Hoşgeldiniz!

isis

Işid Kobani'ye Bayrak Dikmesi 02:44
Işid Kobani'ye Bayrak Dikmesi 112.933 izlenme - 2 yıl önce Reuters, Kobani'nin doğusunda Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) bayrağının dalgalandığını duyurdu. Ajans, bölgeden geçilen televizyon görüntüleri ve Türk bir askeri yetkiliye dayandırarak verdiği haberinde, son günlerde en şiddetli çatışmaların yaşandığı bölgedeki dört katlı bir binanın tepesinde, IŞİD'e ait olduğu anlaşılan siyah renkli bayrağın görüldüğünü söyledi. Ajans, ismini vermek istemeyen bir Türk yetkilinin de bayrağın IŞİD'e ait olduğunu söylediğini bildirdi. Söz konusu gelişme, Kobani'nin tam olarak düşmesi anlamına gelmese de çatışmaların iyice kızıştığını gösteriyor.
Işid'li Militanı Öldürüp Röportaj Vermek 01:38
Işid'li Militanı Öldürüp Röportaj Vermek 6.863 izlenme - 2 ay önce Kategori olarak Çüşşşş uygun olur. Dünyada ne denli iğrençlikler yaşandığını biliyoruz. Şimdi savaşın etiğini siktir edin. İğrençlikten kastım, videonun, çocukların iki keywordle ulaşabileceği uzaklıklara upload edilmesi dünyanın çivisinin çıktığının tecellisidir. meteor gelsin vursun artık bizi amk.
Driftçi Ve Kelleci - IŞİD 00:43
Driftçi Ve Kelleci - IŞİD 17.343 izlenme - 2 yıl önce Suriyenin Rakka şehrinde ele geçirdikleri T-55 tanklarıyla drift yapan kelleci abileri izliyoruz. Nerden öğrenmişse artık keranacılar.
Rusya'nın IŞİD Tankerlerini Vurması 01:20
Rusya'nın IŞİD Tankerlerini Vurması 8.652 izlenme - 11 ay önce Rusya IŞİD'e ait petrol tankerlerinin vurulma videosunu yayınladı. Bana ilginç gelen tankerlerin çokluğu. Rusya, İŞİD'i parasız bırakmaya ve Rus petrolünün değerini arttırmaya karar vermiş.
Işid Konvoyu 02:35
Işid Konvoyu 8.886 izlenme - 1 yıl önce Çektikleri videolarla ve yaptıkları müziklerle dikkat çekiyorlar izliyoruz. Müzik: Dropkillerz De_dust2
Işid Marşı (Remix) Nasheed - Dawlatul Islami Qamaat 02:05
Işid Marşı (Remix) Nasheed - Dawlatul Islami Qamaat 9.665 izlenme - 2 yıl önce sitede belirli bir kitleye ulasmis olan Isid'in pardon nasheed'in dawlatul islami qamaat eserini mixlemisler.guzel olmus.spor salonlarinin vazgecilmez motivasyon kaynagi simdi daha hizli.bu arada kobane dustu mu ya ?
Amerikalılar Işid Hakkında Ne Düşünüyor 09:06
Amerikalılar Işid Hakkında Ne Düşünüyor 8.820 izlenme - 2 yıl önce Amerikada daha öncede bu tür islami röpartajlar yapan abimiz bu sefer işid hakkında amerikalıların düşüncelerini sormuş.
Nasheed - Saleel Al Sawarim (Işid Summer Hits 2014) 02:57
Nasheed - Saleel Al Sawarim (Işid Summer Hits 2014) 7.236 izlenme - 2 yıl önce Ortadoğuyu kan gölüne çeviren acımasız terör örgütü Işid'in meşhur infaz videolarının vazgeçilmezi olan bu müziği dinlerken sakın kendinizden geçmeyin. Aman efenim...
IŞİD, 3. İnfazını Gerçekleştirdi 01:28
IŞİD, 3. İnfazını Gerçekleştirdi 8.979 izlenme - 2 yıl önce IŞİD, 2 Amerikalı gazeteciden sonra İngiliz yardım görevlisi David Cawthorne Haines'i de başını keserek infaz etti. Daha önceki videolar gibi kurban Haines, ölümünden ötürü İngiltere Başbakanı David Cameron'ı suçlayan bir metin okuyor. İnfazın ardından, sıradaki ismin İngiliz vatandaşı Alan Henning olduğu açıklandı.
İşid Dubstep 03:45
İşid Dubstep 922 izlenme - 1 yıl önce İşid müziklerinden ve görüntülerinden hoş ve eğlenceli bir klip yapmışlar, iyi seyirler
Nasheed - Habbat Krryh (Işid Absolute Summer Hits) 04:10
Nasheed - Habbat Krryh (Işid Absolute Summer Hits) 1.704 izlenme - 2 yıl önce Toyota pick up ların satış, dağıtım ve pazarlamasında kullanılan insanı gaza getiren Işid'e ait bir neşid.. Dinle coşş aaalem boooş.
Nasheed - Dawla İslamiya (Işid Summer Hits 2014) 02:05
Nasheed - Dawla İslamiya (Işid Summer Hits 2014) 1.295 izlenme - 2 yıl önce Sanırım sübliminal bir şeyler var. 2 kere üst üste dinledikten sonra kendiğinden abdestimi aldım, işid'e katılıyorum. Görüşürüz.
Reaktif Zırh Nedir? Nasıl Çalışır? 07:02
Reaktif Zırh Nedir? Nasıl Çalışır? 461 izlenme - 6 ay önce Merhabalar, 19Nisan2016 gunu Isid'in sakalli maymunlarinin Turk M60 tankina saldirisi sonrasi tankta gerceklesen patlama ve havaya ucan parcalar sonrasi insanlarda buyuk zayiat oldugu gorusu olustu. Ancak modernize edilmis olan M60 tankinda bulunan ve reaktif zirh olarak adlandirilan eklenti sayesinde herhangi bir askeri personel zarar gormedi. Ben de reaktif zirh nedir sizlerle paylasmak istedim, Allah askerimizi korusun. Iyi seyirler. Not: Patlama sonrasi Turk tankinin fotografi da burada https://pbs.twimg.com/media/Cgain7IWIAAQ1kQ.jpg:large
Beklenmedik Cihad Serisi - Jihad Life 04:43
Beklenmedik Cihad Serisi - Jihad Life 467 izlenme - 1 yıl önce Yeni bir akım olabilecek unexpected jihad videolarından bir seri sizlerle.
Yaşar Alptekin IŞİD'miş İmana Gelmiş! 01:51
Yaşar Alptekin IŞİD'miş İmana Gelmiş! 511 izlenme - 1 yıl önce Yaşar abi harika bi adamsın içinde ki iyilik yüzüne nur olmuş. Hele şu mükemmel filminiz bitsin seni sinemada endamlı duruşunu görmek istiyorum falan filan abuk subuk bi yazı yazayım amk!! Ne yazayım böyle bir videoya neden buraya yüklüyorum vay arkadaş error verdim!!
İşid'in İnfaz Videolarını Ti'ye Almak 03:00
İşid'in İnfaz Videolarını Ti'ye Almak 322 izlenme - 1 yıl önce Bakalım işid, infaz videoları nasıl çekiyormuş, kamera arkasında neler oluyormuş.. Araplar bu sefer güzel yapmış beyler.. iyi eğlenceler
Teletabiler Işid Versiyon - Unexpected Jihad 00:54
Teletabiler Işid Versiyon - Unexpected Jihad 454 izlenme - 1 yıl önce Teletabilerin isid'e uyarlanmış versiyonudur ,zannım tarafından dakikalarca kahkaha atılmış videodur.Bu arada Rip Bin Ladin demeden geçemicem.
Silkroad İsis 27lvl Char Killed 00:11
Silkroad İsis 27lvl Char Killed 1.064 izlenme - 6 yıl önce bir rev6 saçmalığı
Amerikalılar IŞİD Hakkında Ne Düşünüyor 09:06
Amerikalılar IŞİD Hakkında Ne Düşünüyor 293 izlenme - 2 yıl önce Amerikada daha öncede bu tür islami röpartajlar yapan abimiz bu sefer işid hakkında amerikalıların düşüncelerini sormuş.
Grafik Tasarlama İsis Proteus 8 07:49
Grafik Tasarlama İsis Proteus 8 257 izlenme - 2 yıl önce GRAFİK TASARLAMA İSİS
Proteus Kullanımı - İsis Devre Ares Pcb Eğitim 14:21
Proteus Kullanımı - İsis Devre Ares Pcb Eğitim 374 izlenme - 2 yıl önce Proteus Kullanımında devre elemanları yerleştirmek ve kurgusunu hazırlamak
Beklenmedik Cihad Serisi 3 - Jihad Life 04:45
Beklenmedik Cihad Serisi 3 - Jihad Life 179 izlenme - 1 yıl önce Gitgide ünlenen jihad life videolarından 3.seri sizlerle. 1.=http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/252698/beklenmedik-cihad-serisi-jihad-life 2.=http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/252781/beklenmedik-cihad-serisi-2-jihad-life
Şeyh Ebu Usame Elmağribi - Tevbe 38 01:15
Şeyh Ebu Usame Elmağribi - Tevbe 38 149 izlenme - 1 yıl önce Ey iman edenler! Size ne olduki Allah yolunda savaşa çıkın denildiğinde olduğunuz yerde çakılıp kalıyorsunuz.Dünya hayatını Ahirete tercihmi ediyorsunuz.Fakat dünya hayatının faydası ahiretin yanında pek azdır.Eğer kuşanıp savaşa çıkmazsanız o sizi pek acı bir azapla azaplandıracak ve yerinize bir başka topluluğu getirip yerleştirecektir.Siz ona hiç bir şeyle zarar veremezsiniz.ALLAH her şeye gücü yetendir.(Tevbe 38-39)
PİSLİK SOFİLER DEAŞ DAİŞ IŞİD İSİS DEVLE CEHENNEM KÖPEĞİ TEKFIRCİLERDİR DEDİKLERİ İÇİN KAFİRDİRLER 02:44
PİSLİK SOFİLER DEAŞ DAİŞ IŞİD İSİS DEVLE CEHENNEM KÖPEĞİ TEKFIRCİLERDİR DEDİKLERİ İÇİN KAFİRDİRLER 68 izlenme - 5 ay önce 1333 SENE İÇİNDE OLAN: TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ: ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE: “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ: KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN: 1-BUHARİ: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM: ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ: ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD: ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ: ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE: ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA: İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED: AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN : 1-EL-KAFİ: CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH: ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ "BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ" DİYENLERİN HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB: ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA> TORUNLARIDA> TALEBELERİDE> BABASIDA> DEDESİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ: ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK: HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA: 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN: TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Biz Olmasaydık İşid Adana'da Çay İçiyordu 01:03
Biz Olmasaydık İşid Adana'da Çay İçiyordu 101 izlenme - 1 yıl önce Sırrı Süreyya abinin bu efsane açıklaması bir kenarda dursun dün hafta sonu ads-adanaspor derbisi için sağdan soldan yorumlara bakıyordum ve şu aşağıdaki taraftar resmini gördüm, http://i.hizliresim.com/ZL5Wna.jpg Ve daha sonra Adana'da olup biten haberleri ararken bir çocuğun kuzeninin gırtlağını kesmesi; Şimdi Adana'nın bunlarla dolu olduğunu düşünürsek Sırrı Süreyya'nın bahsettiği memleketten bi haber olduğunu düşünebiliriz.
IŞİD Dünyayı Ele Geçirirse 2 15:30
IŞİD Dünyayı Ele Geçirirse 2 213 izlenme - 2 yıl önce Sitede daha önce bu tarz bi video paylaşılmıştı. bu da onun biraz daha farklısı. 15 dakikalık tuhaf allahu akbar videosu.
IŞİD'in Uçakları Havalandı 00:14
IŞİD'in Uçakları Havalandı 133 izlenme - 2 yıl önce İşid'in elinde 3 savaş uçağı olduğu ileri sürülüyordu. İşid'in söz konusu uçakları Halep'in kuzeyinde bulunan bir askeri havalimanında kullandığı iddia edildimişti,işte o jetlerden birisinin Suriye'nin Aleppo şehrinde tekbirler eşliğinde havalanma anının izliyoruz
Beklenmedik Cihad Serisi 5 - Jihad Life 15:30
Beklenmedik Cihad Serisi 5 - Jihad Life 107 izlenme - 1 yıl önce Site ahalisi ve diğer izleyiciler tarafından olumlu tepkiler verilen 'jihad life' videolarından 5.si ve en komik videosu sizlerle.Videolar kanımca parodi amaçlı yapılmış olup herhangi bir dine hakaret içermemektedir.Gülmek garanti benden demesi ,iyi seyirler.
Cübbeli Hoca - Senin Dinin Sana Benim Dinim Bana Sadece Müslümanlar Zayıfken Geçerlidir 00:36
Cübbeli Hoca - Senin Dinin Sana Benim Dinim Bana Sadece Müslümanlar Zayıfken Geçerlidir 145 izlenme - 2 yıl önce Cubbeli Hocamiz islamin içindeki hinlikten bahsediyor. Ozetle: Bugun yuzunuze gulenler yarin kafalarinizi kesebilir. Ne kadar temiz yuzlu imanli dediklerimiz aslinda nasil birer saatli bomba oldugundan bahsediyor hocamiz. AKP yonetici kadrosununda boyle dusundugune suphem yok.
2 Dakikada IŞİDce Öğrenmek (Team America-World Police) 02:34
2 Dakikada IŞİDce Öğrenmek (Team America-World Police) 95 izlenme - 1 yıl önce kafa kesme videolarını izlerken teröristlerin ne dediğini anlamamak size rahatsızlık mı veriyor,bombalı araçlar patlarken allahu ekber dışındaki sesleri anlamıyor musunuz team america ile 2 dakikada IŞİDce öğreniyoruz