Hoşgeldiniz!

ısırma

Feyza Civelek'in Polisi Isırması 01:36
Feyza Civelek'in Polisi Isırması 10.060 izlenme - 1 ay önce Sabah saatlerinde adliyeye götürülüp, "Polise mukavemet" suçundan gözaltına alınan oyuncu Feyza Civelek'in polis memurunun elini ısırdığı görüntüler ortaya çıktı
Çükünü Kırmızı Karıncalara Kemirten Veled ( 18) 00:54
Çükünü Kırmızı Karıncalara Kemirten Veled ( 18) 80.305 izlenme - 3 yıl önce Galiba Asya'dan bir youtuber arkadaşımız ya da yeni bir Jackass çılgını olmak isteyen ufaklık. Açıklama doldurmak için doldurduğumu yine belli ettim galiba. 18i de öylesine koydum unsuitable for sensible, sensitive people falan.
Ünlü Oyuncunun Polis Memurunu Isırdığı Görüntüler 01:36
Ünlü Oyuncunun Polis Memurunu Isırdığı Görüntüler 913 izlenme - 1 ay önce Sabah saatlerinde adliyeye götürülüp, "Polise mukavemet" suçundan gözaltına alınan oyuncu Feyza Civelek'in polis memurunun elini ısırdığı görüntüler ortaya çıktı.
Köpek Isıran Adam - İngiltere 01:45
Köpek Isıran Adam - İngiltere 3.795 izlenme - 7 ay önce İletişim fakültelerinde sıklıkla tekrarlanan 'Bir köpek adamı ısırırsa haber olmaz ama bir adamın köpeği ısırması haberdir' sözü İngiltere'de gerçek oldu.
Beyaz'ı Canlı Yayında Köpek Isırdı! 03:28
Beyaz'ı Canlı Yayında Köpek Isırdı! 28.862 izlenme - 8 yıl önce dün akşam beyaz show'da konuklardan birisi de petek dinçöz'dü. dinçöz'ün köpekleri beyaz'a zor anlar yaşattı..
Karada Köpek Balığı Tarafından Isırılmak 00:31
Karada Köpek Balığı Tarafından Isırılmak 6.256 izlenme - 1 yıl önce Avusturya sahilinde bu abimiz yakaladığı köpek balığı yavrusuyla haberim yokmuş gibi çek modunda fotoğraf çektirirken dişleniyor.
Kopan Penis Nasıl Dikilir 01:26
Kopan Penis Nasıl Dikilir 11.731 izlenme - 2 yıl önce Bir kaza nedeniyle yada eşinizin tarafından kesilen penis nasıl geri dikilir? Üroloji Uzmanı Prof. Dr. M. İhsan Karaman cevaplıyor.
Furkan'ın Zor Anları! Bir Anda Olduğu Yerden Kalkıp Kendisini Denize Attı (Survivor - 23 Ocak 2017) 00:44
Furkan'ın Zor Anları! Bir Anda Olduğu Yerden Kalkıp Kendisini Denize Attı (Survivor - 23 Ocak 2017) 2.571 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlarıyla birlikte barakada oturan Furkan, bacağını bir böceğin ısırması üzerine koşarak kendisini denize attı.
Aslında Türk Dizileri 02:22
Aslında Türk Dizileri 4.607 izlenme - 3 yıl önce Hemen her Türk dizisinde yer alan fakat gerçek hayattaki karşılığı farklı olan sahneler ve gerçek hayattaki karşılıkları
Sahibini Ordu Gibi Koruyan Köpek 00:55
Sahibini Ordu Gibi Koruyan Köpek 5.923 izlenme - 3 yıl önce Köpek öyle bir eğitilmiş ki adeta bir ordu gibi koruyor sahibini. Keşke benim de böyle bir köpeğim olsaydı, ama hiç ölmesin. O nasıl cümle lan.
Sahibini Isırdığı İçin Üzülen Köpüş 00:20
Sahibini Isırdığı İçin Üzülen Köpüş 388 izlenme - 3 ay önce Sahibinin yaptığı şakaya inanan zavallı, sevimli köpeciğin minnoş bakışları insanın içini eritiyor. Keyifli seyirler...
Charlie Bit My Finger 00:55
Charlie Bit My Finger 4.779 izlenme - 4 yıl önce Charlie Bite My Finger :)
Kobralarla Yiyişen Adam 01:45
Kobralarla Yiyişen Adam 2.502 izlenme - 2 yıl önce Valla yapacak açıklama bulamadım.Bu kadar kobrayı kızdırıp kızdırıp kendini ısırtmasına rağmen bir şey olmamasını vücudundaki yağ oranına bağladım açıkcası! Sanırım alt kısıma zehir geçmiyor diye düşünüyorum.
10 Etkileyici Köpek Isırması 03:57
10 Etkileyici Köpek Isırması 196 izlenme - 9 ay önce Videoda, 10 köpek türünün ısırdığı andaki yaptığı basınçla birlikte yarattığı etkiyi izliyoruz.
8.istanbul şampiyonası 3.sü eos diha 00:57
8.istanbul şampiyonası 3.sü eos diha 2.071 izlenme - 8 yıl önce profesyonel eğitimli köpekle amatörce oyun
Bogusan Güzeller 01:33
Bogusan Güzeller 1.599 izlenme - 9 yıl önce birbirini isırmak
Eğitimcilerini Sıçırtan Köpek 00:57
Eğitimcilerini Sıçırtan Köpek 491 izlenme - 3 yıl önce Bu güzel köpek arkadaşımız kendisini test eden eğitmenlerinden birinin elinden kurtulup diğerinin de tam götünü dişleyecekken son anda zaptediliyor, yoksaaaa ...
Köpekle Birbirini Isıran Çocuk  00:37
Köpekle Birbirini Isıran Çocuk 117 izlenme - 1 yıl önce Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde köpek yavrusu ile oynayan küçük çocuk, yavru köpeğin onu ısırması üzerine oda ağlayarak tuttuğu yavru köpeğin başını ısırdı.
Zehirli Böcek Tarafından Isırılan Amerikan Askeri 03:29
Zehirli Böcek Tarafından Isırılan Amerikan Askeri 427 izlenme - 3 yıl önce Kişi Afganistan'da savaşmakta olan bir Amerikan askeridir. E malum yaban yaşamı, her türden hayvan, börtü böcük gani. Onlardan birine rast gelmiş bedevi.
Köpek Önce Atı Isırdı Sonra Adama Saldırdı 03:34
Köpek Önce Atı Isırdı Sonra Adama Saldırdı 201 izlenme - 2 yıl önce Çin'de at ağılında atın otlandığı bölüme giren köpek, at'ı boynundan ısırdı. Bakıcılar atı köpekten kurtarmak için büyük uğraş verirken, hızını alamayan köpek adama da saldırdı.
Emirin Isırma Sevdası 01:00
Emirin Isırma Sevdası 719 izlenme - 10 yıl önce
Çakal Kendini Besleyen Adamı Böyle Isırdı 00:52
Çakal Kendini Besleyen Adamı Böyle Isırdı 60 izlenme - 10 ay önce İstanbul’un Çatalca ilçesinde bir çakal, kendisini sevip beslemeye çalışan bir kişilerden birini bacağından ısırdı.
Trafikte Tartıştığı Kişinin Kulağını Koparan Zanlı Adliyeye Sevk Edildi 00:50
Trafikte Tartıştığı Kişinin Kulağını Koparan Zanlı Adliyeye Sevk Edildi 25 izlenme - 3 ay önce Trafikte tartıştığı kişinin kulağını koparan zanlı adliyeye sevk edildiİSTANBUL - Sancaktepe'de trafikte tartıştığı kişinin kulağını ısırarak koparan zanlı M.U. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Yarasa Bir Çocuğu Öldürdü 02:00
Yarasa Bir Çocuğu Öldürdü 348 izlenme - 7 yıl önce Yarasa Bir Çocuğu Öldürdü
İstanbul'da Akıl Almaz Olay... Trafikte Tartıştığı Kişinin Kulağını Isırarak Kopardı 00:23
İstanbul'da Akıl Almaz Olay... Trafikte Tartıştığı Kişinin Kulağını Isırarak Kopardı 20 izlenme - 3 ay önce İstanbul'da akıl almaz olay...Trafikte tartıştığı kişinin kulağını ısırarak kopardıİSTANBUL - İstanbul'da Ümraniye'de yaşanan akıl almaz olayda bir kişi trafikte tartıştığı kişinin kulağını ısırarak kopardı.
Kadın Müşteriyi Bacağından Isırdı 02:00
Kadın Müşteriyi Bacağından Isırdı 42 izlenme - 1 yıl önce Kadın müşteriyi arkadaşı sanıp bacağını ısıran sayko manyak adamı izliyoruz arkadaşlar. Keyifli seyirler.
Bogusan Güzeller 01:33
Bogusan Güzeller 294 izlenme - 9 yıl önce
Güngören Parkı'nda   Tasmasız Gezdirilen Köpek Bir Çocuğu Saldırdı 02:11
Güngören Parkı'nda Tasmasız Gezdirilen Köpek Bir Çocuğu Saldırdı 75 izlenme - 2 yıl önce Güngören Haznedar Mahallesi Güngören Parkı'nda iki kişinin tasmasız gezdirdiği köpek parkta oynayan Muhammet adlı 10 yaşındaki bir çocuğa saldırarak kolundan yaraladı.
Ümraniye'de Akılalmaz Olay! Trafikte Tartıştığı Sürücünün Kulağını Isırarak Kopardı 00:18
Ümraniye'de Akılalmaz Olay! Trafikte Tartıştığı Sürücünün Kulağını Isırarak Kopardı 9 izlenme - 3 ay önce Ümraniye'de bir sürücü, trafikte tartıştığı kişinin kulağını ısırarak kopardı. Olayı gerçekleştiren sürücü, gözaltına alınırken kulağı kopan kişi tedavi altına alındı.
Kuyruğunu Isırdı Diye Kendini Döven Kedi 00:06
Kuyruğunu Isırdı Diye Kendini Döven Kedi 51 izlenme - 3 yıl önce HAYVANLAR ALEMİ animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri, animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri,