Hoşgeldiniz!

Isırma Videoları İzle

Çükünü Kırmızı Karıncalara Kemirten Veled ( 18) 00:54
Çükünü Kırmızı Karıncalara Kemirten Veled ( 18) 64.213 izlenme - 2 yıl önce Galiba Asya'dan bir youtuber arkadaşımız ya da yeni bir Jackass çılgını olmak isteyen ufaklık. Açıklama doldurmak için doldurduğumu yine belli ettim galiba. 18i de öylesine koydum unsuitable for sensible, sensitive people falan.
Furkan'ın Zor Anları! Bir Anda Olduğu Yerden Kalkıp Kendisini Denize Attı (Survivor - 23 Ocak 2017) 00:44
Furkan'ın Zor Anları! Bir Anda Olduğu Yerden Kalkıp Kendisini Denize Attı (Survivor - 23 Ocak 2017) 2.238 izlenme - 4 ay önce Arkadaşlarıyla birlikte barakada oturan Furkan, bacağını bir böceğin ısırması üzerine koşarak kendisini denize attı.
Karada Köpek Balığı Tarafından Isırılmak 00:31
Karada Köpek Balığı Tarafından Isırılmak 5.783 izlenme - 9 ay önce Avusturya sahilinde bu abimiz yakaladığı köpek balığı yavrusuyla haberim yokmuş gibi çek modunda fotoğraf çektirirken dişleniyor.
Beyaz'ı Canlı Yayında Köpek Isırdı! 03:28
Beyaz'ı Canlı Yayında Köpek Isırdı! 28.849 izlenme - 7 yıl önce dün akşam beyaz show'da konuklardan birisi de petek dinçöz'dü. dinçöz'ün köpekleri beyaz'a zor anlar yaşattı..
Kopan Penis Nasıl Dikilir 01:26
Kopan Penis Nasıl Dikilir 9.781 izlenme - 2 yıl önce Bir kaza nedeniyle yada eşinizin tarafından kesilen penis nasıl geri dikilir? Üroloji Uzmanı Prof. Dr. M. İhsan Karaman cevaplıyor.
Aslında Türk Dizileri 02:22
Aslında Türk Dizileri 4.550 izlenme - 2 yıl önce Hemen her Türk dizisinde yer alan fakat gerçek hayattaki karşılığı farklı olan sahneler ve gerçek hayattaki karşılıkları
Sahibini Ordu Gibi Koruyan Köpek 00:55
Sahibini Ordu Gibi Koruyan Köpek 5.783 izlenme - 3 yıl önce Köpek öyle bir eğitilmiş ki adeta bir ordu gibi koruyor sahibini. Keşke benim de böyle bir köpeğim olsaydı, ama hiç ölmesin. O nasıl cümle lan.
Kobralarla Yiyişen Adam 01:45
Kobralarla Yiyişen Adam 2.477 izlenme - 2 yıl önce Valla yapacak açıklama bulamadım.Bu kadar kobrayı kızdırıp kızdırıp kendini ısırtmasına rağmen bir şey olmamasını vücudundaki yağ oranına bağladım açıkcası! Sanırım alt kısıma zehir geçmiyor diye düşünüyorum.
Charlie Bit My Finger 00:55
Charlie Bit My Finger 4.763 izlenme - 3 yıl önce Charlie Bite My Finger :)
Çakal Kendini Besleyen Adamı Böyle Isırdı 00:52
Çakal Kendini Besleyen Adamı Böyle Isırdı 47 izlenme - 1 ay önce İstanbul’un Çatalca ilçesinde bir çakal, kendisini sevip beslemeye çalışan bir kişilerden birini bacağından ısırdı.
Köpekle Birbirini Isıran Çocuk  00:37
Köpekle Birbirini Isıran Çocuk 114 izlenme - 5 ay önce Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde köpek yavrusu ile oynayan küçük çocuk, yavru köpeğin onu ısırması üzerine oda ağlayarak tuttuğu yavru köpeğin başını ısırdı.
8.istanbul şampiyonası 3.sü eos diha 00:57
8.istanbul şampiyonası 3.sü eos diha 2.063 izlenme - 7 yıl önce profesyonel eğitimli köpekle amatörce oyun
Bogusan Güzeller 01:33
Bogusan Güzeller 1.597 izlenme - 9 yıl önce birbirini isırmak
Eğitimcilerini Sıçırtan Köpek 00:57
Eğitimcilerini Sıçırtan Köpek 377 izlenme - 2 yıl önce Bu güzel köpek arkadaşımız kendisini test eden eğitmenlerinden birinin elinden kurtulup diğerinin de tam götünü dişleyecekken son anda zaptediliyor, yoksaaaa ...
Zehirli Böcek Tarafından Isırılan Amerikan Askeri 03:29
Zehirli Böcek Tarafından Isırılan Amerikan Askeri 398 izlenme - 2 yıl önce Kişi Afganistan'da savaşmakta olan bir Amerikan askeridir. E malum yaban yaşamı, her türden hayvan, börtü böcük gani. Onlardan birine rast gelmiş bedevi.
Kadın Müşteriyi Bacağından Isırdı 02:00
Kadın Müşteriyi Bacağından Isırdı 41 izlenme - 4 ay önce Kadın müşteriyi arkadaşı sanıp bacağını ısıran sayko manyak adamı izliyoruz arkadaşlar. Keyifli seyirler.
Köpek Önce Atı Isırdı Sonra Adama Saldırdı 03:34
Köpek Önce Atı Isırdı Sonra Adama Saldırdı 169 izlenme - 2 yıl önce Çin'de at ağılında atın otlandığı bölüme giren köpek, at'ı boynundan ısırdı. Bakıcılar atı köpekten kurtarmak için büyük uğraş verirken, hızını alamayan köpek adama da saldırdı.
Emirin Isırma Sevdası 01:00
Emirin Isırma Sevdası 719 izlenme - 10 yıl önce
Yarasa Bir Çocuğu Öldürdü 02:00
Yarasa Bir Çocuğu Öldürdü 299 izlenme - 6 yıl önce Yarasa Bir Çocuğu Öldürdü
Güngören Parkı'nda   Tasmasız Gezdirilen Köpek Bir Çocuğu Saldırdı 02:11
Güngören Parkı'nda Tasmasız Gezdirilen Köpek Bir Çocuğu Saldırdı 71 izlenme - 1 yıl önce Güngören Haznedar Mahallesi Güngören Parkı'nda iki kişinin tasmasız gezdirdiği köpek parkta oynayan Muhammet adlı 10 yaşındaki bir çocuğa saldırarak kolundan yaraladı.
Bogusan Güzeller 01:33
Bogusan Güzeller 294 izlenme - 9 yıl önce
Kuyruğunu Isırdı Diye Kendini Döven Kedi 00:06
Kuyruğunu Isırdı Diye Kendini Döven Kedi 50 izlenme - 2 yıl önce HAYVANLAR ALEMİ animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri, animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri,
Costa'dan Olay Hareket! Rakibine Öyle Bir Şey Yaptı Ki... 00:23
Costa'dan Olay Hareket! Rakibine Öyle Bir Şey Yaptı Ki... 22 izlenme - 1 yıl önce Chelsea'nin Everton'a 2-0 yenilerek FA Cup'tan elendiği mücadelede Diego Costa, rakip Gareth Barry ile girdiği tartışma sonrası kırmızı kartla oyundan atıldı. Costa'nın Barry'ye yaptığı bu hareketler sosyal medyada büyük yankı buldu.
Suarez Yine Isırdı! 00:11
Suarez Yine Isırdı! 22 izlenme - 2 yıl önce Barcelona forması giyen golcü oyuncu Luis Suarez, Manchester City forması giyen Martin Demichelis'i ısırmaya çalıştı.