Hoşgeldiniz!

İşitme Engelliler

İşitme Engelliler Şarkı Söyleyebilir Mi? 03:06
İşitme Engelliler Şarkı Söyleyebilir Mi? 3.032 izlenme - 8 yıl önce işitme engelliler şarkı söyleyebilir mi?
işitme engelliler komik 08:27
işitme engelliler komik 2.417 izlenme - 8 yıl önce
Deaf Avrupa 02:07
Deaf Avrupa 1.206 izlenme - 6 yıl önce deaf
Sıkıntılar Neden Hep Beni Buluyor - Engelleri Aş 03:04
Sıkıntılar Neden Hep Beni Buluyor - Engelleri Aş 1.345 izlenme - 3 yıl önce Engelleri kaldırmanın vakti geldi. Başınıza gelen sıkıntılara, musibetlere bu videodan sonra daha farklı bakacaksınız. Yeni videolardan haberdar olmak için kanalımıza abone olun. http://bit.ly/abonesozlerkosku Onlar da böyle, görüyorlar ama... Anlatabiliyor muyum?... Belki de hayatında bir takım musibetlere maruz kaldın ve üzülüyordun. Ya bu bana söylenecek sözmü ne kadar kırıcı insanlar diyordun. Belki başına gelen ufak tefek şeylerle üzülüyordun. Düşünsene kardeşim sen duyma engelli olarak dünyaya gelebilirdin. Peki şu duyma nimeti için bugün Rabbine ne kadar şükrettin? Duyma engelli biriside daha kötüsü olabileceğini düşünerek Allah'a şükretmekle mükelleftir. Çünkü bütün mülk Allah'ındır. Hiçbir cihazatımızı gözümüzü kaşımızı kulağımızı pazardan çarşıdan almadık. Bütün bunlar Allah'ın mülküdür. Öyleyse Allah ne verirse şükretmek zorundayız. Herhangi bir hak iddia edemeyiz. Kendimizden nimet noktasında yukarı olanları görüp Allah'ım bana neden vermiyorsun diyemeyiz çünkü böyle bir hakkın yok. Hiçbir mülkün sana ait değil. Sen kendinden yukarı mertebelerdeki sıhhatli olanları şekva şikayet edemezsin. Belki sen kendinden sıhhat sağlık noktasında aşağı derece bulunan biçare hastalara bakıp şükretmekle mükellefsin. Senin elin kırık ise kesilmiş ellere bak. Bir gözün yoksa iki gözü olmayanlara bak Allah'a şükret. Belkide duyma engelli bu kardeşlerimizi görünce onlara acıyorsunuz. Ama engellilik sadece duyma ve görme konusuna değil insanların farklı farklı engelleri farklı farklı özürleri vardır.Belkide onlara bakınca o duyma engelli kardeşlerimize acıyorsunuz. Şu muhteşem dünyada, Allah'ın muhteşem musikisini dinlemiyorlar diyorsunuz. Duyma engelli insanları görünce acıyorsun ama belkide onlar sana bakıp sana acıyorlar ve diyorlar ki "Okuma Engelli". Herbirimizin engelleri farklı farklı özürleri farklı farklı. Acaba ben neyin özürlüsüyüm, ben neyin engellisiyim hiç düşündük mü? Haydi! Engelleri aş... Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
İşitme Engelliler 03:02
İşitme Engelliler 1.101 izlenme - 6 yıl önce işitme engelliler
genç deaf püf noktalari 2008-ocak 01:01
genç deaf püf noktalari 2008-ocak 2.349 izlenme - 10 yıl önce 2008de püf
Kolbastı İşitme Engelliler 04:05
Kolbastı İşitme Engelliler 3.358 izlenme - 8 yıl önce işitme engellilerden kolbastı show. hatay hürriyet işitme engelliler ilköğretim okulu
Olimpiyat Ateşi Samsun'da Yanmaya Başladı 06:15
Olimpiyat Ateşi Samsun'da Yanmaya Başladı 26 izlenme - 3 hafta önce - Olimpiyat ateşi Samsun'da yanmaya başladıSAMSUN - 3 Temmuz'da Lozan'dan teslim alınan 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları meşalesi, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın katılımıyla düzenlenen görkemli bir törenle Samsun'da yanmaya başladı.
Deaflympics 2017'de Güvenlik En Üst Seviyede 01:58
Deaflympics 2017'de Güvenlik En Üst Seviyede 9 izlenme - 1 hafta önce - Deaflympics 2017'de güvenlik en üst seviyedeSAMSUN - 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları için Samsun'da sıkı güvenlik önlemleri alındı.
Denizli İşitme Engelliler Derneği 2011 05:22
Denizli İşitme Engelliler Derneği 2011 741 izlenme - 6 yıl önce
Gazanfer Bilge İşitme Engelliler Okulu 2012 05:25
Gazanfer Bilge İşitme Engelliler Okulu 2012 705 izlenme - 5 yıl önce gazanfer bilger işitme engelliler okul yataklar masa kultu okuyor
2017 Işitme Engelliler Olimpiyatları - Erkek Milli Basketbol Takımı, Çeyrek Finalde Ukrayna'ya... 01:36
2017 Işitme Engelliler Olimpiyatları - Erkek Milli Basketbol Takımı, Çeyrek Finalde Ukrayna'ya... 2 izlenme - 19 saat önce Samsun'da düzenlenen 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda Erkek Milli Basketbol Takımı çeyrek finalde Ukrayna'ya 72-57 mağlup oldu.
7.ulusal İşitme Engelliler Kültür Ve Sanat Festivali 05:23
7.ulusal İşitme Engelliler Kültür Ve Sanat Festivali 480 izlenme - 5 yıl önce 7.ULUSAL İŞİTME ENGELLİLER KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ BU YIL DENİZLİDE GERÇEKLEŞECEKTİR.
2017 Işitme Engelliler Olimpiyatları'na Doğru 03:42
2017 Işitme Engelliler Olimpiyatları'na Doğru 14 izlenme - 4 hafta önce Annesi ve babası işitme engelli olan (CODA) işaret dili tercümanı Ufuk Çelebioğlu, Samsun'da düzenlenecek 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'na az bir zaman kaldığını hatırlatarak, "Organizasyon boyunca iletişimde köprü olacağız." dedi.
Bir Sonraki Organizasyonda Altın Madalya Kazanacağım 03:09
Bir Sonraki Organizasyonda Altın Madalya Kazanacağım" 2 izlenme - 1 gün önce Samsun'da düzenlenen 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda gümüş madalya kazanan milli karateci Mehmet Ali Sapmaz, bir sonraki organizasyon için altın madalya sözü verdi.
Facebook Ahmet Er Ekledim 17:00
Facebook Ahmet Er Ekledim 519 izlenme - 7 yıl önce dünya deaf'den ahmet er'e hayattan nasıl geçiyor herkese fırsat mutlaka izleyeceksiniz..bilgilerle ve saygılarımla..dünya deaftv
Deaflympics'te 7. Gün Geride Kaldı 04:02
Deaflympics'te 7. Gün Geride Kaldı 3 izlenme - 1 gün önce - Deaflympics'te 7. gün geride kaldıSAMSUN - Samsun'da düzenlenen 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'nda (Deaflympics 2017) 7. gün geride kaldı.
Başarılı Sporculara Coşkulu Karşılama 02:02
Başarılı Sporculara Coşkulu Karşılama 3 izlenme - 3 gün önce 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda madalya kazanan Konyalı sporcular, kente dönüşte coşkuyla karşılandı.
Bu Şampiyonluğu Türkiye'ye Hediye Ediyorum 04:49
Bu Şampiyonluğu Türkiye'ye Hediye Ediyorum" 2 izlenme - 3 gün önce Samsun'da düzenlenen 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan milli güreşçi İlhan Çıtak, bu şampiyonluğu tüm Türkiye'ye hediye ettiğini bildirdi.
İşitme Engelliler Milli Futbol Takımı Dünya Şampiyonu 04:36
İşitme Engelliler Milli Futbol Takımı Dünya Şampiyonu 106 izlenme - 1 yıl önce Türkiye Futbol Federasyonunun "Türkiye Futbol Oynuyor" projesi kapsamında destek verdiği İşitme Engelliler Erkek Milli Futbol Takımı, dünya şampiyonu oldu. İtalya'nın ev sahipliğinde 19 Haziran'da başlayan ve 16 takımın katıldığı şampiyonanın finalinde Almanya'yı 2-1 yenen ay-yıldızlı takım, üst üste 2. kez dünya şampiyonluğuna ulaştı. Eboli kentindeki Dirceu Stadı'nda oynanan karşılaşmayı, İtalyan hakem Fabio Maresca yönetti. Dengeli başlayan maçta ilk yarının sonlarına doğru kontrolü ele geçiren milli takım, rakibi üstünde baskı kurmasına rağmen golü bulamadı ve ilk yarı golsüz tamamlandı.
Türkiye İşitme Engelliler Futbol Süper Ligi 02:03
Türkiye İşitme Engelliler Futbol Süper Ligi 239 izlenme - 3 yıl önce Turkiye Isitme Engelliler Futbol Super Ligi- Elazig Belediyesi Isitme Engelliler, Izmir Bornova Isitme Engelliler'i 3-0 maglup etti. ELAZIG (AA) - Turkiye Isitme Engelliler Futbol Super Ligi'nde Elazig Belediyesi Isitme Engelliler, Izmir Bornova Isitme Engelliler'i 3-0 yendi.
2017 Işitme Engelliler Olimpiyat Oyunları - Türk Sporcular, Golfte Ilk 16'ya Kalarak Tarih Yazdı 02:41
2017 Işitme Engelliler Olimpiyat Oyunları - Türk Sporcular, Golfte Ilk 16'ya Kalarak Tarih Yazdı 2 izlenme - 4 gün önce 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda, golfte Türk sporcular rakiplerini geride bırakarak ilk 16'ya girmeyi başardı.
Duyan Kalpler İşitme Engelliler Orkestrası'nı Kuran Müzik Öğretmeni Cansu Yıldırım 05:41
Duyan Kalpler İşitme Engelliler Orkestrası'nı Kuran Müzik Öğretmeni Cansu Yıldırım 257 izlenme - 3 yıl önce Kemal Yurtbilir işitme Engelliler Ortaokulu öğrencisi 9 öğrenci, duyamadıkları müzik aletlerini çalmayı öğrenip "Duyan Kalpler" orkestrasını kurdu. Orkestranın başarısında müzik öğretmeni Cansu Yıldırım’ın geliştirdiği yöntem etkili oldu.
Türkiye'ye Yabancı Övgüsü 03:38
Türkiye'ye Yabancı Övgüsü 1 izlenme - 6 saat önce Samsun'da düzenlenen 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda Türkiye Kadın Milli Basketbol Takımı'nı çeyrek finalde yenerek adını yarı finale yazdıran İtalya'nın başantrenörü Sara Braida, güvenlik açısından Türkiye'nin hiçbir eksiğinin olmadığını bildirdi.
Organizasyondan Memnun Olmayan Ülke Yok 02:47
Organizasyondan Memnun Olmayan Ülke Yok" 2 izlenme - 4 gün önce 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda mücadele eden Milli Erkek Voleybol Takımı'nın başantrenörü Osman Kürkçü, Türkiye'nin olimpiyatlar için gereken her şeyi düşündüğünü belirterek, organizasyondan memnun olmayan ülke olmadığını düşündüğünü söyledi.
İşitme Engelliler İçin Kur'an I Kerim'den Dualar 08:19
İşitme Engelliler İçin Kur'an I Kerim'den Dualar 344 izlenme - 5 yıl önce İşitme engelliler için işaret diliyle ve alt yazılı bir çalışma.
4. Avrupa İşitme Engelliler Futsal Şampiyonası 02:56
4. Avrupa İşitme Engelliler Futsal Şampiyonası 234 izlenme - 3 yıl önce 4. Avrupa İşitme Engelliler Futsal Şampiyonası- Türkiye, erkeklerde Rusya'ya 8-7 yenilerek, final şansını kaybetti- İsviçre'yi 3-0 yenen mağlup eden Kadın Milli Takımı ise 13. olduSOFYA (AA) - 4. Avrupa İşitme Engelliler Futsal Şampiyonası'nda Türkiye Erkek Milli Takımı, final şansını kaybetti.
İşitme Engelliler Kursu 05:38
İşitme Engelliler Kursu 285 izlenme - 4 yıl önce Buca İzmir
Hedefim Türk Bayrağını Göndere Çektirmek 05:22
Hedefim Türk Bayrağını Göndere Çektirmek" 1 izlenme - 1 gün önce EMRE DOĞAN/MUSTAFA ÇAVUŞ - Samsun'un ev sahipliği yaptığı 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda bronz madalya kazanan milli karateci Fatih Çiçek, hedefinin Türk bayrağını göndere çektirmek olduğunu söyledi.
İşaret Dili Kutsi'den İlan-ı Aşk (Abdulmuttalip Akar  ve Bedia Dinçkuyucu) 03:30
İşaret Dili Kutsi'den İlan-ı Aşk (Abdulmuttalip Akar ve Bedia Dinçkuyucu) 272 izlenme - 3 yıl önce Abdulmuttalip Akar ve Bedia Dinçkuyucu işitme engelliler için müzik performansı... İşaret diliyle Kutsi'den İlan-ı Aşk adlı şarkıyı işitme engelliler İçin seslendirmişler izliyoruz efenim...