Hoşgeldiniz!

ısıtma

Nanogen İnternational - Hastane Hijyeni 09:33
Nanogen İnternational - Hastane Hijyeni 8.112 izlenme - 4 yıl önce Isıtma soğutma havalandırma sistemleri mekanik tesisat alanlarının başlıca iş konusudur. Ancak size bahsedeceğimiz NANOGEN İNTERNATİONAL bu alanda faaliyet gösterirken özellikle hastane hijyeni üzerinde yoğunlaşıyor. Hastanelerde enfeksiyona bağlı hastalıkların n aza indirilmesi NANOGEN İNTERNATİONAL 'ın ana iş konumu oluyor. Hijyen bilimci Cengiz Kaan Taşdemir hizmet profillerini eko gündeme anlatıyor. http://www.tasdemircengiz.com
Yerden Isıtma Tesisat Temizleme Teknikleri 02:31
Yerden Isıtma Tesisat Temizleme Teknikleri 3.039 izlenme - 4 yıl önce Yerden ısıtma temizliğini son teknoloji makileri ile tortuyu çamuru temizliyoruz. Zeminden ısıtma tesisat boruları içerisinde çamur birikir. Bu çamuru hava ve suyu birbirine karıştırıp gönderen makine ile temizliyoruz. Boru çevresine yapışan balçık kimyasalla temizlenmez. Bunun yerine izlediğiniz video içerisinde makinenin çalışma mantığını anlayabilirsiniz. http://www.yerdenisitmatemizligi.com web sitemizden ve http://www.istanbul-tesisat.com/yerden-isitma-temizlik-radyator-temizligi.html web sayfamızdan daha detaylı bilgiyi alabilirsiniz. 0532 396 36 18
Dünyayı Sarsacak Su Isıtma Cihazı - Kettle Değil Ketıl! 06:18
Dünyayı Sarsacak Su Isıtma Cihazı - Kettle Değil Ketıl! 3.783 izlenme - 3 yıl önce Dadaş mucit Ebubekir Taşbaşı Kettle değil ama Ketıl tasarladığını Dolu Dolu Anadolu programından duyurdu.Ayrıca Mucidimizin Konuşma Şekli Şahanın "Beynini Aldıran Adam" Skecine Çok Benziyor https://www.youtube.com/watch?v=w-iROyW8Tbo
Üç Beş Cent İle Oda Isıtma 02:42
Üç Beş Cent İle Oda Isıtma 2.171 izlenme - 3 yıl önce İkea'dan alınan mumlarla, günde bir kaç kuruşa oda ısıtma nasıl yapılır izliyoruz. Videoyu tüm öğrenci evi ve soğuk fakirhanelere atfediyorum.
Yerden Isıtma Temizliği Nasıl Yapılır? 0532 283 64 40 02:10
Yerden Isıtma Temizliği Nasıl Yapılır? 0532 283 64 40 2.112 izlenme - 4 yıl önce Yerden ısıtma tesisat temizliğini hava ve suyu birbirine karıştırarak dalgalı bir şekilde gönderen alman teknolojisi rothenberger makine ile temizliyoruz. http://www.istanbul-tesisat.com/yerden-isitma-temizlik-radyator-temizligi.html İstanbul tesisat Yerden ısıtma tesisatlarında temizlik esnasında herhangi bir kimyasal sıvı kullanmaya gerek yoktur. Bunun nedeni alttan ısıtma tesisat borularında herhangi bir kireç olmaz. Oluşan çamurun nedeni ısı 55 derecenin üzerine çıkamadığı için boruların içerisinde kahverengi yapışkan çamurumsu bir tabakanın oluşmasıdır. Bu kirlilik virüs gibi gün geçtikçe yayılır. Kombili veya merkezi ısıtma sistemi ile çalışan alttan ısıtma tesisatları ortalama 5 yılda bir temizlenmesi gerekir. Temizleme işlemi bittikten sonra tesisatın kollektör aksamı metal olduğu için içine koruyucu kimyasal dökülebilir.
yerden ısıtmanın tanıtımı 03:43
yerden ısıtmanın tanıtımı 2.893 izlenme - 7 yıl önce
Yerden Isıtma Sistemi Nasıl Yapılır 04:54
Yerden Isıtma Sistemi Nasıl Yapılır 1.363 izlenme - 3 yıl önce Nasıl Yapılır'ın bu bölümünde, genelde camilerde kullanılan yerden ısıtmalı sistemin yapılışını izliyoruz.
Yerden Isıtma Yıkama & Tesisat Temizleme 01:03
Yerden Isıtma Yıkama & Tesisat Temizleme 1.077 izlenme - 4 yıl önce Yerden ısıtma yıkama hizmetini veren firmamız çamur dolmuş tesisatların içini basınçlı su ile yıkama yaparak temizliyor. Merkezi sistem yerden ısıtma veya kombili yerden ısıtma sistemini eski haline gelecek şekilde temizliyoruz. www.istanbul-tesisat.com
Mimar Sinan'ın Asırlar Önce Uyguladığı Teknoloji 03:04
Mimar Sinan'ın Asırlar Önce Uyguladığı Teknoloji 233 izlenme - 12 ay önce Mimar Sinan'ın ustalık eserim dediği Selimiye Camii'nin altındaki müthiş sistem görenleri hayran bırakıyor.
dolmuştaki sobalı ısıtma sistemi :)) 00:26
dolmuştaki sobalı ısıtma sistemi :)) 1.097 izlenme - 8 yıl önce yurdum insanı değilmi herşey beklenir :))
Yerden Isıtıcı Halı -Trt1 Haberi 01:26
Yerden Isıtıcı Halı -Trt1 Haberi 1.135 izlenme - 9 yıl önce www.shein.com
Kat Kaloriferi Nedir ? 00:56
Kat Kaloriferi Nedir ? 521 izlenme - 3 yıl önce Kat Kaloriferi; Müstakil evler, villalar ve apartman dairelerinin bireysel olarak ısıtılmasını sağlayan cihazlardır. Mimsan Kat Kaloriferlerinin Özellikleri.
shein yerden ısıtma kanal a haberi 03:11
shein yerden ısıtma kanal a haberi 788 izlenme - 9 yıl önce sheinn.com
Hulk ısıtma 00:42
Hulk ısıtma 445 izlenme - 6 yıl önce
Rothenberger Ropuls Yerden Isıtma Bakımı | istanbul tesisat 04:29
Rothenberger Ropuls Yerden Isıtma Bakımı | istanbul tesisat 287 izlenme - 4 yıl önce Rothenberger ropuls yerden ısıtma temizleme makinesi ile yüksek performanslı yıkamalar yapabilirsiniz. İstanbul tesisat olarak temizleme sonrası müşterilerimizden olumlu yönde geri dönüşler alıyoruz. Isınmayı artırmada büyük bir etken olan tesisat temizlikleri doğru uygulama yapıldığında mükemmel sonuçlar doğurabilmektedir. Hizmet sektöründe her zaman en iyi olmayı hedefleyen firmamız teknolojiyi yakından takip etmektedir. Yerden ısıtma temizliğinde önemli olan boru çeperine yapışan çamuru temizlemektir. Bunun için herhangi bir kimyasala gerek yoktur. Sadece kollektör vana girişlerinde biriken kireç için koruyucu kimyasal kullanılması yeterlidir. http://www.yerdenisitmatemizligi.com/yerden-isitma-temizligi.html yerden ısıtma için özel yapılan bu web sitemizde detaylı bilgileri bulabilirsiniz. http://www.istanbul-tesisat.com/yerden-isitma-temizlik-radyator-temizligi.html Yerden ısıtma sistemlerindeki aşırı çamurlaşmayı mobil sistem temizleme makinamız ile temizliyoruz. Her odaya ayrı ayrı giden boruları tek tek temizliyoruz. Temizlik işlemini makina ile yaptığımız için borularınızın içerisinde çamur tabakasından eser kalmıyor. Bu işlemi ayrıca kimyasalla yaptırmak isteyen müşterilerimiz için özel kimyasal ile temizlik yapılabiliyor. Bu kimyasal borular içerisinde biriken kireç, su taşı ve benzeri maddeleri yok eder. İstanbul tesisat radyatör ve yerden ısıtma temizlik fiyatımız şuan kampanyalı olduğu için kaçırmayın. 120 metre kareye kadar temizlik fiyatımız sabittir. www.istanbul-tesisat.com
Kombi Petek Tesisat Yıkama Makinesi 07:46
Kombi Petek Tesisat Yıkama Makinesi 118 izlenme - 6 ay önce kombi petek temizleme makineleri imalattan halka satışlarımız devam etmektedir.
Isıtma Soğutma Isı İletkenliği Ölçüm Cihazı 01:24
Isıtma Soğutma Isı İletkenliği Ölçüm Cihazı 689 izlenme - 10 yıl önce
Sumucak Köyü, Devrez 01:00
Sumucak Köyü, Devrez 772 izlenme - 10 yıl önce balık tuttuktan sonra
ALPEREN MÜHENDİSLİK  TANITIM FİLMİ 19:52
ALPEREN MÜHENDİSLİK TANITIM FİLMİ 198 izlenme - 2 yıl önce 2000 yılının Ocak ayında ticari faaliyetine başlayan Alperen Mühendislik; standart ve hijyenik klima santralleri, su soğutma grupları, beton soğutma grupları, temiz oda havalandırma ekipmanları, nem alma santralleri, rooftop klima sistemleri, hava temizleme cihazları ve özel sipariş imalatlarını yapmaktadır. Alperen Mühendislik ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, laboratuarlar, elektronik sanayi ve gıda enstitüsü gibi temiz oda sınıfında kabul edilen mekanların hijyenik olarak klimatize edilmesi ve havalandırılmasının yanında alış veriş merkezleri, fabrikalar, oteller, ofisler, eğitim kuruluşları, üretim tesisleri gibi tüm kapalı alanların endüstriyel klima ve havalandırma ihtiyaçlarına da hizmet vermektedir. Firmamızı ve ürünlerimizi daha yakından incelemek için http://www.alperen.com.tr veya http://www.klimaci.com web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
Evin Odasını Botanik Bahçeye Çevirmek 06:58
Evin Odasını Botanik Bahçeye Çevirmek 174 izlenme - 3 yıl önce efendim İstanbul'da bir evde yangın çıkıyor haliyle itfaiye polis vs. görevliler olaya müdahale ediyor, evin elektrik tesisatinin tamamen yandığınnı gören yetkililer kilitli olan bir odayı açınca büyük bir şokla karşılaşıyor Duvarları tamamen folyo ile kaplanan odada otomatik sulama, havalandırma ve ısıtma sistemi yapılmış ayrıca saksılara dikilmiş çok sayıda Hint keneviri böylece yangının çıkış sebebininde odayı ısıtmak için kullanılan tesisat olduğu ortaya çıkıyor.
Açık Alan İnfrared Isıtma Sistemi 00:06
Açık Alan İnfrared Isıtma Sistemi 19 izlenme - 4 ay önce Bölgesel ısıtma sistemi denince akla ilk olarak gelen infrared ısıtıcılar hem şıklık ve konforuyla rahatlatan hem yatırım ve tüketim maliyeti açısından ceplere dost hemde çevre dostu olma özelliğiyle diğer ısıtma sistemlerini gerisinde bırakan bir teknolojidir.
Yeni Çıkan Isıtma Sistemleri ve Teknolojileri - Teknoloji Her Yerde 16.12.2017 Cumartesi 22:28
Yeni Çıkan Isıtma Sistemleri ve Teknolojileri - Teknoloji Her Yerde 16.12.2017 Cumartesi 18 izlenme - 3 ay önce Ahmet Can, Teknoloji Her Yerde'de ısıtma sistemlerini ve teknolojilerini araştırdı. İçimizi ısıtan, soğuk havalara meydan okuyan bu yeni icatları deneyimledi. Soğuk kış günlerinde ısınmak için pratik ve hesaplı çözümler önerdi.
Mini Piknik Tüpü Yapımı 08:41
Mini Piknik Tüpü Yapımı 206 izlenme - 3 yıl önce Nereli olduğunu bilmediğim gözleri çekik kardeşim alkol ve aluminyum şişe kullanarak 5 dk'da su ısıtabilen mini piknik tüpü yapıyor.
tozanlı mühendislik - karbon film ısıtma sistemleri 00:25
tozanlı mühendislik - karbon film ısıtma sistemleri 249 izlenme - 7 yıl önce tozanlı mühendislik - karbon film ısıtma sistemleri tanıtım filmi
Fabrika Isıtma 00:47
Fabrika Isıtma 9 izlenme - 4 ay önce www.strex.com.tr Tel:0212 224 36 35 Fax: 0212 224 58 71 Gsm: 0532 334 47 02
hais 01:25
hais 280 izlenme - 9 yıl önce yer kaloriferi haberi
Cafe Tipi Açık Alan Isıtma 00:31
Cafe Tipi Açık Alan Isıtma 6 izlenme - 3 ay önce Dış ortamların vazgeçilmez ısıtma sistemleri haline gelen infrared ısıtıcılar güzel ve şık tasarımlarıyla işletmenize şıklık kazandırırken diğer ısıtma sistemlerinin kurulumundan elen kötü görünümü ortadan kaldırmakta, ısıtma iççin sarf edilen enerjinin minimuma inmesini sağlamaktadır.
Klima 00:26
Klima 124 izlenme - 8 yıl önce klima
Bira Isıtılırsa 00:52
Bira Isıtılırsa 76 izlenme - 4 yıl önce Bira ısıtılınca nasıl farklı bir reaksiyona giriyor izliyoruz
Valide Sultanın Çorba Isıtma Mantığı 00:06
Valide Sultanın Çorba Isıtma Mantığı 74 izlenme - 4 yıl önce Valide sultanın çorba ısıtma mantığı