Hoşgeldiniz!

ısırık

İnternet Kafe Basan Yılan 00:32
İnternet Kafe Basan Yılan 26.440 izlenme - 2 hafta önce Olay Tayland'da olmuş. Kapının açılması için resmen pusuya yatmış yılan.
İnternet Kafe Basan Yılan 04:07
İnternet Kafe Basan Yılan 12.626 izlenme - 2 hafta önce Olay Tayland'da olmuş. Kapının açılması için resmen pusuya yatmış yılan.
Çekim Sırasında Sahibini Isıran Deve 02:26
Çekim Sırasında Sahibini Isıran Deve 31.677 izlenme - 5 ay önce A Haber ekibi Hatay’ın Samandağ İlçesi'ndeki bir ahırda deve çekimi yapmak istedi.Her şey normaldi ta ki deve sahibini bacağından ısırıp fırlatana kadar. İşte A Haber kamerasına yansıyan o görüntü.
Kobra Isırığının Nelere Mal Olabileceği Gerçeği ( 18) 04:52
Kobra Isırığının Nelere Mal Olabileceği Gerçeği ( 18) 15.272 izlenme - 2 yıl önce Aslında anlatacak pek bi şey İngilizce de olsa altyazı var. Arakladığım sitedeki thumbnailı görünce eleman 3d dövme yaptırmış sandım ameka.
Mermi Karıncaya Kendini Isırtan Çılgın Adam 19:47
Mermi Karıncaya Kendini Isırtan Çılgın Adam 3.580 izlenme - 7 ay önce Coyote Peterson dünyayı dolaşırken en acı verici iğnelere sahip hayvanlara kendini sokturmaya devam ediyor. Daha önce de pepsis arısı ve kadife karıncaya kendini sokturan çılgın gezgin bu defa da mermi karıncanın iğnesinin tadına baktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yeni Trend Isırık Masajı! 05:57
Yeni Trend Isırık Masajı! 6.645 izlenme - 1 yıl önce Amerika'da Dorothy Stein nam-ı diğer Dr. Dot isimli kadın, geliştirdiği ısırık masajıyla Eminem, Justin Timberlake ve Bruce Willis gibi isimlere hizmet veriyor. Ünlü İsimlerin Yeni Trendi: Isırık Masajı Amerika'da son günlerde yeni bir trend var; ısırarak yapılan masaj… New Jersey'da yaşayan Dorothy Stein nam-ı diğer Dr. Dot ısırarak yaptığı bu ilginç masaj türüyle sadece ülkesinde değil dünyada da oldukça ilgi çekiyor. GERGİNLİKTEN ESER KALMADI Gazeteci Elena Pogosyan da bu masaj türünü denemek için Dr Dot'un kapısını çaldı. Başta hayli gergin olan ve korkan Pogosyan yapılan masajla oldukça rahatladığını söyledi. ÜNLÜ İSİMLERE HİZMET VERİYOR Nick Cave'den Mick Jagger'a, Sting'den Eminem'e, Justin Timberlake'den Bruce Willis'e kadar birçok ünlü müşterisi olan Dr Dot, şimdi 1000'i aşkın çalışanı ile dünyanın her yerinde hizmet veriyor.
Yılanlara kendini ısırttı, sonra köpeklere yem etti! 03:37
Yılanlara kendini ısırttı, sonra köpeklere yem etti! 13.476 izlenme - 3 yıl önce Hiçbir şey olmamış gibi davranan adam sonrasında yılanları köpeklerine yem etti
Fare vs Moto Kurye Final Round 00:07
Fare vs Moto Kurye Final Round 3.636 izlenme - 9 ay önce Örselenen dayak yiyen farenin direnişi, haklı isyanı. Spartacus musun mübarek.
Timsah İphone 7'yi Isırırsa Ne Olur? 02:07
Timsah İphone 7'yi Isırırsa Ne Olur? 4.337 izlenme - 7 ay önce TechRax ekibi bu sefer iPhone 7 modelini bir timsah ile test ettiler. Bakalım iPhone 7'yi timsah ısırırsa ne oluyor? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Köpekle Isırık Üzerine Sohbet 02:23
Köpekle Isırık Üzerine Sohbet 4.947 izlenme - 2 yıl önce Köpekler kavga ettikten sonra iş bitmiyor. Haftalar hatta aylarca canlarını yakacak hasarlar alabiliyorlar. Yaralarından dolayı uzun süre acı çekiyorlar. İşte bir örneği.
Masaj Dünyasının Yeni Çılgınlığı: Isırık Masajı 05:57
Masaj Dünyasının Yeni Çılgınlığı: Isırık Masajı 2.269 izlenme - 12 ay önce 48 yaşındaki masaj uzmanı Dorothy Stein, gelen müşterilerinin sırt ve popo bölgelerini ısırarak masaj yapıyor. Stein bu masaj türünü ilk kez müzisyen Frank Zappa üzerinde denemiş. Stein ısırık yeteneğini ise ilk olarak hippi annesi sayesinde beş yaşındayken keşfettiğini söylüyor. İlk ısırık masajını 'Annem kalçalarına güçlü bir masaj yapmamı istemişti, ellerimle başaramayınca ‘ısır’ dedi' şeklinde anlatıyor. Terapist, Kanye West, Rihanna, Gwen Stefani, Eminem, Oasis, Keith Richards ve bu yılın başında hayatını kaybeden David Bowie’ye ısırık masajını uyguladı. Masaj tekniğinin ünlü isimler arasında yayılmasından sonra ünlülerin masarö olarak anılan Stein, 30 yıldır ‘ısırık masajı’nı uyguluyor. Masajı konserlere ücretsiz girme karşılığı yapan Stein, bugüne dek üç binden fazla konseri ücretsiz izledi.
Kızın Dilini Isıran Pirana Şakası 01:26
Kızın Dilini Isıran Pirana Şakası 4.725 izlenme - 3 yıl önce Kızın Dilini Isıran Pirana Şakası
Kafesteki Yılandan Dehşet Veren Isırık 00:37
Kafesteki Yılandan Dehşet Veren Isırık 1.299 izlenme - 1 yıl önce Kafesin içerisindeki yılan, sahibinin kafesin dışındake tellerin üzerinde bulunan sineği eliyle öldürmesinin ardından ani bir tepki vererek saldırıda bulundu. Yılanın dehşet veren ısırığı kameraya böyle yansıdı.
Meşhur Video Suarez'e Uyarlandı! 00:21
Meşhur Video Suarez'e Uyarlandı! 2.663 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da Tüm Dünyayı Kasıp Kavuran " Charlie Bit My Finger" Videosu, Uruguaylı Futbolcu Luis Suarez'e De Uyarlandı..
Kendi Dirseğini Isırdı 00:29
Kendi Dirseğini Isırdı 1.546 izlenme - 2 yıl önce Yaşlı adam elastikliğiyle şaşırttı. Kendi dirseğini ısıran adam bu kadarına da pes dedirtti. 13.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Kendi Dirseğini Isırdı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Pitbull'a Artistlik Yapan Adam (Mutlu Son İçerir) 00:25
Pitbull'a Artistlik Yapan Adam (Mutlu Son İçerir) 1.048 izlenme - 2 yıl önce Kulübesinin önünde zincirle bağlı pitbull cinsi köpeğe el ayak hareketleri yapan abimiz köpeğin zincirini kırmasıyla birçok yerinden ısırıldı. Mutlu sonla biten o anlar.
Suarez'in Chiellini'yi Isırması 00:59
Suarez'in Chiellini'yi Isırması 1.036 izlenme - 2 yıl önce Bugün oynanan İtalya-Uruguay maçında yaşanan olay.Luis Suarez'in ikinci ısırık vakasıdır. İlki için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/115437/luis-suarezin-rakibini-isirmasi
Luis Suarez'in Rakibini Isırması 00:33
Luis Suarez'in Rakibini Isırması 929 izlenme - 2 yıl önce Bugün oynanan Liverpool Chelsea maçından epey enteresan bir kare. Huylu huyundan vazgeçmiyor yine Suarez yine ısırık. izliyoruz..
Luis Suarez'den Üçüncü Isırık 00:55
Luis Suarez'den Üçüncü Isırık 1.053 izlenme - 3 yıl önce İtalyan savunmacı Chiellini'yi omzundan ısıran Luis Suarez, bunu daha önce iki kere yapmıştı.
Kolunu Balık Yemi Olarak Kullanan Adam 00:37
Kolunu Balık Yemi Olarak Kullanan Adam 793 izlenme - 3 yıl önce Amacı balık tutmak olan adamın kolundan dev balık ısırıyor. Devamında ise adam bu durumu avantaja çevirmek adına çabalıyor ama nafile. Nerdeyse balık adamı tutuyordu.
Kadının Elini Hunharca Isıran Dev Böcek 01:57
Kadının Elini Hunharca Isıran Dev Böcek 382 izlenme - 2 yıl önce Böceği anlatan kadın bayağı böcek hakkında bilgi veriyor ama dinlenecek gibi değil, böcek durmuyor ısırıyor da ısırıyor kadının elini. Hırsla ısırıyor, gavur eliymiş gibi ısıryor. Böceği çok merak ediyorsanız: Giant Tree Weta
Jozy Altidore'a Isırık Şoku! 00:22
Jozy Altidore'a Isırık Şoku! 5 izlenme - 4 gün önce Bursaspor'un eski forveti Jozy Altidore, Amerika Birleşik Devletleri'nin El Salvador'la oynanan CONCACAF Gold Cup yarı final mücadelesinde Henry Romero tarafından ısırıldı. Bu olay, yeni Suarez olayı olarak yorumlanırken, Uruguaylı yıldız, 2014 Dünya Kupası'nda İtalyan defans Chiellini'yi ısırmış gündeme damgasını vurmuştu.
At'ın Boynuna Saldıran Köpeği Kurtarmaya Çabaları! 03:34
At'ın Boynuna Saldıran Köpeği Kurtarmaya Çabaları! 285 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerimiz çin'de bir hayvan barınağında çekilmiş. At'ın otlandığı bölüme giren cinsi belli olmayan köpek, at'ı boynundan yakaladığı gibi kitlenmiş. Köpeğin ısırığından at'ı ayırmayı başaran adamlardan biri poposundan nasibini alıyor. Büyük uğraşlar sonucu köpeği sakinleştirmeyi başardılar.
Dünyanın En Kötü Ağrısına Maruz Kalınırsa 03:07
Dünyanın En Kötü Ağrısına Maruz Kalınırsa 386 izlenme - 3 yıl önce Mermi karıncasının öldürmeyen ama saplanmış mermi gibi ağrı veren ısırığına maruz kalan insan neler yaşar?
Futbol Tarihinin En acımasız Faul'ü 00:15
Futbol Tarihinin En acımasız Faul'ü 488 izlenme - 3 yıl önce Öpenler, ısıranlar derken futbolda neler oluyor sorusunun aklımıza geldiği şu günlerde, bir futbol skandalı daha..
Suyla kavga eden Rottweiler 03:12
Suyla kavga eden Rottweiler 159 izlenme - 2 yıl önce Yemeğin ardından bu sıcak havalarda serinlemesi için Çomar'la sulu oyunlar oynuyoruz. Suyu seviyor, ısırmaya çalışıyor ve ısırıyor.
Dilini Yılana Isırtan Çılgın Adam 00:31
Dilini Yılana Isırtan Çılgın Adam 21 izlenme - 2 ay önce Tekne ile çıktığı nehir gezintisinde yakaladığı yılana dilini ısırtan çılgın adamın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle.
Türk Milletinin Sabrı - Hesap İşletim Ücreti 00:51
Türk Milletinin Sabrı - Hesap İşletim Ücreti 354 izlenme - 2 yıl önce Lokantada sipariş ettiğiniz yemeği getiren garson, hesap işletim ücreti adı altında bir ısırık alsa ne tepki verirdiniz? Türkiye'de bir banka hariç tüm bankalar yasal olmamasına rağmen müşterilerinin hesaplarından işletim ücreti adı altında haraç kesiyor. Bu duruma gönderme yapan hoş bir viral leklam olmuş. Alkışlıyoruz.
Isırığın Gücü - Belgesel Türkçe Dublaj 47:02
Isırığın Gücü - Belgesel Türkçe Dublaj 358 izlenme - 3 yıl önce En İyi Belgeseleri Türkçe Dublaj Olarak Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Lütfen Abone Olmayı Unutmayalım Türkçe Belgesel İzle Belgesel İzle Belgesel Hayvanlar Al...
Pitbullla Şaka Olmaz 00:12
Pitbullla Şaka Olmaz 355 izlenme - 2 yıl önce Zincirle kulubesine bağlı Pitbull cinsi köpekle dalga geçmeye çalışan saftiriğin mutlu sonla biten kaçışını izliyeceksiniz. Video biraz kısa ama verdiği haz paha biçilemez.