Hoşgeldiniz!

işitme cihazı

İşitme Engelli Bebek Annesinin Sesini İlk Kez Duyunca 01:37
İşitme Engelli Bebek Annesinin Sesini İlk Kez Duyunca 5.780 izlenme - 3 yıl önce Doğuştan işitme engelli olan 9 haftalık Elijah Cook, bir işitme cihazı sayesinde annesinin sesini ilk kez duyunca şaşkına döndü. Elijah'ın ileride işitip işitmeyeceği 7 aylıkken yapılacak testler sonucu ortaya çıkacak.
İlk Kez Duyan Bebeklerin Duygulandıran Tepkileri 05:42
İlk Kez Duyan Bebeklerin Duygulandıran Tepkileri 2.980 izlenme - 3 yıl önce Kulağında ciddi işitme kaybı bulunan bebeklerin işitme cihazı takılınca ya da ameliyat sonrası duyduğu ilk sesler ile birlikte verdiği tepkiler duygusal anlar yaşatıyor.
İlk Defa İşiten Kızın Görülmeye Değer Mutluluğu 02:46
İlk Defa İşiten Kızın Görülmeye Değer Mutluluğu 1.554 izlenme - 3 yıl önce Doğuştan sağır olan kız, kulağına bağlanan işitme cihazı ile ilk defa önünde duran müzik aletlerinin çıkardığı sesi duydu. O anlar ise görülmeye değerdi.
İlk Defa İşiten Bebeklerin Tepkileri 05:42
İlk Defa İşiten Bebeklerin Tepkileri 1.140 izlenme - 3 yıl önce Doğuştan işitme engelli bebekler kulağına takılan cihazlarla ilk kez anne babasının sesini duydular. O anlar ise görülmeye değer.
Kocasının Sesini İlk Kez Duyan Kadın 01:09
Kocasının Sesini İlk Kez Duyan Kadın 1.603 izlenme - 5 yıl önce Doğuştan sağır olan kadın, kulağına bağlanan işitme cihazı ile ilk defa kocasının sesini duydu.
İlk Kez Duyan Bebeğin Duygu Karmaşası 00:59
İlk Kez Duyan Bebeğin Duygu Karmaşası 139 izlenme - 8 ay önce Kulaklarına işitme cihazı takılan bebek duyduğu sözlere yabancı olduğu için duygusunu tam olarak belirleyememiş.
Interton İşitme Cihazları _ 02:50
Interton İşitme Cihazları _ 294 izlenme - 6 yıl önce Interton işitme cihazları tanıtım videous.isitmecihazi
İşitme Problemi Olan Bebek Ve İşitme Cihazı 01:26
İşitme Problemi Olan Bebek Ve İşitme Cihazı 230 izlenme - 4 yıl önce İşitme problemi olan 7 haftalık bebeğin sesleri ilk kez duyuşu, şaşkınlık ve heyecanı. İzlerken gözyaşlarını tutamayacağınız, bilimin bir anneyi ve bebeğini nasıl mutlu edeceğini göreceğiniz harika bir video.
İşitme Cihazı İle İlk Kez Duyan İnsanların Tepkileri 01:56
İşitme Cihazı İle İlk Kez Duyan İnsanların Tepkileri 31 izlenme - 9 ay önce Bilim, insan hayatını kolaylaştırdığın da çok daha güzel. İşitme cihazı sayesinde ilk kez duyabilen insanların verdikleri tepkiler...
Phonak Dynamic Fm Sistemleri, İşitme Cihazları 07:16
Phonak Dynamic Fm Sistemleri, İşitme Cihazları 158 izlenme - 6 yıl önce
Şanlıurfada İşitme Cihazı Merkezi 00:32
Şanlıurfada İşitme Cihazı Merkezi 182 izlenme - 8 yıl önce şanlıurfada işitme cihazı merkezi
Unitron 360 İşitme Cihazları _ 00:47
Unitron 360 İşitme Cihazları _ 107 izlenme - 6 yıl önce Unitron 360 işitme cihazları tanıtım videosu.
İşitme cihazlarının fiyatları çok yüksek, Devlet neden çok az bir kısmını karşılıyor 00:59
İşitme cihazlarının fiyatları çok yüksek, Devlet neden çok az bir kısmını karşılıyor 8 izlenme - 5 ay önce İşitme cihazlarının fiyatları çok yüksek, Devlet neden çok az bir kısmını karşılıyor?
Starkey S Serisi İq İşitme Cihazları _ İsitmecihazi 05:28
Starkey S Serisi İq İşitme Cihazları _ İsitmecihazi 73 izlenme - 6 yıl önce Starkey S serisi iq işitme cihazı tanıtım videosu.isitmecihazi
Gn Resound İşitme Cihazları _ 04:48
Gn Resound İşitme Cihazları _ 62 izlenme - 6 yıl önce Gn resound işitme ichazları tanıtım videosu.
Meme Kanseri, Göz Ameliyatı, Diş Sağlığı Ve İşitme Kaybı - Sağlık Kontrolü 14.10.2017 Cumartesi 47:23
Meme Kanseri, Göz Ameliyatı, Diş Sağlığı Ve İşitme Kaybı - Sağlık Kontrolü 14.10.2017 Cumartesi 5 izlenme - 8 ay önce Leyla Ataman, Sağlık Kontrolü'nde bu hafta Prof. Dr. Mustafa Özdoğan ile meme kanserinde erken tanı ve tedavi, Op. Dr. Veysel Öztürk ile göze dokunmadan yapılan lazer ameliyatları, Diş Hekimi Hasan Aydilek’le implant tedavisi ile ilgili merak edilenleri ve İŞİTDER Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Oray'la da işitme cihazı seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri konuştu.
Babasının Sesini Yeniden Duyan Çocuğun Duygulandıran Anları 01:15
Babasının Sesini Yeniden Duyan Çocuğun Duygulandıran Anları 1 izlenme - 2 ay önce İşitme engelli olan 9 yaşındaki Luiz Gustavo'nun, bir süre önce bozulan işitme cihazı, yardımsever insanların duruma dahil olması sonucu tamir ettirildi. Cihazla yeniden babasının sesini duyan çocuğun o anlarda yaşadığı mutluluk ise görülmeye değerdi.