Luis Suarez'den Üçüncü Isırık 1.057 izlenme - 4 yıl önce İtalyan savunmacı Chiellini'yi omzundan ısıran Luis Suarez, bunu daha önce iki kere yapmıştı.
Kolunu Balık Yemi Olarak Kullanan Adam 00:37
Kolunu Balık Yemi Olarak Kullanan Adam 801 izlenme - 4 yıl önce Amacı balık tutmak olan adamın kolundan dev balık ısırıyor. Devamında ise adam bu durumu avantaja çevirmek adına çabalıyor ama nafile. Nerdeyse balık adamı tutuyordu.
Kadının Elini Hunharca Isıran Dev Böcek 01:57
Kadının Elini Hunharca Isıran Dev Böcek 392 izlenme - 3 yıl önce Böceği anlatan kadın bayağı böcek hakkında bilgi veriyor ama dinlenecek gibi değil, böcek durmuyor ısırıyor da ısırıyor kadının elini. Hırsla ısırıyor, gavur eliymiş gibi ısıryor. Böceği çok merak ediyorsanız: Giant Tree Weta
At'ın Boynuna Saldıran Köpeği Kurtarmaya Çabaları! 03:34
At'ın Boynuna Saldıran Köpeği Kurtarmaya Çabaları! 287 izlenme - 3 yıl önce Görüntülerimiz çin'de bir hayvan barınağında çekilmiş. At'ın otlandığı bölüme giren cinsi belli olmayan köpek, at'ı boynundan yakaladığı gibi kitlenmiş. Köpeğin ısırığından at'ı ayırmayı başaran adamlardan biri poposundan nasibini alıyor. Büyük uğraşlar sonucu köpeği sakinleştirmeyi başardılar.
Dünyanın En Kötü Ağrısına Maruz Kalınırsa 03:07
Dünyanın En Kötü Ağrısına Maruz Kalınırsa 403 izlenme - 4 yıl önce Mermi karıncasının öldürmeyen ama saplanmış mermi gibi ağrı veren ısırığına maruz kalan insan neler yaşar?
Futbol Tarihinin En acımasız Faul'ü 00:15
Futbol Tarihinin En acımasız Faul'ü 511 izlenme - 3 yıl önce Öpenler, ısıranlar derken futbolda neler oluyor sorusunun aklımıza geldiği şu günlerde, bir futbol skandalı daha..
Isırığın Gücü - Belgesel Türkçe Dublaj 47:02
Isırığın Gücü - Belgesel Türkçe Dublaj 382 izlenme - 4 yıl önce En İyi Belgeseleri Türkçe Dublaj Olarak Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Lütfen Abone Olmayı Unutmayalım Türkçe Belgesel İzle Belgesel İzle Belgesel Hayvanlar Al...
Türk Milletinin Sabrı - Hesap İşletim Ücreti 00:51
Türk Milletinin Sabrı - Hesap İşletim Ücreti 381 izlenme - 3 yıl önce Lokantada sipariş ettiğiniz yemeği getiren garson, hesap işletim ücreti adı altında bir ısırık alsa ne tepki verirdiniz? Türkiye'de bir banka hariç tüm bankalar yasal olmamasına rağmen müşterilerinin hesaplarından işletim ücreti adı altında haraç kesiyor. Bu duruma gönderme yapan hoş bir viral leklam olmuş. Alkışlıyoruz.
Suyla kavga eden Rottweiler 03:12
Suyla kavga eden Rottweiler 163 izlenme - 3 yıl önce Yemeğin ardından bu sıcak havalarda serinlemesi için Çomar'la sulu oyunlar oynuyoruz. Suyu seviyor, ısırmaya çalışıyor ve ısırıyor.
Pitbullla Şaka Olmaz 00:12
Pitbullla Şaka Olmaz 372 izlenme - 3 yıl önce Zincirle kulubesine bağlı Pitbull cinsi köpekle dalga geçmeye çalışan saftiriğin mutlu sonla biten kaçışını izliyeceksiniz. Video biraz kısa ama verdiği haz paha biçilemez.
FIFA'dan Suarez'e Tarihi Ceza 00:47
FIFA'dan Suarez'e Tarihi Ceza 296 izlenme - 4 yıl önce Brezilya’da devam eden Dünya Kupası’nda ikinci tura yükselen Uruguay yola Luis Suarezsiz devam edecek. İtalya-Uruguay arasında oynanan grup maçında topsuz alanda İtalyan savunma oyuncusu Giorgio Chiellini’nin omzunu ısıran Suarez’in bu hareketi Dünya Kupası tarihinin en ağır cezasına çarptırıldı. 9 maç men cezası alan Uruguaylı forvet, ayrıca 100 bin İsviçre Frangı ödeyecek ve 4 ay boyunca hiçbir futbol aktivitesinde yer alamayacak. Suarez son olarak gol kralı olduğu Premier Lig’de de Liverpool formasını Ekim ayı sonuna kadar giyemeyecek. FIFA, maç sırasında hakem tarafından cezalandırılmayan davranış için kamera görüntülerini yeterli buldu. Uruguay Federasyonu suçla orantılı olmadığı gerekçesiyle karara itiraz edeceklerini açıkladı. Uruguaylı futbolcu bu hareketi ilk kez yapmıyor. Suarez daha önce Liverpool formasıyla Chelsea oyuncusu Branislav Ivanovic’in kolunu ısırmış, 10 maç ve Ajax forması giyerken de PSV Eindhoven oyuncusu Otman Bakkal’ı ısırmış ve 7 maç ceza almıştı.